2 lipca 2020 Jagody, Urbana, Marii

Zawody działaczy Okręgu PZW w Elblągu

dodał 2019-10-27
Zawody działaczy Okręgu PZW w Elblągu

W minioną niedzielę 20 października nad jeziorkiem Miejskim w Parku Ekologicznym w Pasłęku odbyło się coroczne spotkanie działaczy Okręgu PZW w Elblągu połączone z zwodami wędkarskimi. Udział w tym spotkaniu zapowiedziało kilkudziesięciu działaczy z niemal wszystkich Kół Okręgu. Oficjalnego otwarcia dokonał Przemysław Klarecki, Prezes Koła Nr 14 w Pasłęku, które z ramienia Okręgu było organizatorem tego spotkania,. Następnie przybyłych przywitał Prezes Zarządu Okręgu Tadeusz Sienkiewicz, który podziękował za dotychczasową współpracę z Zarządami Kół na rzecz wędkarzy. Po części oficjalnej chętni mogli przystąpić do zawodów, w których liczyło się złowienie największej ryby w wyznaczonych gatunkach. Po zakończeniu tych krótkich zawodów, które trwały dwie godziny zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Całe spotkania odbyło się przy ognisku i grillu gdzie można było upiec kiełbaski i zjeść gorący żurek. Przy pięknej, jesiennej pogodzie spotkanie szybko minęły w miłej i sympatycznej atmosferze.

Zarząd Koła serdecznie dziękuje Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku za udostępnienie terenu do przeprowadzenia zawodów oraz całego spotkania.

R.Tokarski

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Feederłowca   2019-10-28

Kurła A gdzie chłopy z gołąbek pewnie lodówka pełna nie ma gdzie ładować to trzeba odczekać aż szczupak zacznie brać wtedy będzie akcja


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności