3 lipca 2022 Jacka, Anatola, Tomasza
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co w trawie piszczy
#wyborca

  2019-08-30

Kiedy fala kulminacyjna dojdzie di Pasłęka? Wie ktoś, coś, o ewakuacji? Czasu coraz mniej. Powstał już przy Przezydium sztab antykryzysowy?


#wyborca

  2019-08-30

Tego nie dowiesz sie z TVN-u. Wszyscy, którzy nieświadomi zagrożenia oglądali z Mostu Poniatowskiego brunatną falę kulminacyjną na Wiśle, prawdopodonie zginęli.


#wyborca

  2019-08-30

Wojsko Błaszczaka dostało rozkazy by dobijać skażone delfiny i foki w Wiśle. Płaczą, ale strzelają. Za Polskę. Zachowali się, jak trzeba.


#wyborca

  2019-08-30

Kolega hydraulik  powiedział mi, że  w razie awarii kolektora trzeba pić co godzinę szklankę wódki i wtedy nic nam nie grozi. Ktoś potwierdzi?


#Polak

  2019-08-30

Tylko przyjazd Prezydenta Trumpa na obchody 80 rocznicy wybuchu 2 wojny światowej. stoi na przeszkodzie temu, aby Prezydent Duda wprowadził na obszarze naszej  najjaśniejszej Rzeczypospolitej żałobę narodową w związku z kataklizmem w rzece Wiśle.


#Polak

  2019-08-30

Najpierw jakiś przygłup o ksywie "wyborca" dokonał tu kilku wpisów, gdzie zaprezentował swoje dziwaczne wypociny a następnie ktoś nie potrafiący wymyśleć sobie swojego nicka, posłużył się moim. który brzmi "Polak". Ja nie zamiesciłbym tu tak durnego wpisu, jak ten osobnik.


#wyborca

  2019-08-30

No masz. Jak podaje narodowe TVPinfo, huragan, który stoi za odwołaną wizytą Trumpa to efekt kupy w Wiśle, która wyemitowała tyle CO2, że temperatura powietrza w górnych warstwach atmosfery podniosła się o 2 st., powodując gwałtowne zjawiska pogodowe na półkuli północnej. Czyli jednak nie stali za tym rabini z Nowego Jorku, co sugerowała nasza psychoprawica.


#polak

  2019-08-31

Zapytajcie Pana Chrapana. On wie, że najwięcej krzywd wyrządziła narodowi w latach 60-tych zydokomuna z nim na czele jako wiernym parobkiem. I tak już jest do dziś.    Aby dodać komentarz musisz się zalogować

    Formularz logowania

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

    kocham jarka
    Usługi Dźwigowe Pasłęk