4 czerwca 2020 Kwiryny, Franciszka

XIX sesja Rady Miejskiej w Pasłęku kadencji 2018-2023

dodał Ponad tydzień temu, 2020-05-22
XIX sesja Rady Miejskiej w Pasłęku kadencji 2018-2023

Niniejszym informuję, że w dniu 29 maja 2020 roku (piątek) o godzinie 10.00 odbędzie się XIX sesja Rady Miejskiej w Pasłęku kadencji 2018-2023, w zdalnym trybie obradowania.

Jednym z punktów ww. sesji będzie przedstawienie przez Burmistrza Pasłęka Raportu o stanie Miasta i Gminy Pasłęk za 2019 rok, o którym mowa w art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 713 z późn. zm.).

Porządek obrad XIX sesji Rady Miejskiej w Pasłęku kadencji 2018-2023:

 1. Otwarcie obrad sesji.

 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.

 3. Wybór sekretarza obrad.

 4. Przyjęcie porządku obrad.

 5. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

 6. Sprawozdanie z prac Burmistrza Pasłęka w ostatnim okresie międzysesyjnym.

 7. Zapytania i wnioski sołtysów.

 8. Debata na temat stanu dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych na terenie Miasta i Gminy Pasłęk.

 9. Sprawozdanie z realizacji "Programu współpracy na 2019 rok z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, działającymi na terenie gminy Pasłęk”.

 10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Pasłęk na lata 2020-2027.

 11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwalonego na rok 2020 budżetu Gminy Pasłęk.

 12. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego przez gminę Pasłęk.

 13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr VIII/71/15 Rady Miejskiej w Pasłęku z dnia 23 października 2015 r. w sprawie zwolnień z podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis.

 14. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia zaktualizowanego „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Pasłęk”.

 15. Podjęcie uchwały w sprawie petycji złożonej do Rady Miejskiej w Pasłęku przez Koalicję Polska Wolna od 5G.

 16. Przedstawienie przez Burmistrza Pasłęka Raportu o stanie Miasta i Gminy Pasłęk za 2019rok, o którym mowa w art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 713z późn. zm.).

 17. Odpowiedzi na zapytania i wnioski sołtysów.

 18. Sprawy różne.

 19. Zamknięcie obrad sesji.

Przewodniczący

Rady Miejskiej w Pasłęku

mgr Marian Matuszczak


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Roman   Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Może o Sądzie Najwyższym, dla zmiany klimatu? Cytat:"W ich ocenie doszło do bezprawnego odrzucenia przez przewodniczącego Aleksandra Stępkowskiego wniosku o dokonanie wyboru osoby, która przekaże prezydentowi listę kandydatów wraz z protokołem, a także do bezzasadnego odrzucenia wniosku o podjęcie przez Zgromadzenie Ogólne uchwały o przedstawieniu prezydentowi pięciu kandydatów. - Brak takiej uchwały powoduje, że procedura wyboru nie została zakończona, tym samym brak jest możliwości powołania I prezesa SN - wskazywał sędzia Laskowski. Zakwalifikowała się także sędzia Manowska, nielegalnie wybrana przz nielegalną KRS do SN.


#Zdegustowany#Roman  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Tak się bawi nadzwyczajna kasta i to za nasze pieniądze. Nawet nie potrafią normalnie wybrać pięciu kandydatów. Nie potrafią bez przepychanek zagłosować, zliczyć głosy i lista pięciu z największą ilością głosów na biurko do Prezydenta. Gdy w końcu wybrali to krytykują to co zrobili. A poseł Budka już wrzeszczy że Prezesem SN powinien być sędzia Wróbel bo dostał największą ilość głosów. Czuję że telefony w Brukseli już gorące.


#Bogdan dziaslo#Zdegustowany  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Może fajniej by było gdybyś sam zaczął myśleć i nie dał się manipulować kurwizji?


#He he#Roman  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Zakwalifikował się także nielegalny Roman, nielegalnie komentujący na legalnym Głosie Pasłęka. Nielegałów ci u nas naddatek.


