Wygrana z liderem w Suszu

dodał Miesiąc temu

Z kompletem punktów wrócili piłkarze Polonii z Susza. Podopieczni trenera Sebastiana Cierlickiego pokonali lidera tabeli miejscową Unię 1:2. Od 33 minuty gospodarze po rzucie rożnym prowadzili 1:0. Po zmianie stron to piłkarze Polonii mieli przewagę i stwarzali więcej sytuacji strzeleckich. W 53 minucie do remisu doprowadza Hubert Konczewski a trzy punkty daje mam bramka Mateusza Leśniewskiego w 80 minucie meczu. Zmiana trenera pozytywnie wpłynęła na drużynę, która prezentuje lepszą grę na boisku. W najbliższą sobotę, 29 maja na własnym boisku Polonia podejmować będzie Radomniaka Radomno. Początek meczu o godz.17.00.

Unia Susz – Polonia Pasłęk 1:2 (1:0). Bramki: Konczewski H 53', Leśniewski 80'

Skład: Gołębiewski, Filaszkiewicz, Wiczyński, Kuczkowski(82' Zaborny), Lenart (89' Towarek), Konczewski H (70' Kamiński), Błażewicz, Sobas, Kopycki (60' Szymanowski, Leśniewski, Czerniewski.