23 maja 2019 Iwony, Dezyderego, Kryspina

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-07

Od 10.03.2019 ruszamy ze zbieraniem podpisów poparcia dla Ruchu Narodowego w wyborach do Jewrejparlamentu. Og godz. 09.00 do godz. 11.oo przed wejściem na targowisko, od godz. 11,30 do 14, 00 przed "Biedronką" na Ogrodowej. W niedzielę przed i po Św. Maszach przed kościołami.


#kumoter

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-13

Wzięli sobie do serca polecenie Kaczyńskiego o spozywaniu trawy i koniec myślenia  PISowców. Trawa zamula i hamuje proces myślenia.  Żołnierz z kości i krwi , który słuzył w formacji GROM i uczestniczył w 7 misjach w strefie wojennej mówi jasno o naszym wojsku. Jesteśmy dostarczycielami dolarów dla przemysłu zbrojeniowego Trumpa w zamian za zakupy złomu strzelniczego i pałętanie się czarnuchów po Polsce. Te rakiety , które mają nam dostarczyć dostaniemy za 4 lata i w tym czasie one będą przestarzałe bo dostaeczyliśmy im pieniądze na produkcję nowych. Duda dzisiaj ogłosił zakup nowego zelastwa podczas strajku nauczycieli. Niemcy przeznaczają 2% budżetu na obronę ,  a my 2,5%. Ale jak wykorzystuje sie? 50letni chłopcy i dziewczynki oraz niepełnosprawni dostają 500 zł za kopanie dołków  oraz uczą się chodzenia zwane przemarszem w WOT. W wojskach operacyjnych strzelają slepakami.. Jak ta zgraja po spozyciu trawy jeszcze przez pół roku zatrzyma władzę gospodarka musi walnąć . Juz trzeszczy.


#swoje wiem

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-13

Jak otacza się baranami to co ma im zaproponować do żarcia?


#dobra rada

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-13

Ty kumoter gadasz jak potłuczony! A na jakim to sprzęcie ten żołnierz walczył na tych misjach? Dzięki czemu przeżył? Co proponuje w zamian czy tylko krytyka dla krytyki? Na całym świecie są oddziały wojs terytorialnych , tylko różnią się nazwą. I nigdzie to nie przeszkadza tylko jełopom w Polsce. I przeproś za obraźliwe słowa o żołnierzach armii USA. Moze zaboleć .


#kumoter

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-13

Sprzęt w wojskach specjalnych jest najlepszy na swiecie. Napisałem prośbę do jednej z redakcji zajmującej sie obronnością , aby opublikowali program szkolenia jednej z jednostek WOT. Opowiadała mi ,,córka lesniczego ". Dziennikarze zajmą się kosztami tego szkolenia i bazą . Czarnuchy są we wszystkich zachodnich armiach a i u nas niebawem będą. Nasi białasy tez pałętają się nie zawsze z okreslonym celem po innych panstwach. Czytaj więcej całej trawy nie zjesz , a Kaczyński będzie rozliczał. Wszystkich publikacji na temat wojsk nie będę ci polecał , bo od tego jest Chrapan.


#kumoter

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-14

> śmieszek < . Nie przykro ci , że dama , która wykonuje polecenia Glapińskiego obniżyła sobie pobory do 23100 zł ? Jak ona biedaczka przeżyje miesiąc ? Całe szczęście , że szef może uzupełnić premiami i nagrodami. Cały czas piszę konkrety , a ty ciągle mnie atakujesz. Przejąłem się też pracą prokuratorki , która rozwiazuje sprawę SREBRNA , odwrotnie jak w państwach prawa. Nie pójdę głosować na PIS. Na spotkania PISowca z wyborcami będę chodził systematycznie i zadawał pytanie w języku angielskim . Mozna też innym bo w ONZ językami podstawowymi są : arabski , chiński , francuski , angielski , hiszpański , rosyjski. Postanwiłem uczyć się rosyjskiego . Agresja ruskich zbliża się do Polski. Słowacja , Niemcy i Węgry nie boją się, a nas wezmą , bo lubią durniów politycznych.


