Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

policja pod straża pożarna

dodał poniedziałek, 24 kwietnia 2017r.
Dlaczego pasłecka milicja stoi na 3 zakazach parkowania pod strażą pożarna? powtarza się to regularnie. oni są ponad prawem?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
a ty 46 od kogo pochodzisz?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
kazdy człowiek pochodzi od Adama i Ewy, tylko komuniści pochodzą od małpy.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
kazdy pochodzi od Adama i Ewy, tylko komuniści pochodzą od małpy.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ostatecznie, każdy z nas od Noego pochodzi, wedle Biblii. Jedynie on i synowie jego ocaleli, wedle Biblii. Noe i jego synowie byli Żydami, wedle Biblii. Jednym z synów Noego był Cham, wedle Biblii. Jedynie Administrator powinien oceniać, kto jest pra potomkiem owego Chama, wśród Internautów, na Jego stronie. Bez Biblii.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Słowo klucz to MILICJA. I kto tu kretyn?!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
kolejnemu kretynowi czas sie w miejscu zatrzymal i jak tylko widzi IP 188 zaraz mu sie poprzedni system przypomina!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
pisac każdy może, więc nie wściekaj się S-esmanie, bo akurat twój bluzg nadaje sie tylko do bagna z jakiego wylazłeś.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Pomyśl zanim coś napiszesz pelikanie.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
do Chrapan: Człowieku ja zapytałem o pasłęcka milicje a ty sie wpierdalasz z polityka. Nie każdy żyje polityką. Tam na zakazie nie stoi jakis polityk tylko policjant. Nie wpierdalaj sie w temat

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
chrapan weź pigułkę

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Schizofrenio 84...2 - Zgłoś się do swoich kolesi z Kocborowa i tam rozmawiaj z królami. Znajdziesz ich tam sporo i to nawet z wyższą rangą bo cesarzy, papieży, a nawet imperatorów. No i będziesz wśród swoich bardziej zrozumiany niż tu. Pośpiesz się, bo z kazdym dniem rzadów dobrej zmiany przybywa Ci tam konkurencja odsuwana od koryta. Powodzenia.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Młocie Chrapan - zapytaj Krzyśka Króla - to jedyny sposób na twój niewyobrażalny debilizm ..

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Przed paciorkiem na dobranoc, mam dla ciebie Grześ, fragment wierszyka Tuwima:,,Item ględziarze i bajdury, Ciągnący z nieba grubą rętę, O, łapiduchy z Jasnej Góry, Z Góry Kalwarii parchy święte, I ty, księżuniu, co kutasa. Zawiązanego masz na supeł, Żeby ci czasem nie pohasał, Całujcie mnie wszyscy w d..pę,, I jak tu ugryzie coś takiego nasz Grześ?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
W,,My Żydzi Polscy,, Tuwim pisał:,,Nie dzielę Polaków na rodowitych i nierodowitych, pozostawiając to rodowitym i nierodowitym rasistom, rodzimym i nierodzimym hitlerowcom. Dzielę Polaków jak Żydów i jak inne narody, na mądrych i głupich, uczciwych i złodziei, inteligentnych i tępych, itd.(…) Być Polakiem - to ani zaszczyt, ani chluba, ani przywilej. To samo jest z oddychaniem. Nie spotkałem jeszcze człowieka, który jest dumny z tego, że oddycha,, Nie jest to wierszem Grześ, więc może zakumasz.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Z Tuwima dalej nic nie kumasz, ale mniejsza o to. Co ciebie gryzie Grzesiu? Tydzień temu minęła 74 rocznica wybuchu powstania w getcie, a ty nawet się nie zająknąłeś. Pitolisz tylko infantylne farmazony, że Żydzi bardzo chcieli być tacy jak Polacy, nie chcieli być Żydami. Chcieli, nie chcieli, a może musieli w faszyzującej przedwojennej Polsce.Tylko co z tego. Co chciałeś tym udowodnić Grześ.46. Ty masz problem z rasizmem chłopie.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Nadal radzę poczytać wspominanego Hartglassa albo odsłuchac wywiadu ze Szpilmanem. To na początek. Żydzi bardzo chcieli być tacy jak Polacy, chcieli byc Polakami. Albo lepiej - nie chcieli być żydami. Objawem tego jest też chęc z jaką żydzi wydawli swoje córki za Polaków lub innych europejczków. Albo zmiana religii, piszę o róznych odmianach reformacji. w Europie.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do Marek Chrapan: sprawa kryminalna, a Ty do polityki próbujesz Internautów kierować Cie Florek... . Może tak byś napisał cokolwiek o sprawach społecznych, dotyczących Waszego Miasta, pozbadłszy się swych uwarunkowań, od których coraz bardziej, jak mi się wydaje, jesteś zależny? Pisałem Ci kiedyś, że piszesz ze swadą, gramatycznie, tedy wykorzystaj to! Każdemu wolno mieć poglądy, lecz Ty wywołujesz szczególną agresję wobec siebie.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Bolszewikiem na pewno nie był... chicaz bolszewicy bardzo by chcieli. Żyd , który ubolewał z powodu żydowskich wad. Nigdy bolszewikiem nie został, chociaz po wojnie żydowscy , sowieccy i polscy bolszewicy ukradki władzę prawowitemu rządowi i mordowali naród.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
,,Jadem i pianą z pyska. Pluje, parska i pryska, Pisze, że jestem rzeźnikiem, Gudłajem i bolszewikiem, Judokokiem, bakcylem, Pawianem i skamandrylem, Że sprzedaję ojczyznę, Że koślawię polszczyznę, Że znieważam, bezczeszczę. I diabli wiedzą co jeszcze,, Oj Grześ, Grześ, ten Tuwim to twoja skórka od banana na której się wy......wywróciłeś

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Wiersze Tuwima, z którego komuniści chcieli zrobić swojego poetę interpretujesz @wyborco po komuszemu, trudno. Betonu juz nie da się zmienić. Ale was powoli odsuwają od koryta. Za wolno , na co wskazuje przykład tej kombinatorki Grad. Szkoda na was szmaciaki klawiatury.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Zostałes @wyborco przeze mnie przeceniony. Ty nie ubek szkolący, ale leming szkolony gdzieś w Starym Polu. Ty nie udajesz głupiego i nie manipulujesz. Ty jestes zmanipulowany i głupi.... jak każdy z człowieków radzieckich.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Żeby być swinią i zbójem nie koniecznie trzeba być Żydem. Wystarczy być homosowietikusem i nie znać co w życiu naprawdę jest wstydem.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
StaśChrapan duchem jest wzniosły, ideał ma swój, To dusza szlachetna i czysta, A ja jestem Żyd, jestem świnia i zbój, I ach! Nasermaterialista!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
jełop!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
A dlatego, że mimo tzw."dobrej zmiany" nadal jest POlicją, a kolejne przykłady : Żona niejakiego GRADA [byłego ministra] ma lukratywny kontrakt. Będzie zgarniać kokosy przez 30 lat! [to są ci sami geodeci, którzy wzięli od nas ok. 250 milionów na propagandę energetyki jądrowej i nie wiadomo gdzie się podziały.- Uchwalili, trzeba czcić… T. Mazowiecki (Stalinowskiego żydokomucha, piewcę stalina,współporacownika Sierowa, zbrodniarza "grubej krechy" i początków rozwalania Gospodarki Ogólnonarodowej

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :jeziorko
21:54 dziś
Też piłkarz

Gruby pisze o jakimś meczu, a Zdzisiek zaraz to...

Niech się święci 1 Maja
21:13 dziś
Pasłęcznin

Widać po wpisie P Zdzicha że warto czasami pewne...

Niech się święci 1 Maja
18:31 dziś
Ten sam

Co cię tak oburza Roman? Przeszłość ci się...

Święto z problemami
18:00 dziś
Roman

No cóż, znasz się na pająkach, szczególnie...

Święto z problemami
14:33 dziś
Zzamiedzy

Po właściwej bo po swojej. Całe życie samodzielny i...

Święto z problemami
13:26 dziś
Piq

Chojecki, Wilkowa, Opaczewski, Ś****a, Krasulski na...

Święto z problemami
11:28 dziś
Ten sam

A 30 lat temu też był stary? Z bratem robili co...

Święto z problemami
Dziś: 20Wczoraj: 24więcej 61151
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Piątek 3 maja

23°
wiart: 4.27 m/s wilgotność 48% ciśnienie 1013 hPa zachmurzenie 97% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:59
Zachód: 20:16

SOB

13° - 25°

NIEDZ

11° - 24°

PON

10° - 22°

WT

9° - 18°

ŚR

5° - 15°

CZW

3° - 14°

Aktualności forum
Damy radę - Dwa tygodznie temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08