18 października 2019 Juliana, Lukasza

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  Miesiąc temu

Do dzisiaj, tj, 17,09,2019 godz.11,00 jeszcze są przyjmowane zgłoszenia do Komisji Wyborczych - tel. 796 030 422.


#MarekChrapan

  Miesiąc temu

Termin ten był podany w moim poprzednim poście ale któryś z "adminów" wymienił mój post na stary zostawiając jedynie nr telefonu. Ta strona schodzi na psy, czas stworzyć zupełnie obiektywny portal w Pasłęku w którym nie będzie ingerencji "adminów" do zamieszczanych wypowiedzi.


to zrób i nie pie.dol głupot


#przywiązanie czy miłość

  Miesiąc temu

Strona schodzi na psy a ty jak psiarek wchodzisz na stronę.

 


#Demencja działa

  Miesiąc temu

Wieje ciemnotą od sjerżanta LWP


#REFERENT

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-19

Chrapan - nie boisz się ty Boga ? Przecież ty nie rozumiesz jaki cięzki grzech popełniasz wobec Polaków katolików


#ukaże się od razu

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-19

Napiszz u Kopańskiego. Tylko ciekawe czy on lubi komuszych sierżantów.


#fun

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-19

Cześć stary utrwalaczu systemu słusznie minionego!

Co ty na to: Komitet ONZ ds. Likwidacji Dyskryminacji Rasowej (ONZ) wydał rekomendacje dla Polski dotyczące walki z mową nienawiści i przemocą. Wśród zaleceń organu jest m.in. skuteczne egzekwowanie prawa, które pozwala na delegalizację organizacji nawołujących do dyskryminacji rasowej. Jako przykłady wymieniono m.in. Ruch Narodowy, Obóz Narodowo-Radykalny, Młodzież Wszechpolską, Falangę czy Kongres Narodowo-Społeczny.


# A fe z nim

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-19

Sierżant zaryczany jest bo szefostwo mu się rozwala.


#Roman

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-20

Do "fun" i do "A fe z nim": nie musicie pisać wulgarnie. Szanować trzeba każde poglądy. Czy nie wystarczyłyby wyrazy współczucia, z powodu przewidywanej klęski narodowców, i śledztw wobec nich wszelakich, podejmowanych obecnie, na zlecenie p. posła Kaczyńskiego? Pamiętać należy, że wulgaryzmy raczej wzmacniają, natomiast współczucie z powodu klęski, rozmiękczyć może. Nawiasem mówiąc, p. poseł Kaczyński nie przewidział raniej skutków swej wcześniejszej łaskawości wobec tych ruchów nacjonalistycznych i reakcji międzynarodowej na to. Cie Florek... .


#wyczytane w necie

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-21

Nie pouczaj lewicowcu! A swoją drogą to dla Brauna szykują jakieś kary za używanie starych banerów z wykreślonym mazakiem raperem. Ludzie, ktorzy odchodzą od oszołoma twierdzą, że w zachowniach to taki mały hitlerek.


#jak się masz chrapcio w takim kraju

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-21

Superwizjer: "Marian Banaś powiązany z gangiem sutenerów". Kłopoty nowego szefa NIK i byłego ministra

Były minister finansów i nowy szef Najwyższej Izby Kontroli może być zamieszany w seksaferę. Jak donosi Superwizjer TVN, polityk zarabia na wynajmie pokoi w pensjonacie, gdzie odbywają się erotyczne schadzki.


#sprawiedliwość dla swoich

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-21

Jeden ze śledczych wrocławskiej Prokuratury Regionalnej zdecydował, że podejrzanemu zostaną wydane 103 kg złota. Zostały one zabezpieczone w śledztwie o oszustwa podatkowe. W ostatniej chwili udało się temu zapobiec.

ledczy, który podjął niefortunną decyzję o zwrocie złota podejrzanemu, został w trybie pilnym odwołany z delegacji. Nie będzie już pracował w Prokuraturze Regionalnej - dowiedziała się "Gazeta Wrocławska". Potwierdziła to rzeczniczka Prokuratury Regionalnej Katarzyna Bylicka. Nie chciała jednak zdradzić szczegółów sprawy.

Skandal miał wybuchnąć w środę po południu. Jak dowiedziała się gazeta, prokurator prowadzący śledztwo podatkowe wydał decyzję o zwolnieniu złota z zabezpieczenia. Nie skonsultował jej z szefostwem. Uzasadniał to tym, że "złoto miało należeć do osoby trzeciej", dlatego je oddał.

Chciał oddać złoto za 26 mln

Złoto o wartości 26 mln zł (103 kg) zostało wcześniej zabezpieczone w śledztwie dotyczącym podatkowym oszustw w handlu tym kruszcem. Skarb państwa miał na tym stracić 127 mln zł.


#nawet swojacy z tym się nie zgadzają

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-21

Krystyna Pawłowicz będąc członkiem Krajowej Rady Sądownictwa brała udział w opiniowaniu awansu sędziego Krzysztofa Świderskiego, który wydał pozytywne dla niej wyroki w sprawie przeciwko szefowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzemu Owsiakowi.

Już po wydaniu wyroku Krystyna Pawłowicz - jako członek Krajowej Rady Sądownictwa - wzięła udział w opiniowaniu awansu sędziego Świderskiego.

Według Macieja Mitery, rzecznika Krajowej Rady Sądownictwa, to oczywiste, że posłanka Krystyna Pawłowicz nie powinna brać udziału w opiniowaniu kandydatury Świderskiego - podaje Rmf.fm. Serwis podkreśla, że tym przypadku Mitera mówił wyłącznie w swoim imieniu. - Wystawianie mu laurki, która otwiera drogę awansu - po korzystnym dla niej wyroku - było nie na miejscu. Nawet jeżeli kandydatura sędziego nie budzi żadnych wątpliwości - podkreślił rzecznik i dodaje, że "pani profesor powinna być wyłączona".


#słuchaj szczekający lemingu

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-21

Śmieszny jesteś z tymi wklejkami. Widomy znak , że zbliżają się wybory i poparcie coraz mniejsze. 


#nick

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-21

Wkleja ale nie czyta... nikt tych wklejek nie czyta, szkoda czasu.


#xyz

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-21

Nie zakłamiecie reczywistości wynajęte kundle do szczekania!


#ratownik na emeryturze

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-21

Tonący brzytwy się chwyta. Tonąca PO, w tym wypadku jej pasłęccy zwolennicy chwytają się każdej gałązki, która zwisa nad ich głowami, nie chcąc wiedzieć, że to tylko fatamorgana. A pod nogami - czarna toń, brrrr...


#co kaczyści na to

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-22

Nie jest to absolutnie stanowisko Kościoła katolickiego w Polsce, ani w ogóle stanowisko Kościoła katolickiego. Gdyby tak było, to moja obecność tutaj byłaby co najmniej dziwna. Uważam, że to jest wypowiedź, która nie ma nic wspólnego z nauczaniem Kościoła. To może być pogląd, wizja kogoś, kto ją wypowiada - powiedział prymas Polak.

- Absolutnie to nie jest wizja Kościoła, która jest związana z Kościołem katolickim. Mogą być to poglądy, co do poglądów nie będę dyskutował z takimi czy innymi osobami, natomiast co do wizji na pewno nie. Nie mam żadnych wątpliwości - dodał.

Chodzi o wypowiedź Kaczyńskiego na konwencji PiS w Lublinie 7 września. - Kościół był i jest głosicielem i dzierżycielem jedynego, powszechnie znanego w Polsce systemu wartości - powiedział wówczas prezes PiS. - Każdy dobry Polak musi wiedzieć, jaka jest rola Kościoła, musi wiedzieć, że poza nim jest nihilizm i my ten nihilizm odrzucamy - dodał.


#pasłęcki obserwator

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-22

Ten prymas Polak to niejednoznaczna postać. Prymas Wyszyński to był prawdziwy prymas, prymasowi Polakowi ani się równać z nim.


#Shoah

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-22

Możecie dziś zrobić coś pozytywnego - wesprzeć zbiórkę na tłumaczenie historycznej książki z jidysz. To tłumaczenie będzie dostępne za darmo na stronie http://sokolow.jewish.pl  , a każdy nieanonimowy darczyńca zostanie tam wymieniony z nazwiska
http://sokolow.jewish.pl


#Shoah

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-22

https://pomagam.pl/sokolowpodlaski 


#Polak

  Ponad 2 tygodnie temu, 2019-09-22

No proszę - żydowski parobek znowu tu się podstępnie wślizguje, bierze czytelników na litość. Jakoś nie czuje litości nad Polakami, których chcą nieludzko ograbić pazerne żydowskie, bandyckie hieny  przy pomocy osławionego już 447. Jak można być zbydlęconym wyrodkiem, by optować za bezlitosnymi, obcymi wrogami własnego narodu. Brrrr ...
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję Regulamin
  Akceptuję Politykę prywatności

  Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

  Pozostało2 dni

  Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


  Klub Miłośników Poezji zaprasza

  Pozostało18 dni

  Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


  Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

  Pozostało18 dni

  Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...