Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Marsz Tysiąca Tóg

dodał poniedziałek, 06 stycznia 2020r.
Sobota, 11 stycznia 2020 godzina 15:00 Sąd Najwyższy, Plac Krasińskich 2/4/6 w Warszawie

Styczeń
21
2020
Dodał wtorek, 21 stycznia 2020r.

Dobrze, że mamy w swoim województwie taką pozytywną postać, jak pani senator Lidia Staroń. Z jej pomocą wiele spraw zostanie wreszcie rozwiązanych, zwłaszcza że PiS  zaczął w koncu zdecydowanie w tym kierunku działać, mimo sprzeciwu "ulicy i zagranicy", bo i czas najwyższy gdyż prawnicza hołota rozwydrzyła się już ponad wszelką normę.


Styczeń
21
2020
Dodał wtorek, 21 stycznia 2020r.

Wyborco, znowu emocje . Gdzieś nastąpiło złamanie prawa? Popijaj :)


Styczeń
22
2020
Dodał środa, 22 stycznia 2020r.

Procyk podsumowuje: - Najważniejsze: tę sprawę odszkodowania rozpatrywały trzy sądy, w tym Sąd Najwyższy (skargę kasacyjną składał Minister Sprawiedliwości z inicjatywy pani Lidii Staroń). Wszystkie trzy sądy wydały wyroki mnie uniewinniające. Ile razy mam się tłumaczyć z tego samego? Dlaczego pani senator podważa wyroki sądowe? Właściwie wiem, dlaczego: znowu próbuje ze mnie zrobić kozła ofiarnego, żeby zyskać rozgłos. Dzięki temu zaistniała w polityce. Odszkodowanie, które otrzymałem, nie ma nic wspólnego ze sprawą pani Basi. Jedynym wygranym w sprawie pani Basi jest pani Lidia Staroń.


Styczeń
22
2020
Dodał środa, 22 stycznia 2020r.

Odrzuć choć na chwilę niechęć do p.Kaczyńskiego. Obojętnie jaka by nie była metoda przeliczania głosów zwycięzca bierze wszystko.Ma mandat suwerena który upoważnia do realizacji obietnic wyborczych. Pisząc o tylko 43% poparcia które obecna koalicja rządząca otrzymała w ostatnich wyborach / największe poparcie w historii / oraz o normalnych wyborach do Senatu / PIS uzyskał ich najwięcej / wystawiasz sobie kiepskie świadedectwo. 


Styczeń
22
2020
Dodał środa, 22 stycznia 2020r.

"Procyk podsumowuje ...trzy sądy rozpatrywały ... w tym Sąd Najwyższy ...". Trąd w Pałacu Sprawiedliwości w pełnej okazałości.


Styczeń
23
2020
Dodał czwartek, 23 stycznia 2020r.

# Romanie . Zacznij kochać Kaczyńskiego wreszcie. Widzisz jaki dobry jest ten człowiek ? Tyle kobiet uszczęśliwił za jednym ruchem (?) . Nie trzeba wtedy myśleć , tylko robić swoje . Wyciągnąć (?) z budżetu miliardy i rozdać. W  kwietniu przed wyborami uszczęśliwi staruszków. I to będzie koniec dobrodziejstw , jakimi dysponuje DOBRODZIEJ . Druga połowa roku będzie bardziej ciekawa , a koniec roku i wyniki gospodarcze SZOK. Przecież Morawiecki wcale nie pracuje z rządem. On > gryzie trawę < z polecnia dobrodzieja . Jezdzi po kraju bredzi historyjki o czekającym nas dobrobycie i wiecznej szczęśliwości ( tak bredził w Rzeszowie ). Aby dobrze kierować państwem jego miejsce , to codzienna harówa w RZĄDZIE ! Rozmowy z ministrami , narady ze specjalistami , poznawanie raportów, podpisywanie dokumentów po dogłębnej analizie..... On tego nie może zrobić , dlatego , że on > gryzie trawę  <..Wyrastają wokół niego 28 letni pseudospecjalici , bez doświadczenia i praktyki w zarządzaniu np Andruszkiewicz , Kaleta, Ozdoba itd Tak daleko państwo nie pojedzie, bo karuzela w dziedzinie kadrowej , gospodarczej , intelektualnej kręcić się może do czasu. Jaruzelski po zwycięstwie > stanu wojennego < uspokoił państwo na kilka lat przy pomocy karuzeli. Kaczyński ( tyle samo ma władzy ) już 5 lat kręci się . Reforma sądownictwa w takim wymiarze i metodzie zakończy okres dobrobytu dobrodzieja w najbliższych latach. Romanie , ty masz jeszcze zdrowe komórki mózgowe ?


Styczeń
22
2020
Dodał środa, 22 stycznia 2020r.

Premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia nieżyjącemu sędziemu. "Może i dobrze, że los oszczędził mu obserwowania waszych działań"

Na list premiera odpowiedział syn Józefa- Andrzej WieczorekSzanowny Panie Premierze! Był Pan uprzejmy przesłać do mojego Ojca, Józefa Wieczorka życzenia z okazji 100 rocznicy urodzin. Niestety, mój Ojciec zmarł 15 lipca 1996, więc nie może osobiście podziękować Panu za te życzenia. To, że określenie Bartłomieja Sienkiewicza ‚państwo polskie istnieje teoretycznie’ zamanifestowało swoją aktualność po prawie pięciu latach rządów PiS-u akurat w związku z 100. rocznicą urodzin mojego Ojca – wydaje mi się być chichotem historii

- czytamy w liście wysłanym do premiera. 

"Ojciec został w czasach „Solidarności” pierwszym prezesem Sądu Wojewódzkiego w Warszawie.Do dziś podlegli mu wtedy sędziowie wspominają Jego pryncypialną postawę wobec nacisków władzy, przed którymi ich bronił. W związku z jego „niedyspozycyjnością”, czyli zbyt małą ilością wyroków skazujących działaczy opozycji w czasie stanu wojennego, został w styczniu 1984 r. zastąpiony przez Romualda Soroko. Prawą ręką nowego prezesa został sędzia Andrzej Kryże skazujący działaczy opozycji demokratycznej w czasach PRL [...]. Opisane działania nie przeszkodziły Pańskiej Partii w promowaniu sędziego Kryże" - napisał Andrzej Wieczorek. 

"Z tej perspektywy również kariera pana prokuratora Stanisława Piotrowicza w państwie rządzonym przez Pana formację jawi się jako nieprzypadkowa - jest po prostu logicznym następstwem jego dyspozycyjności dla władz PRL, bo gwarantuje i Wam jego pełne oddanie." - stwierdził syn Józefa Wieczorka.

Jak przekonywał w odpowiedzi do premiera, jego nieżyjący ojciec, "byłby zdruzgotany prowadzoną dziś nagonką na sędziów i tym, jak PiS "niszczy fundamenty państwa prawa".


Styczeń
22
2020
Dodał środa, 22 stycznia 2020r.

Te komunistyczne "fundamenty państwa prawa" są już tak zżarte przez kastową korozję, że nadają się tylko na wywiezienie do składu złomu, lub punktu utylizacyjnego. I tak za późno ale lepiej późno niż wcale.


Styczeń
23
2020
Dodał czwartek, 23 stycznia 2020r.

Mosze Kantor o nieobecności Andrzeja Dudy w Jerozolimie. "Prezydent otrzymał od nas propozycję zabrania głosu"

- Próbowaliśmy stworzyć szeroką platformę porozumienia dla wszystkich, którzy wspólnie chcą opowiedzieć się przeciw złu. Szkoda, że Polska nie bierze w tym udziału. Prezydent Duda otrzymał propozycję, by jako pierwszy zabrać głos podczas środowej, oficjalnej kolacji w domu prezydenta Izraela. Niestety ją odrzucił - stwierdził Kantor cytowany przez "The Times of Israel".

- Światowe Forum nie jest spotkaniem o charakterze politycznym. Naszym głównym celem uczczenie pamięci ofiar Holokaustu i poruszenie kwestii nasilającego się antysemityzmu. I to nam się udaje - dodał Kantor. 


Styczeń
23
2020
Dodał czwartek, 23 stycznia 2020r.

"Proszę się powstrzymać od zamieszczania nieprawdziwych informacji od sfrustrowanych informatorów. Będę wspierać Pana Prezydenta w kampanii. A moją Rodzinę proszę zostawić w spokoju" - napisała Beata Szydło na Twitterze. 

"Nigdzie nie napisałem, że nie będzie Pani wspierała prezydenta" - sprostował Szacki i dodał, że w sprawie rodziny "przypomniał jedynie powszechnie znany fakt". "Wcześniej zresztą protestów przeciw zainteresowaniu mediów nie zauważyłem" - zauważył. 

Dobrze Pan wie, że wrzucił tekst oparty na plotkach rozsiewanych, żeby mnie zaatakować, a przedstawił je jako fakty. I jeszcze raz powtórzę, proszę moją Rodzinę zostawić w spokoju. To są osoby prywatne

- odpisała europosłanka i była premier. 

Należy przypomnieć, że w pierwszej mszy Tymoteusza Szydło na Jasnej Górze brała udział pokaźna reprezentacja rządowa, marszałek Senatu, pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Nieco wcześniej, tuż po święceniach, po mszy w Przecieszynie Beata Szydło wyszła wraz z synem do dziennikarzy, którym opowiadała o chrzcie i komunii świętej Tymoteusza.


Styczeń
23
2020
Dodał czwartek, 23 stycznia 2020r.

Justyna Socha asystentką Grzegorza Brauna

Socha jest prezeską Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Aktywistka w ubiegłym roku przegrała w sądzie z immunologiem dr. Pawłem Grzesiowskim. Lekarz wytoczył jej proces za petycję "Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publiczne", skierowaną m.in. do Beaty Szydło, wówczas szefowej rządu. W dokumencie pojawiła się sugestia, że dr Grzesiowski jest powiązany z koncernami farmaceutycznymi.

 

Sąd Okręgowy w Poznaniu prawomocnie skazał Sochę na 5 tys. zł nawiązki na rzecz Grzesiowskiego. W ostatnich wyborach Socha z ramienia Konfederacji bezskutecznie ubiegała się o mandat poselski.


Styczeń
24
2020
Dodał piątek, 24 stycznia 2020r.

Cytuję- Prezydent Polski otrzymał propozycję zabrania głosu na kolacji - naprawdę rozumiesz trolu co piszesz???


Styczeń
24
2020
Dodał piątek, 24 stycznia 2020r.

Nieobecni nie mają racji. Ciekawe kjaką nację Putin miał na myśli mówiąc o tym, że gorsi od hitlerowcow byli ci co im pomagali?

A słyszeliście jak mizerota rzecznik z KRS mówiił, że Ziobro nie ma racji? Wyroki SN są niepodważalne i obowiązują wszystkich sędziów?


Styczeń
24
2020
Dodał piątek, 24 stycznia 2020r.

Myślę, że chyba miał na myśli kolaborujących z hitlerowcami Francuzów.


Styczeń
24
2020
Dodał piątek, 24 stycznia 2020r.

On mówil o pomocnikach z obozach zagłady. A gdzie ty we Fraancji obóz koncentracyjny widziałeś. Francuscy Żydzi z ałapani członkowie ruchu oporu byli wywożeni do obozów w Polsce. Nie po to Francuzi układali się z Hitlerem żeby im obozy śmierci ufundował.


Styczeń
26
2020
Dodał niedziela, 26 stycznia 2020r.

Mariusz Kaminski, Jarosław Kaczyński i Marian Banaś wszyscy zamieszani w przestępstwa . Czy to grupa trzymająca władzę ?


Styczeń
26
2020
Dodał niedziela, 26 stycznia 2020r.

Tylko o trzech pamiętasz? Co tak mało? A może tylko do trzech potrafisz zliczyć? To by tłumaczyło Twój ubogi wpis.


Styczeń
27
2020
Dodał poniedziałek, 27 stycznia 2020r.

Znasz więcej nazwisk to dopisz. Choć wtedy naczelnik by się obraził bo tak po prawdzie właszę trzyma tylko on, synek  tatusia wysługującego się komuchom, ktory miał wpajane: "Władzy raz zdobytej nigdy nie oddamy". Nie sprawdzło się to jednak bo oddawali wszzyscy po kolei w ramach przewrotów pałacowych.


Styczeń
27
2020
Dodał poniedziałek, 27 stycznia 2020r.

Po 15 listopada 2019 roku, gdy zaprzysiężony został nowy rząd, doszło do kilku ważnych zmian personalnych i organizacyjnych. Dotyczy to m.in. spółek Skarbu Państwa. Te największe, notowane na giełdzie, znowu są kontrolowane przez jedno ministerstwo, tak jak to było w czasach istnienia resortu skarbu. Teraz utworzone zostało Ministerstwem Aktywów Państwowych, a jego działaniami kieruje Jacek Sasin.

Minęły już ponad dwa miesiące nowej kadencji rządu, więc postanowiliśmy sprawdzić, jak pod nadzorem nowego ministra radzą sobie największe spółki. Notowania ich akcji za całej pierwszej kadencji PiS nie były najlepsze. Bilans indeksu PiS był ujemny i gorszy niż wyniki dużych prywatnych spółek.

Indeks PiS 2.0, który zaczęliśmy wyliczać od nowej kadencji (pokazuje zbiorczo zmiany cen akcji 10 największych państwowych spółek z GPW - więcej o metodologii wyliczania indeksu na końcu artykułu), obrazuje, że nowe otwarcie niewiele zmieniło w podejściu inwestorów do spółek Skarbu Państwa. Akcje dalej tracą na wartości. W nieco ponad dwa miesiące wartość indeksu spadła o 9 proc. Przekłada się to na kilka miliardów złotych strat.


Styczeń
27
2020
Dodał poniedziałek, 27 stycznia 2020r.

Krystyna Szyszko wyznała, że jej mąż miał zakaz występowania w TVP, a najgorsze ciosy dostawał od PiS i ważnych osób partii. - Nic mi o tym nie wiadomo, by były jakieś bany na chodzenie do telewizji takiej czy innej. Jest oczywiście pewna polityka medialna, którą każda partia prowadzi, ale nic mi nie wiadomo o tym, żeby ktoś zabraniał prof. Szyszce występów medialnych - komentował wicepremier Jacek Sasin w programie "Tłit". - Byłbym ostatnią osobą, która podjęłaby się krytyki czy próby przekonywania wdowy po panu profesorze. Ma prawo do formułowania takich poglądów. Mi po prostu nic nie wiadomo o tym, żeby telewizja w jakiś szczególny sposób pana profesora traktowała - wskazał


Styczeń
27
2020
Dodał poniedziałek, 27 stycznia 2020r.

Wy tu zajmujecie się jakimiś duperelkami, o których nawet nie wiadomo, czy to nie hejt a tu kroi się ważniejsza rzecz - ciekaw jestem, czy rząd będzie miał odwagę potraktować sędziowski bunt jak nakazuje prawo, czyli wywalić buntowników z roboty i pozbawić ich wszelkich świadczeń, czy podwinie ogon pod siebie i będzie czekał aż Eurokołchoz zakaże mu wszelkich działań.


Styczeń
28
2020
Dodał wtorek, 28 stycznia 2020r.

Brawo Chrapan ! BOSAK wyrasta na prawdziwego faszystę. W tym wieku rozpoczął- musi daleko zajechać . Wiedzę zdobywa na ulicach i czytając twoje utwory. Pojętny jak ty. Trzymajcie tak dalej.


Styczeń
28
2020
Dodał wtorek, 28 stycznia 2020r.

A jak się już nauczy to bolszewicką zakałę spuści pod wodę.


Styczeń
29
2020
Dodał środa, 29 stycznia 2020r.

On jest za głupi , aby rozróżnić pojęcie ,,bolszewika " od ,,faszysty " Klepie określeniami , których nie rozumie. Podobnie jak Chrapan


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :szczupak
10:37 dziś
Lenka

Wyższe wykształcenie oczywiście ma ,i staż na...

Straż Miejska do likwidacji
10:35 dziś
Szok

Najpierw to trzeba mieć wykształcenie minimum AWFiS...

Straż Miejska do likwidacji
10:21 dziś
Obudź się

Tak przypilnuje od 7.00 do 15 A potem co Więc...

Straż Miejska do likwidacji
10:15 dziś
Mieszkaniec

Powiaty właśnie po to są potrzebne, dla całego tego...

Komisje wybrane
10:10 dziś
Sławek na Dyrektora Parku!

Było 5, z czego 3 wiecznie na L4. Jak można było...

Straż Miejska do likwidacji
10:01 dziś
Pytam

Jak oni to zrobili? Siedemnastu radnych a dziewięć...

Komisje wybrane
09:53 dziś
Kowalski

Lubie sport, pieniędzy powinno iść więcej, ale na...

Straż Miejska do likwidacji
Dziś: 31Wczoraj: 26więcej 61773
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Sobota 18 maja

21°
wiart: 5.99 m/s wilgotność 53% ciśnienie 1016 hPa zachmurzenie 0% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:33
Zachód: 20:42

NIEDZ

9° - 22°

PON

11° - 21°

WT

13° - 23°

ŚR

14° - 23°

CZW

14° - 21°

PT

13° - 22°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08