14 grudnia 2018 Alfreda, Izydora, Jana

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-01-29

Środa 31.01.2018 godzina 17.00 - Warszawa ul. Krzywickiego 24 - Ambasada Izraela -- GERMAN DEATH CAMPS - MANIFESTACJA W OBRONIE PRAWDY! Przekłamywanej przez Izrael. Każdy Polak który może powinien tam się zjawić. Nie pozwólmy wtrącać się żydom w sprawy Polskie w dodatku przekłamując fakty historyczne. Przypomnijmy im ich zbrodniarzy żydokomuszych mordujących Polaków - patriotów, a po ucieczce z Polski chronionych przez Izrael. Tu wymieniam tylko parę nazwisk zbrodniarzy żydowskich: - Helena Wolińska (Fajga Mindla-Danielak) - Jozef Goldberg - Różański - Salomon Morel - Samuel Faber - Józef Światło - Mateusz Frydman - Stefan Kuhl - Luna Brystygier - S. D. Mojsezon (Mojżeszowicz) - Wiktor Herer - Edward Słowik (też żyd) - Braun (Bronek) Blumsztajn - Hersz Blumsztajn - Izaak Maciechowski - Maria Górowaska (żydówka) - Oscar Szyja Karliner - Stefan Michnik- Szechter - Beniamin Wojsblech - Filip Bodnar - Franciszek Kapczak (Nataniel Trau) - Henryk Holder - Marcin Dancig - Zygmunt Wizelborg - Aleksander Warecki (Weishaupt) - Kazimierz Graft - Emil Merz - Józef Feldman - Maksymilian Lityński - Marian Frenkl - Nauma Lewandowski - Benedykt Jodelisa - Paulina Kern - Feliks Aspira - Eugeniusz Landsberg - Dawid Rozenfeld - Mojrzesz Maślanko - Edward Rottinberg - Maurycy Wienur


#Marek Chrapan

  2018-01-29

Wspieramy znowelizowaną Ustawę o IPN - karanie za łgarstwa o "polskich obozach śmierci" - dajemy odpór w tym temacie zydom!


#bogdan dziaslo

  2018-01-29

chrapan , spal kukle zyda jaja beda , co ci zalezy i tak debilem jestes


#wyborca

  2018-01-30

Niech tam idą, jadą, pełzną i co tam jeszcze jest. Jak będzie ta sama ekipa co na listopadowym marszu nienawiści, to już tej łaty, że Polacy mieli współudział przy holokauście nigdy już nie da się odkleić. Nie zapomnij tylko Chrapan założyć opaski z falangą na ramię. 


#Marek Chrapan

  2018-01-30

Nikt i niczego nie musi odklejać, fakty tu mówią, a nie przyklejane łatek, a z faktami się nie dyskutuje. Tu nie chodzi o żadne przyklejanie, tu chodzi o nagonkę na zmiękczęnie Rządu w kwestii odszodowań od Niemiec i bezprawnych odszkodowań dla "gmin" żydowskich za mienie żydów którzy ginąc lub umierając nie pozostawili spadkobierców. W Izraelu przed wyborami upadający premier próbuje się ratować atakiem na zewnątrz  przxy pomocy Niemiec i innych:  - 24.01. Netanjahu spotyka się z Merkel; - 26.01 Sejm przyjmuje ustawę konsultowaną z żydami od 20 m-cy bez zxastrzeżeń; - 27.01 rząd Izraela i ich mendia rozpętują nagonkę na Polskę; - 28.01. niemieckie mendia rozpętująś nagonkę na Polskę - WIDAĆ SYNCHRONIZACJĘ? _ NIECH CAŁUJĄ NAS W CZTERY LITERY!   I CZTERRY..... W BOK OD POLSKI!     TU SĄ ŻYDOWSKIE OBOZY ŚMIERCI: https://www.facebook.com/pl.sputnik/videos/1684071... https://www.facebook.com/pl.sputnik/videos/1684071... tu "wyborco"  znajdziesz trochę odpowiedzi (resztę - szukaj, szukaj) na swoję wątpliwości o udziale finansjery żydowskie w sprowakowaniu  II wojny swiatowej :

https://www.facebook.com/pl.sputnik/videos/1684071...


#Marek Chrapan

  2018-01-30

Ostatni link mi się powtórzył, właściwy jest ten:

http://niepoprawni.pl/blog/dariusz-grudziecki/dlac... "Falangę" oczywiście, że założę, niech szachraje widzą kto im stanie na przeszkodzie w tworzeniu chazarskiej Judeopolonii.


#Marek Chrapan

  2018-01-31

Na wniosek Wojewody Mazowieckiego w obliczu szykującej się prowokacji KODorastów, żydokomuny UBeckiej tudzież innej hołoty na utrzymaniu żydowskiego grandziarza  Jurka Sorosa, organizatorzy odwołali manifestację. A tu jest dobry film kasowany w Izraelu i Jewrejsojuzie:

https://youtu.be/FmNKxnNBmQY


#Marek Chrapan

  2018-01-31

A tu pokazali się pod Ambasadą ci którzy mieli dokonać prowokacji jako "Narodowcy" - widzimy znajome mordki UBeków i słynnego Hadacza:

https://twitter.com/wPolscepl/status/9587919661369...


#vip

  2018-02-01

Hadacza nikt  nie zawiadomił, że prowokacje nie wypalą, bo narodowcy wycofali demonstrację. Ale coś lewactwo nie ma prowokatorów, tylko ten hadacz i farmazon?


#Marek Chrapan

  2018-02-01

Było ich ok. 20


#Januszko

  2018-02-01

Chrapan nie ubolewasz , że Macierewicz przestał rozbrajać wojsko ? Ty jako sierżant z Rozewia masz dużo wiedzy na ten temat. Wyjaśnij mi co robił Janniger u Macierewicza i dlaczego jego ojciec to prof Schwartz ? Jak sie czuje  złoty medalista ,, Za zasługi dla obronności "   Misiewicz ? Nie zazdrościsz ? Pisz ,, kochany " pisz do upadłości , bo starzejesz się szybciej jak inni. Widać po tekstach.


#Marek Chrapan

  2018-02-01

Ceść "Januszko". Macierewicz niczego "nie przestał" - co prawda objął po nim stanowisko mniej energiczny i twardy ale mam nadzieję, że kierunek będzie ten sam - zwiększenie armii do 200 tyś. zaplanowanych przez A. Macierewicza zakup "patriotów" wynegocjowanych przez A. Macierewicza i uruchomienie ich produkcji w Polsce (oczywiście po całkowitym usunięciu z wojska absolwentów sowieckich uczelni i polskiej ASG z czasów PRL - by  wyeliminować możliwości ewentualnej ich pracy na rzecz "wschodniego sąsiada) Co do Jannigera i Schwartza - zadaj pytanie A. Macierewiczowi - jest na Twitterze ogólnie dostępny. Misiewicze i inne Misiaki mnie nie interesują stąd też odsyłam do nich, Pisać pisałem i będę pisał, a nawet wzorem jakiegoś "krawca" też książkę napiszę i zapewniam Cie, że zdążę mimo mojej starości. Co do tej starości - zmierzmy się kto jest starszy mimo, że prawdopodobnie masz mniej lat co najmniej o jedno pokolenie. Przyjdź w niedzielę ok. 123 na jeziorko i wejdź do przerębli (mam nadzieję, że lód tam się utrzyma do niedzieli) zobaczymy kto dłużej wytrzyma. Powszechnie wiadomym jest, że starzy ludzie siedzą tylko pod piecem - zobaczymy kto pierwszy będzie uciekał pod piec.

Cześć "Januszko"


#Marek Chrapan

  2018-02-01

P.S. Na Rozdewiu nigdy nie byłem mimo że kiedyś bardzo lubiłem tamtejszą latarnię widoczną z morza na 20 mil od brzegu. Ona pokazywała czy prowadzona nawigacja wówczas terestryczna (innej możliwości prowadzić na jachtach nie było) jest prawidłowa i czasami celowo czekało się na morzu aż "się ściemni to się rozjaśni"


#gazeta polska

  2018-02-01

chrapan ,jestes tak glupi ,ze przestaje twoje idiotyzmy czytac , zmien gacie chlopie i pomysl o wiecznym odpoczynku


#Januszko

  2018-02-01

Pardon Chrapan . Okłamali mnie , że Ciebie doskonale znają , a ja wody i lodu zimą unikam , bo kiedyś na jeziorku pod Łuksztami topiłem się. A z tym zbrojeniem też chyba słabo liczysz. Patriot pod Słupskiem jest potrzebny dla amerykańskich ,, marines " , a nie dla nas. Niedaleko od Braniewa zaraz za granicą jest rozmieszczona ruska baza wojenna. Byłem tam blisko po paliwo. Obecnie teren rekultywują i staną tam Iskandery. Jak myślisz po co ? Z Braniewa do Trójmiasta  150 km, a do Słupska 300. Zasięg rakiety 400 km . Jak myślisz po jakim czasie Patriot zostanie zamieniony w złomowisko ? Błasiak kupi 4 okręty podwodne , a w bazie morskiej pod Kaliningradem ( Bałtijsk ) stacjonuje takich 20. Jak myślisz , kto kogo ustrzeli pierwszy ?  WOT Antoniego miał liczyć 20 tys ludków łącznie z kalekami , a liczy 7 tys Jak myślisz kogo będą bronić jak Ukraina z partnera przeistoczy się w agresora , po kolejnych wyborach ? Po prostu staną się sprzymierzeńcami Rosji legalnie w drodze wyborów . Jak myślisz zdolność bojowa jednostek operacyjnych ( czołgi , piechota , artyleria , a chemicy ) , po przesunięciu 1300 oficerów  do WOT wzrosła  ? Ja tam się nie uczyłem wojennego zawodu , ale czytam i myślę. A ty nie umiesz liczyć widzę . Kto ciebie uczył matematyki ?


#Marek Chrapan

  2018-02-01

Ty "Januszko" musisz podszkolić się nie tylko w matematyce czy logice ale i poglębić chociaż do stopnia podstawowego swoje wiadomości w których zabierasz głos i dopiero wówczas będziemy mogli podyskutować a nie na zasadzie "chłop o niebie świnia o chlebie" - patrioty w Słupsku nie są nasze ale amerykańskie, a my kupujemy nowe na własność (dzisiaj w teleekspresie podali, że  USA zeszło z cerny o połowę). Doszkol się solidnie , a na razie kończę z Tobą dyskusję, nie mam czasu douczać nieuków.


#Marek Chrapan

  2018-02-01

Tu jest kolejne info o współpracy żydów z Hitlerowcami :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1572609036...


#Januszko

  2018-02-01

Nu ty Chrapan. Podejrzewam ciebie o debilizm ( to nie jest choroba , którą można wyleczyć) . Odpowiedz mi dlaczego Macierewicz odsunął od dowodzenia znakomitych generałów i pułkowników takich jak gen Rózański , a powołał na pomocników ( prawa ręka ) Misiewicza i Jaggiera . Poczytaj życiorysy generałów i pułkowników . Ukończyli  ( nie szkoły oficerskie ) uczelnie wojskowe w USA, .W.Bryt Kanadzie , Niemcy. Brali udział w walkach ( misja pokojowa ? ) w strukturach tych armii w Iraku , Afganistanie,,,,,Znają biegle języki. Dlaczego Macierewicz ich sie pozbył ? Kaczyński nie miał wyjścia , musiał podziekować  jemu za zdewastowanie wojska , inaczej wpółpraca wojskowa jest przerwana. Wiedział ze strony sojuszników NATO . Na rozmowy w  sprawie zakupu sprzętu wojskowego Macierewicz wysyłał debili bez znajomościi języka angielskiego.  Przerwij spektakl komentarzy pozbawionych sensu i propagowania idiotyzmów. Idz nad jeziorko pasłęckie i uważaj , aby od zawrotu głowu uniknąć tragedii.


#nick

  2018-02-03

Ten Januszko  to pisze jak ruski oficer.  Ten  język, ten styl jakby prosto z ubeckiej katowni. W dodatku same kłamstwa. Tfu! 


#jjni

  2018-02-03

A skąd ty nick znasz taki język? Nie byłes po tamtej stronie?


#nick do jjni

  2018-02-03

z ksiązek, misiu, z ksiązek. Trzeba czytać. Mozna tez ogladać filmy dotyczące  okresu stalinowskiego.. 


#nick

  2018-02-03

Można poczytać :"Zapiski oficera Armii Czerwonej " Sergiusza Piaseckiego, w internecie są też czytane kawałki,  tak jakby słuchowisko. Na przykład, 9 minut słuchowiska:

 

https://www.youtube.com/watch?v=0QUXH0s6GUo

...


#hgfd

  2018-02-10

Petycja do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Sprawie Wznowienia Ekshumacji w Jedwabnem. http://www.citizengo.org/pl/signit/84089/view


#jhgfd

  2018-02-10

 Ekshumacje w Jedwabnem są niezbędne.


#Shoah

  2018-02-27

10. VII-41r. rano przybyło do miasteczka 8 gestapowców, którzy odbyli naradę z przedstawicielami władz miasteczka. Na pytanie gestapowców jakie mają zamiary w stosunku do Żydów, to wszyscy jednomyślnie odpowiedzieli, że trzeba wszystkich zgładzić. Na propozycję Niemców ażeby z każdego zawodu zostawić jedną rodzinę żydowską, obecny miejscowy stolarz Szleziński Br.[onisław] odpowiedział: Mamy dosyć swoich fachowców, musimy wszystkich Żydów zgładzić, nikt z nich nie może zostać żywym. Burmistrz Karolak i wszyscy pozostali zgodzili się z jego słowami. Postanowiono wszystkich Żydów zebrać w jedno miejsce i spalić. Do tego celu oddał Szleziński swoją własną stodołę znajdującą się niedaleko miasteczka. Po tym zebraniu rozpoczęła się rzeź.


#Shoah

  2018-02-27

Miejscowi chuligani wszyscy uzbrojeni w siekiery, w specjalne kije w których były nabite gwoździe i inne narzędzia zniszczenia i tortur wypędzili wszystkich Żydów na ulice. Jako pierwszą ofiarę swoich diabelskich instynktów wybrali 75 najmłodszych i najzdrowszych Żydów, którym kazali podnieść z miejsca i zanieść wielki pomnik Lenina, którego w swoim czasie Rosjanie postawili w centrum miasteczka. Było to niemożliwie ciężkie, ale pod gradem straszliwych uderzeń musieli Żydzi to zrobić. Niosąc pomnik musieli jeszcze do tego śpiewać, aż przynieśli go na wskazane miejsce.

Tam zmuszono ich do wykopania dołu i wrzucenia pomnika. Po tym ci sami Żydzi zostali zakatowani na śmierć i wrzuceni do tego samego dołu.

Drugim znęcaniem się było: Mordercy zmusili każdego Żyda do wykopania grobu i pogrzebania poprzednio zabitych Żydów, później ci z kolei zostali zamordowani i pochowani przez innych.

Trudno jest do odzwierciedlenia wszystkich okrucieństw chuliganów i trudno jest znaleźć w historii naszych cierpień coś podobnego.

Spalano brody starych Żydów, zabijano niemowlęta u piersi matek, bito morderczo i zmuszano do śpiewów, tańców itp. Pod koniec przystąpiono do głównej akcji - do pożogi. Całe miasteczko zostało otoczone przez straż, tak że nikt nie mógł uciec, później ustawiono wszystkich Żydów po 4 w szeregu, a Rabina powyżej 90-ciu lat Żyda i rzezaka postawili na czele, dano im czerwony sztandar do rąk i pędzono ich śpiewając do stodoły. Po drodze chuligani bili ich bestialsko. Obok bramy stało kilku chuliganów, którzy grając na różnych instrumentach, starali się zagłuszyć krzyki nieszczęśliwych ofiar. Niektórzy z nich próbowali się bronić, ale byli bezbronni. Pokrwawieni, skaleczeni, zostali wepchnięci do stodoły. Potem stodoła została oblana benzyną i podpalona, poczym poszli bandyci po żydowskich mieszkaniach szukając pozostałych chorych i dzieci. Znalezionych chorych zanieśli sami do stodoły, a dzieci wiązali po kilka za nóżki i przytaszczali na plecach, kładli na widły i rzucali na żarzące się węgle. Po pożarze z jeszcze nie rozpadłych ciał, wybijali siekierami złote zęby z ust i na różne sposoby zbeszczeszczali ciała świętych męczenników.


#zniesmaczony

  2018-03-01

Aj, waj, a dlaczego dano im akurat CZERWONY sztandar?


#Marek Chrapan

  2018-03-02

Łzesz żydokomuszy UBeku jak TVN i G..no Wyb...... - to jest prawda o Jedwabnem : Sprawa „naszej” odpowiedzialności za „Jedwabne” jest sztucznie wywołaną i manipulowaną w określonym celu – zaszczepienia w Polakach poczucia winy wobec Żydów. Czujący się winnym nie będzie bronił się nawet przed niesłusznym oskarżeniem w relacjach Polsko-Żydowskich by nie być posądzonym o „antysemityzm” czy nawet „faszyzm” jak to dzisiaj chce kwalifikować lewactwo. Podaję tu informacje zebrane z wielu źródeł, m.in. – naukowców, publicystów takich jak M. J. Chodakiewicz, Jerzy Eisler, Sławomir Radoń, Tomasz Strzembosz, Andrzej Kola, Piotr Gontarczyk, Norman Finkelstein czy historyka, autora filmu „Jedwabne” – Artura Janickiego – na podstawie badań naukowych IPN i innych ośrodków. Nie podaję natomiast informacji dzisiaj powszechnie nagłaśnianych autorstwa J. T. Grossa jako nierzetelnych, celowo spreparowanych na użytek „przemysłu Holokaust”, czyli prowadzonej przez niektóre środowiska żydowskie akcji wymuszania odszkodowań o czym mówią sami Żydzi, jak w/w Norman Finkelstein czy Dora Kacnelson.


#Marek Chrapan

  2018-03-02

22.06.1941 roku na wieść o ataku Niemiec uciekają z Jedwabnego wszyscy związani z sowietami m.in. Żydzi pracujący w urzędach, milicji i innych organach sowieckich jak też służących w wojsku – w sumie przeszło 700 osób. Gdyby Polacy byli „żądni krwi żydowskiej”, jak twierdzi Gross, to właśnie w tym dniu „bezrządów”, kiedy jeszcze nie wkroczyli Niemcy , a sowietów już nie było, zemściliby się za ich zdradziecką działalność. Jednak nic takiego nie nastąpiło. Natomiast Niemcy wiedząc o ścisłej współpracy Żydów z Sowietami, a nie mając jeszcze zamiaru eksterminacji całego narodu żydowskiego, (taki plan powstał dopiero w 1942 roku) postanowili rozprawić się z „żydokomuną” współpracującą z Sowietami. M.in. do takich celów była powołana specjalna grupa jeszcze w 1939 roku – „Einsatzgruppen” z wydzielonym w 1941 r m.in. Kommandem Białystok – „B” – pod dowództwem Wolfganga Burknera. To właśnie oddział tej grupy – z batalionów 309 i 316 pod dowództwem Hermanna Shapera pojawił się na Ziemi Łomżyńskiej dokonując kolejno pogromów Żydów – koniec czerwca w Wiźnie, 05 lipca w Wąsoczy, 7 lipca w Radziłowie (inna grupa 08 lipca w ok. Częstochowy spaliła Żydów w stodole, podobnie jak w Jedwabnem).

10 lipca 1941 roku przyszedł czas na Jedwabne. Do miasteczka przyjechało samochodami ciężarowymi 232 funkcjonariuszy policyjnych z w/w dwóch batalionów. Ogłosili, że odbędzie się uroczysty pogrzeb pomnika Lenina postawionego przez Żydów podczas okupacji Sowieckiej. Rozbiórki pomnika mają dokonać właśnie Żydzi. Do gromadzenia ich na rynku Niemcy pod lufami karabinów przymusili Polaków. Prawdopodobnie chodziło o uwikłanie Polaków w zbrodniczą działalność wobec Żydów. Część Polaków uciekła nie chcąc nawet pod przymusem wykonywać polecenia Niemców, inni, poszkodowani przez Żydów za okupacji sowieckiej z satysfakcją sprowadzali Żydów do rozbiórki, nie świadomi dalszego scenariusza zaplanowanego przez Niemców. Z zebranych kilkuset osób Niemcy wybrali 50 młodych, silnych do rozbijania betonowego pomnika. Resztę zagonili do stodoły którą podpalili – w którym momencie nie ma jasności, ale według niżej przedstawionych faktów najprawdopodobniej po zburzeniu pomnika. Odkrycie mogiły 50 ofiar przywalonych głową Lenina w środku stodoły, a nie na kirkucie, obaliło całą teorię Grossa twierdzącego że tych ludzi zamordowali Polacy na cmentarzu żydowskim gdzie mieli pochować głowę Lenina. Archeolodzy znaleźli też ok.100 łusek po nabojach z niemieckich karabinów typu „Mauser” i pistoletów „Walter”, a żadnych walk tam nie było. To oznaczało, iż do ofiar i przed stodołą, i wewnątrz stodoły strzelano. Ten fakt jednoznacznie wskazuje, że zbrodni dokonali Niemcy, bo broni palnej Polacy mieć nie mogli.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Świetlica Pomost zaprasza na tradycyjne Jasełka. Przedstawienie w wykonaniu dzieci...


Burmistrz Miasta i Gminy Młynary serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na...


Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w niedzielę 16 grudnia 2018 r. na...