#śmieszek

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-14

Kumoter , podaj jeden powód dla którego ma być mi przykro z powodu obniżenia pensji asystentki i pracy pani prokurator???? Pani obniza pensję a u Ciebie to jest konkret na którym warto sobie zawracać głowę?? Rozumiem że PIS nie jest Twoją opcją polityczną, więc czekam na kogo będziesz głosował. Nie ma takiego ugrupowania , które nie popełnia błędów. Jesteś w Polsce i jak na razie językiem urzędowym jest polski. Na arabski jak na Zachodzie jeszcze czas. Jeżeli uważasz że Rosja nas łyknie z powodu przez Ciebie podanego to jesteś właśnie jednym z nich.


#WyNalazek

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-14

Masz rację ,,kumoterze,, też współczuję blondynie.Przecież po obniżce to ledwo na waciki sięgnie.I ciekawe wykształcenie blondyny-rusycystka.Ruskie atakują!

No i przy okazji pozdrawiam sierżanta LWP,ale niestety już z demencja starczą.


#poległo bolszewiclie rządzenie mówi Siemoniak

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-15

Wobec pułkownika wszczęto postępowanie dyscyplinarne, oskarżono go o szpiegostwo na rzecz Amerykanów, wynoszenie i nieuzasadnione przechowywanie tajnych dokumentów. W maju 2016 roku cofnięto mu poświadczenia bezpieczeństwa umożliwiające dostęp do informacji niejawnych krajowych i międzynarodowych. W czerwcu został zdegradowany do stopnia szeregowca.

Sądy przyznały mu rację

Pułkownik Krzysztof Dusza odwoływał się do sądów administracyjnych od decyzji szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego (podtrzymanej przez ministra koordynatora służb Mariusza Kamińskiego) o odebraniu mu poświadczeń bezpieczeństwa gwarantujących dostęp do tajemnic Polski, NATO i Unii Europejskiej. Odwołał się także od decyzji o pozbawieniu go stopnia pułkownika.

W październiku ubiegłego roku Dusza odniósł pierwsze zwycięstwo. Wojewódzki Sąd Administracyjny przywrócił mu certyfikaty bezpieczeństwa, uznając, że nie było powodów do ich odebrania.

W czwartek NSA prawomocnie orzekł, że Krzysztof Dusza ma mieć przywrócony stopień pułkownika.


#kumoter

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-15

Jeszcze nie poległo ,,bolszewickie rządzenie " . Trzeba pozbawić stopni , które nadawał Macierewicz . Dziewczynka , która pracowała u niego w ciągu 2 lat z kaprala doszła do pułkownika. Nie wiem czy do dziś nie pracuje w WAT jako pułkownik. A takich specjalistów , których urodził Macierewicz jest tysiące. Gen Bieniek , który pracował w dowództwie NATO  z okazji 20 rocznicy wstapienia do NATO stwierdził , że Polska pozbawiona została mozliwości reprezentowania w ścisłym gronie naszego Generała. To jest uderzenie , którego dokonał Macierewicz. Rozkładu wojska jakiego dokonał ten wybitny oszust polityczny nie da się nadrobić długo. Misiewicz . który siedzi za przestepstwa w wojsku , posiada złoty medal ,, Za zasługi dla obronności kraju ". Jak to nazwać panowie PISowcy ? Brońcie się jeszcze pół roku. W przyszłym zapełnicie cele więzienne częściej jak oszusci POwskie. Pani prokurator , która prowadzi sprawę Srebrnej , też nie rozumie , że ktoś ją w przyszłym roku rozliczy . Nie czuje , że w Polsce , są jeszcze ludzie uczciwi . Jest duzo mądrej wykształconej młodzieży ze znajomością jezyków obcych. Debilstwo musi ustąpić ludziom mądrym i uczciwym.


#swoje wiem

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-15

Wiesz dlaczego Hitler uderzył na Rosję w czerwcu 1941? Ponieważ Niemcy zorientowali się, że po czystkach w sowieckiej armii w czerwcu 1941 tylko 7% dowódców posiadało wyższe wykształcenie wojskowe, a 37% nie ukończyło nawet szkół wojskowych II stopnia. Jakby Putin miał napaść na nas to nie mialby dogniejszej pory. Tyle, że w Polsce swoje sprawy załatwia rękami pionków i nigdy na nas nie napadnie. Po cholerę mu jesteśmy potrrzebni?


#kumoter

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-15

Prymitywne porównanie do dnia dzisiejszego. Nie te położenie militarne , nie ta infrastruktura świata i ta technika. Przeczytaj na onecie : ,, Po III wojnie Europejczycy staną się emigrantami   ..... " Nie jestem jasnowidzem , ale taka wojna możliwa jest w kazdej chwili. Jeden bałwan wyda polecenie użycia broni jądrowej przeciwko dtugiemu i po wszystkim. Nagromadzona ilość pocisków jądrowych wystarczy , aby nie było żadnej emigracji. Mnie interesuje tutaj i dzisiaj w Polsce. Głosowałem na PO , ale zgraja partyjna zbudowała ,, państwo teoretyczne ", głosowałem na PIS , a Kaczyński z Macierewiczem dokonali zbrodni na umysłach. Jak można było zbudować ,, państwo warchołów " ? Przepraszam wysokiego urzędnika od Ziobry , że ma takie nazwisko. Przemarsze z modlitwami  po katastrofie smoleńskiej , poszukiwanie bomby przez Macierewicza na pokładzie samolotu, naigrywanie się nad zwłokami ,,poległych " w katastrofie.... Stworzono cały system ogłupiania i podziału społeczeństwa na ,, plemiona ". Czy to nie jest zbrodnia ? A Macierewicz jezdzi , ogłupia i dzieli. Swobodnie korzysta z przywilejów na koszt podatnika. Jak długo państwo w takim systemie może wytrzymać ? Przeczytałem informację , że na liście do Europarlamentu z Gdańsku będzie pani Adamowicz. Pomyślałem , że wdowy Gosiewskie będą zamienione na podobne ? Na kogo mam głosować panie Chrapan ? Na was ? Kiedy żadnego programu na dzień  dzisiejszy nie prezentujecie ? Historycy od siedmu boleści. Języki pełne sloganów. Morawiecki na łgał , że za kilka lat będzie w Polsce jezdziło milion samochodów z napędem elektrycznym . Aktualnie jest 3 tyś.  A te rozdawnictwo przedwyborcze musi się odbić na rozwoju kraju w przyszłym roku. Na kogo głosować do cholery ? Kiedy zostanie podany ostateczny wyrok  w sprawie katastrofy smoleńskiej ? Może oświetli trochę mózgi ciemnoty ,,rydzykowej "?


#śmieszek

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-15

Kumoter , brawo ! Po ośmiu latach prania mózgów przez ówczesnych rządzących zaczynasz bardzo powoli dochodzić do normy. Co do miesięcznic i komisji smoleńskiej. Nikomu to nie przeszkadzało dopuki PIS był w opozycji. Jak wygrali wybory to się zaczęło, blokowanie wszystkich pochodów , wieców i zgromadzeń przez Komitet Obrony Demokracji. Pamiętasz jak blokowali  "óbywatele" wjazd Kaczyńskiemu  na grób brata ? Jak się opozycja kładła na ulicach? Od 2010 roku do 2015 nikomu to  nie przeszkadzało dopuki Schetyna nie ogłosił opozycję totalną. Co do poległych w katastrofie. Rażą Ciebie konieczne w tej sytuacji ekshumacje a przechodzisz bez refleksji w jaki sposób potraktowano zwłoki?  Największą bolączką naszego kraju jest właśnie brak skutecznej i merytorycznej opozycji parlamentarnej która by kontrolowała rzadzących. Tylko kto to ma robić, totalni którzy negują nawet własne pomysły tylko dlatego że przeprowadza to PIS i którzy są uwikłani w różnego rodzaju afery???


#kumoter

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-15

śmieszek <  Ty mnie nie chwal . 80 % twojego mózgu jest zajęte przez nauki Tadzia Rydzyka . Ja wierzę w Boga , a komunię też przyjmowałem. W przeciwieństwie do Tadeusza nie okłamuję ludzi i nie oszukuję. Tak więc razem z tobą nie pójdę na pielgrzymkę smoleńską. Tadeusz znowu udzielił głosu i postaci Macierewicza w swojej Trwam. Bardzo chcą , aby ciemnota go wybrała  na posła . A ja bym pragnął zobaczyć go obok Misiewicza w celi. Na apelu współwięzniowie krzyczą CZOŁEM PANIE MINISTRZE ! Bóg istnieje i sprawiedliwość mu wymierzy prędzej niz pózniej. Amen


#wyborca

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-15

Jak już kumoter chcesz głosować na Tęczowa Konfederację (co pod  Biedronka podpisy zbiera), to lepiej wcale nie głosuj. No chyba, że bardzo ci zależy na tym, żeby Putin miał swoją frakcję w Parlarlamencie Europejskim. I zgodnie z tytułem, zrobią tam swój Jewro Parlament. Wpisz w google hasło: Leonid Swiridow, Sputnik, Rossija Siegodnia, a zobaczsz jakie spadną ulęgałki...


#wyborca

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-15

Wpisz jeszcze Marek Falenta. Tym tropem ulubieńca PiSu (i pewnie też naszego śmieszka) też dojedziesz na Kreml. Swoją drogą, gdzie on teraz jest. W Rosji?


#swoje wiem

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

Wiecie, że były szef KNF na wolności chodzi pomimo, w kaucji nie wpłacił. Zerowa prokuratura szuka dziury w cały bo s,,,,,,,,,,a przypadki, że kaucja wpłacona a klient nadal siedzi, tyle, że nie swój.


#ale jaja z naszych podatków

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

Według marcowego sondażu CBOS partia Jarosława Kaczyńskiego może liczyć na 44 proc. poparcia. W porównaniu z ubiegłym miesiącem to wzrost o cztery punkty procentowe - podaje interia.pl powołując się na PAP. Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w marcu, PiS zdeklasowałoby PO.

Na Platformę Obywatelską zagłosowałoby 20 proc. badanych. W zestawieniu z lutym partia zarządzana przez Grzegorza Schetynę zyskała pięć punktów procentowych. W Sejmie, na granicy progu wyborczego, znalazłby się jeszcze Kukiz'15. Ruchowi Pawła Kukiza niezmiennie od poprzedniego miesiąca ufa 5 proc. respondentów.


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

@"wyborca" - Jednak podpisałeś się pod poparciem Kopnfederacji- Ruch Narodowy (podobnie jak niejaki Shoah) i nawet przysłałeś do podpisu swoich tęczowych kolesi sądząc, że Konfederacja odbierze głosy PiSowi, a to Cię rozczaruję - my nie odbierzemy ani jednego głosu PiSowi, odbieżemy je ŻydoPiSowi. I co przestaniesz przysyłać mi do podpisu swoich tęczowych? - Nic nie szkodzi - podpisy są, a jeszce pozostało tylko dwa dni do końca akcji, dzisiaj pod Biedronką i jutro pod kościołami. Zrobiłeś się "w konia" podpisując?


#a tak chwaliłeś pis podobnie jak kiedyś pzpr

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

A  co ty chrapcio za dziada kościelnego będziesz robić i łapy wyiągać? Jacy wy jesteście dobrzy pokazała Kaja Godek. Zresztą ty tez nie odrózniasz Rady Europy od Rady Unii Europejskiej.


#WyNalazek

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

Śmiem twierdzć,że sierżant LWP za podpis to pocałowałby nawet Żyda w du..pę.Bo on już nie rozróżnia faktu czy to on całuje,czy to jego całują-demencja starcza robi swoje.


#pasłęczanin

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

Kazdy ma prawo do swoich poglądów ale pasłęcka ciemna tłuszcza przyczepiła się jak gówno do buta człowieka, który ma inny pogląd na świat i którego nie lubi i anonimowo zaśmierdza to forum. Ta tchórzliwa tłuszcza nie ma nic sensownego do powiedzenia, więc obnaża tu swoją intelektualną nicość.  


#zenon kalapiasty

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

nacjonalistow posadzic do berezy


#pasłęczanin

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

NACJONALISTA to człowiek, który kocha swój naród i szanuje inne narody. SZOWINISTA to człowiek, który kocha swój naród i pogardza innymi narodami. FASZYSTA to człowiek, który gloryfykuje swój naród  i chce zniszczyć inne narody. KOMUNISTA (LEWAK) to człowiek. który chce zniszczyć wszelkie narody i zmieszać je aby została bezideowa masa, którą można wykorzystywać. 


#zenon kalapiasty

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

hitler tez zaczynal od nacjonalizmu , upa to tez nacjonalisci , czy ty widziales jak polscy nacjonalisci szanuja inne narody? nie wypisuj glupot , wszystkich ich do berezy


#pasłęczanin

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

@zenon Widać, ze zamiast chodzic do szkoły, rzucałeś w nią kamieniami.Słabo znasz historię. Hitler i UPA zaczynali i skończyli jako faszyści. Ty do nich szlusujesz.


#też pasłęczanin

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-16

Rzucanie kamieniami ostatnio modne.Jedni w dinozaury, inni w szkołę.


#Marek Chrapan

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-17

"Hej Ptysie! Nastawcie budzik na 05,30 bym nie musiał was budzić o 06,00" - Mówi Z. Ziobro do was! A tu mówi Sąd:

Macierewicz wygrał w sądzie z TVN! Udowodnił, że stacja powstała za skradzione Polakom pieniądze!


#łżesz bolszewicki zupaku

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-17

Poseł PiS Antoni Macierewicz ma przeprosić telewizję TVN za słowa, że "z państwowej kasy dobrowolnie finansuje się TVN"; nie musi zaś wpłacać 100 tys. zł na cel społeczny, jak chciała ta spółka w swym pozwie - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.

W styczniu br. Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł prawomocnie, że Macierewicz nie musi przepraszać Wejcherta za swe słowa o związkach ITI i Wejcherta z wojskowymi służbami PRL. Utrzymując wyrok I instancji z kwietnia 2008 r., SA uznał, że Macierewicz działał w granicach prawa jako urzędnik państwowy. Wcześniej prawomocnie oddalono powództwo ITI; sprawa wytoczona Macierewiczowi przez Waltera nie jest jeszcze zakończona.


#pasłęczanin vel spokojny

  Ponad 2 mieiące temu, 2019-03-17

A ten chrapcio to mial kiedykolwiek poglądy? Jeśli  mial to yeź o bol----szewckie na ochotnika w 63 do armii wstępując.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Zaproszenie na Festyn Ekologiczny

Pozostało2 dni

Burmistrz Pasłęka serdecznie zaprasza na"VII Pasłęcki Festyn Ekologiczny",...


XXI Warmińsko Mazurskie Dni Rodziny 2019

Pozostało9 dni

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na XXI...


Konkurs Wokalny Talent 2019

Pozostało15 dni

Organizatorem XVI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO TALENT 2019 jest Pasłęcki...