Z ostatniej chwili

Forum Co w trawie piszczy

Podpisujemy petycję o usunięcie z Polski Żorżety!

dodał niedziela, 02 grudnia 2018r.
Ponieważ "rządowi" ŻydoPiSu nie przeszkadza opluwanie ich to jednak Naród nie powinien godzić się na obrażanie jakiegokolwiek rządu w Polsce, nawet ŻydoPiSu.

Grudzień
07
2018
Dodał piątek, 07 grudnia 2018r.

Do Ukraińskiej Rady Najwyższej trafił projekt o nadaniu imienia Bohatera Ukrainy Stepanowi Banderze. Pod wnioskiem podpisali się deputowani Bloku Petra Poroszenki. Wcześniej Ukraińska Rada Najwyższa przyznała prawa weteranów bandytom z UPA - Ukraińskiej Armii Powstańczej. Co więcej, w Kijowie mają pojawić się tablice, które upamiętnią takich ludzi jak Dmytro Doncow. Był twórcą ukraińskiej koncepcji nacjonalizmu oraz ideologiem rzezi wołyńskiej Polaków.


Grudzień
08
2018
Dodał sobota, 08 grudnia 2018r.

NADAL PODPISUJEMY: https://petitions.whitehouse.gov/petition/immediate-dismissal-us-ambassador-republic-poland-georgette-moshbacher-her-function?fbclid=IwAR0yi0gNLA9-brkd5t2e1HtDG44N30As_9tBgqbv9XqVV5pVq3IzgyuLzZA

 

http://podpiszapel.pl/petycje/bronimyhonoruzolnierzywp/?fbclid=IwAR0sMuvd8Bk7euzJsoycBf-gaulsO8k3nRy9zMQffjhOia6bM_M4p8lDVa8


Grudzień
08
2018
Dodał sobota, 08 grudnia 2018r.

 W doopach prawakom już się poprzewracło. Jakiś niemiecki portalik zamiescił zdjęcie przebierańca w przedwojennym polskim mundurze i oni petycje wysyłają. Za robotę byście sie wzieli a nie tylko internety i internety


Grudzień
09
2018
Dodał niedziela, 09 grudnia 2018r.

Chrapan, komuszy zlewie - Pani Ambasador Georgette Mosbacher to możesz ... możesz pobiec do apteki po podpaski intymne (na ten przykład) a za resztę kupić sobie mentol do japy - z której wali ci jak z murzyńskiej chaty. Inni mówią zaś, że wali ci z tej mordy jak z onuc sowieckiego sołdata w 1945 roku, pod Berlinem.


Grudzień
09
2018
Dodał niedziela, 09 grudnia 2018r.

Jakie to czasy nastały - jakiś menel zowiący się "bella" popisuje się tu swoim rynsztokiem słownym.


Grudzień
10
2018
Dodał poniedziałek, 10 grudnia 2018r.

Masz rację- takie czasy. Jakiś oszołom zwiący się "obserwator" za cenzora tu chce robić.


Grudzień
10
2018
Dodał poniedziałek, 10 grudnia 2018r.

Nie trzeba być "oszołomem" by wyrazić swą dezaprobatę wobec kniajackiego bełkotu, jakim tu niektórzy się popisują.  


Grudzień
11
2018
Dodał wtorek, 11 grudnia 2018r.

A czy określenie "knajacki bełkot" nie jest obelgą? Obliż pianę zniesmaczony i poznaj inne smaki.


Grudzień
11
2018
Dodał wtorek, 11 grudnia 2018r.

Moja żona , która nie wybrała sobie jeszcze nicka , po przeczytaniu kilku wpisów uznała mnie za głupca kompletnego. Co ty czytasz ? Jakieś ,,Chrapanisko " buszuje po całym internecie we wszystkich konfiguracjach i robi wodę z mózgów ciemniakom. Z tym gościem nie można dyskutować. On czuje , że ma szansę w wyborach. Będzie zamiana jednych oszołomów na jeszcze większego kalibru. Piotrowski- Winnicki - Chrapan pod nadzorem o Rydzyka przyspieszają budownictwo partii ,, urojonych pomysłów ". Dlaczego ten Chrapań wlazł do naszego Pasłęka , to już jego tajemnica. Przecie mieszka w tym podmokłym terenie Elbląga!


