Z ostatniej chwili

Forum Co w trawie piszczy

Podpisz petycję!

dodał piątek, 07 sierpnia 2020r.
Petycja przeciw prokuratorowi, który walczy z prawdą o Wołyniu. Kliknij i podpisz petycję: https://roty.pl/kampanie/odwolac-mlynarczyka-petycja-przeciw-prokuratorowi-ktory-walczy-z-prawda-o-wolyniu/#podpisz-petycje

Październik
17
2020
Dodał sobota, 17 października 2020r.

Won!!! Do budy psie!!!


Październik
18
2020
Dodał niedziela, 18 października 2020r.

Brzydko piszesz > zniecierpliwiony <. Jesteś agresywny i wymagasz pilnej pomocy lekarskiej Nadchodzi fala grypy . W połączeniu z PANEM- DEMONEM może ciebie nie ominąć.Bądz cierpliwy i obserwuj co się dzieje w kraju nad Wisłą i za Bugiem. Jest możliwość połączenia w jeden organizm . Białorusini to spolszczeni Rosjanie np Ciechanowska


Listopad
07
2020
Dodał sobota, 07 listopada 2020r.

HAHA. A co to takiego " siły postępowe " w naszym kraju???


Listopad
07
2020
Dodał sobota, 07 listopada 2020r.

"Siły postępowe" w naszym kraju to wulgarne wrzaski małolatów, pod wodzą "nauczycielek" i ochrona policji. Wszystko pod patronatem wulgarnego, odrażającego, spasionego babola, próbującego obalić demokratycznie wybrany rząd. To są te "siły postępu", pragnacego przez "naszego" kosmitę jak kania dżdżu.


Październik
18
2020
Dodał niedziela, 18 października 2020r.

Znów ten środek na pasożydy? Myślałem, że już po nich.


Październik
18
2020
Dodał niedziela, 18 października 2020r.

Chrapan a ten Grzesio Braun to zwariował ? Z TVP Info wyrzucają tylko wariatów.


Październik
19
2020
Dodał poniedziałek, 19 października 2020r.

Nie łżyj. Nikt go nie wyrzucał. Sam zrezygnował, gdy go wyłączono z wizji, bo reklamował w TV jakąś książkę ale z fonii mógł korzystać dalej.


Październik
20
2020
Dodał wtorek, 20 października 2020r.

Czyli przyznajesz ,,bezstronny,,że pajaca Brauna zrobili w radio.


Październik
22
2020
Dodał czwartek, 22 października 2020r.

Ludzie jak wy żyjecie w kraju , gdzie każda informacja pojawiająca się w przestrzeni publicznej sieje grozę. Pandemia - zaraza , która niesie spustoszenie w organizmach ludzi bez względu na przynależność partyjną jest lekceważona przez Jakichś Braunów czy Korwinów od Mikiego. Prawodawstwo- w biały dzień wyskakuje z ,,nicości " kilku rozzuchwalonych ,,tubylców " i zakłada na ręce kajdanki znanemu powszechnie adwokatowi. Wolność- kobiety muszą rodzić kalectwo nie mające nadziei na wyzdrowienie. Równość- masowe przekręty finansowe w rządzie . Braterstwo- wojna z ludzmi LGBT , którzy są tak urodzeni i nie ma możliwości leczenia. Miłość- sprzeczne wyznania arcybiskupa i księdza. Jak długo ta gehenna będzie niszczyć nasz Naród ? Jakie siły powstaną , które zaczną odbudowę Jedności ? Budzę się i nie widzę blasku nadziei.


Październik
23
2020
Dodał piątek, 23 października 2020r.

Obudziłem się w beznadziei kompletnej po wysłuchaniu informacji jak Kaczyński rozbija manifestacje kobiet. Od kilku tygodnia słuchałem jak Łukaszenka rozbija pokojowo manifestujące kobiety. Zastanawiam się czy my już jesteśmy jednym KRAJEM BEZRAD ? Rzeka BUG nie jest ani szeroka ani głęboka czyli granicy praktycznie nie ma.. Świat patrzy i krzyczy - co się w Polsce dzieje . Kaczyński utracił kontakt z rzeczywistością a jego psiaki nie są zdolne przeciwstawic alternatywnych rozwiązań. Czyżby koniec naszego istnienia ?


Październik
23
2020
Dodał piątek, 23 października 2020r.

Ty kosmito wróć do swego kosmosu i nie truj tu swoimi wypocinami, bo czytać hadko.


Październik
24
2020
Dodał sobota, 24 października 2020r.

No czekałem na ciebie > życzliwy <. Pięknie odpowiadasz mi na komentarze . Posługuję się w nich tylko faktami opisanymi w innych podmiotach zródłowych np Najwyższy Czas itd Jedno zdaniowa odpowiedz twojego wysiłku umysłowego nie pozwala mi odnieść się do wartości i pracy twojego mózgu. Musisz być dobrze nakręconym jeżeli rozumiesz i poslugujesz się pojęciem > hadko <. Wiesz chyba , że  termin ten był używany w prostackim języku białoruskim. Jak myślisz  ? Po wczorajszych manifestacjach rozpocznie się okres upadku rządów Kaczyńskiego , Ziobry , Gowina ? Jak sądzisz Dziwisza dalej po ,,łapkach " całować owieczki będą? Jak widzisz zakończenie sprawy Giertycha ? Giertych przekręcił 97 mln zł , czy Kaczyński 500 mln euro ?


Październik
24
2020
Dodał sobota, 24 października 2020r.

Jarek powiedzial, że każde dziecko musi się urodzić i być ochrzczone. Potem może umrzeć - czarny dwa razy zarobi, za chrzest i pogrzeb. MNiej więcej to samo powiedział dziś Bosak, dodał jeszcze, e takie dziecko musi umrzeć w pełnej obstawie medycznej. A senioryz? Mogą umierać na ulicy, pod płotem, gdze bądż. Czemu cbie chrapcio nie widać było obok Brauna na demonstracji w Warszawie? Czego się boisz? Wirusa czy policyjnej pałki przez starczy grzbiet od młodości zginany przed komunistycznymi sierżantami?


Październik
25
2020
Dodał niedziela, 25 października 2020r.

Piszcie konkretnie Chrapany i jego zwolennicy. Tak jak wasz guru doświadczony bojownik Korwi i Miki - na You Tube wzywa wojsko do przejęcia władzy, Zakładajcie kamasze i sami przejmujcie. Winnicki z Bosakiem są przygotowani do przejęcia władzy. Tylko do broni nie. Chcą , aby im na talerzu podali inni np ci co biegają po lasach z okrzykiem jeb...jeb ..czyli WOT . A WOT to jest wojsko Antka Macierewicza. Obłędne pomysły u was w szeregach Chrapan . Winnicki z trybuny złożył podziękowanie dla Przyłębskiej za ustawę antyaborcyjną. Widać , że mózgi wasze opanował CZART, Polska na mapie Europy w czarnym kolorze.. Co zrobicie kiedy wojsko was posłucha i otrzymacie władzę ? Obdzielicie ich cukierkami , tak jak Kaczyński 500 + ? Brniemy w otchłań.....


Październik
25
2020
Dodał niedziela, 25 października 2020r.

Cześć Chrapan ! W ciągu 9 min przeczytałem przed chwilą artykuł na Onecie pt MON dotuje środowisko powiązane ideologią faszystowską. Niejaki Karol Wołek 35-letni  szef Związku Żołnierzy NSZ jest bardzo ładnie prezentowany przez autorów tego artykułu . Jakoś ostatnio zaniemówiłeś w komentarzach. Raz porządnie mi odpowiedziałeś używając słowa ,,hadko ". Chciałbym poznać twój pogląd na treść tego artykułu. Mam nadzieję , że znasz osobiście tego ,,walecznego " żołnierza z NSZ. Nie jest mi znana historia faszyzmu i narodowego socjalizmu na ziemiach polskich Widocznie w pasłęckiej szkole opuścili ten okres. Tak ciekawie piszesz . Opisz proszę bliżej , jak wygląda proces powstawania tych nurtów obecnie w nowej demokratycznej Polsce. Szukam drogi rozwoju dla moich wnuków. A nuż.....


Październik
25
2020
Dodał niedziela, 25 października 2020r.

Różni tu już się prezentowali - a to Shoah, jakiś żydowski parobek, a to inni nawiedzeni lub na obcym żołdzie działajacy a teraz pojawił się jakiś kosmita, o kosmicznym, cudacznym, skrzywionym spojrzeniu na świat. Jak na razie, przeminęli tamci, przeminie i ten osobnik, głosiciel prawdy objawionej. Ale co się nastuka palcami w klawiaturę to jego, nikt mu tego nie odbierze.


Październik
26
2020
Dodał poniedziałek, 26 października 2020r.

No i ciebie > rozśmieszony < dotknęło moje pytanie o faszyzmie ? Problem nie do śmiechu , tylko do płaczu. Mało czytałeś o zródłach i narodzinach faszyzmu hitlerowskiego ? W Polsce PISowscy > mądrale < już zbudowali podstawy do rozkwitu tego ustroju, Widzisz co się dzieje od czwartku w Polsce ? To początek wojny polsko- polskiej , której rozmiary będą bardziej tragiczne o SW Jaruzelskiego. Tamten okres był inny , bo granice Polski były obstwione kolumnami obcych wojsk w ilości 1,5 mln. Obecnie nikt nie zagraża. Jeżeli Kaczyński wyciągnie WOT do walki z kobietami , to czeka nas morze krwi. Jeżeli włączą się rolnicy , górnicy , nauczyciele.......będziesz > rozśmieszony < śmiał się baranim głosem


Październik
26
2020
Dodał poniedziałek, 26 października 2020r.

A jeżeli Kaczyński nie wyciagnie WOT do walki z tą rozwydrzoną gówniarzerią na ulicach ? A jeżeli to, a jeżeli tamto, itd. Który to już nick wełniana istoto przywdziewasz by swoje idiotyzmy wypisywać???


Październik
26
2020
Dodał poniedziałek, 26 października 2020r.

Jeżeli Kaczyński nie wyciągnie teraz to wyciagnie pózniej. Sam władzy nie odda jak Jaruzelski. Jest jeszcze winien rozliczenie z Giertychem duze EURO, Dla zwolenników CHrapana WOT to nie problem albowiem Bosak głosi prawdę: śmierć bez bólu. Podobne herezje głosi Braun i Winnicki. Na ulicach protestuje  nie tylko g...a . Dlaczego nie oglądasz ? Mieliście 7 % poparcia teraz będziecie mieli 3.


Październik
27
2020
Dodał wtorek, 27 października 2020r.

Care weż sobie na mózg ten środek. Poprawa 100%


Październik
27
2020
Dodał wtorek, 27 października 2020r.

Chrapan ! Daj swój głos i podpowiedz nie tylko mnie jak zrobić , aby umierając na raka pozbyć się bólu ? Twój szef Bosak nie może tego utrzymywać tylko dla siebie. Musicie znać tajemnicę. Mój ojciec umierał na raka żołądka i ja musiałem wszystkie pieniądze wydać na pomoc przeciw bólom , aby chociaż trochę ulżyło. Pisz polityczny dywersancie komentarze , które pomogą ludziom. Ty piszesz takie , które ogłupiają. Chociaż w ostatnim okresie mocno przyhamowałeś i głownie kierujesz na linki. Otwórz swoje dobre serce na prostych ludzi i wspomagaj.


Październik
28
2020
Dodał środa, 28 października 2020r.

No i doczekaliście się Chrapany oraz wszelka PISowska miernota intelektualna ,,wezwania " waszego guru Kaczyńskiego  do wojny. Będziecie mieli upragnioną wojnę i  nowy beztroski ustrój. Przeczytałem kilkakrotnie treść ,,oświadczenia " . To jest wezwanie do wojny . Wystapił jak szczur z nory. Ma przecież swoją telewizję , której dał 2 mld zł zamiast na umierających. Tej nienawiści , agresji budowanej przez PISowców w ciągu ostatnich lat ,,dobrej zmiany " żadna siła już nie zatrzyma, Macie te obłudne kłamstwa , obiecanki ( im się należało SZYDŁO) jak na talerzu widoczne. Wojna Polsko - Polska wczoraj się rozpoczęła w formie protestów , skończy się przelewem krwi przy uzyciu broni.


Październik
28
2020
Dodał środa, 28 października 2020r.

Dawaj link Chrapan ! Winnicki zbiera bojówki na Święto Niepodległosci . Gdzie i kiedy zbiórka ? Jaki przedmiot obronny zabrać ze sobą ? Maczeta wystarczy ? Proces rozpoczęty zakończy się IV rozbiorem Polski. Sami sobie Polacy urządzą ROZBIÓR. Podział nastąpił tak ogromny , że nie da się juz rozmawiac ludzkim głosem


Październik
30
2020
Dodał piątek, 30 października 2020r.

Patrz Chrapan . Żandarmeria z Falangą w niedziele spotkają się w Warszawie w braterskim uścisku. Zmienia się Polska


Październik
30
2020
Dodał piątek, 30 października 2020r.

Kosmito trochę uważaj bo sierżant LWP stał się kibolem Legii co poLegła.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zamek
10:07 dziś
Ktoś

Z tą "Nadzieją" to taka ironia, czy to będzie...

Drogowcy mają czas
10:06 dziś
Droga do Łukszt

JP zapytaj może swego ziomka Macieja R PANA Z...

Drogowcy mają czas
10:01 dziś
Ktoś

Kasa z miasta, jeżeli już, powinna iść tylko na...

Polonia gra w Działdowie
09:27 dziś
Uwaga

Jakie to typowe. Jak się nie ma argumentów to się...

Polonia gra w Działdowie
08:51 dziś
Bogdan

Póki co.... Połatajcie te dziury, które z dnia na...

Drogowcy mają czas
08:34 dziś
Normalny

A to co? Kucyk z żalem?

Polonia gra w Działdowie
08:32 dziś
Pytam

A jakie to pieniądze, zgorzkniały Zdzisiu R. miasto...

Polonia gra w Działdowie
Dziś: 11Wczoraj: 20więcej 61727
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Piątek 17 maja

18°
wiart: 7.25 m/s wilgotność 48% ciśnienie 1021 hPa zachmurzenie 0% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:34
Zachód: 20:41

SOB

7° - 20°

NIEDZ

9° - 22°

PON

11° - 23°

WT

12° - 22°

ŚR

13° - 23°

CZW

13° - 25°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08