17 grudnia 2018 Olimpii, Lazarza, Floriana

ZSEIT szkołą patriotów

dodał 2018-02-22
ZSEIT szkołą patriotów

Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku bierze udział w konkursie „Szkoła młodych patriotów”. Jego celem jest krzewienie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i polskiego narodu.

Konkurs realizowany jest w okresie od 30 listopada 2017 roku do 30 maja 2018 roku. Szkoły, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają certyfikaty „Szkoły młodych patriotów” oraz zaświadczenia ukończenia kursu. Jednym z 9 zadań jest przygotowanie wystawy plakatów „100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”. Zadanie pt. „Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą” już się odbyło. Wystawa została zorganizowana w dn. 12-16.02.2018 r. w holu szkoły.

Info ZSEiT: mjr Bolesław Czechowski

0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Woźna   2018-02-22

Niedobrze się już robi od tych informacji ze szkół. Dyrektorzy obu szkół średnich prześcigają się w tej krypto reklamie "swojej" szkoły. Wykorzystując do tego oczywiście młodzież, która sztucznie pozuje do zdjęć. No ale wiadomo o co chodzi. Przyciągnięcie "towaru" w postaci młodzieży, bo za tym idzie kasa!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Mieszkańców Pasłęka i naszych gości zapraszamy na wspólne powitanie...