#Roman#He he  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Ja jestem po powrocie z naszej karczmy, a raczej jej okolic, gdzie są podawane przekąski na wynos i napoje temu towarzyszące. Spotyka się tam grono mieszkańców, zamaskowanych, w rękawiczkach, z odległościami, w przeciwieństwie do Naszego Premiera i Naszego Prezydenta, codziennie gdzieś tam wpadających, za nasze pieniądze i z ochroną przed narodem, na wszelki wypadek. A Ty gdzie byłeś?


#śmieszek#Roman  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Ja oglądałem posła Nitrasa jak w towarzystwie posła Kierwińskiego najpierw dokonałał "obmacania" wiceministra zdrowia ,a później o zgrozo zapomnieli języków w gębie po odczytaniu sms-a od posła Neumanna. To był widok !


#Bogdan dziaslo#śmieszek  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Zapomnieli języka w gębie? Też oglądałem i widziałem problem jaki m minister zdrowia. A ty Cię cieszysz bo coś tam zobaczyłeś.


#Pesymista#śmieszek  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Poseł Nitras mnie nie interesuje , tak jak i ,,ciocia " Małgosia , która zapragnęła zamienić długopisa mając 63 lata. Czyli kończąc kadencję 68 > no w tym wieku do wnuków. Kaczyński staruszek portierem powinien już być. A on buduje komunizm o zaostrzonym rygorze przy pomocy politycznych oszołomów i debilstwa ideologicznego. Obrazki z działania policji przerażają. Co nas czeka w obliczu zbliżającego tsunami w gospodarce kiedy na ulice wyjdzie tysiące bezrobotnych zamiast kilkudziesięciu radiowców ? Pamiętam działanie policji przed stanem wojennym i myślę : przecież ci mundurowcy z gwiazdkami na pagonach są bardziej agresywni od poprzedników. Co śmieszku ?


#Marek Chrapan#Pesymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

A ja nie muszę sięgać do komuny, wystarczą mi lata 2011/12/13 kiedy w 2011 POlicjanci, gazowali, pałowali, kopali i strzelali nawet do dzieci idących w spokojnym Marszu Niepodległości. A kiedy nie skutkowało i to - Marsz nadal szedł, robili nawet prowokacje międzynarodowe (podpalenie budki strażniczej przed ambasadą rosyjską, czy podpalenie pustych "wozów transmisyjnych" TVN celowo podstawionych ) 2013 - potężne siły POlicji z bronią gładkolufową zgrupowane w jednym miejscu czekające na prowokację ze strony ich kapusi - https://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/101548,marek-chrapan-odkrywa-tajemnice-nieudanej-prowokacji-na-marszu-niepodleglosci


#Heniek#Marek Chrapan  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

A jednak sięgnij pamięcią do komuny,kiedy to sam byłeś ,,pałkownikiem 70',, w Gdańsku.Pojechałeś tam pojazdem z długą żelazną lufą bronić jedynie słusznej linii partii(takiej dzisiejszej PiS).A teraz tacy sami ślepi wyznawcy/,,obrońcy,, robią to samo.


#śmieszek#Pesymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Pesymisto. O sprawy polityczne i społeczne możemy się spierać. Natomiast jezeli chodzi o ocenę działań Policji podczas protestów przedsiębiorców to proszę przemyśl to co piszesz. Brałem udział w działaniach podczas stanu wojennego, widziałem wiele zła i brutalnych zajść. Wyluzuj, nie naśladuj Mazgułę. Nawet nie wiesz jak krzywdzisz funkcjonariuszy Policji.


#Pesymista#śmieszek  Ponad tydzień temu, 2020-05-25

Poczekaj jeszcze pół roku na głód w domach ,,śmieszku " i zaczniesz oceniać wszystko inaczej. Sądzisz , że powtórnie wybrany DUDA ze swoich pieniędzy będzie opłacał bezrobotnych i wprowadzał nowoczesne metody zarządzania ? 29 letni ,,łebek " bez praktyki jako Min. Fin wymyśli i podpowie ? I Prezes Sądu Najwyższego p . Manowska wychowanka Ziobry będzie broniła ciebie czy jego , Kaczyńskiego , Dudy i Kaminskiego szefa policji ? Obecne zachowanie policji to przedsmak i ostrzenie zębów na obronę władzy. Nauka nie idzie w las.


#Optymista   Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Sąd Najwyższy w Polsce to - jak dotychczas - najbardziej zagrzybiony, zatęchły zakątek PRLu, który nie uległ żadnym zmianom, mimo olbrzymich zmian w innych dziedzinach w Polsce. Ludzie, którzy nie płacą składek na ZUS ale otrzymują jedne z najwyższych emerytur. Za swoje przestępstwa nie podlegają żadnym karom. Nikt nie kontroluje jakości ich pracy, choć bywają przypadki wołające o pomstę do nieba. Uważają się za najmądrzejszych, najlepszych, nietykalnych, czyli najwyższą kastę. co sama stwierdziła jedna z nich. Pogarda do społeczeństwa, które ich utrzymuje, wyziera z każdego ich słowa. Kpią sobie z prawa, którego powinni być strażnikami, co najbardziej uwidoczniło się podczas wyborów na prezesa SN. Jednym słowem - GNÓJ, PASOŻYT, SZKODNIK, WRZÓD NA DUPIE Narodu Polskiego.


#Optymista#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Ale JEST NADZIEJA!!!! Wybrano wreszcie - mimo jawnej obstrukcji komuszej kasty - pięciu kandydatów na stanowisko prezesa SN. Teraz tylko od prezydenta zależy, kogo z tej piątki namaści na prezesa. Mam nadzieję, że wybierze trafnie, że wybierze takiego który będzie miał wolę i siłę, aby wyczyścić tę stajnię Augiasza do samej posadzki, do ostatniego kącika.


#Optymista#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Dodam jeszcze jedno - to również miejsce ZDRADY. Zamiast dawać przykład patriotyzmu - biorąc pod uwagę umiejscowienie w hierarchii Państwa Polskiego - to dawali przykład służalczości wobec jawnie wrogiej nam instytucji - TSUE.


#Rozśmieszony#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Mieli się sami oczyścić z komunistycznych funkcjonariuszy. To tak jakby sam lis zrezygnował z polowania. Śmiechu warte.


#Bogdan dziaslo#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

W kościele zapewne byłeś modliles się na pokaz .prawda ?


#Wróć na właściwe miejsce#Bogdan dziaslo  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Pomyliłeś miejsca. W kościele jest mowa o Sądzie Ostatecznym a tu o Sądzie Najwyższym w Polsce.


#Przypominam#Wróć na właściwe miejsce  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Romanie, życzyłeś sobie o Sądzie Najwyższym, to Optymista spełnił Twoje życzenie.


#Roman#Przypominam  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Niestety, Optymista, którego szanuję za rzutkość, nie odpowiedział na pytania, związane z Konstytucją. Jako Jego rzecznika, zapytam się Ciebie, czy p. sędzia Manowska, wybrana niekonstytucyjnie przez nielegalną KRS, będąca sędzią Sądu Dyscyplinarnego, nie uznanego przez Sąd Najwyższy, oraz TSUE, miała prawo startować w wyborach na Pierwszego Prezesa? Jeżeli zostanie, czy nie ośmieszymy się, jako Polska. Czy będzie jej głos słyszany w Unii Europejskiej, a nawet w Białorusi, czy innej Ameryki? Nim odpowiesz, przeczytaj przepisy konstytucyjne, namyśl się, ok?


#Nike#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

ale pojeb


#Poszperane#Roman  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Przy okazji rozpatrywania zasadności skrócenia kadencji sędziów SN / Polska to przegrała i się z tego wycofała/ jest wyrok TSUE z 24.06 2019- Krajowa Rada Sądownicza została legalnie wybrana. Opinia- prof.nadzw.dr hab.nauk prawnych Waldemar Gontarski


#Pesymista#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Przeczytałem 3 ostatnie komentarze Optymisty i ogarnęła mnie litość nad tym człowiekiem . Ile masz lat ? Z taką wiedzą i przekonaniami można funkcjonować w przestrzeni publicznej ? Przecież w głowie musi panować chaos i wirus , który wszystko rujnuje . Plątanina poglądów nieuka albo chorego umysłowo. Wyższość osobowości nad normami prawnymi. W jakich szkołach regionu pasłeckiego tego uczono ?


#Optymista#Pesymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-25

Dawniej usłyszana przeze mnie opinia wygłoszona przez - nie pamiętam już kogo - że Pasłęk to skupisko starych komuchów, okazuje się prawdziwa.


