25 stycznia 2020 Pawła, Miłosza, Elwiry

Zasłużona dla Kultury Polskiej

dodał 2014-07-18
Zasłużona dla Kultury Polskiej

Podczas wczorajszej uroczystości w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku minister Piotr Żuchowski udekorował Panią Marię Korzeniewską odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Przypominamy, że Pani Maria prowadzi z sukcesami chór „Adoramus” z parafii bł. J. Matulewicza. Gratulujemy. jp  


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#I.J   2014-08-02

W latach 1975-78 w szkole podstawowej nr 3 w Pasłęku,pani Korzeniewska prowadziła chór szkolny.Na wszystkich konkursach zdobywałyśmy najlepsze miejsca.Chociaż czasami krzyczała ,to zawsze wyszło dla nas na dobre.Do dziś ciepło wspominam tamten czas i lata spędzone z nią.Mam ogromny szacunek do Naszej Pani. Jest zawsze tak miła i serdeczna jak kiedyś.Uwielbiam Ją.


#AGA 2   2014-07-19

Zasłużony dla kultury watykańskiej a nie Polskiej.A ta kultura to wiadomo jaka i powinien być specjalny (medal) a może dwa.Numer niesamowity i trafny.O ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


#ZT   2014-07-19

Co to znaczy "tego typu imprezy"?


#Szok   2014-07-19

Powiem tyle - kościół to jest dom Boży i z całym szacunkiem ale tam nie powinny odbywać się tego typu imprezy , nie jestem zmanierowaną katoliczką ,nie uderza mi "moher "do głowy i modlenie się na pokaz ale Boga,i dom Boży traktuje poważnie.Kiedy kościół przekształca się w instytucję to coś tu nie tak i dlatego robi się wszystko i za wszelką cenę aby wiernych "przyciągnąć" czymś do kościoła..Czarni mają "MOC"


#/Alek/   2014-07-18

To ta kultura wchodzi do kościołów czy wychodzi z tej instytucji .Jak wychodzi z kościołów to wstyd i aż strach o tym pomyśleć.Może już i władza przejrzała na oczy.


#Kpiarz   2014-07-18

Czy teraz msze będą w domu kultury? Nie wiem gdzie mam chodzić? W POK-u jak w kościele a w kościele jak w POK-u. Jedynie Jurek równoważy jakoś imprezami nad jeziorkiem.


#Chórzystka   2014-07-18

Pani Mario,wielkie gratulacje!


#Gość   2014-07-18

Gratulacje ! :)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności