10 grudnia 2018 Julii, Danieli, Bogdana

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hydepark
#hgfd

2017-07-02

jak w tytule

#pytanko

2017-07-09

A co grab i Chrapan na to? O Romanie nie wspominam.
#

2017-07-04

nie znam. A ty nie labiduj.
#wyborca

2017-07-03

ciesz się dopóki pierwszy głupol ma tej strono mareck ch się nie odezwie ze swoją kandydaturą. A cisza bo żenujące jest to komentować.
#

2017-07-03

zaskoczenie, brak komentarzy, oznacza, że wpis trafiony. Zatkało coniektórych.
#

2017-07-02

Czy to Ferek czy inny kandydat każda zmiana będzie impulsem i wyjdzie na plus. Wiesław niestety już od dawna nie ma żadnego pomysłu na rozwój miasta a podejrzewam że za bardzo już mu się nie chce. Przyzwyczajenie i rutyna A mnie wkurzają chociażby takie drobiazgi jak coroczne malowanie pasów. Czy nie mozna zmienić technologii na wylewane, pewnie ciut drozsze, ale zdecydowanie trwalsze? Takich drobiazgów są dziesiątki trzeba tylko chcieć je dostrzec
#

2017-07-02

ha ha haaa.. to na co narzekacie lemingi, dobry specjalista czy niedobry.? Ja uwazam, ża na burmistrza jest bardzo dobrym kandydatem. A to co ty piszesz, to wiadomo.... wazelina.
#zdziwko

2017-07-02

Kogo ty promujesz? Myślisz, ze jak go pisiarczyki wyrzucili to już męczennik i bohater. Co innego siedzieć w ciepłym gabinecie i obstawiać się przepisami a co innego mierzyć się z codziennością. Czy ten kandydat zrobił coś w życiu samodzielnie? Wyszedł z jakąś inicjatywą? A może czegoś nie wiem to uświadom.KRUS to żywot od początku do końca wpięty w ramy przepisów. Zero samodzielności.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności

Muzyka dla ucha malucha

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury we współpracy z Elbląską Orkiestrą Kameralną zaprasza...

Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na przedświąteczne spotkanie z...

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...