19 września 2021 Januarego, Konstancji, Teodora
Reklama Heops

Zaszczep się szczepionką Johnson&Johnson

dodał Ponad miesiąc temu, 2021-07-27
Zaszczep się szczepionką Johnson&Johnson

Trwają prace nad przygotowaniem szczepienia jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson w Pasłęku. Okazuje się, że ta propozycja znajduje wielu chętnych w innych miastach, m.in. w Elblągu. Komunikat w tej sprawie będzie gotowy prawdopodobnie w środę. Mu zachęcamy Państwa do szczepienia już teraz. Namawiamy szczególnie osoby młode, podchodzące do sprawy szczepień dość sceptycznie. Może warto jednak zmienić zdanie i posłuchać fachowców.

jp


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko

Komentarze

 • Niebierztegosyfu
   Ponad miesiąc temu, 2021-07-27

  Fachowców nie dopuszcza się do głosu w mediach głównego ścieku

  Johnson_johnson
   Ponad miesiąc temu, 2021-07-27

  Artykuł tendencyjny i wprowadzający ludzi w błąd. Obecny stan wiedzy jest taki, że nie ma potwierdzonych informacji o działaniu tych preparatów, nie ma też dokładnych informacji o ewentualnych skutkach ubocznych. Wiadomo za to, że szczepienia nie zatrzymają kolejnej fali, a osoby zaszczepione mogą zachorować i roznosić wirusa. Szczególnie osoby młode, które mają silny układ immunologiczny powinny się wstrzymać od takich eksperymentów, tym bardziej że będą w bliskiej przyszłości zakładać rodziny i starać się o potomstwo. Jak ktoś ma życzenie, to nie widzę problemu - czekają nagrody. Ale nie może być nagonki na ludzi, którzy podejmują decyzje o swoim zdrowiu i życiu. Społeczeństwo mamy już i tak mocno podzielone, więc starczy tego szczucia.

  • Ludwik Pasteur Johnson_johnson
    Ponad miesiąc temu, 2021-07-27

   Znawca się odezwał podpisz się z imienia i nazwiska to zweryfikujemy twoją wiedzę i doświadczenie oraz wykształcenie.

  star10
   Ponad miesiąc temu, 2021-07-27

  "Fachowców"?! A kim są Ci fachowcy? Niedzielski (ekonomista), Włodzimierz Gut(zmieniający wciąż zdanie), a może Krzysztof Simon? Jeden lepszy od drugiego. Istny CYRK! Cała ta "epidemia" to jeden wielki CYRK i ŚCIEMA!

  janusz
   Ponad miesiąc temu, 2021-07-27

  Kiepsko to widzę. Może trochę więcej zaangażowania władz miasta i kleru?

  • Zwyrol janusz
    Ponad miesiąc temu, 2021-07-27

   Kler to niech siedzi w tych swoich kościołach i cieszy się że pozwalają im kraść na prawo i lewo. Jeszcze tylko tych złodziei brakuje w całej tej debacie o szczepionkach.

POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2