21 stycznia 2022 Agnieszki, Jaros?awa
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2020-04-03

Niezależnie kiedy odbędą się wybory Komisji muszą być utworzone w przewidzianym terminie. Ponieważ "świrus" "wykruszył" część dotychczasowych członków z ramienia Konfederacji robimy ponownie zaciąg. Dotyczy to nie tylko Pasłęka ale i okolicznych gmin - Młynary, Rychliki. Kandydaci nie muszą należeć do Konfederacji ale powinni wykazywać się bezstronnością.


#nudy

  2020-04-16

Co by tu jeszcze ... nudy, nudy ... wymyśl coś 


#radosny

  2020-04-16

Pustkę w swojej mózgownicy możesz uzupełnić wiedzą z historii np Zbliża się największa susza od 100 lat ? Notujemy niechlubne rekordy - przeczytaj , a potem zajmij się studiowaniem co się działo 100 lat temu. Nie będziesz się nudził , a wzrok twój zapewni dopływ wiedzy do mózgowia co przyczyni się do wzrostu świadomości.


#rozśmieszony

  2020-04-16

Zdarza się, że czasem człowiek przez nieuwagę wdepnie w jakąś śmierdzącą kupę i chociaż wyciera but o trawę i wyciera, to kupa tak przylepi się do buta, że żadną miarą nie chce się od buta odczepić. Rolę takiej kupy, trzymającej się uporczywie czyjegoś buta przyjął tu niejaki "radosny" i widocznie taka rola radośnie mu pasuje. No cóż, ludzie mają różne upodobania, czasem bardzo dziwaczne.


#radosny

  2020-04-16

Zbliża się ,,sądny " dzień dla Polski . Jeżeli Kaczyński - Pandemon 10 maja pokona cały blok opozycyjny i świat intelektualny przeciwny wyborom a DUDA pokona DUDĘ i zostanie prawdziwym prezydentem uznanym przez  opinię światową to nie wątpię , że zostanie ogłoszony GENIUSZEM. A jeżeli za pomocą instrumentu muzycznego pn DUDY pokona największy kryzys gospodarczy od 1930 r musi zostać ogłoszony Królem Polski. Wtedy nie tylko 2 wieże Srebrne zostaną poświęcone przez o Rydzyka  ale i dom na Żoliborzu . Z radością będę oczekiwał takich momentów


#drugi cud

  2020-04-16

Senne koszmary mumii.


#radosny

  2020-04-16

Szkoda twojego trudu , aby dokonać wpisów konkretnych. Jesteś opustoszały intelektualnie i szamoczesz się w mózgownicy co by tu jeszcze.......


#realia

  2020-04-17

Wysilasz się radosny na różnego rodzaju mądrości a dla dużej części czytelników tej strony jesteś zwykłym hejterkiem, który nieudolnie szczeka na rządzących. Dyskusja powinna polegać na faktach a nie wzbudzaniu złych emocji za pomocą wydumanych i naciąganych teorii.


#radosny

  2020-04-17

Gorzej jeżeli na skutek braku chęci do nauki mózg zwany rozumem i jest materią zamienia się w kupę , której w żaden sposób pozbawić się nie da. Osobnik z takim felerem musi funcjonować w przestrzeni publicznej , a może być nawet członkiem partii o nazwie wprowadzającej w zakłopotanie . PIS po rozszyfrowaniu brzmi dostojnie a w rzeczywistości krąży w bagnie. Gdzie nie spojrzysz propaganda sukcesów. Port lotniczy , Mierzeja wiślana , F-35 , wybory prezydenckie , to priorytetowe działania zamiast walki o zdrowie i życie ludzi w obliczu obecnej i najbliższych katastrof. Prostego członka tego państwa w obecnej sytuacji mało obchodzi ,kto będzie prezydentem. I tak nie będzie Mojżeszem.


#klerykał

  2020-04-03

Nie mówi się ,,wykruszyli,,tylko ,,walneli w kalendarz przez świrusa,,.Świeć Panie nad Ich głupią duszą.


#WyNalazek

  2020-04-03

Ponoć przywódca wielkiego kraju Lełon Breżniew,króremu My Sierżanci LWP przysięgaliśmy wierność został zamordowany.


#koronawirus

  2020-04-03

Szkoda, ze nie razem z tobom, komuszy wynalazku.


#WyNalazek

  2020-04-03

@końświrus-nie świruj synek czy też dziewczynko.


#szwejo

  2020-04-05

Wygaje mi się, że nasz ochotnik przysięgał na wierność kacapom jeszcze za Chruszczowa. A jeśli już za Breżniewa to za Chruszczowa zaczynał swoj a patriotyczną drogę w utrawalaniu ustroju słusznie minionego. A dziś wielki z niego demokrata!


#Jakoś tak

  2020-04-05

Business Insider ogłosił , że resort ZDROWIA udzielił 1 mln zł dotacji dla fundacji o. Rydzyka , która zwie się Lux Veritatis na promocję zdrowia. Nie lepiej byłoby zakupić maski dla personelu medycznego ?


#WyNalazek

  2020-04-06

@szwejo masz rację,przysięgał Nikicie.Bo za Lełona to pojechał do Czechosłowacji w 1968 pojazdem z długą żelazną lufą.


#z boku

  2020-04-07

Tylko po co my się tym popprańcem życiowym zajmujemy? Nie musimy legitymizować idiotyzmu! Zostawić go samemu sobie.


#Skowronek

  2020-04-07

Nie możecie pisać komentarzy , które rozjaśniają mózgi pasłęckich tubylców ? Dzieją się takie cudowne przemiany w Polsce Pani Emilewicz , która otrzymała z rąk najwyższego naukowca polskiego nominację na szefa od ,,przemian gospodarczych " osobiście mnie zachwyciła swoją figurą i elokwencją. Zuważyłem , że szybkość obrotu języka podczas omawiania problemu nie jest zsynchronizowany z pracą mózgu. Mój pojazd w PRL popularna Syrenka miał rurę wydechową , która też tak pracowała. Druga bardzo ważna informacja , to 3 lata więzienia za bojkot wyborów korespondencyjnych. Kolejnych interesujących decyzji jest mnóstwo. A tępactwo pasłęckie tylko sobie ubliża. Jak to jest ?  Wiosna przed nami


#Wronek

  2020-04-07

@Skowronek bardzo tępe te twoje wypociny.Widać,że jesteś w jednym worku z pasłeckim tępactwem. Z wysiłu umysłwego to chyba puściłeś kleksa w galoty.


#Skowronek

  2020-04-07

Widać , że jako tępy debil więcej na moje wypociny nie odpowiesz Przecież ja posługuję się informacjami z SMI. Przeczytaj tytuł wypowiedzi pani Emilewicz : stan nadzwyczajny to wojsko na ulicach. Emilcia w stanie wojennym miała  6  latek . Wtedy czołgi były na ulicach. Biedactwo nie rozumie co mówi. Zamknięcie mediów, odłączenie internetu..... Może debilu ty na ten temat coś napiszesz ?


#Wronek

  2020-04-07

@Skowronek wpadłeś w moją pułapkę celowo zastawioną na Ciebie.Umoralniarz innych i wytykarz ubliżanie sobie.A co Ty czynisz?A fe-mój piesek wie co to znaczy.


#ortofob

  2020-04-08

Ty wronek chyba niedawno wyszedłeś z oddziłu psychicznego z Wronek. Po pierwsze to kup sobie słownik i ucz się, ucz, jak długopis. Po drugie - nie będzie bo szkoda czasu na dyskusję z przygłupami ...


