Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Petycja do Pani Premier, Minostrów: Sprawiedliwo, Kultury.....ści,

dodał poniedziałek, 29 maja 2017r.
Wejdź na stronę, skopiuj, podpisz i wyślij na zamieszczone tam adresy :http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20341&Itemid=100

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Skok PiS na Bank Pekao.Wśród kandydatów do rady nadzorczej znaleźli się znajomi premier Beaty Szydło - donosi "Puls Biznesu". Żaden z dziewięciu kandydatów nie ma doświadczenia w bankowości.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
No rzadzi ePiSkopat I szystko jasne.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie funkcjonariusze odebrali legitymacje służbowe. Ponadto dla każdego z 20 świeżo upieczonych policjantów przygotowano modlitewnik oprawiony w granatową okładkę z wybitym na niej logo policji

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Pomór przyszedł na pismatołków czy znów komputery pozabierali? Cisza jak makiem zasiał i pośmiać się nie ma z czego.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ja tam też mało której sztuce odpuszczam. A z tobą ab co tak słabo?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
To nie na moje możliwości

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
do ab: może i masz rację, że wystarczy spróbować i nie uczestniczyć dalej. Tę rację stosuj jednak do siebie, zalecam. Ja każdą sztukę zaliczałem i nadal zaliczam [wbrew pozorom], od początku, aż do końca. Dotyczy to wszystkich sztuk, które na myśl Tobie przychodzą.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Chrapan - gadajom że byłes mocnym zastempcom politruka Jana Pietrzaka ? - Prawda to czy fałsz ?!!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Chcesz Chrapan żebym cię pochwalił za występy pod teatrem. Pochwalę, jak napiszesz, że stałeś tam odziany tylko w ten swój plakat. Wiem że masz potencjał. Widziałem próbkę twojego talentu w sądzie w Gdańsku. Performance pierwsza klasa, mały Lolek gra dużego Bolka. A wracając do 9 milionów dla Powszechnego, to dobrze wydane pieniądze. Dzięki wam, obrońcy katolicyzmu, Klątwa Frljićia już na siebie zarobiła, a jaki ma rozgłos. Strzeliliście sobie w stopę.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
to jest druga jaźń komuszego sierżanta

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Żamojc uzywał ubeckich metod dezinformacji? a kto to jest?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
A ja w takmi samym akcie przebaczenia odpuściłem małorolnemu dupkowi z kolonii spod Chojnika co to pisał z dwóch kompów i się domownikami zasłaniał......Wcześniej ty się w innej sprawie sam z prokuraturą i sądem układałeś i choć na ten czas było trochę spokoju z tobą. Katolikiem i Polakiem to ja się urodziłem i będę aż do śmierci. Natomiast katopolakiem nigdy

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
@ 188...31 - Rozumiem, że chcesz bym jednak zablokował tę ugodę z prokuraturą i zarządał większej kary dla Żemojcia? - A gdzie twoja dotychczasowa miłość" do bliźniego" którą zabierałeś katolikom? - Ja właśnie w tym akcie PRZEBACZAM MU bo zrozumial i nie będę dochodził odszkodowania w procesie cywilnym co jest nie uniknione w takiej sytuacji.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Wyborco, byłem w tej "tłuszczy" z plakatem - "Dość obrażania katolików pseudosztukami przez chazarskie lewactwo i innych schizofreników". I nie chodziło nam o to żeby zabronić wystawiania jakiegokolwiek badziewia tyle, że niech sobie wystawiają na własny koszt, a nie za nasze pieniądze. (teatr powszechny dostał ok. 9 mln zł dotacji). Zrozumienie przez "wyborcę" typowych wypowiedzi "artystycznych" jest nie do osiągnięcia ponieważ jemu artystyczność kojarzy się zupełnie z czym innym niż jest to

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Oj co durny to durny.....

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
donos do prokuratury ,jak przystało na komuszego sierżanta :)))))

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do Ab .....244 - Jeżeli nadal będzie się podszywał pod Twój nick złóś to bezpośrednio do prokuratury. Kiedy podszywali się pode mnie zgłoszenia na pasłęcką POlicję pozostawało bez decha. Ruszyli się dopiero po zgłoszeniu do prokuratury i znaleźii trzech z których pierwszy - A. Żamojć - poszedł na ugodę - 1. okres próby na 1 rok; Nawiązka 500 zł; 3. - Obciążenie opłatą i kosztami. Te uzgodnienia mam prawo zablokować (nie skorzystam - może bezmózgowcom to wystarczy) Nick po raz pierwszy użyty wła

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
i taki stary idiota grab mysli ze POLSKA to katolicki kraj

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
To nie argumenty ab, a nazwanie po imieniu towarzystwa spod teatru. Przedstawienia nie widziałem, ale do głowy by mi nie przyszło, aby zabronić artystycznej wypowiedzi. Nie podoba się, nie oglądam. Przecież na ulicy Klątwy nie wystawiają. A może wystawiają, a ta protestująca tłuszcza, to dopisany na żywo w formie happeningu epilog. W sumie, nawet ciekawszy, niż tanie prowokacje Frljićia. Hmm, oglądając tych wykrzykujących osobników, wylania się przekaz, nie idźmy ich drogą.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Wyborco.Tłuszcza, katoislam, polski kołtun,polski ciemnogród itd.Trochę słabe te argumenty. Może kilka słów w obronie przedstawienia, jaki przekaz dla widza, itd. I w jednym się zgadzamy- nic mnie na szczęście z kod-em nie łączy. Tych kilka fragmentów pod Wawelem, Sejmem , te okrzyki i treści na transparentach całkowicie odstraszają . Ale co ty wiesz o demokracji.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
No i widzisz ab, że religia to samo zło. Islam, czy teraz mniej radykalny kato-islam, przypomnę wojny religijne w Europie, inkwizycję. A co mają wspólnego demonstracje KOD-u, z tą tłuszczą pod teatrem. Nic Nie powiesz mi chyba, że wypełzli pod teatr z tych swoich ciemnych nor, aby bronić wolności słowa i wypowiedzi, również artystycznej. No ale, żadne krzyki i płacze was nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne, jak mawiał pewien klasyk gatunku :))))

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
wyborco- powtarzam, kim ty jesteś? Co to za nowomowa? Jeszcze niedawno na marszach kodu biegałeś jak opętany, wrzeszczący hasła o wolności i demokracji, której teraz innym zabraniasz. Nie wyszło pod Sejmem to spróbujemy gdzie indziej. Jedź na zachód i spróbuj tam sprofanować islam. Poczęstują serią lub wysadzą. Ale co ty wiesz o demokracji.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Tak właśnie wygląda Gręboszów AD 2017, który myśli, że jak zdejmie spektakl z afisza to, spadnie deszcz. Kiedyś spadnie, ale na tej waszej katolickiej intelektualnej pustyni i tak nic nie wyrośnie. Jak byście nie zaklinali rzeczywistości, nic to nie pomoże.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Pod Powszechnym protestuje taki podkrakowski Gręboszów. Religijni i nie tylko, fanatycy, którzy w spektaklu zobaczyli siebie. Widziałem filmiki spod teatru:))) Najlepsze były te kobiety z figurami świętych powtarzające w kółko - kocham ciebie (w spektaklu też jest podobna scena z figurką) i bojówka ONR-u rzucająca race i śpiewająca: Leżał trzy dni w grobie, dał bok przebić sobie. Młodzi aktywni radykalni :)))) Tak, tak wygląda w Polsce chrześcijaństwo i obrona moralności.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
....167- nie wytrzymałeś i się podszyłeś pod mój nick. Metoda rodem z esbecji.

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :kamienna
23:37 03
Nick

Dzisiaj meblowóz z meblami i wyposażeniem...

Wybory do parlamentu UE
23:28 03
Kyoś

Ktoś bzdury wymyślił i reszta powtarza .Nikt tego...

Święto z problemami
23:26 03
Rrcepta

Jp dalej szczuje i dalej kąsa ,że też mu nie Szkoda...

Święto z problemami
21:54 03
Też piłkarz

Gruby pisze o jakimś meczu, a Zdzisiek zaraz to...

Niech się święci 1 Maja
21:13 03
Pasłęcznin

Widać po wpisie P Zdzicha że warto czasami pewne...

Niech się święci 1 Maja
18:31 03
Ten sam

Co cię tak oburza Roman? Przeszłość ci się...

Święto z problemami
18:00 03
Roman

No cóż, znasz się na pająkach, szczególnie...

Święto z problemami
Dziś: 0Wczoraj: 23więcej 61154
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Sobota 4 maja

23°
wiart: 4.23 m/s wilgotność 56% ciśnienie 1014 hPa zachmurzenie 99% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:57
Zachód: 20:18

NIEDZ

11° - 24°

PON

10° - 22°

WT

9° - 18°

ŚR

5° - 15°

CZW

3° - 14°

PT

3° - 16°

Aktualności forum
Damy radę - Dwa tygodznie temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08