Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Objawienia w sejmie

dodał czwartek, 16 marca 2017r.
A mnie się objawił Chlapan z bejsbolem

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Rządzący w trosce o bezpieczeństwo sanitarne przygotowali dla rolników cały zestaw nowych obowiązków. Już wkrótce przy każdej oborze będzie prowadzona ewidencja wejść i wyjść. Wymagania, wydawałoby się bardziej odpowiednie dla ściśle strzeżonych obiektów wojskowych, oburzają rolników. - Mogę powiedzieć coś wprost, po chłopsku. Komuś chyba coś odbija. Nie będzie zgody na ośmieszanie polskich rolników - mówi WP money Sławomir Izdebsk

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
W najbliższych pięciu latach w ZUS może zabraknąć na wypłatę emerytur nawet 300 mld zł! Oczywiście, inne kraje też mają deficyt, ale by temu zaradzić, cała Europa podnosi wiek emerytalny. My obniżyliśmy go do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Oznaczać to będzie dodatkowe wydatki – od 10 do 18 mld zł rocznie.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Łukasz Wacławik z AGH wyliczył, że jeśli ktoś zarabiał przez 10 lat średnią krajową, uzbiera ze składek ok. 100 tys. zł. I tyle zabierze mu państwo, jeśli plan PiS wejdzie w życie. W innych państwach Europy zgromadzone pieniądze są zwracane pracownikom. Potwierdza to nawet resort pracy. Dlaczego więc Polska składek nie zwróci? Bo mało który kraj w Europie ma takie problemy z bilansowaniem się systemu emerytalnego.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
no ale pis buduje panstwo solidarne /na opak/ dlatego:.......Nowy pomysł rządu Beaty Szydło. Pracowałeś mniej niż 15 lat - nie dostaniesz emerytury, a składki, które wpłaciłeś, przejmie państwo. Niektórzy mogą stracić nawet 100 tys. zł....zajumala PO zajumie pis

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Patryk Jaki zachowywał się arogancko i wywołał wzburzenie wśród części senatorów PiS. To zaś miało sprawić, że – jak zauważa polityk PO – „część senatorów PiS zagłosowała wspólnie z senatorami PO za odrzuceniem wniosku Jakiego i uchwaliła nową ustawę o komornikach. Teraz trafi ona pod obrady Sejmu”. Za odrzuceniem wniosku Jakiego było 40 senatorów: 23 z PO, 15 z PiS i dwóje niezrzeszonych.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
No i Romanie będzie wiadomo jak długo Mućki za cycki ciągasz.,,Dobra zmiana,, ciągle zaskakuje.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Rządzący w trosce o bezpieczeństwo sanitarne przygotowali dla rolników cały zestaw nowych obowiązków. Już wkrótce przy każdej oborze będzie prowadzona ewidencja wejść i wyjść. Wymagania, wydawałoby się bardziej odpowiednie dla ściśle strzeżonych obiektów wojskowych, oburzają rolników. - Mogę powiedzieć coś wprost, po chłopsku. Komuś chyba coś odbija. Nie będzie zgody na ośmieszanie polskich rolników - mówi WP money Sławomir Izdebski przewodniczący OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Pobożność pozbawiona rozumu zawsze sprowadza ludzi na manowce. Polityczna afirmacja i nobilitacja objawień fatimskich jest formą ich desakralizacji. Z analogicznym zjawiskiem mamy do czynienia, o czym głośno trzeba mówić, podczas tzw. "mszy smoleńskich". Powtórzę: Sejm nie jest właściwym forum dla krzewienia pobożności maryjnej lub jakiejkolwiek innej. Jest miejscem stanowienia świeckiego praw - daj Boże dobrego!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
- Jeśli Sejm będzie podejmował kolejne takie uchwały [jak ta o objawieniach fatimskich - red.], to koniec końców Episkopat Polski nie będzie nam już potrzebny. Kompetencje władzy duchowej przejmie w pełni świecka władza ustawodawcza. Bo komu w katolickim kraju potrzebny ten parszywy rozdział Kościoła od państwa? - prowokacyjnie mówi o. Paweł Gużyński, dominikanin.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do Egzorcysta: I ok. Szanuje Twe zdanie. Lecz nie bądź kimś takim, jak Torquemada. Na razie muszę do obory się udać i dojarki włączyć.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Romanie ja jestem wychowany na westernach.Wiec jak do mnie strzelają to nie nadstawiam się do odstrzału tylko tez strzelam,nawet czasami zza węgła.Choć czasami ktoś podmienia mi naboje i wtedy wale ślepakami,ale huk jest.Natomiast kaznodzieją nie będę.Obawiam się,że Chrapana(niech ci będzie),anie nie nawrócisz,ani nie zawrócisz.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do Egzorcysta: czy nie wystarczy pisać, nawet do swego wroga, z pewną dozą kultury, bez używania kijów? Komentuj, nie przeonaczaj Nicków, bo po co Ci to? Lepiej śpisz, gdy komuś dowalisz, kogoś uwalisz, komuś dokuczysz? Ja mam poglądy polityczne raczej neutralne, dlatego Marka Chrapan staram się nawrócić. Ty walczyć chcesz z nim boiskowo. Podobnie, jak preferowani przez niego narodowcy, przeze mnie i Encyklopedię, nacjonalistami zwani.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Drogi Romanie,ze tak napisze.Sejm nie jest miejscem,gdzie rozmawia się o cudach.No chyba,ze gospodarczych to wtedy tak i owszem

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Jeżeli M.Chlapan rzuca gownem na prawo i lewo to musi się liczyć i z tym,ze coś i do niego się przylepi

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Dla osobnika ...130 każdy mający zdanie inne niż on może być przedmiotem inwektyw, drwin i obelg. Sam też chętnie korzysta z tych narzędzi. To człeczyna przesiąknięty nienawiścią do inaczej myślących, typowy produkt sowieckiej mentalności..

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
A gdzie ty roman jakieś inwektywy widzisz? Chyba, ze zamiast z bejsbolem winno być napisane z kałachem. Bo bejsbol jest niebezpieczny dla tego gościa, mógłby się sam w czachę walnąć.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Daj se, wolaku, siana z tym swoim "lewactwem". Nudne to jak zbolały jęk Pasztetowej Beci i głupie jak marszałek Kuchciński. Dla takich jak ty pisich tłuków "lewakiem" jest każdy, kto nie upaja się aromatem pierdów z kaczej dudy. Odśwież frazeologię, bo monotonia nuży. Że co? Że gejowy Jarucha nie podesłał nowszego przekazu dnia? To wytęż, robaczku, te swoje cztery na krzyż zwoje

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do Egzorcysta: nie wygłupiaj się, proszę. Jeżeli masz zdanie przeciwne, napisz, uzasadnij. Ja, przeciwko Markowi Chrapan mam wiele, o czym wielokrotnie pisałem, lecz nigdy inwektyw, czy przeonaczeń, nie używałem. Bądź i Ty Internautą, który argumentów używa, ok?

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :kamienna
23:37 03
Nick

Dzisiaj meblowóz z meblami i wyposażeniem...

Wybory do parlamentu UE
23:28 03
Kyoś

Ktoś bzdury wymyślił i reszta powtarza .Nikt tego...

Święto z problemami
23:26 03
Rrcepta

Jp dalej szczuje i dalej kąsa ,że też mu nie Szkoda...

Święto z problemami
21:54 03
Też piłkarz

Gruby pisze o jakimś meczu, a Zdzisiek zaraz to...

Niech się święci 1 Maja
21:13 03
Pasłęcznin

Widać po wpisie P Zdzicha że warto czasami pewne...

Niech się święci 1 Maja
18:31 03
Ten sam

Co cię tak oburza Roman? Przeszłość ci się...

Święto z problemami
18:00 03
Roman

No cóż, znasz się na pająkach, szczególnie...

Święto z problemami
Dziś: 0Wczoraj: 23więcej 61154
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Sobota 4 maja

23°
wiart: 3.52 m/s wilgotność 56% ciśnienie 1014 hPa zachmurzenie 93% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:57
Zachód: 20:18

NIEDZ

11° - 24°

PON

11° - 22°

WT

8° - 18°

ŚR

4° - 14°

CZW

2° - 13°

PT

3° - 16°

Aktualności forum
Damy radę - Dwa tygodznie temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08