#Optymista   Ponad tydzień temu, 2020-05-24

Romanie, jeśli już tak nalegasz - odpowiem Ci w sprawie Konstytucji. 1.Prawo nie wprowadza się dla prawa, tylko dla utrzymania porządku, abyśmy mogli wzajemnie współżyć w spokoju. Jest to narzędzie a nie nienaruszalna świętość. 2. "Czciciele" naszej konstytucji wykazali się już tyle razy zdolnością do kłamstw, że w ich słowa o "łamaniu konstytucji" raczej nie wierzę. 3.W razie konfliktu jakichś, nieważne czyich działań z prawem wybieram "lepszość". Jeśli prawo jest lepsze, jestem po stronie prawa i przeciwko działaniom, jeśli działanie jest lepsze, jestem po stronie działania i przeciwko prawu. Takim przykładem jest odbieranie rodzicom dzieci wyrokiem sądu. A kto ma decydować o moim poparciu lub sprzeciwie? Moje sumienie i moje poczucie sprawiedliwości. To dla mnie ostateczna instancja.


#Pasłęczanin   Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Burmistrz Pasłęka ma nas zawsze głęboko w duszy... bo juz nie bedzie startował na burmistrza - juz nie może a namascil byłego dyrektora SP3 na swojego następcę Sarnowskiego. Myśli że ludzie wybiorą jego a i tak będzie to stary układ w Pasłęku. Niby nowy a rączka będzie ta sama. Ja na pewno nie będę głosował na niego. Najgorszy burmistrz Pasłęka w całej historii...


#Jolka#Pasłęczanin  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Uważam ,że obecny burmistrz jest dobrym burmistrzem.Odnośnie zastępcy i być może przyległego kandydata na burmistrza mam mieszane uczucia.Bycie dyrektorem lub nauczycielem to żaden wyczyn bierzesz program nauczania i jedziesz z tematem.Bycie burmistrzem to już bardziej poważniejsza sprawa i nie każdy może nim być a już na pewno nikt z nauczycieli.Wiec trzeba będzie znaleźć dobrego kontrkandydata.....


#Zbyszek#Jolka  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Cytuję - bycie dyrektorem lub nauczycielem to żaden wyczyn, bierzesz program itd - jesteś pewna/y że to takie proste?


#Nie belfer#Jolka  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Bardziej poważna, jeśli już, czyli poducz się i jedziesz z tematem. Akurat w tym wypadku z prawidłowym stopniowaniem.


#Milcząca wiekszość#Pasłęczanin  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Niestety kochany. Jak do tej pory więcej głosowało na Wieśka i nadal głosować będzie na ludzi z tej ekipy. Dlaczego? No właśnie pomyśl. Może uda ci się zrobić coś dobrego i wtedy ktoś, gdzieś, jakoś cię poprze.


#Urna#Milcząca wiekszość  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

To nie jest głosowanie na niego, tylko przeciwko pisomatołom, czasami trzeba wybrać lepsze zło


#śmieszek#Urna  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Nie ma czegoś takiego jak LEPSZE zło. Może jednak funkcjonować jako np.nowa ksywa p.Burmistrza.


#Kri#Pasłęczanin  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Głupio się przyznać też głosowałem na Wieśka ,ale ostatnie miesiące pokazały gdzie ma wyborców...a jego zastępca następca nie zostanie burmistrzem ,ludzie już nie są tacy głupi ...Tam jest potrzebny człowiek jak był.np Kopański czy jemu podobni i kontrola całego urzędu od góry do dołu


#Szkoda słów#Kri  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Zgadzam się. Zasiedzenie tak wieloletnie źle wpływa na rządzących. Trzeba miotły i to olbrzymiej, która pozwoliłaby wymieść wszystko co do paproszka. A tych paprochów i paproszków (układów, układzików, klakierów, tych, co z takiego stanu rzeczy najbardziej korzystają) od groma.


#Optymista#Szkoda słów  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

To, że zasiedzenie źle wpływa na jakość rządzenia, wiedzą wszyscy myślący ale niektórym jest to na rękę, gdyż czerpią z tego korzyści. Dlatego PiS ograniczył kadencje samorządowe do dwóch. Z tego powodu niektórzy nienawidzą PiS, bo zamknął sitwom drogę do dalszego żerowania na lokalnych społecznościach. Każda nowa władza musi budować swoją sitwę od nowa a tu miną dwie kadencje i koniec, nie to co do tej pory, gdy sitwy przez wiele lat budowały swą przestępczą siłę i nie było na nich mocnych.


