8 lipca 2020 Edgara, Elzbiety, Eugeniusza

Windą bliżej

dodał 2019-05-18
Windą bliżej

W piątek, 17 maja 2019 roku w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Pasłęku przy ulicy Bankowej oddano do użytku windę przystosowaną do transportu osób niepełnosprawnych. Całkowity  koszt budowy windy wyniósł 160 tysięcy złotych w tym 57 tysięcy złotych  dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pozostała kwota pochodzi z budżetu Starostwa Powiatowego do którego należy placówka. Podczas uroczystego oddania do użytku widy Starosta Powiatowy  Maciej Romanowski podkreślił, że jest to wiśnienka na torcie wśród inwestycji Powiatu Elbląskiego w placówki oświatowe.   W uroczystości uczestniczyli: Starosta Powiatowy  Maciej Romanowski, Burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski, Wójt Gminy Rychliki Zbigniew Lichuszewski, Janusz Surmacz  Dyrektor Oddziału Warmińsko-Mazurskiego Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie, Marian Matuszczak  Przewodniczący Rady Miejskiej w Pasłęku, Tomasz Domżalski  Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Arkadiusz Wojtal  właściciel firmy Krone – wykonawca zadania budowy windy oraz pracownicy poradni z panią dyrektor Teresą Brewka na czele.  
m

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Ks   2019-05-22

Ja się pytam. Po co ta szopka? Pajacują jakby nowy szpital wojewódzki otwierali... Z resztą, oni tylko przekazali pieniądze podatników na windę i co? kwiaty? gratulacje? Później chwalenie się, 'to ja tą windę postawiłę!'...


#Ja   2019-05-18

W srodku winda a na zewnątrz strome schody....gdzie tu logika? To już za te pieniądze trzeba było dostosować jedno z pomieszczeń w piwnicy z odpowiednim zjazdem/podjazdem dla niepełnosprawnych. Czy aby na pewno inwestycja miała służyć tylko niepełnosprawnym?


#Jak ja nie cierpię idiotów#Ja  2019-05-20

poczytaj normatyw projektowania pochylni barania głowo!


#Stelmaczonek   2019-05-18

Oj Bareja miałby kontent do swoich komedii. Tłum polityków, którzy ubiegają się o to, żeby ich tylko Naród zauważył, otwierają windę. I to jak otwierają. Kwiaty, gratulacje, przemówienia. Żal na to wszystko patrzeć. Te same nieszczere twarze pokazują się, żeby omamić wyborców, że to TYLKO i WYŁĄCZNIE im należy się chwała za to, że powstała winda. LUDZIE czy Wy nie macie już dość oglądania tych samych twarzy na każdym otwarciu?? Ocknijcie się w końcu. Zacznijcie wybierać ludzi, którzy nie potrzebują kamer ani błysku fleszy, żeby dobrze działać na rzecz swoich wyborców.


#Wyborca świadomy#Stelmaczonek  2019-05-19

Pisz od razu: Wybierzcie mnie! No i pisz po polsku albo daj pani do sprawdzenia. Jeśli twój nick jest od nazwiska to zdaje się jesteś starsza od tych wszystkich oficjeli i tez zawsze pchasz się na świecznik a robotę w stowarzyszeniu wykonują szaraczkowie.


#Grażyna   2019-05-18

Dzień dobry kandydata przed samymi wyborami, uścisk jak najwięcej dłoni elektoratu i nieustanne parcie na szkło , to pewny sukces wyborczy. Reszta się nie liczy. Źle się dzieje w państwie duńskim.


#Aaa   2019-05-18

windy robia a parkingu tam duzego nie uswiadczysz gdzie niepelnosprawny teoretycznie ma sie dostac do tej poradni? zapindalac najlepiej piechota z jakiegos innego wolnego parkingu


#Marpas   2019-05-18

znowu sukces gminy? winda??? naprawdę?? czy to powód do świętowania?? władze nie potrafią przyciągnąć inwestorów to pozostaje świętowanie uruchomienia windy...


#Nick   2019-05-18

Widok napoleona w windzie bezcenny sukces powiatu tylko klechy zabraklo nie poswiecona winda moze ulec awarii.


#Pablo   2019-05-18

Winda pewnie była potrzebna, cyrk nie!!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności