Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

"KANIKUŁA"!

dodał poniedziałek, 01 lipca 2019r.
Wraz z Afrykanami sprowadzanymi do Polski przyszła i sama Afryka. Politykierzy jednak nie robią sobie przerwy w rocznym odpoczynku, a ja zrobię i zachęcam innych. Tym bardziej, że jest do czego zachęcać - JEST DO POZYSKANIA PEŁNOMORSKI JACHT ŻAGLOWY o niewielkim zanurzeniu (120 cm dzięki integralnemu balastowi) którym z powodzeniem można pływać tak po Kanale Elbląskim jak i jeziorach. U mnie jednostka ta byłaby nie w pełni wykorzystana, najlepiej byłoby przejąć ją na powołaną sekcję żeglarską lub też nie koniecznie zorganizowaną grupę - gwarantuję wstępne przeszkolenie (non profit), na sezon obecny, a chętnym też pomogę w przystąpieniu do egzaminu na stopień żeglarza. Za parę lat będzie zbudowany przekop Mierzei i moglibyśmy "otworzyć" ten szlak na Bałtyk (gdybyśmy uzyskali pomoc V-ce Wojewody, a mieszkańca Pasłęka) Warto pozyskać ten jacht, a żeglarstwo daje dużo satysfakcji i uspokojenia po rocznej "harówce". Kontakt najlepiej SMSem - nie zawsze mam telefon pod ręką - 796 030 422

Lipiec
01
2019
Dodał poniedziałek, 01 lipca 2019r.

Czy powrócą czasy "wodniackie" do Pasłęka? - Parę lat temu na tym portalu gościł Pan Kaczorowski?(Jezeli przekręciłem nazwisko to przepraszam) który opłynął Bałtyk chyba śródlądowym jachcikiem i od tamtej pory w Pasłęku nie ma tematu żeglarskiego - zmieńmy to.


Lipiec
01
2019
Dodał poniedziałek, 01 lipca 2019r.

Nie tylko ta jednostka jest przez ciebie niewykorzystywana...a jeśli już o tym piejesz to gdzie ten złom będziesz trzymać, wodować i kto poniesie koszty.


Lipiec
01
2019
Dodał poniedziałek, 01 lipca 2019r.

To nie jest złom ale w pełni sprawna jednostka o długości 8,5 metra zimować może i u mnie, co do kosztów wodowania to równy podział na wszystkich korzystających z jachtu - jest to do wspólnego ustalenia na jakich zasadach korzystamy  i czy np. "puszczamy w czarter" by pokryć koszty, w okresie kiedy nikt  z nas nie może korzystać.


Lipiec
01
2019
Dodał poniedziałek, 01 lipca 2019r.

O, to jest w końcu jakiś konkret na tym forum, wykorzystywanym do tej pory głównie do wzajemnych bezproduktywnych pyskówek. A i wzajemne animozje polityczne zeszłyby na dalszy plan, przy konkretnych zajęciach, wymagających współpracy, bo woda bezlitośnie nie toleruje najmniejszych uchybień na swojej powierzchni. Dobry to pomysł i kibicuję mu serdecznie.


Lipiec
01
2019
Dodał poniedziałek, 01 lipca 2019r.

A właściwie ile kosztuje tan jacht, jeśli to nie jest tajemnica handlowa? Pytam jedynie z ciekawości, bo z pewnych względów nie mógłbym uczestniczyć w tym przedsięwzięciu.


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

Niezły pomysł, w końcu Pasłeczanie też  mogą sobie pozwolić na jacht. Nie znam się na stronie technicznej.... ale pomyślcie, kilka jachtów w Pasłęku  - jak podniesie atrakcyjnośc Pasłęka??  Przeszkolenie wodniackie- to tez  cos kosztuje, a tu -bez wynagrodzenia chce przeprowadzić mieszkaniec. Brawo! Mie się podoba, chociaz  nie nadaję się na jacht. 


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

Pozyskanie tego jachtu nic nie będzie kosztowało Pasłęczan, natomiast może trzeba będzie złożyć się na transport (nie dogadywałem się na ten temat nie wiedząc czy będzie zainteresowanie, a samotnie nie chcę "blokować" jachtu.)


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

Jest to niepowtarzalna okazja dla Pasłęka jako promocja miasteczka i dla osób zainteresowanych jako wspaniała przygoda.. Brać, nie czekać - chciałoby się powiedzieć. Żałuję, że sam nie mogę z tego skorzystać ale gorąco kibicuję temu ewentualnemu przredsięwzięciu. Pasłęczanie - do dzieła!!!


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

Też żałuję, że nie mogę sfinasować np. gali sztuk walki w Pasłęku. Ale jakby ktoś wyłożył kasę to chętnie bym się pod to podpiął.


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

He, he, polactwo na krzywy ryj wlazło tu do Polaków i nawet się podpisało.


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

Facet siedzący przy barze pyta barmana
Hej słyszałeś ostatni dowcip o polakach?
Barman chłodno odpowiada
-Nie ale musisz wiedzieć że jestem polakiem.
-Ok powiedział facet, w takim razie postaram się powiedzieć wolniej


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

Barman wali faceta w ryj. Facet spada z krzesła. Barman podnosi go troskliwie i mówi: - To od firmy, gratis. W ramach promocji. Facet: - OK, zrozumiałem.  


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

Skończyły się czasy kiedy w knajpach bili kelnerzy.


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

Bardzo bolało? przyznaj się.


Lipiec
02
2019
Dodał wtorek, 02 lipca 2019r.

Super sprawa.Zrzucamy sie na transport tego szmaciarza i bierzemy go do Pasłęka.Będziemy śmigać po jeziorku czy innym Zakrzewku.A jak zabraknie wiatru to staniemy na brzegu z odkurzaczami i bedziemy dmuchac w szmaty.


Lipiec
03
2019
Dodał środa, 03 lipca 2019r.

Chrapcio chciałby cudzymi rękami żar z pieca wyrzucać. Kopsnij kasiorkę ze swojej emerytury, tyle tu nawymieniałeś kiedyś dobrze płatnych stanowisk, to chyba masz niezłą,   przyprowadz ten złom do Pasłęka i wreszcie się pochwal, że poza mąceniem potrafisz coś pożytecznego zrobić. Chcesz żeby inni dali kasę, postawisz to u siebie i po zawodach. Inni będą mogli cię cmoknąć a nie popływać. Dlatego nie chcesz żeby to była grupa formalna. A twoje gwarancje są tyle warte ile przysięga wojskowa, którą składałeś w latach szesćdziesiatych, zawierająca wierność sowieckiemu sojuzowi.


Lipiec
03
2019
Dodał środa, 03 lipca 2019r.

Przecież Chrapan wyraźnie napisał, że możnaby utworzyc sekcję żeglarska, to dlaczego piszesz bzdury o zawłaszczeniu. Wszystko można prawnie załatwić i młodzi chętni mieliby możliwość spróbowania czegoś innego niż tylko piłka. Ale Wy wolicie obsrać całą sprawę, bo Chrapana nie lubicie a może nawet nienawidzicie i guzik Was obchodzi możliwość zbudowania czegoś pożytecznego dla innych.


Lipiec
03
2019
Dodał środa, 03 lipca 2019r.

chrapcio pisze różnie: np.  najlepiej byłoby przejąć ją na powołaną sekcję żeglarską lub też nie koniecznie zorganizowaną grupę..... zimować może i u mnie, co do kosztów wodowania to równy podział na wszystkich korzystających z jachtu - jest to do wspólnego ustalenia na jakich zasadach korzystamy.

Ku jakiej wersji sie skłaniasz? Widzę, że przeczytałeś tylko o sekcji żeglarskiej a ja myślę, że autor napisał tak dla picu a prawda jest taka, że chce aby ktoś zapłacił a on będzie rzadzić.

i jeszcze off topic:  Ile kilometrów autostrad oddano w Polsce od 2017 roku? Okrągłe zero. Możemy stracić miliardy z UE


Lipiec
03
2019
Dodał środa, 03 lipca 2019r.

Pisać można wszystko - ekran monitora przyjmie. Gdyby ktoś naprawdę zainteresował się tą propozycją, załatwiłby z Chrapanem rzetelnie, bez żadnych potencjalnych oszustw. I taki zainteresowany zadzwoniłby do Chrapana i uzgodniłby warunki. Tutejsze przekomarzania nie mają najmniejszego znaczenia a wrogowie Chrapana to jacyś oszołomi z gębami pryskającymi nienawistną pianą. Znajdą się zainteresowani i ubiją z Chrapanem interes - świetnie. Nikt się nie znajdzie i nowa dyscyplina sportowa w Pasłęku nie powstanie - szkoda.


Lipiec
03
2019
Dodał środa, 03 lipca 2019r.

O jakich wrogach yego kogoś ty piszesz? Ty raczej spytaj czy on ma jakichkolwiek przyjaciół? Zresztą on sam sobie narobił wrogów mając od małych lat smród za sobą jednocześnie na wielkiego patriotę i narodowca się krygując. Na dokładkę otwartym tekstem na tym FORUM właśnie bronił swojej przeszłości, opisywał jakie to miał niby profity służąc na ochotnika w komuszej gomułokowskiej armii zamiast walnąć sie w piersi i powiedzieć, że popełnił błąd młodości. Każdy by zrozumiał bo kto ich nie popełniał. Dla mnie to zatwardziały, twardogłowy, niereformowalny typ.


Lipiec
03
2019
Dodał środa, 03 lipca 2019r.

ale jaja , chrapan od podobnego sobie dostal niby jacht i chce krzewic zeglarstwo w pasleku , masakra rece opadaja 


Lipiec
03
2019
Dodał środa, 03 lipca 2019r.

pelnomorski jacht na kanale elblaskim , chrapan jak zwykle nie wiesz o czym piszesz , masakra co za ignorancja 


Lipiec
03
2019
Dodał środa, 03 lipca 2019r.

Lubisz szczekać na necie . Jest podany telefon, zadzwoń a łykniesz trochę wiedzy.


Lipiec
04
2019
Dodał czwartek, 04 lipca 2019r.

wiedzy lykne ?tak sie sklada ,ze zegluje i wiem ze to co tu sie wypisuje to wielka bzura , 723453925 zadzwon to ci wyjasnie 


Lipiec
06
2019
Dodał sobota, 06 lipca 2019r.

A kto ci powiedzial, że tu zablokowano możliwość dodawania wpisów. Oj jełop, jełop....


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko
11:04 dziś
Remanent

Może napoleon na odchodne przejdzie się po ulicach...

Rondo jednak na finiszu
10:59 dziś
May dość

Mamy dość tej gazety i jej politycznego stylu ....

Wybory do parlamentu UE
10:52 dziś
Pytam

A ten wyrok zapadł w procesie karnym czy cywilnym?...

Wybory do parlamentu UE
10:45 dziś
Noo

Taka to mentalność - swoje winy wyprzeć i huzia na...

Wybory do parlamentu UE
09:38 dziś
Ten sam

To i niech tu doliczy. Ile tego sprzątania było? 5...

Młodzież się bawi
09:35 dziś
Zdzich R.

Byłem od Jurka słabszy fizycznie,ale technicznie to...

Niech się święci 1 Maja
09:28 dziś
Inspektor

W Pasłęku też kabaret dyrektor parku prawomocnie...

Wybory do parlamentu UE
Dziś: 14Wczoraj: 25więcej 61121
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Czwartek 2 maja

22°
wiart: 6.82 m/s wilgotność 52% ciśnienie 1014 hPa zachmurzenie 45% opady deszczu 0 mm
Wschód: 05:01
Zachód: 20:14

PT

12° - 24°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 22°

PON

13° - 22°

WT

10° - 16°

ŚR

7° - 11°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad tydzień temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08