3 lipca 2020 Jacka, Anatola, Tomasza

Wierni przejdą ulicami miasta

dodał 2017-04-12
Wierni przejdą ulicami miasta

Dziś (środa12. kwietnia) o godzinie 19. 00 rozpocznie się Droga Krzyżowa. W procesji uczestniczyć będą wierni z obu parafii rzymsko – katolickich. Procesja ruszy spod kościoła bł. Jerzego Matulewicza i przejdzie ulicami Pasłęka, by trafić do parafii Św. Józefa. Wierni przejdą ulicami: M. Kopernika, 3 Maja, Bankową, Wł. Jagiełły, A. Mickiewicza, I. Krasickiego i B. Chrobrego. Mieszkańców informujemy o utrudnieniach w ruchu w trakcie trwania Drogi Krzyżowej. info:UM


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Podpis   2017-04-12

A.M. aleś się przejął dziećmi w Afryce - byłeś w Afryce kopać studnie?


#A.M.   2017-04-12

I znowu cyrk .Cierpienie tego Jezusa (o ile coś takiego było ) to pikuś w porównaniu do bólu jaki przechodzi w Afryce dziecko umierające TYGODNIAMI z braku wody I TO CO SEKUNDĘ JEDNO ..To jest parodia i nie ma się tu czym podniecać.


#Roman   2017-04-12

Nie spodziewałem się, że u Was, w Pasłęku, UM informuje,że rozpocznie się Droga Krzyżowa. Powinna o tym informować któraś z parafii. Od przedstawienia utrudnień, gdzie, o której godzinie, jest Policja, czy Straż Gminna. Nie jest moim zamierzeniem wywoływanie rewolty, lecz pytanie: czy Wasz UM nie jest zbyt zaangażowany? Może nawet listy obecności, w trakcie procesji, {urzędników} będą sporządzane?


#Parafia   2017-04-12

A dlaczego tylko dwóch parafii ? zawsze szły wszystkie zwłaszcza , że w tym roku święta w tym samym terminie - Co się stało ?


#Wyborca   2017-04-12

Wypadałoby napisać, mieszkańców PRZEPRASZAMY za utrudnienia w ruchu. No ale czego ja wymagam od PANÓW.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności