20 października 2019 Ireny, Kleopatry, Jana

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-09-17

z ramienia RKW mają jeszcze tylko 3 dni na zgłoszenie się pod tel. (najlepiej SMSem - oddzwonię) - 796 030 422


#MarekChrapan

  2018-09-17

Istnieją  MOŻLIWOŚCI UZYSKANIA PEŁNOMOCNICTW DO WYSTAWIANIA KANDYDATÓW NA CZŁONKÓW KW w gminach Młynary, Godkowo, Rychliki. (kontakt SMS na nr 796 030 422)


Jarosław Babalski to  radny miejski PiS,  także pełnomocnik wojewody warmińsko-mazurskiego do spraw administracji zespolonej i administracji niezespolonej w województwie. Babalski w czasach PRL był żołnierzem zawodowym Ludowego Wojska Polskiego. Po ukończeniu liceum ogólnokształcącego zgłosił się do Wojskowej Komendy Uzupełnień i złożył dokumenty z zamiarem związania się z armią PRL na dłużej. 15 września 1980 roku rozpoczął studia w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Obrony Przeciwlotniczej, a 31 sierpnia 1985 roku został mianowany na pierwszy stopień oficerski.

W PZPR do 1989 roku

Babalski jest członkiem klubu PiS, ale do tej partii nie należy. Okazuje się jednak, że miał już kiedyś legitymację partyjną i to koloru czerwonego.

//a teraz jest jedynką PiS-u na listach do rady Olsztyna///


#ab

  2018-09-17

P.Chrapan wykorzystuje konstytucyjne możliwości by wybory przebiegały jak najbardziej transparentnie i chwała Mu za to. 


#wyborca

  2018-09-17

chrapan to mentalny niewolnik ukształtowany od dziecka prze bolszewicki system w komuszej armii. Ma wdrukowane w podświadomość padnij-powstań, ruki pa szwam i wg trepowskiego regulaminu - nawet jeśli kapral nie ma racji patrz pkt 1. On potrzebuje głębokiej terapii, ktora pozwoliła by mu odróżnić demokrację o ktorej slyszal ale nie ma bladego pojęcia od dyktatury, ktorą ma cały czas przed oczyma. Pierwszych swoich sześć udziałów w wyborach glosowal bez skreślen a teraz nie wie co ma z kartką wyborczą zrobić. Myślę, że juz samo pojście za kotarę na wyborach to  dla niego wielka męka.


#śmieszek

  2018-09-17

Wyborco, przeczytaj co napisałeś. Nie wiem czy p.Chrapan ma coś wdrukowane,czy potrzebuje terapii itd ale czytając Twój tekst to wszystko co napisałeś pasuje do Ciebie. Najbardziej słowa o demokracji, czyli wolność polądów, religii itp. Dalej nie piszę, myślę że zrozumiałeś.


#sceptyk

  2018-09-18

Nie z takimi słowami do "wyborcy". On jest zaimpregnowany preparatem wschodniego wyrobu i takie słowa odbijają sie od jego umysłu jak groch od ściany. Nie zrozumie.


#wyborca

  2018-09-19

Kiedy śmieszzek probowa dyskutować a raczrj wciskać mi dziecko w brzuch to znalazł sie idiota scepty, ktoremu się wydaje, że zjadł własny rozum a głodny chodzi. Widocznie niewiele tej strawy było.


#bogdan dziaslo

  2018-09-19

widzialy pisiory jak adriam zblaznil soe w stanach? tak nasz kraj wstaje z kolan ? wielka zenada 


#rozśmieszony

  2018-09-19

O, bogdan się odezwał! Ale jak głupio !!!


#bogdan dziaslo

  2018-09-19

no fakt glupio to wyszlo , swiat sie smieje


 

PiS wycofuje się ze zmian w kodeksie wyborczym, zgłoszonych przez szefa partii. Kaczyńskiemu na tym bardzo zależało, ale rozwiązanie okazało się niepraktyczne.

odczas jesiennych wyborów samorządowych w każdym obwodzie powoływano dwie komisje. Jedna zajmowała się przeprowadzeniem wyborów, druga liczeniem głosów.

PiS rezygnuje z takiego rozwiązania podczas tegorocznych wyborów europejskich i parlamentarnych - informuje "Rzeczpospolita".

Problem w tym, że PiS tym samym porzuca rozwiązanie, na którym wyjątkowo zależało Jarosławowi Kaczyńskiemu.


Teraz o Kazimierzu Kujdzie głośno jest z powodu jego zaangażowanie w spółkę Srebrna, czyli zaplecze finansowe PiS. Kiedy PiS jest u władzy, Kujda rządzi w państwowym Funduszu, ale gdy jest w opozycji - obejmuje szestwo Srebrnej. Obecnie stanowisko zajmuje jego żona, ale to Kazimierz Kujda spotkał się z Geraldem Birgfellnerem, który pracował nad budową wieżowca na działce Srebrnej. I to w siedzibie państwowej instytucji którą kieruje. Do tego wyszły na jaw informacje o współpracy Kujdy z SB


Sondaż został przeprowadzony dla radiozet.pl. I tak, gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, PiS (Zjednoczona Prawica), mogłoby liczyć na 35,05 proc. poparcia, a PO na 32,2 proc.

Na uwagę zasługuje wysoki wynik Wiosny Roberta Biedronia. Chęć zagłosowania na nową formację zadeklarowało prawie 12 procent respondentów.

W Sejmie znalazłby się jeszcze, nieznacznie przekraczający próg wyborczy (5,76 proc.), Ruch Kukiz’15.


#anty

  2019-02-08

O czym świadczy wysoki wynik ugrupowania p.Biedronia? Bo raczej nie program.


#partia jednej pory roku

  2019-02-09

O tym, że lud jest goopi i wszystko kupi.


#świadek

  2019-02-09

Akcja specjalna ,, WISŁA" w felietonie pana Słodownika przedstawiona jak najbardziej prawdziwie. Przesiedlony z Grodna do jednej z pod podpasłęckich wiosek w 1946 r pamiętam jak w marcu 1947 r przybywali do wioski Ukraińcy  w ramach tej operacji. Pamięć rozbudza łzy w oczach. Przez lata wszyscy przesiedleńcy budowali życie w nędzy i biedzie po to , aby teraz podzielić skłócić i zdewastować wszystko co było uczciwe i pożyteczne. Nazwisk tych , którzy to czynią na naszych oczach jest bardzo dużo. Czytam panie redaktorze Słodownik pana teksty z nostalgią . Dobra robota w patriotycznym  prezentowaniu historii.

 

 


#xxxx

  2019-02-09

Poniżej progu wyborczego plasują się: SLD (4,6 proc.), Ruch Narodowy (1,3 proc.), KORWiN (1,2 proc.), partia RAZEM (1 proc.), Nowoczesna (0,9 proc.) i Teraz! Ryszarda Petru (0,3 proc.).

 

Jakoś nie widać brudnych koszul za gomulki czlapiacych w onucach


Jakoś tutaj brunatna swinia do wpisow się nie odnosi bo wstyd


 Barbara Skrzypek była m.in. sekretarką gen. Michała Janiszewskiego. Od 1950 roku należał on do PZPR, a od 1972 roku był szefem gabinetu generała Wojciecha Jaruzelskiego. Pani Basia pracowała również w sekretariacie przedostatniego komunistycznego premiera Zbigniewa Messnera.

- W "Alfabecie" prezes powie, że w przeszłości była sekretarką Zbigniewa Messnera. Tadeusz Kopczyński przypomina sobie z kolei, że szef odziedziczył ją po gen. Michale Janiszewskim, który kierował urzędem za prezydentury Wojciecha Jaruzelskiego - czytamy we fragmencie książki "Alfabet"
 


Jak MKW poinformowała Grzegorza Brauna w piątek wieczorem podczas posiedzenia, podczas którego miały zapaść decyzje o rejestracji kandydatów, w formularzu zgłoszeniowym podał on nieprawidłowy adres zamieszkania. W opublikowanym przez siebie nagraniu w serwisie YouTube polityk wyjaśnił, że w formularzu wpisał swój aktualny adres zamieszkania. Nie zgadza się on jednak z adresem, który figuruje przy nazwisku Grzegorza Brauna w rejestrze wyborców. MKW wezwała więc kandydata do usunięcia tej wady formularza.
 


#anty

  2019-02-10

Być na anty to trzeba umieć. A wystarczy podać fakty beż komentarza bo w innym wypadku odnosi to odwrotny skutek. Dwa przykłady z ostatnich wpisów. Zacytuję .  Prezio nie wiedział o p.Basi- lecz ani słówka o tym że p.Schetyna wiedział o ekscesach p.Niesiołowskiego i nic z tym nie zrobił. P.Braun rozgarnięty jak kupa gnoju- a p.Dulkiewicz ze swoim niedopatrzeniem z nazwą komitetu również ?


#Polak

  2019-02-10

Z tego co mówił p. Braun, wypełnił on prawidłowo wydany mu formularz ale komisja zażądała dodatkowego, nie uwidocznionego (a więc nie koniecznego) w formularzu formy adresu. Poczytał on to jako dodatkowa szykana ze strony komisji wobec niego. Wyglada na to, że istotnie tak jest. Koniecznie szukają kija, by go nim uderzyć. Czyżby się go bali? Chyba tak, wszak tam istnieje mafia.


#bogdan dziaslo

  2019-02-10

no naprawde boja sie go jak ognia  , smiechu warte :)


#zzz

  2019-02-11

Bać się nie ma kogo ale lepiej omijać bokiem.


#Polak

  2019-02-11

Przeciwnicy p. Brauna pewni wygranej mogą się mocno rozczarować. Był już taki pewniak na 70%, nazywał się Komorowski i jak skończył?


Oczym ty niby-polak piszesz. Jeden konkurent zebrał zaledwie tysiąc podpisów na potrzebne trzy tysiące. Tak was oszołomów Gdańsk lubi.


#bogdan dziaslo

  2019-02-12

tych oszolomow nikt nie lubi , co zrobil andruszkiewicz? gdyby nie oszukal to w zyciu nie dostalby sie do sejmu 


#spokojny

  2019-02-12

W Gdańsku podobnie jak w Pasłęku - i tam i tu w przewadze jest opcja proniemiecka a opcja propolska słabsza. Różnica jest taka, że tam prezydenta zamordowano - niektórzy przebąkują, że były to porachunki między gangami - a nasz burmistrz chwała Bogu żyje i w tym nasza przewaga. U nas zmiana burmistrza w drodze wyborów nie nastąpiła, w Gdańsku też i to należy do podobieństw. Ale teraz wszystko się zmieniło. Wejście Grzegorza Brauna do wyborów w Gdańsku to ogromne zagrożenie dla opcji proniemieckiej. Nawet jeżeli nie wygra, to gdańszczanie usłyszą takie publicznie skierowane do nich słowa, jakich do tej pory nie słyszeli (a p. Braun potrafi przemawiać przekonująco).  To może niektórym otworzyć oczy. A jeśli wygra, co graniczy z cudem ale cuda się zdarzają o czym boleśnie przekonał się Komorowski - to będzie dla gdańskich "europejczyków" Apokalipsą. Tylko wtedy musi mieć szczelną ochronę osobistą, by nie skończyć jak śp. Adamowicz.


#bogdan dziaslo

  2019-02-12

SPOKOJNY ,mozesz te swoje idotyzmy gdzie indziej wypisywac? opcja pro niemiecka co ty bredzisz stara pierdolo ? 
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 06:30 

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało16 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało16 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...