19 czerwca 2021 Gerwazego, Protazego
Reklama Heops

W kinie

dodał 2020-02-13
W kinie
REPERTUAR KINA ZAMKOWEGO POK
 

 

Z okazji jutrzejszego święta zakochanych Kino Zamkowe proponuje dwa seanse komedii "Mayday". Propozycją dla młodszych widzów jest animacja "Superpies i Turbokot", która na dużym ekranie pojawi się w sobotę, niedzielę i poniedziałek. 

 

REPERTUAR KINA ZAMKOWEGO POK

 

14.02.2020 /piątek/ WALENTYNKI

18:00 Występ grupy wokalnej POK

18:20 Mayday, komedia, Polska, 113 min. (od lat: 15)

Zakup biletu na film upoważnia do udziału w występie.

 

 

15.02.2020 /sobota/

16:30 Superpies i Turbokot, animacja, familijny, komedia, Wielka Brytania, 90 min.

18:30 Mayday, komedia, Polska, 113 min. (od lat: 15)

 

 

16.02.2020 /niedziela/

16:30 Superpies i Turbokot, animacja, familijny, komedia, Wielka Brytania, 90 min.

18:30 Mayday, komedia, Polska, 113 min. (od lat: 15)

 

 

17.02.2020 /poniedziałek/

16:30 Superpies i Turbokot, animacja, familijny, komedia, Wielka Brytania, 90 min.

 

 

 Kasę kina otwieramy pół godziny przed pierwszym seansem.

 

Ceny biletów: 14 zł – normalny,

                         12 zł – ulgowy,

                          10 zł – zbiorowy (grupy zorganizowane, min. 15 osób)

 

PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW ODBĘDZIE SIĘ W PIĄTEK W GODZ. 14:00-16:00

 
 
 
WALENTYNKI W KINIE ZAMKOWYM
 
Mayday plakat 711x1024MAYDAY
Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów, w których nie pomoże żadne „mayday” ani „S.O.S”! Jedna z najlepszych komedii świata doczekała się ekranizacji. „Mayday” to film reżysera przebojów „Planeta Singli 2” i „Planeta Singli 3” oraz współscenarzystki hitów „Lejdis” i „Śniadanie do łóżka”. W rolach głównych niezawodna komediowa obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Adam Woronowicz i Andrzej Grabowski. Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju.
 
Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!
 
 
Od 15 do 17 lutego w Kinie Zamkowym
plakat2 SUPERPIES I TURBOKOT
Jak zostać SuperPsem?
Wystarczy pół wieku w kosmosie! Po powrocie na Ziemię, lojalny Pies wyrusza na poszukiwania swojego właściciela. Niestety trafia do małego miasteczka, gdzie złowrogi glina Niemilak prowadzi obławę na bezbronne zwierzęta. Z pomocą SuperPsu przychodzi… TurboKot! Wspierani przez nieustraszoną Karotkę, walczą o dobro zwierząt. Zanim jednak wspólnymi siłami odnajdą dom, czeka ich masa przygód, dzięki którym odkryją w sobie moc superbohaterów. „SuperPies i TurboKot” to animowana komedia o przyjaźni i odwadze, która pozwoli wam poznać najwspanialszych superbohaterów w historii czworonogów.
 
 
28 luty - 1 marca w Kinie Zamkowym
365 DNI plakat cyfrowy 1080x1920 fullHD cenzura365 DNI
„365 dni” to pierwszy polski erotyk. Film powstał na podstawie bestsellerowej książki autorstwa Blanki Lipińskiej. 
To nie kolejna komedia romantyczna, ale opowieść o pożądaniu i pragnieniach. Massimo Torricelli, młody i przystojny szef sycylijskiej rodziny mafijnej po zamachu,  w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe,  ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. 
Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go.

 

DZIEŃ KOBIET W KINIE ZAMKOWYM
 
Swingersi plakat high resSWINGERSI
„Swingersi” – komediowo o związkach, czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale wstydzicie się zapytać.
Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.
 
Dorota marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli.
Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę.
Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.   Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach. W rolach głównych: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.
 
W rolach głównych: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński.
 
SWINGERSI – bawimy się w dużym gronie!

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko

Komentarze

 • widz
   1970-01-01

  Wooow !!!!!!!!!!

  bez komentarza
   1970-01-01

  Dodzwonić się niestety niemożliwe .

Żwirownia 1140 px
nasza2