Grudzień
11
2018
Dodał wtorek, 11 grudnia 2018r.

Czyli twoja zona uważa cię za głupka? hah ah aaaa.... A  najlepsze jest stwierdzenie ze Chrapan  " wlazł do naszego Pasłeka"  .... jaki on "wasz" ?? Co prawda wciąz jest tu większośc komuchów, ale nie jest on wasz. 


Grudzień
11
2018
Dodał wtorek, 11 grudnia 2018r.

cześć zjeby


Grudzień
11
2018
Dodał wtorek, 11 grudnia 2018r.

Uwiera was komuchów, platfusówi i innych lemingów pan Chrapan, bo reprezentuje tu nieprzejednaną, antykomuszą postawę. Wasze obelgi, ciskane pod jego adresem, nie robią na nim żadnego wrazenia i to was doprowadza do frustracji i jeszcze większych wściekłych bryzgów. Nie zdziwiłbym się, gdyby ta wasza nienawiść zżarła wam zdrowie, bo takie przypadki zdarzają się.


Grudzień
11
2018
Dodał wtorek, 11 grudnia 2018r.

O ile wiem w Polsce nie ma partii komunistycznej, a prawdziwi komuniści leżą na cmentarzach. Ci co nie leżą , to już nie czytają lub nie oglądają telewizji Kurskiego. Najczęściej czas swój poświęcają oczekiwaniom w kolejce do lekarza. W tej regionalnej gazetce takie prowincjonalne typy jak Chrapan i  jemu podobni znajdują problem w Pasłęku. Nie wiem ilu członków partii liczyła PZPR w najlepszym okresie w tym miasteczku, ale nie sądzę , aby znalazł się tutaj jeden prawdziwy komunista. Ale dla tego zboczonego pisarza i ideologa oszołomów Chrapana pojęcie ,, komunista " jest jego pokarmem codziennym. Pisz osiole teksty dla siebie i nie obrażaj mieszkańców Pasłęka.


Grudzień
11
2018
Dodał wtorek, 11 grudnia 2018r.

Homosowietikus - osobnik o sposobie myślenia ukształtowanym przez kilkudziesięcioletni okres władzy komunistycznej w Polsce. To bezwiedni nośnik i przekaźnik komuchowatości spotęgowany przez złodziejskie rządy pokomunistyczne. Miks szkodliwy acz powoli zanikający. Zbyt powoli. I pan Chrapan temu miksowi się przeciwstawia na miarę swoich skromnych możliwości.


Grudzień
12
2018
Dodał środa, 12 grudnia 2018r.

Fajnie! sowiecki komuszy na dodatkę ochotniczy  sołdat walczy z niby-komuną to tak jak złodziej walczący ze złodziejstwem. On jest tak sowietami przesiąknięty jak jego onuce w Nalazkach potem i krwią z poobcieranych goleni. .Widzieliście Piotrowicza u Rydzyka z różancem do kolan. Nikt różanca w rękach nie mial a ten pokręt tak. Inaczej nikt by uwagi nie zwrócił. Podobnie jest z naszym czarnogomułkowskim trepem.


Grudzień
12
2018
Dodał środa, 12 grudnia 2018r.

Prawdziwa komuna rządzi już pełną parą Przed chwilą wysłuchałem i obejrzałem wypowiedz prokuratora Parchimowicza nękanego przez ,, mniej niż zero ". Narcyz ZIOBRO wraz ze swoimi poddanymi w kierownictwie instytucji ,, apolitycznej " jeszcze przed procesem sądowym ustala winnych , kieruje sprawy do kumpli i masowo wynosi na stanowiska w sądach i prokuraturze miernotę orzekającą według ustaleń JEGO EKSC ELENCJI. Jest tam też taki WARCHOŁ , który lubi rozmowy telefoniczne w sprawach koleżeńskich odnośnie wyroków. To jest komunizm , czy demokracja ? Chrapań i jego poglądy , to typowy komunizm szyderczy. Dlatego tak często używa go w postaci oręża


Grudzień
12
2018
Dodał środa, 12 grudnia 2018r.

Jędruś,czy naprawdę musisz się dawać manipulować? Gdyby tak było to totalna opozycja już by siedziała na skardze w Brukseli. W wywiadach można różny bzdury pleść , tylko dlaczego pod przysięgą jakoś miękną.


Grudzień
12
2018
Dodał środa, 12 grudnia 2018r.

zona miala racje tu same zjeby 


Grudzień
12
2018
Dodał środa, 12 grudnia 2018r.

Juz samo słownictwo pokazuje jaka tu "arystokracja"z bogdanem na czele się wypowiada.


Grudzień
12
2018
Dodał środa, 12 grudnia 2018r.

Urodziny Hitlera - stacja TVN emituje powtórkę tego wielokrotnie nagradzanego znakomitego reportażu. Kto nie widział, polecamy.


Grudzień
12
2018
Dodał środa, 12 grudnia 2018r.

Chrapań ! Ja przeczytałem wszystkie książki prezentujące, ,, bohatera narodowego " Antoniego Macierewicza, Jak mam myśleć i wnioskować , aby nie wyjść na głupka ( jak mówi moja żona ) ? Ty się znasz na ludziach.


Grudzień
12
2018
Dodał środa, 12 grudnia 2018r.

A ty. żydowski parobku shoah, znowu tu przylazłeś?


Grudzień
13
2018
Dodał czwartek, 13 grudnia 2018r.

Chrapań. Dzisiaj uroczystostosci obchodów  37 rocznicy napadu Polaków na Polaków. Ja miałem wtedy 18 lat. Czy też wchodzę w zestaw komunistów , którzy stanowią przeszkodę w budowie ustroju , jaki ty masz utrwalony w swoim mózgu ? O ile się orientuję , to wojsko , które brało udział w realizacji stanu wojennego liczyło około miliona żołnierzy Polaków. Czy wszyscy to byli komuniści ? Czy Macierewicz , który współpracował ze służbami specjalnymi ( dowody w IPN) , a potem ,,zdewastował " je w sposób bezwzględny nie są warte rozpatrzenia przez zespół historyków niezależnych ? Można go zaliczyć do antykomunistów ? Czy księdza Jankowskiego , który położył ogromne zasługi w antyko-munistycznej krucjacie , można teraz poniewierać , bez sądowego wyroku ? Dlaczego prowadzisz intrygancką propagandę i pomijasz pytania , które stawiają ci czytelnicy  ?


Grudzień
13
2018
Dodał czwartek, 13 grudnia 2018r.

Jak już o rocznicy piszesz to w 1968r. był najażd komunistycznych hord na Czechosłowację. N

Chyba nasz "boChater" byl wtedy w komuszej armii trepem. Ciekawe jak wtedy reagował?


Grudzień
13
2018
Dodał czwartek, 13 grudnia 2018r.

ty rozsmieszony cymbale uwazasz sie za arystokracje?


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko
23:18 18
Wigry3

Sam dwa razy niemal zostałem potracony przez takie...

Straż Miejska do likwidacji
21:44 18
Podoba mi się

Małymi kroczkami i coraz bardziej podobają mi się...

Straż Miejska do likwidacji
21:42 18
Polins

Litości jaka wizytówka.?? To już Pasłęka nie stać na...

Straż Miejska do likwidacji
21:37 18
Nonono

Obaj się nie nadają, ich czas minął .Czas na nowe...

Straż Miejska do likwidacji
21:18 18
Kasia

Kodeks kodeksem, ale staruchy zajmują miejsce młodym.

Straż Miejska do likwidacji
21:15 18
Janusz

Problemy nie znikną razem ze strażą. Będzie ich...

Straż Miejska do likwidacji
21:08 18
Co dalej

Zlikwidować straż miejską jest bardzo łatwo. Pytanie...

Straż Miejska do likwidacji
Dziś: 0Wczoraj: 47więcej 61789
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Sobota 18 maja

21°
wiart: 5.99 m/s wilgotność 46% ciśnienie 1016 hPa zachmurzenie 0% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:33
Zachód: 20:42

NIEDZ

9° - 22°

PON

11° - 21°

WT

12° - 21°

ŚR

13° - 24°

CZW

14° - 24°

PT

14° - 23°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08