#KRUK

  2020-04-08

A prawda leży na ulicach Polski. Będzie wybrany DUDA wbrew Konstytucji , nie będzie uznany w świecie i Polska będzie terytorium geograficznym. No PISowcy otumanieni oszołomstwem Kaczyńskiego i Macierewicza odpowiadajcie ludziom co zrobicie wówczas ? Aktualne scenariusze jak widać zakładają udział w tym dramacie wojska . I teraz zrozumiełem dlaczego Macierewicz rozpoczął demontaż wojska poprzez usunięcie z wojska generałów , którzy doświadczyli już tej przyjemności i nigdy by nie powtórzyli. Może rozmowa Karczewskiego z Łukaszenką coś wniosła ? Ten dyktator po uzyskaniu władzy powołał do życia Specjalny Oddział Szybkiej Reakcji . Macierewicz nie myślał o bezpieczeństwie Polski , ale o utrzymaniu władzy ? Prawda czy fałsz ?


#Wronek

  2020-04-08

@ortofob zobacz gamoniu jak napisałeś ,,Ty wronek,,.Nazwy własne piszemy dużą literą.Nie odpisuj przygłupie.


#Cha cha

  2020-04-08

No i co PISowskie oszołomy ? TSUE zamraża Izbę Dyscyplinarną SN w Polsce. Grozi karami. A tyle łgarstwa i pomówień.


#PATRIOTA

  2020-04-08

Koronawirus spowodował katastrofę na całym świecie , a w Polsce katastrofę pogłębiają PISowskie struktury z Kaczyńskim na czele. Będzie kiedyś odpowiedzialność większa jak Jaruzelskiego za stan wojenny Destrukcja, demontaż , likwidacja , pozorna rekonstrukcja lub reforma , to określenia ,które doprowadziły kraj do ogłupienia społeczeństwa. PISowcy muszą zdać sobie sprawę , że aktywnie uczestniczą w grze o władzę dyktatorską Kaczyńskiego , która nie może się udać. Polacy zbyt dużo już osiągnęli w państwie demokratycznym , aby pozwolili zmienić swój ustrój. Człowiek , który nie lubi ,,cudzych języków " nie może być na czele Państwa europejskiego , tym bardziej uczstniczyć w pracy struktur europejskich.


#wnerwiony

  2020-04-08

Kruk, Cha cha, PATRIOTA - cała ta menazeria az dyszy nienawiscią do PiS i chętnie by nawet zatopiła Polskę aby tylko zniszczyć PiS. Jeden z nich (a moze to jeden pod różnymi nickami) cieszy się, że TSUE to czy tamto wobec Polski. Tfu, obrzydliwstwo.


#radosny

  2020-04-08

Normalni ludzie cieszyć się będą , ze kiedyś Juszczyszyn będzie sądził Kaletę , a Tuleya Przyłębską .   Dużo radości przed nami po opanowaniu koronawirusa.


#koronawirus

  2020-04-08

Ciesz się, cziesz. Indyk też się cieszył z nadchodzącej niedzieli.


#medyk

  2020-04-08

@koronawirus ty lepiej rozglądaj się na boki i za siebie bo już niedługo zostaniesz zlikwidowany.


#Jakoś tak

  2020-04-09

Chrapan. Na twoim portalu pojawił się jakiś insekt i bruzdzi w tematach. Jest głupkiem , który nie pojmuje co piszą ludzie normalni i ich jednozdaniowo oczernia. Mało tego - udaje terrorystę. Wez odwal jakis tekst , który ociepli twój wizerunek i twojej partii. Prawda , że sytuacja w kraju coraz bardziej się zaostrza , ale trzeba być dobrej mysli , że po wyborach DUDA nie zamknie internetu i zlikwiduje wolne media. Chociaż diabli wiedzą co w głowie Kaczyńskiego kiełkuje. Moja głowa w polityce PIS nie dostrzega konkretnej linii ideologicznej oprócz dyktatorskiej wizji Kaczyński i reszta. Związki Karczewskiego z Łukaszenką i ciepłe słowa o ciepłym człowieku wprowadziły mi mętlik . O co chodzi ? Gdzie zmierzamy omijając Europę? Sprzeczności coraz więcej.Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

kocham jarka
nasza