Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Podpisujemy poparcie Ruchu Narodowego do Jewrejparlamentu.

dodał czwartek, 07 marca 2019r.
Od 10.03.2019 ruszamy ze zbieraniem podpisów poparcia dla Ruchu Narodowego w wyborach do Jewrejparlamentu. Og godz. 09.00 do godz. 11.oo przed wejściem na targowisko, od godz. 11,30 do 14, 00 przed "Biedronką" na Ogrodowej. W niedzielę przed i po Św. Maszach przed kościołami.

Marzec
12
2019
Dodał wtorek, 12 marca 2019r.

Włos ci się jeży nie od rządzenia kolejnych rządów , ale utraty zdolnosci rozumowania i wnioskowania. Mózg PISowcu MÓZG !


Marzec
12
2019
Dodał wtorek, 12 marca 2019r.

Wierzę Cenckiewiczowi jak mówi, że Jankowski był płatnym kapusiem i rozsadzał Solidarność od środka. Nie bez powodu służby nie wchodziły na teren Brygidy, bo by wypłoszyli ludzi i Jankowski nic by nie wiedział i nie mógł mieszać.


Marzec
12
2019
Dodał wtorek, 12 marca 2019r.

Cenckiewicz pisał też o Bolku.


Marzec
12
2019
Dodał wtorek, 12 marca 2019r.

KUMOTER- nie potrafisz merytorycznie prowadzić dyskusję?! W ten sposób nikogo nie przekonasz.Chyba że wzorem polityków PO masz argumenty ale ich nie napiszesz w obawie że ktoś je przywłaszczy, hahaha:)


Marzec
13
2019
Dodał środa, 13 marca 2019r.

Pisiorki mialy trzy lata na ozliczenie afer PO. Poza biciem piany i śmiechem /vide: caryca Katarzyna/ niczego nie zrobiły.  Ba! Narobiły dodatkowo masę swoich afer. Zaraz po przejęciu rządów przez niekompetenych ludzików tutaj pisałem, że jak PO nie rozliczyło PiS tak PiS nie rozliczy PO. I tak będzie do końca wlasnego rządzenia się polaczków.


Marzec
13
2019
Dodał środa, 13 marca 2019r.

Wzięli sobie do serca polecenie Kaczyńskiego o spozywaniu trawy i koniec myślenia  PISowców. Trawa zamula i hamuje proces myślenia.  Żołnierz z kości i krwi , który słuzył w formacji GROM i uczestniczył w 7 misjach w strefie wojennej mówi jasno o naszym wojsku. Jesteśmy dostarczycielami dolarów dla przemysłu zbrojeniowego Trumpa w zamian za zakupy złomu strzelniczego i pałętanie się czarnuchów po Polsce. Te rakiety , które mają nam dostarczyć dostaniemy za 4 lata i w tym czasie one będą przestarzałe bo dostaeczyliśmy im pieniądze na produkcję nowych. Duda dzisiaj ogłosił zakup nowego zelastwa podczas strajku nauczycieli. Niemcy przeznaczają 2% budżetu na obronę ,  a my 2,5%. Ale jak wykorzystuje sie? 50letni chłopcy i dziewczynki oraz niepełnosprawni dostają 500 zł za kopanie dołków  oraz uczą się chodzenia zwane przemarszem w WOT. W wojskach operacyjnych strzelają slepakami.. Jak ta zgraja po spozyciu trawy jeszcze przez pół roku zatrzyma władzę gospodarka musi walnąć . Juz trzeszczy.


Marzec
13
2019
Dodał środa, 13 marca 2019r.

Jak otacza się baranami to co ma im zaproponować do żarcia?


Marzec
13
2019
Dodał środa, 13 marca 2019r.

Ty kumoter gadasz jak potłuczony! A na jakim to sprzęcie ten żołnierz walczył na tych misjach? Dzięki czemu przeżył? Co proponuje w zamian czy tylko krytyka dla krytyki? Na całym świecie są oddziały wojs terytorialnych , tylko różnią się nazwą. I nigdzie to nie przeszkadza tylko jełopom w Polsce. I przeproś za obraźliwe słowa o żołnierzach armii USA. Moze zaboleć .


Marzec
13
2019
Dodał środa, 13 marca 2019r.

Sprzęt w wojskach specjalnych jest najlepszy na swiecie. Napisałem prośbę do jednej z redakcji zajmującej sie obronnością , aby opublikowali program szkolenia jednej z jednostek WOT. Opowiadała mi ,,córka lesniczego ". Dziennikarze zajmą się kosztami tego szkolenia i bazą . Czarnuchy są we wszystkich zachodnich armiach a i u nas niebawem będą. Nasi białasy tez pałętają się nie zawsze z okreslonym celem po innych panstwach. Czytaj więcej całej trawy nie zjesz , a Kaczyński będzie rozliczał. Wszystkich publikacji na temat wojsk nie będę ci polecał , bo od tego jest Chrapan.


Marzec
14
2019
Dodał czwartek, 14 marca 2019r.

https://www.money.pl/gospodarka/fort-trump-odjezdza-amerykanie-wycofuja-sie-z-pomyslu-6359212981610113a.html


Marzec
14
2019
Dodał czwartek, 14 marca 2019r.

> śmieszek < . Nie przykro ci , że dama , która wykonuje polecenia Glapińskiego obniżyła sobie pobory do 23100 zł ? Jak ona biedaczka przeżyje miesiąc ? Całe szczęście , że szef może uzupełnić premiami i nagrodami. Cały czas piszę konkrety , a ty ciągle mnie atakujesz. Przejąłem się też pracą prokuratorki , która rozwiazuje sprawę SREBRNA , odwrotnie jak w państwach prawa. Nie pójdę głosować na PIS. Na spotkania PISowca z wyborcami będę chodził systematycznie i zadawał pytanie w języku angielskim . Mozna też innym bo w ONZ językami podstawowymi są : arabski , chiński , francuski , angielski , hiszpański , rosyjski. Postanwiłem uczyć się rosyjskiego . Agresja ruskich zbliża się do Polski. Słowacja , Niemcy i Węgry nie boją się, a nas wezmą , bo lubią durniów politycznych.


Marzec
14
2019
Dodał czwartek, 14 marca 2019r.

Kumoter , podaj jeden powód dla którego ma być mi przykro z powodu obniżenia pensji asystentki i pracy pani prokurator???? Pani obniza pensję a u Ciebie to jest konkret na którym warto sobie zawracać głowę?? Rozumiem że PIS nie jest Twoją opcją polityczną, więc czekam na kogo będziesz głosował. Nie ma takiego ugrupowania , które nie popełnia błędów. Jesteś w Polsce i jak na razie językiem urzędowym jest polski. Na arabski jak na Zachodzie jeszcze czas. Jeżeli uważasz że Rosja nas łyknie z powodu przez Ciebie podanego to jesteś właśnie jednym z nich.


Marzec
14
2019
Dodał czwartek, 14 marca 2019r.

Masz rację ,,kumoterze,, też współczuję blondynie.Przecież po obniżce to ledwo na waciki sięgnie.I ciekawe wykształcenie blondyny-rusycystka.Ruskie atakują!

No i przy okazji pozdrawiam sierżanta LWP,ale niestety już z demencja starczą.


Marzec
15
2019
Dodał piątek, 15 marca 2019r.

Wobec pułkownika wszczęto postępowanie dyscyplinarne, oskarżono go o szpiegostwo na rzecz Amerykanów, wynoszenie i nieuzasadnione przechowywanie tajnych dokumentów. W maju 2016 roku cofnięto mu poświadczenia bezpieczeństwa umożliwiające dostęp do informacji niejawnych krajowych i międzynarodowych. W czerwcu został zdegradowany do stopnia szeregowca.

Sądy przyznały mu rację

Pułkownik Krzysztof Dusza odwoływał się do sądów administracyjnych od decyzji szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego (podtrzymanej przez ministra koordynatora służb Mariusza Kamińskiego) o odebraniu mu poświadczeń bezpieczeństwa gwarantujących dostęp do tajemnic Polski, NATO i Unii Europejskiej. Odwołał się także od decyzji o pozbawieniu go stopnia pułkownika.

W październiku ubiegłego roku Dusza odniósł pierwsze zwycięstwo. Wojewódzki Sąd Administracyjny przywrócił mu certyfikaty bezpieczeństwa, uznając, że nie było powodów do ich odebrania.

W czwartek NSA prawomocnie orzekł, że Krzysztof Dusza ma mieć przywrócony stopień pułkownika.


Marzec
15
2019
Dodał piątek, 15 marca 2019r.

Jeszcze nie poległo ,,bolszewickie rządzenie " . Trzeba pozbawić stopni , które nadawał Macierewicz . Dziewczynka , która pracowała u niego w ciągu 2 lat z kaprala doszła do pułkownika. Nie wiem czy do dziś nie pracuje w WAT jako pułkownik. A takich specjalistów , których urodził Macierewicz jest tysiące. Gen Bieniek , który pracował w dowództwie NATO  z okazji 20 rocznicy wstapienia do NATO stwierdził , że Polska pozbawiona została mozliwości reprezentowania w ścisłym gronie naszego Generała. To jest uderzenie , którego dokonał Macierewicz. Rozkładu wojska jakiego dokonał ten wybitny oszust polityczny nie da się nadrobić długo. Misiewicz . który siedzi za przestepstwa w wojsku , posiada złoty medal ,, Za zasługi dla obronności kraju ". Jak to nazwać panowie PISowcy ? Brońcie się jeszcze pół roku. W przyszłym zapełnicie cele więzienne częściej jak oszusci POwskie. Pani prokurator , która prowadzi sprawę Srebrnej , też nie rozumie , że ktoś ją w przyszłym roku rozliczy . Nie czuje , że w Polsce , są jeszcze ludzie uczciwi . Jest duzo mądrej wykształconej młodzieży ze znajomością jezyków obcych. Debilstwo musi ustąpić ludziom mądrym i uczciwym.


Marzec
15
2019
Dodał piątek, 15 marca 2019r.

Wiesz dlaczego Hitler uderzył na Rosję w czerwcu 1941? Ponieważ Niemcy zorientowali się, że po czystkach w sowieckiej armii w czerwcu 1941 tylko 7% dowódców posiadało wyższe wykształcenie wojskowe, a 37% nie ukończyło nawet szkół wojskowych II stopnia. Jakby Putin miał napaść na nas to nie mialby dogniejszej pory. Tyle, że w Polsce swoje sprawy załatwia rękami pionków i nigdy na nas nie napadnie. Po cholerę mu jesteśmy potrrzebni?


Marzec
15
2019
Dodał piątek, 15 marca 2019r.

Prymitywne porównanie do dnia dzisiejszego. Nie te położenie militarne , nie ta infrastruktura świata i ta technika. Przeczytaj na onecie : ,, Po III wojnie Europejczycy staną się emigrantami   ..... " Nie jestem jasnowidzem , ale taka wojna możliwa jest w kazdej chwili. Jeden bałwan wyda polecenie użycia broni jądrowej przeciwko dtugiemu i po wszystkim. Nagromadzona ilość pocisków jądrowych wystarczy , aby nie było żadnej emigracji. Mnie interesuje tutaj i dzisiaj w Polsce. Głosowałem na PO , ale zgraja partyjna zbudowała ,, państwo teoretyczne ", głosowałem na PIS , a Kaczyński z Macierewiczem dokonali zbrodni na umysłach. Jak można było zbudować ,, państwo warchołów " ? Przepraszam wysokiego urzędnika od Ziobry , że ma takie nazwisko. Przemarsze z modlitwami  po katastrofie smoleńskiej , poszukiwanie bomby przez Macierewicza na pokładzie samolotu, naigrywanie się nad zwłokami ,,poległych " w katastrofie.... Stworzono cały system ogłupiania i podziału społeczeństwa na ,, plemiona ". Czy to nie jest zbrodnia ? A Macierewicz jezdzi , ogłupia i dzieli. Swobodnie korzysta z przywilejów na koszt podatnika. Jak długo państwo w takim systemie może wytrzymać ? Przeczytałem informację , że na liście do Europarlamentu z Gdańsku będzie pani Adamowicz. Pomyślałem , że wdowy Gosiewskie będą zamienione na podobne ? Na kogo mam głosować panie Chrapan ? Na was ? Kiedy żadnego programu na dzień  dzisiejszy nie prezentujecie ? Historycy od siedmu boleści. Języki pełne sloganów. Morawiecki na łgał , że za kilka lat będzie w Polsce jezdziło milion samochodów z napędem elektrycznym . Aktualnie jest 3 tyś.  A te rozdawnictwo przedwyborcze musi się odbić na rozwoju kraju w przyszłym roku. Na kogo głosować do cholery ? Kiedy zostanie podany ostateczny wyrok  w sprawie katastrofy smoleńskiej ? Może oświetli trochę mózgi ciemnoty ,,rydzykowej "?


Marzec
15
2019
Dodał piątek, 15 marca 2019r.

Kumoter , brawo ! Po ośmiu latach prania mózgów przez ówczesnych rządzących zaczynasz bardzo powoli dochodzić do normy. Co do miesięcznic i komisji smoleńskiej. Nikomu to nie przeszkadzało dopuki PIS był w opozycji. Jak wygrali wybory to się zaczęło, blokowanie wszystkich pochodów , wieców i zgromadzeń przez Komitet Obrony Demokracji. Pamiętasz jak blokowali  "óbywatele" wjazd Kaczyńskiemu  na grób brata ? Jak się opozycja kładła na ulicach? Od 2010 roku do 2015 nikomu to  nie przeszkadzało dopuki Schetyna nie ogłosił opozycję totalną. Co do poległych w katastrofie. Rażą Ciebie konieczne w tej sytuacji ekshumacje a przechodzisz bez refleksji w jaki sposób potraktowano zwłoki?  Największą bolączką naszego kraju jest właśnie brak skutecznej i merytorycznej opozycji parlamentarnej która by kontrolowała rzadzących. Tylko kto to ma robić, totalni którzy negują nawet własne pomysły tylko dlatego że przeprowadza to PIS i którzy są uwikłani w różnego rodzaju afery???


Marzec
15
2019
Dodał piątek, 15 marca 2019r.

śmieszek <  Ty mnie nie chwal . 80 % twojego mózgu jest zajęte przez nauki Tadzia Rydzyka . Ja wierzę w Boga , a komunię też przyjmowałem. W przeciwieństwie do Tadeusza nie okłamuję ludzi i nie oszukuję. Tak więc razem z tobą nie pójdę na pielgrzymkę smoleńską. Tadeusz znowu udzielił głosu i postaci Macierewicza w swojej Trwam. Bardzo chcą , aby ciemnota go wybrała  na posła . A ja bym pragnął zobaczyć go obok Misiewicza w celi. Na apelu współwięzniowie krzyczą CZOŁEM PANIE MINISTRZE ! Bóg istnieje i sprawiedliwość mu wymierzy prędzej niz pózniej. Amen


Marzec
15
2019
Dodał piątek, 15 marca 2019r.

Jak już kumoter chcesz głosować na Tęczowa Konfederację (co pod  Biedronka podpisy zbiera), to lepiej wcale nie głosuj. No chyba, że bardzo ci zależy na tym, żeby Putin miał swoją frakcję w Parlarlamencie Europejskim. I zgodnie z tytułem, zrobią tam swój Jewro Parlament. Wpisz w google hasło: Leonid Swiridow, Sputnik, Rossija Siegodnia, a zobaczsz jakie spadną ulęgałki...


Marzec
15
2019
Dodał piątek, 15 marca 2019r.

Wpisz jeszcze Marek Falenta. Tym tropem ulubieńca PiSu (i pewnie też naszego śmieszka) też dojedziesz na Kreml. Swoją drogą, gdzie on teraz jest. W Rosji?


Marzec
16
2019
Dodał sobota, 16 marca 2019r.

Wiecie, że były szef KNF na wolności chodzi pomimo, w kaucji nie wpłacił. Zerowa prokuratura szuka dziury w cały bo s,,,,,,,,,,a przypadki, że kaucja wpłacona a klient nadal siedzi, tyle, że nie swój.


Marzec
16
2019
Dodał sobota, 16 marca 2019r.

Według marcowego sondażu CBOS partia Jarosława Kaczyńskiego może liczyć na 44 proc. poparcia. W porównaniu z ubiegłym miesiącem to wzrost o cztery punkty procentowe - podaje interia.pl powołując się na PAP. Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w marcu, PiS zdeklasowałoby PO.

Na Platformę Obywatelską zagłosowałoby 20 proc. badanych. W zestawieniu z lutym partia zarządzana przez Grzegorza Schetynę zyskała pięć punktów procentowych. W Sejmie, na granicy progu wyborczego, znalazłby się jeszcze Kukiz'15. Ruchowi Pawła Kukiza niezmiennie od poprzedniego miesiąca ufa 5 proc. respondentów.


Marzec
16
2019
Dodał sobota, 16 marca 2019r.

@"wyborca" - Jednak podpisałeś się pod poparciem Kopnfederacji- Ruch Narodowy (podobnie jak niejaki Shoah) i nawet przysłałeś do podpisu swoich tęczowych kolesi sądząc, że Konfederacja odbierze głosy PiSowi, a to Cię rozczaruję - my nie odbierzemy ani jednego głosu PiSowi, odbieżemy je ŻydoPiSowi. I co przestaniesz przysyłać mi do podpisu swoich tęczowych? - Nic nie szkodzi - podpisy są, a jeszce pozostało tylko dwa dni do końca akcji, dzisiaj pod Biedronką i jutro pod kościołami. Zrobiłeś się "w konia" podpisując?


Marzec
16
2019
Dodał sobota, 16 marca 2019r.

A  co ty chrapcio za dziada kościelnego będziesz robić i łapy wyiągać? Jacy wy jesteście dobrzy pokazała Kaja Godek. Zresztą ty tez nie odrózniasz Rady Europy od Rady Unii Europejskiej.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zamek
06:55 dziś
Znawca

ZDW tak samo jak ZDP zawsze na szaraym końcu co...

Drogowcy mają czas
22:04 16
Pasleczak

Od wyborów minął już ponad miesiąc, w plakaty...

Marszałek województwa wybrany
21:59 16
Bury miś

To normalna ulica i wszystkie osobówki powinny móc...

Ciężarówką po ul. Steffena
20:48 16
Wędkarz

A co jest złego w zjedzeniu ryby, którą się złowi?

Leszcze dwa
17:48 16
Paweu

Mistrze, rozdupczyli najlepszą drogę we wsi, zamiast...

Trwa realizacja inwestycji drogowej w Rogajnach
13:51 16
Adam

Brawo Piotrek ❗.

Leszcze dwa
10:21 16
A tu dalej szczucie

A co tam na radzie naszym.stoi.i stoi..a nie panowie...

Ciężarówką po ul. Steffena
Dziś: 1Wczoraj: 20więcej 61717
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Piątek 17 maja

19°
wiart: 7.34 m/s wilgotność 45% ciśnienie 1021 hPa zachmurzenie 0% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:34
Zachód: 20:41

SOB

8° - 20°

NIEDZ

9° - 22°

PON

11° - 23°

WT

12° - 22°

ŚR

12° - 23°

CZW

13° - 23°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08