Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Płaska ZIEMIA!

dodał wtorek, 03 października 2017r.
Niektórzy z nas zadają sobie pytania egzystencjalne i szukają informacji jaka jest nasza rola i "po co jesteśmy" a także "dlaczego" Reszta jest masą która chodzi do pracy i kościoła oglądają TV gdzie im mówią jak mają żyć. Pasą nas chemią min fluorem który robi z nas uczestników wyścigu szczurów. Kilka lat temu znalazłem przez przypadek informacje na temat największej teorii spiskowej w historii "Płaska Ziemia". Jestem z zamiłowania fanem geografii i wiem dużo na ten temat a także fizyki. np. Bezwładność i do mojej wiedzy nie licuje się to że żyjemy na globie! * Jeśli ziemia się obraca to lądujące samoloty musiałyby nieustannie korygować kurs podczas lądowania. Jak wiemy nic takiego nie ma miejsca. Ziemia kręci się z prędkością ponad 1000 mil na godzinę więc pas startowy by ciągle uciekał. * Jeśli zienia się obraca to zgodnie z prawami fizyki lecąc ze wschodu na zachód i z zachodu na wschód to czas przelotu byłby różny. * Eksperyment na kanale w UK https://en.wikipedia.org/wiki/Bedford_Level_experiment * Zdjęcie z długim czasem naświetlania jak te https://4.bp.blogspot.com/-YWLIxhj0Zgw/VrEOO13b5CI/AAAAAAAAAhc/Q-XLX9GlayoVdx5KXrysz32QsYPvhyHqACKgB/s1600/star-trails-828656_1920.jpg Pamiętam że na fizyce mówiono nam o kwarkach leptonach ale też o tym że kosmos się rozszerza z prędkością światła. Ok jeśli się rozszerza to dlaczego takie zdjęcie jest możliwe. Jeśli my kręcimy się wokół słońca to nigdy nie osiągniemy takich perfekcyjnych linii. Kolejna kwestia jest taka że gwiazdy opisane tysiące lat temu na niebie są ciągle w tym samym miejscu. Ktoś powie że kosmos jest duży i nie możemy widzieć różnicy ale na takim dystansie lat coś by się zmieniło. * Dlaczego nie ma lotów bezpośrednich z Cape Town (Afryka) do Sydney (Australia). Jeśli ziemia jest kulą to mniejszy dystans jest bezpośredni ale prawda jest taka że wszystkie loty odbywają się przez Dubaj. Są strony które takie loty oferują ale z jakiegoś powodu zakup nie jest możliwy z powodów technicznych. Jeśli ziemia nie jest kulą to właśnie Dubaj jest pomiędzy tymi punktami i samolot musi tam lądować bo nie doleci bez miedzy lądowania. Zobaczcie logo ONZ. * Słońce jest znacznie bliżej niż nas uczono. Mamy pochmurne niebo i zobaczcie jak słońce świeci zza chmury to podświetla tylko małą część chmur dokoła siebie (Jakieś 20 % jego wielkości) skoro jest tak daleko to słońce powinno dać bardziej rozproszone światło na większą połać chmur a nie tylko taką małą część. To samo przy zachodzie słońca szczególnie kiedy niebo jest takie pomarańczowe to tak samo efekt jest tylko na małej przestrzeni. Zobacz tutaj -> https://i.ytimg.com/vi/EQkLqw9cu18/maxresdefault.jpg Dlaczego słońce rzuca tak mały cień będąc tak daleko? Albo to https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0b/Crepuscular_rays_over_Plymouth_Sound_crop.jpg albo to http://www.geoshifter.com/images/sun-hotspot-on-clouds.jpg * Zdjęcia ziemi autentyczne udostępnione przez NASA. Dlaczego Ameryka na zdjęciu z 2012 jest taka duża. Tłumaczenie NASA - każde zdjęcie jest generowane komputerowo. Tłumaczą się że ziemia jest taka duża wiec satelity robią zdjęcia poklatkowe krążąc wokół a potem oni je składają. https://i.pinimg.com/736x/9d/f8/71/9df8718a60e09d29b7321d2b43762760--different-angles-flat-earth.jpg https://ronmamita.files.wordpress.com/2015/10/2015-how-bigisthe-earth_nasa.png Jest wiele przesłanek które zaburzają pojęcie tego co nas uczono https://www.youtube.com/watch?v=GDKc6X8TXNE https://www.youtube.com/watch?v=SddRjB_Ag94&t=273s https://www.youtube.com/watch?v=GDKc6X8TXNE Jaki jest cel tego - Omamić nas zrobić szarą masę i NWO. Wmówić że jesteśmy małym pyłkiem gdzieś w kosmosie. Ewolucja że pochodzimy od małpy itd. Wymieszać ludzi co dzieje się teraz w Niemczech i we Francji tak aby nie było sprzeciwu. Wielonarodowościowe kraje nie są spójne i mają różne priorytety i finalnie jest in obojętne czy będą Francją czy częścią światowego rządu. Takimi krajami jest łatwo manipulować a sprzeciw jest bardzo mały. Tak aby każdy się czuł jako nieważny w skali wielkiego kosmosu zasuwał do pracy, kościoła oglądał TV i nie zastanawiał się nad "Kim jestem?", "Dlaczego Jestem?", "Czy jest Bóg?". Uważam że jest ale nie ma postaci dziadka na tronie tylko Energia, Miłość, Wszechobecność. Czas zadać sobie właściwe pytania i zrewidować swoje życie. Po co ten wyścig szczurów?

Październik
12
2017
Dodał czwartek, 12 października 2017r.
CD- są w tym samym miejscu co były tysiące lat temu. To nie my kręcimy się wokół słońca. Tak powiesz że kosmos jest duży i dla naszej planetki różnica nie będzie zauważalna otóż nie zmiany powinny być znaczne.

Październik
12
2017
Dodał czwartek, 12 października 2017r.
#Wujek - "kosmos rozszerza się szybciej od światła, bo przestrzeń nie zawiera informacji." - czyli jest pusta tak? Otóż nie zgodnie z teorią nawet światło potrzebuje nośnika. Podobnie jak dźwięk nie rozchodzi się w próżni w przestrzeni jest coś co pozwala transportować światło. Więc przestrzeń jeśli jest jak nas uczą słońce miliony kilometrów od ziemi to przestrzeń nie jest pusta. Ok skoro kosmos rozszerza się z tak dużą prędkością to dlaczego układy gwiazd opisane podajże 6 tyś lat temu

Październik
12
2017
Dodał czwartek, 12 października 2017r.
5)Wmówić że jesteśmy małym pyłkiem gdzieś w kosmosie. Ewolucja że pochodzimy od małpy itd. Wymieszać ludzi co dzieje się teraz w Niemczech i we Francji tak aby nie było sprzeciwu. Wielonarodowościowe kraje nie są spójne i mają różne priorytety i finalnie jest in obojętne czy będą Francją czy częścią światowego rządu. Tutaj trzeba podziękować socjalizmowi, lewactwu i anty-rasizmowi. Rasy ludzkie mają inne inteligencje, inne systemy wartości i inne wrażliwości, dlatego ras nie powinno się mieszać

Październik
12
2017
Dodał czwartek, 12 października 2017r.
Przepraszam, ale muszę się wypowiedzieć: 1) Ziemia kręci się z prędkością ponad 1000 mil na godzinę więc pas startowy by ciągle uciekał - teoria względności - ziemia obraza się względem własnej osi o prędkość kątową, a wypadkowa prędkości stycznej ziemi (atmosfery blisko ziemi) z naszą jest zerowa. 2) Pamiętam że na fizyce mówiono nam o kwarkach leptonach ale też o tym że kosmos się rozszerza z prędkością światła- kosmos rozszerza się szybciej od światła, bo przestrzeń nie zawiera informacji.

Październik
12
2017
Dodał czwartek, 12 października 2017r.
3) Dlaczego nie ma lotów bezpośrednich z Cape Town (Afryka) do Sydney (Australia) - Są, sprawdź sam zanim powtórzysz czyjeś słowa. 4) Mamy pochmurne niebo i zobaczcie jak słońce świeci zza chmury to podświetla tylko małą część chmur dokoła siebie - przebija się przez najmniej zachmurzoną część - różne kąty promieni to zjawisko dyfrakcji fal światła na chmurze i/lub załamanie światła w atmosferze (pamiętaj, że światło wybiera najszybszą drogę - nie najkrótszą).

Październik
05
2017
Dodał czwartek, 05 października 2017r.
Przekonałeś mnie. Ziemia jest płaska, nie ma grawitacji, a wielki żółw niesie na plecach słonie które ją trzymają. A my pracujemy tylko po to, aby te zwierzęta miały co jeść i pić. Oczywiście wszystko kontroluje globalny (złe słowo - talerzalny) rząd masonów. I wcale nie śmieję się z m3, tylko mała uwaga.1600 km/h to prędkość z jaką Ziemia obraca się wokół własnej osi na równiku. Ale to i tak kłamstwo więc nie zaprzątajmy sobie tym głowy. Hm, tylko co z tą grawitacją, ojej długopis mi spadł..

Październik
04
2017
Dodał środa, 04 października 2017r.
Zaraz wyśmiejesz m3 chodziło mi o /h

Październik
04
2017
Dodał środa, 04 października 2017r.
Hej #666 chodzi o zjawiska. I to że wszystko co wiem pasuje mi bardziej do tego że ziemia nie jest taka jak nas uczono w szkole. Eksperyment na kanale w UK. Zgodnie z krzywizną ziemi nie powinny się widzieć obiekty na ich końcach. Ruch obrotowy ziemi - jeśli faktycznie kręcimy się wokół słońca to dlaczego lądowanie jest takie bezproblemowe. Jest to 1600 KM/h3. Może przedstaw jakiś dowód na to że ziemia nie jest płaską. Masz jakieś selfie? A może masz wujka w NASA?

Październik
04
2017
Dodał środa, 04 października 2017r.
Yhy, przytoczyłeś argumenty, tylko gdzie? Że niby to te linki do youtuba. Wiesz co, idź sobie lepiej popisać z Anunnakiem :))) Tak coś czułem że jesteś kosmitą.

Październik
04
2017
Dodał środa, 04 października 2017r.
Nie wiem czy wiesz ale Kopernik był Masonem. Jak wytłumaczyć zjawiska geograficzne?

Październik
04
2017
Dodał środa, 04 października 2017r.
No, no, część geograficzna to cofka o stulecia ale teoria o ONYCH to niestety, rzeczywistość.

Październik
04
2017
Dodał środa, 04 października 2017r.
Ja przytoczyłem argumenty a Ty napisałeś że nie bo nie. Obal moje argumenty albo się nie wypowiadaj. Oni - "Masoni", "Illuminaci" są to stowarzyszenia kontrolujące świat, wywierające naciski i pchające do wojny. Jak na ironie wojny są im na rękę. Rodziny 1. Astor 2. Bundy 3. Collins 4. DuPont 5. Freeman 6. Kennedy 7. Li 8. Onasiss 9. Reynolds 10. Rockefeller 11. Rotschild 12. Russell 13. Van Duyn https://www.youtube.com/watch?v=hNkm8bCFWZg https://www.youtube.com/watch?v=33zlZyh7E6k

Październik
03
2017
Dodał wtorek, 03 października 2017r.
Bardzo ciekawe. A najciekawsze - kim są ci ONI którzy pasą nas flourem. Kosmici :))) Pomijając pytania egzystencjalne, na resztę znajdziesz proste odpowiedzi. Na twoją płaską ziemię też. Na fizyce, geografi to raczej spałeś/spałaś, prawda dziewczynko/chłopcze. Ale grunt, że dodawanie opanowałeś/opanowałaś :))) Chociaż, gdyby trafiło ci się zero (z tego co tu czytam) z wynikiem mógłby być problem. I z komentarza nici...

Październik
03
2017
Dodał wtorek, 03 października 2017r.
Ciekawa teoria

Październik
27
2017
Dodał piątek, 27 października 2017r.
Liczyłem na jakąś konstruktywną wypowiedź a tu lipa. Argumenty z dupy

Październik
28
2017
Dodał sobota, 28 października 2017r.

Idż gdzie indziej podonych sobie glupkow szukac.


Listopad
26
2017
Dodał niedziela, 26 listopada 2017r.

Szaleństwo? Sam zbudował rakietę i chce polecieć w kosmos, aby udowodnić, że… Ziemia jest płaska!
Aż dziw bierze, że w dzisiejszych czasach, przy obecnym rozwoju technologii są ludzie którzy nadal wierzą, że Ziemia jest płaska. 

http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-kosmos/item/121178-zbudowal-rakiete-i-jutro-poleci-w-kosmos

 Jego wyczyn będzie mógł zobaczyć każdy, bo będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem jego kanału na „You Tube”. Wydarzenie będzie miało miejsce 25 listopada, w zbliżającą się sobotę (i być może na stronie MadMikeHughes.com)


Listopad
27
2017
Dodał poniedziałek, 27 listopada 2017r.

Ale w stworzenie swiata przez Bozie wierzysz. No a dalej to już jest ok; Matka Boska była Polka a Chrystus skoro okrzyknięty polskim krolem to też Polak. Zeby tylko nie ci Zydzi to miałbys chrapcio spokojna smierc. A tak żal ci sie bedzie ze swiatem rozstawać póki przadku z zydostwem nie zrobisz.


Listopad
27
2017
Dodał poniedziałek, 27 listopada 2017r.
Widzę że nie czytałeś moich wiadomości. Więżę w Boga ale nie takiego jakiego nam wciskają na religii. Coś bliżej matki natury, nauki, miłości niż religijności.

Listopad
28
2017
Dodał wtorek, 28 listopada 2017r.

Tyle, że ja pisałem do chrapcia.


Październik
26
2020
Dodał poniedziałek, 26 października 2020r.

Linki z artykułu MCLovin'a pozamieniane na jeden i ten sam, później w komentarzach wygaśniete linki... dodatkowo żadnej rzeczowej i merytorycznej dyskusji oraz wyśmiewanie w komentarzach (oprócz MCLovina - autora artykułu). Wszystko tak jakby ktoś komu zależy na zatajaniu prawdy pisał te komentarze lub druga opcja - buractwo. Od siebie dodam, że jeśli chcecie poznać rzetelną PRAWDZIWĄ PRAWDE POPARTĄ MNÓSTWEM DOWODÓW wbijajcie na kanał n>w>k 2.4 na youtube (usuncie znaki > i . zrobilem tak bo algorytmy). McLovin - byłeś tutaj na dobrym tropie!


Styczeń
23
2021
Dodał sobota, 23 stycznia 2021r.

666 Podczas gdy Ty w szkole dales sie indoktrynowac jak grzeczny baran to Pan, ktory pisal ten artykul kwestionowal i myslal. Jeszcze nigdy woda natualnie nie przyjmowala zewnetrznego ksztaltu naczynia a grawitacja ni coz, jablki spada a balon z helem unosi sie nie dlatego ze grawitacja ale ze jest to zalezne od gestosci rzeczy. Buduwniczy budujacu dlugie trasy  uzywali poziomicy i NIGDY NIE UWZGLEDNIALI zaokraglenia ziemi i jezeli jakis by uwzglednial to nawet nie skonczylby szkoly XD Jezeli inne planety nie sa swiatlami to jak to jest mozliwe zeby je zobaczyc w nocy? XD Zero logiki i od wiekow robia z was glupie bydlo. Slowacki wielkim poeta byl koniec kropka. Ziemja jest okroagla koniec kropka. Zeby cos uznac za naukowe musi byc obserwiwalne, powtarzalne i mierzalne. Rowniez ponoc dwa rozne systemy cisnieniowe bez zadnej bariery koegzustuja. Nie jest to mozliwe poniewaz obserwacje pokazuja ze bez bariery dochodzi do equilibrium czyli mieszaja sie. Udowodnij naukowo swoje twierdzenia. 


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :napoleon
09:35 dziś
Porki

Chyba już firma z Gronowa nie ma co liczyć na wygraną

Kiedy remont otoczenia dworca PKP?
06:48 dziś
Bogdan dziaslo

Ciągle ta sama firma. A co z dworcem , było z tak...

Kiedy remont otoczenia dworca PKP?
05:43 dziś
Pilka

To nie JERZY pisał tekst, jego nie było na meczu.

Polonia wygrywa i jest liderem
05:34 dziś
Statystyk

Nie chcę się czepiać ale 28 maja to wtorek.

Sesja w gminie i powiecie
02:50 dziś
Jerzy

Panie Jerzy trzeba było wejść i pokazać jak się gra .

Polonia wygrywa i jest liderem
22:10 28
Pytam

Sądził ktoś ruskich za ich zbrodnie w czasie wojny i...

Polonia wygrywa i jest liderem
22:06 28
Którego roku ?

6 maja ma się odbyć odbiór techniczny a 20 maja...

To będzie w maju
Dziś: 5Wczoraj: 22więcej 61002
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Poniedziałek 29 kwietnia

20°
wiart: 6.08 m/s wilgotność 65% ciśnienie 1023 hPa zachmurzenie 100% opady deszczu 0.75 mm
Wschód: 05:08
Zachód: 20:08

WT

13° - 24°

ŚR

13° - 23°

CZW

10° - 23°

PT

10° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 24°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad tydzień temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08