14 sierpnia 2022 Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Reklama Heops

VI Dni Podąg zaproszenie na zabawę w stylu contry

dodał 2019-08-17
VI Dni Podąg zaproszenie na zabawę w stylu contry

24 sierpnia 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Godkowie wraz z mieszkańcami Podąg zapraszają wszystkich na festyn w stylu COUNTRY do Podąg. W tym roku spotkanie jest wyjątkowe, ponieważ zbiega się z rocznicą 25 lecia powstania kaplicy w Podągach. Mieszkańcy postanowili uczcić to wydarzenie. Z tej okazji odbędzie się uroczysta msza, w czasie której zostanie poświęcona pamiątkowa tablica. Po mszy zapraszamy wszystkich na plac sołecki do wspólnej zabawy, której tematem przewodnim będzie właśnie country. Organizatorzy zapewniają szereg darmowych atrakcji: stylową foto budkę, zupę meksykańską, animacje dla dzieci z GOKSiR Godkowo, szałas szamanki, przejażdżki na kucyku oraz kawasaki. Dorośli, zarówno mężczyźni jak i panie będą mogli zmierzyć się w konkurencjach rodem z dzikiego zachodu. I tak na przykład, panie będą mogły sprawdzić swoją celność ze Strzelnicą Sokół Grądki, na panów czeka pojedynek o tytuł zastępcy szeryfa - m.in. rzut lassem, rewolwerowy Joe a także byk rodeo o nagrodę wójta gminy Godkowo. Ponadto, można będzie skorzystać z oferty m.in Lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich, stoiska Faberlic. Na zakończenie wieczoru przewidziana zabawa wiejska, a także pokaz lampionów.

Cały festyn objęty jest Patronatem Starosty Elbląskiego a współfinansowany jest przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Godkowie oraz lokalnych firm i mieszkańców.

Zapraszamy wszystkich, małych i dużych do na "byczą" zabawę, mile widziane westernowe dodatki, przebrania. Szczegóły na plakacie.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :PIS

Komentarze

 • Grafik
   1970-01-01

  Grafik płakał jak składał ten plakat

  • Country Grafik
    1970-01-01

   Taaa pytanie czy autor płakał jak przeczytał tytuł swojego artykułu ;)

  ixi
   1970-01-01

  Oby pogoda dopisala

  on
   1970-01-01

  Jakis dojazd by sie przydal bo nie wszyscy maja samochody

  Madzia
   1970-01-01

  Czy kiełbacha z musztardą będzie za gratisa?

kocham jarka
gp reklama