19 września 2019 Januarego, Konstancji, Teodora

VI Dni Podąg zaproszenie na zabawę w stylu contry

dodał Ponad miesiąc temu, 2019-08-17
VI Dni Podąg zaproszenie na zabawę w stylu contry

24 sierpnia 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Godkowie wraz z mieszkańcami Podąg zapraszają wszystkich na festyn w stylu COUNTRY do Podąg. W tym roku spotkanie jest wyjątkowe, ponieważ zbiega się z rocznicą 25 lecia powstania kaplicy w Podągach. Mieszkańcy postanowili uczcić to wydarzenie. Z tej okazji odbędzie się uroczysta msza, w czasie której zostanie poświęcona pamiątkowa tablica. Po mszy zapraszamy wszystkich na plac sołecki do wspólnej zabawy, której tematem przewodnim będzie właśnie country. Organizatorzy zapewniają szereg darmowych atrakcji: stylową foto budkę, zupę meksykańską, animacje dla dzieci z GOKSiR Godkowo, szałas szamanki, przejażdżki na kucyku oraz kawasaki. Dorośli, zarówno mężczyźni jak i panie będą mogli zmierzyć się w konkurencjach rodem z dzikiego zachodu. I tak na przykład, panie będą mogły sprawdzić swoją celność ze Strzelnicą Sokół Grądki, na panów czeka pojedynek o tytuł zastępcy szeryfa - m.in. rzut lassem, rewolwerowy Joe a także byk rodeo o nagrodę wójta gminy Godkowo. Ponadto, można będzie skorzystać z oferty m.in Lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, stoiska Faberlic. Na zakończenie wieczoru przewidziana zabawa wiejska, a także pokaz lampionów.

Cały festyn objęty jest Patronatem Starosty Elbląskiego a współfinansowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Godkowie oraz lokalnych firm i mieszkańców.

Zapraszamy wszystkich, małych i dużych do na "byczą" zabawę, mile widziane westernowe dodatki, przebrania. Szczegóły na plakacie.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Madzia   Miesiąc temu

Czy kiełbacha z musztardą będzie za gratisa?


#On   Miesiąc temu

Jakis dojazd by sie przydal bo nie wszyscy maja samochody


#Grafik   Ponad miesiąc temu, 2019-08-17

Grafik płakał jak składał ten plakat


#Country #Grafik  Miesiąc temu

Taaa pytanie czy autor płakał jak przeczytał tytuł swojego artykułu ;)


#Ixi   Ponad miesiąc temu, 2019-08-17

Oby pogoda dopisala


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

20 lat powiatu elbląskiego

Pozostało2 dni

Na dzień 21 września 2019 roku zaplanowano uroczyste obchody 20 – lecia powstania...