Reklama Heops

Wygrana z liderem w Suszu

dodał Miesiąc temu
Wygrana z liderem w Suszu

Z kompletem punktów wrócili piłkarze Polonii z Susza. Podopieczni trenera Sebastiana Cierlickiego pokonali lidera tabeli miejscową Unię 1:2. Od 33 minuty gospodarze po rzucie rożnym prowadzili 1:0. Po zmianie stron to piłkarze Polonii mieli przewagę i stwarzali więcej sytuacji strzeleckich. W 53 minucie do remisu doprowadza Hubert Konczewski a trzy punkty daje mam bramka Mateusza Leśniewskiego w 80 minucie meczu. Zmiana trenera pozytywnie wpłynęła na drużynę, która prezentuje lepszą grę na boisku. W najbliższą sobotę, 29 maja na własnym boisku Polonia podejmować będzie Radomniaka Radomno. Początek meczu o godz.17.00.

Unia Susz – Polonia Pasłęk 1:2 (1:0). Bramki: Konczewski H 53', Leśniewski 80'

Skład: Gołębiewski, Filaszkiewicz, Wiczyński, Kuczkowski(82' Zaborny), Lenart (89' Towarek), Konczewski H (70' Kamiński), Błażewicz, Sobas, Kopycki (60' Szymanowski, Leśniewski, Czerniewski.

ma


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :ratusz

Komentarze

 • Zdzisław R.
   Miesiąc temu

  W dniu 17.04.2011r. Polonia wygrała wyjazdowy mecz o mistrzostwo IV ligi z liderem Granicą Kętrzyn 1:0 a bramkę dla naszej drużyny zdobył 17-letni Radek Lenart. Nasze zwycięstwo nie przeszkodziło Granicy w awansie do III ligi ale wygrane z liderami dają kopa, motywują, mobilizują do dalszej pracy.Powodzenia

  Mati
   Miesiąc temu

  To jest szansa na awans? Bo za bardzo w temacie nie jestem...? No i gratulacje Panowie.

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2