#Optymista#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Odmiana na Kopańskiego bardzo by nam się przydała a po dwóch kadencjach znowu ktoś inny. Ale Kopańskiego sprytnie wyeliminowano, bo był realnym zagrożeniem.


#Zmiana dla zmiany#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Co ty wiesz ciuraku o Kopańskim?


#Nie lubię chamstwa#Zmiana dla zmiany  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Oto wschodni, walonkowy poziom kultury przeciwników Kopańskiego. Bez wyzwisk nie potrafią się odezwać.


#NIKIM #Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Może się zdarzy iż Pan Kopański ponownie wystartuje. Będę na niego głosował, konkretna osoba!!! Pożyjemy zobaczymy...


#Optymista#NIKIM   Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Oby.


#Roman#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Oj tam, jak zwykle, zabrakło Ci wiedzy. PiS, a właściwie p. poseł Kaczyński nie zdecydował się na skrócenie ilości kadencji władz samorządowych, przynajmniej przy obecnej Konstytucji. Odrzucił także mój projekt, by kadencja posła trwała max. 8 lat (czyli dwie kadencje). Pisałem do niego osobiście licząc na to, że jako mój rówieśnik, powinien spróbować innej pracy. Nie odpowiedział, a może ochrona uchroniła go przed koniecznością czytania listów ręcznie pisanych?


#Pesymista#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

OHO ! Koleś PISowskiej zgrai pisze o osiągnięciach w sferze złodziejstwa, podczas gdy Szumowski na ustach całej Polski. DUDA może śmiało śpiewać ,, Ojczyznę dojną racz nam dać Panie". A Banasia rozliczyliście , a Chrzanowskiego , Morawieckiego , Macierewicza ( kasa za Smoleńsk w mln ). A teraz Horała wirtualnie budujący Port lotniczy ? Dalej liczyć ?


#Pesymista#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

A nie wiesz czasem jak Karczewski SENATOR załatwił sobie 400 tys zł pracując ,,dla idei " i zwalczając złodziejstwo ,,dobrej zmiany ". Bo ja mam zmartwienie: nie mogą zrozumieć czy PIS to partia zwalczających złodziei , czy formacja oszustów na masową skalę ?


#Optymista#Pesymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Kto to jest pesymista? To człowiek widzący wszystko w ciemnych kolorach. A kto to jest pesymista z naszego tu forum? To człowiek ślepy na jedno oko i u jednych wypatruje wszystkiego w najciemniejszych kolorach a u drugich nic nie widzi. Biedny kaleka.


#Optymista#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Z drugiej strony - nie mam nic przeciwko ujawnianiu niegodziwości również w PiS, tam też są różni karierowicze - tyle tylko, żeby dowalać wszystkim równo a nie wybiórczo.


#Pesymista#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

A równo to jak ? Mam wspominać co było za TUSKA ? Piszę co teraz widzę, bo myślałem , że ,,tuskowcy " to szubrawcy byli , a widzę , że do władzy doszła zgraja zorganizowanych szubrawców uczestniczących w nowych metodach złodziejstwa - udział rodzin głownie żon, horrendalne pensje i nagrody ( im się należało ) no i fundusze na wycieczki zagraniczne na pseudoprojekty itp


#Optymista#Pesymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Przyznałbym Ci rację, gdyby wyniki "zawodów" nie były fałszowane przez stronniczych "sędziów", używając sportowej terminologii. Pomijając cel główny, jakim jest usiłowanie wzmocnienia Polski przez PiS a mającym to w nosie przez PO, co nie ulega najmniejszej wątpliwości z pozycji bezstronnego obserwatora - trudno jest wierzyć oskarżeniom, które po czasie często okazują się fałszywe, choć nie zawsze albo wyolbrzymione. PiS nie jest święty, bo takich nigdzie nie ma ale nawała antypisowska jest olbrzymia, bo ma wielu wykonawców, zagranicznych i krajowych. Te "udziały rodzin", "horrendalne pensje" i t. d., ZA KAŻDYCH RZĄDÓW były, są i będą ale nie one są głównymi pijawkami publicznych pieniędzy ale niewidoczne grube przewały na miliardy, które osłabiały i osłabiają nasz wspólny majątek.


#Optymista#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Ten atak na PiS nie wynika z troski atakujących o sprawiedliwość w Polsce - on wynika wyłącznie z chęci ponownego dostępu do państwowego koryta przez tych, którzy zostali przez wyborców od tego koryta odsunięci. Kto na nich głosuje, nie sobie poprawia byt, tylko im, bo nas mają w d...e, ale bez naszej pomocy nie dostaną się do żarła, choć próbowali przez "ulicę i zagranicę", ale im nie wyszło, więc przymilają się do nas.


#Roman#Optymista  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Oj tam, Optymisto. Jeszcze raz apeluję do Ciebie o odpowiedź wyraźną na proste pytanie: Czy jesteś za przestrzeganiem Konstytucji, czy też jesteś za naśladowaniem w tej kwestii p. posła Kaczyńskiego, którego słudzy są raz za, raz przeciw. Przykład: wszyscy posłowie PiS cieszyli się z tego, że to urzędnik państwowy p. Sasin, przeprowadzi wybory, a teraz wszyscy cieszą się, że Państwowa Komisja Wyborcza, której Uchwała czeka do niezwłocznego ogłoszenia przez p. Premiera w Dz. Ustaw. Cie Florek.. . Ale się porobiło... .


#Ostry cień mgły#Pasłęczanin  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Ok tam najgorszy przecież nas chroni od zła tu krzyż od pandemii tam krzyż w parku i krzyż nad jeziorkiem o kamieniach i tablicach już nie wspominam


#Takie sobie#Ostry cień mgły  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

W punkt.


#Fan radnego   Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Dlaczego na zdjęciu nie widać radnego co podkuwa, ślepi w laptop i mru mru mruga.???? Taka strata


#Nie belfer#Fan radnego  Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Jakaś trauma w związku z tym człowiekiem?


#Lekarz prywatny   Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Burmistrz to ważna osoba w rejonie i wątpliwości nie może być. Musi mieć szeroki zakres wiedzy odpowiednio do obszaru odpowiedzialności. ale burmistrz jest też człowiekiem , który ma zdrowie . Bywa , że na określonym etapie następuje tzw wypalenie. Wtedy potrzebny jest wypoczynek dłuższy od urlopu. Albo zmiana miejsca pracy , albo dłuższa przerwa w pracy . Inaczej DEPRESJA pewna


#Garbaty   Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Mimo różnic na wiele spraw, jednak tylko Wisiek. Inni nie mają szans.


#Roman   Ponad tydzień temu, 2020-05-23

Czy wolno będzie, znając Udział p. burmistrza w kwestii stawiania krzyży i pomników, zaśpiewać kiedyś piosenkę "Niech żyje wolność, wolność i swoboda...? Co prawda to Disco Polo, lecz może p. burmistrz lubi?


#Jadwiga   Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Napoleon i nikt więcej. Taka prawda.


#He he#Jadwiga  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Zakochała się babina a że miłość jest ślepa, to i nie ma co się dziwić jej wpisowi.


#Xxxxxx   Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Przecież w Pasłęku to jak w serialu (Ranczo),powinni się zastanowić (włodarze), że to kasa obywateli .Dlaczego nie ma komentarzy wstawionych na temat asfalciku ,bo ludzie skomentowaliby ich tymi poczynaniami w komentarzach,ludzie i tak wiedzą bo to małe miasteczko.


#Fan Wieśka   Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Oprócz burmistrza trzeba jeszcze mieć chociaż 8 radnych. Kiepsko to widzę. Zresztą zostały jeszcze trzy lata kadencji.


#Mam   Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Komentarze przy otwarciu prywatnej drogi z przyczyn oczywistych są zablokowane. Wiec tutaj dodam swoją propozycję nazwy tej ulicy NAPOLEONA LISOWSKIEGO... ładnie ?


#Nick#Mam  Ponad tydzień temu, 2020-05-22

To nie jest droga to asfalt donikąd chyba że na końcu drogi powstanie krzyż z kapliczką i napisem STOP Covid -19


#Tylko Napoleon   Ponad tydzień temu, 2020-05-22

Tylko Wiesiek, nie ma innej opcji. Bzdury opowiadacie.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności