27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

Wyniki matur w Zespole Szkół

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-08-12
Wyniki matur w Zespole Szkół

Wyniki egzaminu maturalnego w Zespole Szkół w Pasłęku jak zawsze plasują się powyżej średniej krajowej i wojewódzkiej. Zdawalność w województwie warmińsko-mazurskim wyniosła ogółem 69,1%,  w liceum ogólnokształcącym 76,3%, a w technikum 56,5%. Natomiast w Zespole Szkół w Pasłęku zdawalność wynosi ogółem 73%, przy czym w liceum wynosi ona 76,8%, zaś w technikum 65%. Odsetek uprawnionych do egzaminu poprawkowego we wrześniu 2020 r. jest także wyższy niż w skali kraju i województwa. Jednak najbardziej  cieszą wyniki indywidualne uczniów, którzy odnieśli sukces na miarę swoich możliwości, a często wykraczając poza nie.

ew


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Absolwent   Ponad miesiąc temu, 2020-08-18

Prawda jest taka, że liceum w Pasłęku ma samych słabych nauczycieli. Znajdą się tacy, którzy nawet jeżeli mają wiedzę to nie potrafią jej przekazać, a są tacy którzy jedynie patrzą na to jakie masz nazwisko i na samym wstępie za to cię skreślają bądź lubią nadmiernie. Wystarczy kilka razy się udzielić i wszyscy przymykają oko na to jakie ma ktoś oceny i zachowanie. Wystarczy się podlizywać, a niektóre zwłaszcza młodsze nauczycielki pozwalają na zbyt wiele. Dyrekcja usilnie próbuje wprowadzać zmiany i coraz to nowsze zakazy i kary, a na koniec i tak nauczycielki zauroczone podrywającymi uczniami przymkną na wszystko oko. Ta szkoła to jeden wielki dramat i mogę ją polecić jedynie dla tych, którym nie chce się przemęczać w szkole.


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

To jakie są wyniki ??? bo zdać to można butelki w sklepie.


#Do jełopa nick#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to stul jełopie swój parszywy pysk. Egzamin na prawo jazdy to się "zdaje" czy co się robi? Piszesz tylko po to aby zaistnieć, celebrytą z tego i tak nie będziesz.


#Nick#Do jełopa nick  Ponad miesiąc temu, 2020-08-14

A tobie twoja celebrytka nie daje że się tak napinasz idź pod prysznic i ochloń albo zrób imprezę u golfiarzy i uściskaj Anetkę.


#Do Pani EW   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Zdawalność w liceum (76,8%), to zdecydowanie poniżej średniej krajowej (81,1%) i tylko o 0,5% więcej niż średnia w naszym województwie (76,3%). Czy więc jest się czym chwalić skoro nasze województwo wypadło najgorzej w kraju (69%)? Czy tylko chodzi zamydlenie oczu "ciemnemu ludowi"?


#Pytanko#Do Pani EW  Ponad miesiąc temu, 2020-08-14

Redaktorek skłamał, że LO powyżej sredniej krajowej? ha ha haa .... zamroczyło go coś czy kłamie z przyzwyczajenia?


#Żaba84   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Liceum Pasłęckie nie ma żadnego poziomu.Jakie wyniki skoro 95% uczniów chodzi na korepetycje.Wzorowi uczniowie to standard korepetycje z kilku przedmiotów bo boją się że nie zdadzą matury na odpowiednim poziomie aby dostać się na studia.Matematyczka w liceum to żenada wszyscy na korepetycjach.


#Absolwentka#Żaba84  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Pan matematyk też tak uczy, że większość jego uczniów ląduje na korkach. Gdzie tu sens i logika? Poprawek z matematyki pewnie ful! Nauczyciel z przypadku?


#Goha#Absolwentka  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

uczniom sie nie chce uczyc a szkola dopuszcza do matury


#Obserwator#Goha  Ponad miesiąc temu, 2020-08-13

O, jakiś matematyk się odezwał


#Pola   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Przecież wyniki a przede wszystkum zdawalność matur jest niezła zwłaszcza w porównaniu z drugą średnią szkołą w Pasłęku.Tam już od wielu lat bardzo mało osób zdaje matury a w tym roku to już tragedia


#Gregory #Pola  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Dyrektorzy szkół są bardzo zajęci w radzie miejskiej....


#Babcia   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Jaka w szkole jest atmosfera pracy i dyscypliny? Nie narzekajcie na nauczycieli matematyki bo oni i tak należą do najsolidniejszych w tej szkole. Zacząć należy od selekcji na wejściu do liceum. Nie przyjmować każdego kto się pojawi i nie przepuszczać potem miernot do następnej klasy, a wyniki na maturze będą lepsze .


#Grześ   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Najważniejsze to to te cyferki procentowe.


#Abc#Grześ  Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Ale ważne to są procenty mówiące nie to ile osób zdało, ale jak zdało. A tym to się pasłęckie LO nie chwali, ponieważ już od dawna nie ma czym.


#Emerytowany belfer   Ponad miesiąc temu, 2020-08-12

Chory system nauczania. Kiedy w końcu zaczną uczyć życia i przygotowania do niego a nie tępego zapamiętywania do niczego nie potrzebnej i nie przydatnej wiedzy. Życie i tak zweryfikuje szkoły. Gratulacje dla uczniów. Głowa do góry.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności