19 października 2019 Ziemowita, Jana, Pawla

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

2019-03-22

28.03.2019 godz. 18,00 Hotel "Arbiter" spotkanie w sali Atrium. Po spotkaniu film Rewolucja totalnej wolnosci. Wstep wolny. Zapraszamy.

#MarekChrapan

2019-03-22

Kandydaci do Ruchu Narodowego deklaracje mogą pobrać u mnie. Kto jeszcze nie zdążył złożyć podpisu na liście :"NIE DLA ROSZCZEŃ"  żydowskich oraz na liście "Poparcia dla RN do wyborów jewrejsojuzniczych" może złożyć kontaktując się ze mną na nr 796 030 422

#kolejny sukces 27do1

2019-03-23

Przed szczytem premier Wielkiej Brytanii Theresa May prosiła o wydłużenie terminu brexitu do 30 czerwca. Polska jako jedyna chciała zgodzić się na tę prośbę.

#nie zawracaj doopy

2019-03-23

Chrapcio! Wal na szczaw. Może dożyjesz nanim do jesiennych mirabelek.

#Marek Chrapan

2019-03-23

Ptysiu, ":nie strasz, nie strasz bo się.........". - "NIE DLA ROSZCZEŃ"  idzie pełną parą i nawet jezeli się zes.... nie zatrzymasz. Polacy obudzili się, inaczej, Żydzi obudzili Polaków i wszyscy tylko pełniący obowiązki Polaka nic już nie wskurają. Ptysiu, szykuj się!

#niezapominalski

2019-03-23

Czy ciągle musisz udowadniać komuszy pachołku, że jesteś idiotą?

#sąsiad z ławki

2019-03-23

To ty bogdan masz taka dobrą pamięć? No serwus, od razu cię poznałem po twoich debilnych bazgrołach. Ćwicz dalej chopie, może sie dochrapiesz jakiegoś rozumu. 

#WyNalazek

2019-03-23

Ty sasiad zluzuj majty,a jak szukasz debila to spójrz w lustro bo dołączyłeś do sierżanta.

#bogdan dziaslo

2019-03-23

od bogdana to ty sie odczep bo za cienki jestes
#Jędrek

2019-03-26

Dawno nie było mnie na tym portalu , bo pracowałem w kopalni dla Polski. Ale powróciłem do Pasłęka i przeczytałem komentarze. Proponuję wszystkim komentatorom , a przede wszystkim miłośnikom ideologii Chrapana przeczytać dzisiejszy tekst jak ukazał się na Onecie : ,, Siedem oznak , które zdradzą psychopatę." Wystarczy wprowadzić w google ten tytuł.  Może coś pomoże ?

#Marek Chrapan

2019-03-29

Czyżby spotkanie Ruchu Narodowego wywarło takie zainteresowanie nawet pasłęckiej POlszewii, że  pan Burmistrz incognito i  z "towaryszczem" pofatygował się na przeszpiegi? A "incognito" tak zakamuflowane, że nie poznałem pana Burmistrza, przybyli też już po spotkaniu ale załapali się chociaż na pouczający na film prezentowany przez Polonię Christianię, tylko czy przyswoili wypływające z filmu wnioski.

Wszystko marność chrapcio. Zasuwasz na stypę? Będziesz mógł pochlać i popić za darmochę. No i pochwalić się tym tutaj. Tylko kto ci bilet kupi.

#Marek Chrapan

2019-03-29

Prezes USOPAŁ Pan Jan Kobylański nie życzył sobie publicznego pochówku, a tylko w gronie rodzinnym, a na bilet jeszcze byłoby mnie stać bez pytania ciebie o zgodę.. Tam nie ma na stypie "chlania i picia" ani za "darmochę", ani za pieniądze. Chwalić się nigdy tu nie chwaliłem z gościny u Ś.P. Jana Kobylańskiego, może jedynie odpowiedziałem na twoje zaczepki z  zazdrości, że byle kapusi WSIarzowych nie zaprasza.

#fun chrapcia

2019-03-29

A może ci się pochwalił w jaki sposob kasiorki sie dorobil? A może powiedział prawdę o  pobycie w obozie? A może coś szepnął o rodzinie Szenkerów? I dlaczego przyjął odznaczenia od kwacha i bolka? No i jak z tymi wszystkimi procesami sądowymi już w "wolnej Polsce" było.

#Marek Chrapan

2019-03-29

Nie musiał się "chwalić" - lecąc do Niego znałem dość dobrze Jego życiorys uzupełniony w trakcie rozmów. Możesz poznać i ty - w bibliotece powinmna być pozycja: "XX lecie USOPAŁ", możesz też poszukać "Potępiony za patriotyzm". W pierwszej pozycji znajdziersz  odpowiedzi na twoje pytania.

A ja przypomnę naszym "włodarzom" jak chcieli mi pomóc w propagowaniu Pasłęka i regionu wśród Polonii z całego świata na zjezdzie w Urugwaju 2011 roku - musiałem napisać "podanie" do jakiegoś referatu "promocji" czy podobnego otrzymując w odpowiedzi 3 broszurki i chyba 2 mapki Kanału z informacją, że gdybym chciał więcej mogę je kupić. (to jest "promocja" - zmieniło się coś?) Mimo bulwersacji udałem się do UM Elbląg i tam skierowano mnie do jakiegoś referatu na ul. Komeńskiego gdzie po wysłuchaniu barszo miła Pani zaproponowałaq też takie same broszurki i mapki z pytaniem "ile mogę zabrać?" (za darmo!) Nie mogłem za wiele jedynie ok. 50- rozeszły się błyskawicznie po wyłozeniu 35 na stół, resztę rozdałem indywidualnie. Urzędnicy z Pasłęka chcieli reklamować Pasłęk poprzez sprzedaż reklamówek - proponuję opatentować pomysł.

#fun chrapcia

2019-03-30

Powiadasz,że  znałeś jego życioryś oraz podajesz żródło z ktorego korzystałeś i uwierzyłeś. Niezły z ciebie jajcarz, zresztą za komuny też ci ciemnote szweju wciskali. A może ci pokazał numer obozowy?

Pani komandor Bożena Szubińska (była Przewodnicząca Rady ds. Kobiet w Siłach Zbrojnych RP i była Pełnomocnik Ministra Obrony Narodowej ds. Wojskowej Służby Kobiet - red.) powiedziała mi, że w tej chwili kobiety stały się poborowymi, na których można się wyżywać. Kadra oficerska nie ma kotów, ale ma inny słabszy cel, który można przeczołgać - komentowała Edyta Żemła, dziennikarka Onet.pl, która zajmuje się tematyką wojskowości. Jak dodała, armia jest instytucją niezwykle hermetyczną. - Z mentalnością PRL, gdzie trawę maluje się na zielono, żeby się pokazać, zamiast inaczej ją hodować. To nie załatwia problemu.
Więcej: http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,24595523,przemo...

#Marek Chrapan

2019-03-30

"Funie", "funie" nie dość, że jesteś ignorantem to w dodatku bardzo leniwym. Gdybyś tylko wstukał w google te pozycje już wiedziałbyś, że obie wyszły saporo czasu po moich pierwszych odwiedzinach u dzisiaj już Ś.P.  Jana Kobylańskiego. CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

Możesz M.IN. i tu poczytać kiedy i skąd czerpałem wiedzę: https://prawy.pl/101501-zmarl-wiezien-auschwitz-ja...

#Jędrek

2019-03-30

.> teraz  miałbyś dobrze żałuj <   Żałuj , że nie przeczytałeś opracowania , które powyżej proponowałem  ,, Siedem oznak, które zdradzą  psychopatę " . Jedną z oznak proponuję do siebie dołączyć. Nick miałby sens.

#Psychiatra

2019-03-30

Jędrek za dużo wymagasz od szweja LWP.Ten starzec żyje w czwartym wymiarze i ma okrągły dowód osobisty.

#Jędrek

2019-04-10

Komu przeszkadza mój analityczny tekst ? Rozwalenie sądownictwa i nauki , to koniec waszego wszechwładztwa PISowcy

#wyborca

2019-04-11

Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej - powiedział senator Bierecki z PiS podczas obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej. Alarm,alarm. Czyżby patia rządząca walczyła o skrajnie prawicowo-brunatny elektorat

#bogdan dziaslo

2019-04-11

partia rzadzaca juz dawno puszcza oko do fasztstow 

#wyborca

2019-04-12

W sumie tak. A mało satysfakcjonujące wyniki wyborów do PE doprowadzą do tego, że w jesiennych wyborach do sejmu może dojść do zjednoczenia.11 listopada w zeszłym roku już razem (jak to mówią Rosjanie) gulali.. 

#ab

2019-04-12

Wyborco , czy wy lemingi musicie zawsze żyć nadzieją że PIS-owi  noga się podwinie???? 

#rozśmieszony

2019-04-12

He, he, bez tej nadziei zmarnieliby do szczętu. 

#wyborca

2019-04-12

Ależ ja życzę PiSowi, żeby jesienne wybory do parlamentu wygrał (oczywićie bez wiekszości konstytucyjnej, co raczej mało prawdopodobne) i wypił to piwo które nawarzył. Będzie to pierwsza władza po 1989 roku, którą zmiecie ulica. Raz na zawsze. Zrobi to nikt inny, jak ten dopieszczany rozdawnictwem suwren. Może to juz nastąpić nawet na wiosnę przyszego roku. Ostatni prezent od Kaczyńskiego z plusem, będzie się nazywał Grecja plus  A potem przyjdzie kolej na pana Dudę. Trybunału itd. Dobry scenarisz, prawda?

#śmieszek

2019-04-12

Znowu wyborco nadzieja w dodatku niczym nie poparta. Zwykły Kowalski na ulicę nie wyjdzie bo i czemu? Spójrz kto łazi w tych marszach, aktorzy i innej maści celebryci. Sędziowie i ubecy i tzw. elita która np. ma głęboko wszelkie problemy zwykłych ludzi. Masz obecnie dobry przykład takiego zachowania gdy popierają strajk nauczycieli mając swoje pociechy w prywatnych szkołach lub za granicą. Dzieci zwykłego zjadacza chleba ich nie interesują, zrobią wszystko by znowu mieli dobrze kosztem pospólstwa, które coraz bardziej dojrzewa i już nie da się tak łatwo wykiwać. Zobacz gdzie są te partyjki typu Palikot, Nowoczesna czy nawet biedroniowa Wiosna. Końiec jej zanim zaczęła, finito .

#Helmut

2019-04-13

Chrapan- zmieniłeś się w śmieszka. Nie zmieniłeś jednak sposobu myślenia szowinistycznego. Przykłady unicestwiania grup wymienionych wyżej świadczą o chorobie na którą już ci zwracałem uwagę. Wiem , że ta ,, przypadłość " nie daje się wyleczyć. Ale zabieram głos , aby ktoś myślący nie wpadł na trop takiego rozumowania. Faszyzm, komunizm a  także inne odłamy tej ideologii w postaci narodowo- religijnych odłamów i nazewnictwa zmieniają barwy. Ma to scisły związek z rozwojem cywilizacji. Takim odłamem jest twoja organizacja , która nabiera sił w obecnym kształcie ustrojowym. Podporządkowanie władzy jednemu człowiekowi , który kieruje partią sprzyja młodzieńczym zapałom i może doprowadzić do prawdziwego ,,zapału '.UE hamuje ten proces , ale on się rozwija coraz bardziej. Tacy jak ty żerują na naiwności młodzieży. W odpowiedzi na krytykę poczynań obecnej władzy w aktualnej gorącej atmosferze radzę przemyśleć temat skutków tych wydarzeń. Rozwalony został system sądownictwa , a obecnie szkolnictwa . Dwa filary funkcjonownia państwa. Co dalej będzie padać ?

#śmieszek

2019-04-13

Helmut, Twoje przypuszczenia i proroctwa są chybione. Jak wiesz p.Markowi nie po drodze z PIS-em. Również bezmyślne przepisanie tekstu też nietrafione.Stawiać w jednym szeregu Markel, Macrona, Orbana, Putina i Kaczyńskiego którzy można powiedzieć mają całość władzy to ubaw po pachy. Co do reformy sądownictwa. Zobacz jak cicho się zrobiło gdy utrzymali swoje stołki, cicho sza. O podwyżki nie walczą , Budka na koniec PO-PSL im dał. Tak też będzie z nauczycielami.Tu nie chodzi o podwyżki tylko żeby nie utracić swoich przywilejów z czasów głębokiego PRL-u, żadnych reform.  I zgadzam się z wyborcą choć inaczej to widzę- PIS ma wygrać jesienne wybory by dokończyć przebudowę państwa. Miłego dnia.

#Helmut

2019-04-13

Przestań bzdury i idiotyzmy drukować .SBkami to otoczył się Kaczyński m. in Kujdą , p. Basią od gen Janiszewskiego i p.Kaziem również Macierewicza . Przywileje mają wszyscy obecni , którzy uczą dzieci w prywatnych szkołach m.in. Dworczyki i setki innych. Mojego brata córka uczy religii za 1150 zł , a tacy jak ty trąbią , licho wie ile. Podlega tym samym awansom i przywilejom co wszyscy nauczyciele. 60O tysiecy nauczycieli to nie ZNP. Sądownictwo leży , bo ponad 1 mln spraw leży i nie wiadomo , kiedy z tego się wykopią. 40 mld na wybory , to klęska budzetu na lata. Polska niebawem stanie się pustynią dobrobytu. Obojętnie kto będzie rządził. Srebrna będzie rozliczona kiedyś. Morawiecki jako premier nic nie robi tylko pajacuje łapkami po wioskach z obiecankami. Rozkład państwa na bieżąco.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało1 dzień

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...

Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało17 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...

Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało17 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...