27 września 2020 Wincentego, Mirabeli, Justyny

Zawody wędkarskie dla dzieci odwołane

dodał 2020-05-21
Zawody wędkarskie dla dzieci odwołane

W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu oraz Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych" oraz zgodnie z sugestią Głównego Kapitanatu Sportowego przy ZG PZW w Warszawie oraz Zarządu Okręgu PZW w Elblągu, Zarząd Koła PZW Nr 14 w Pasłęku odwołał zawody, które zaplanowane były na miesiąc kwiecień. Jednoczenie pragniemy poinformować, iż w porozumieniu z wszystkimi członkami Zarządu w trosce o bezpieczeństwo dzieci, młodzieży, opiekunów i organizatorów oraz osób zabezpieczających zawodników postanowiliśmy odwołać zawody wędkarskie dla dzieci z okazji Dnia Dziecka zaplanowane na dzień 30 maja tego roku. Wpływ na podjęcie tej decyzji ma też krótki termin jaki pozostał nam na przygotowanie tej imprezy.

Zarząd Koła

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Nic z tego nie rozumiem   2020-05-21

To krzyż ochronił pasłeczan a nie ochroni zakrzewka???


#Duszek #Nic z tego nie rozumiem  2020-05-21

Panowie co stawiają krzyż są trochę zaczerwienieni,czyżby pobierali w czasie pracy? Kurde flacha jaka pobożna na stare lata się zrobiła....


#Oj   2020-05-21

Po co komu ta ściema, tu zawody odwołane a w Biedronce czy Lidlu siedzi jeden drugiemu na plecach, chodzą bez masek, rękawiczek bo ich już od dłuższego czasu brak.


#Wieś na całego#Oj  2020-05-21

O to, to! Mozna było normalnie towar na taśmie przy kasie wyłożyć, nikt nie pchał się na plecy. Niestety stare nawyki już wracają, ci z tyłu ładują zakupy na tych co wyłożyli przed nimi, jakby to miało cokolwiek przyspieszyć. Współczuję paniom na kasach


#Ja   2020-05-21

Niecałe 100m drogi donikąd za ponad pół melona. Gratulować?


#Wędkarz#Ja  2020-05-21

O jakiej drodze ty tu bździsz,a staruch za tobą.


#Marek Chrapan#Ja  2020-05-21

Nie wiem czy "do nikąd" ale na pewno tylko dla otwierających bo żadnych innych użytkowników tej drogi tam nie ma. Co wybraliście to macie.


#Zibi#Marek Chrapan  2020-05-21

droga odebrana to i działki przy niej już na sprzedaż wystawione, za całkiem sporą sumę. a tyle było gadania, że na tą drogę inwestorzy czekają. fakt, czekali. żeby działki sprzedać drożej.


#Nick   2020-05-21

My mieszkańcy Koloni Zdroje też chcemy taką drogę ale nie ma komu myjni wybudować


#Xd   2020-05-21

Kto to pisał...Odwołujemy zawody, jednocześnie chcemy poinformować, że odwołujemy zawody.


#Nauczyciel#Xd  2020-05-21

Ty chyba czytać ze zrozumieniem nie potrafisz.. napisali, że odwołali zawody w kwietniu i że jednocześnie odwołują też kolejne zawody w maju.. Wróć do szkoły, a potem udzielaj się publicznie :)


#Xd#Nauczyciel  2020-05-21

...a ty widzę pozjadałeś wszystkie rozumy...


#Gangus z Mosiru   2020-05-21

Krzyż ma chronić przed ostrym cieniem mgły a nie przed Covid -19


#Nic z tego nie rozumiem   2020-05-21

To może zrobić ten krzyż obrotowy? Np. są zawody nad zakrzewkiem - obracamy w tamtym kierunku i dzieci są bezpieczne, jest jakaś impreza w innym rejonie - cyk obracamy. A w dni kiedy nic w mieście się nie dzieje niech będzie skierowany na zamek


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności