3 sierpnia 2021 Lidii, Augusta, Nikodema
Reklama Heops

Zabawa karnawałowa w Restauracji Srebrna Podkowa

dodał 2013-01-10
Zabawa karnawałowa w Restauracji Srebrna Podkowa

19 stycznia Pragniemy Państwa zaprosić na zabawę karnawałową do Restauracji Srebrna Podkowa,  gdzie oferujemy wysoki standard usług, znakomitą kuchnię i profesjonalną obsługę. Zabawę karnawałową poprowadzi Regan-Band, czyli dj, który zachwycił już Państwa, biorących udział w imprezie sylwestrowej w naszym lokalu. Tego wieczoru oferujemy ciepły posiłek, napoje, herbatę i kawę, liczne przekąski oraz 0,5 l. wódki na parę. Koszt: 100 zł/osoba. Początek imprezy o godz. 20.00. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 536-857-205 od godz. 12.00.

Restauracja Srebrna Podkowa Zbigniewa Zająca w bardzo dobrym stylu wkracza w kulinarną strefę Pasłęka. W lokalu, usytuowanym przy zbiegu ul. Bankowej i 3 Maja po zmianie właściciela, oferty kulinarnej i odświeżeniu wnętrza stworzyliśmy restaurację, gdzie numerem jeden jest oczywiście smaczne jedzenie, serwowane w przyjemnej atmosferze. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, w której znajdują się m.in. zupy (np. borowikowa, barszcz i żurek), dania obiadowe (np. polędwiczki w sosie kurkowym, golonka i placek cygański) oraz desery. Do każdego posiłku dodajemy słodki poczęstunek gratis. Ponadto oferujemy Państwu nowe, niższe ceny alkoholi oraz obiad dnia - codziennie w cenie 15 zł.

Organizujemy również urodziny, chrzciny, komunie, wesela i rozmaite spotkania okolicznościowe. Zamówienia można składać pod nr tel. 536-857-205. W kwestii organizacji imprez okolicznościowych prosimy o kontakt z właścicielem: 511-220-873 lub 791-749-050.

(Tekst sponsorowany) 


POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2