9 kwietnia 2020 Marii, Dymitra, Heliodora

Zmiany w obwodach głosowania

dodał 2014-10-18
Zmiany w obwodach głosowania

Poniżej zamieszczono Obwieszczenie Burmistrza Pasłęka z dnia 10 października 2014 r. o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych na terenie Miasta i Gminy Pasłęk, lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych oraz o możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w Wyborach Samorządowych zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 roku oraz Informację o zmianach w granicach obwodów głosowania na terenie Miasta i Gminy Pasłęk.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Wyborca II   2014-10-18

Powinna być możliwość głosowania w każdym okręgu bez względu na miejsce zamieszkania, przynajmniej na terenie gminy.Każda komisja powinna mieć wszystkie listy głosujących z terenu gminy.


#Podpis   2014-10-18

Dowiezie maz radnej starostwa. Ciekawe czy po kielonku bedzie?


#Wyborca   2014-10-18

/ Nie rozumie tych podziałów ;ja mam do pasłęka 1 km ,a na głosowanie mam jechać 5 km . Czy chodzi oto żeby ludzie nie dotarli na głosowanie?


#Wyborca   2014-10-18

Świetlice pobudowali po wsiach,a na wybory do Pasłęka trzeba jechać!Już frekwencja do niczego będzie ,no chyba że kandydat chcący wygrać dowiezie(bo nie wszyscy mają auta!)


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności