Wolontariusz Roku Powiatu Elbląskiego – zgłoś kandydata

dodał 2019-11-10
Wolontariusz Roku Powiatu Elbląskiego – zgłoś kandydata

Uprzejmie informuję, że w dniu 15 listopada 2019r. mija termin zgłoszenia kandydatów do corocznej nagrody Starosty Elbląskiego w dziedzinie wolontariatu „Wolontariusz Powiatu Elbląskiego”.
Nagroda ustanowiona Uchwałą Nr XIV/49/2016 Rady Powiatu w Elblągu z dnia 3 września 2016r. przyznawana jest za wybitne osiągnięcia w dziedzinie wolontariatu. Jest formą podziękowania za bezinteresowną i nieodpłatną działalność na rzecz potrzebujących na terenie Powiatu Elbląskiego.

Przyznanie nagrody może nastąpić na wniosek:

  1. Radnych Rady Powiatu w Elblągu;
  2. Związków wyznaniowych i kościołów;
  3. Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego;
  4. Dyrektorów jednostek organizacyjnych powiatu elbląskiego;
  5. Organizacji pozarządowych, działających na terenie powiatu elbląskiego.

Nominacja do Nagrody odbywa się poprzez złożenie pisemnego wniosku. Wypełnione wnioski należy złożyć osobiście w Sekretariacie Starostwa Powiatowego w Elblągu lub wysłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Elblągu, ul. Saperów 14A, 82-300 Elbląg w terminie do dnia 15 listopada 2019 roku z dopiskiem na kopercie „Wolontariusz Powiatu Elbląskiego”.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin przyznania Nagrody dostępne są pod adresem: http://powiat.elblag.pl/pl/organizacje-pozarzadowe/wolontariat

gd


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Swoje wiem   2019-11-11

W Pasłęku wolontariuszy w bród, od tych od zwierząt poczynając poprzez różnych psychotroników, niby pedagogów i kogo tam jeszcze do tych od rodzinach patologicznych kończąc. Niestety żaden nie spełnia warunków na nominata wo powyższej nagrody a mianowicie: działalność ma być bezinteresowna i bezpłatna. Bzdurą jest w takim razie zgłaszanie takich osób przez 5 w/w podmiotów ponieważ tam po pierwsze z tej pierwszej czwórki nikt nie ma rozeznania co się dzieje w terenie a wśród tych z poz. 5 nikt za darmo nosa nie wyściubi. I jak w takim razie zgłaszać kogoś kto za skromne "dziękuję" albo i bez tego chleb odbiera.


#Nick   2019-11-11

Jakie zainteresowanie.hehe


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności