FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

Ponad miesiąc temu, 2020-04-03

Niezależnie kiedy odbędą się wybory Komisji muszą być utworzone w przewidzianym terminie. Ponieważ "świrus" "wykruszył" część dotychczasowych członków z ramienia Konfederacji robimy ponownie zaciąg. Dotyczy to nie tylko Pasłęka ale i okolicznych gmin - Młynary, Rychliki. Kandydaci nie muszą należeć do Konfederacji ale powinni wykazywać się bezstronnością.

#klerykał

Nie mówi się ,,wykruszyli,,tylko ,,walneli w kalendarz przez świrusa,,.Świeć Panie nad Ich głupią duszą.

#WyNalazek

Ponoć przywódca wielkiego kraju Lełon Breżniew,króremu My Sierżanci LWP przysięgaliśmy wierność został zamordowany.

#koronawirus

Szkoda, ze nie razem z tobom, komuszy wynalazku.

#WyNalazek

@końświrus-nie świruj synek czy też dziewczynko.

#szwejo

Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Wygaje mi się, że nasz ochotnik przysięgał na wierność kacapom jeszcze za Chruszczowa. A jeśli już za Breżniewa to za Chruszczowa zaczynał swoj a patriotyczną drogę w utrawalaniu ustroju słusznie minionego. A dziś wielki z niego demokrata!

#Jakoś tak

Ponad miesiąc temu, 2020-04-05

Business Insider ogłosił , że resort ZDROWIA udzielił 1 mln zł dotacji dla fundacji o. Rydzyka , która zwie się Lux Veritatis na promocję zdrowia. Nie lepiej byłoby zakupić maski dla personelu medycznego ?

#WyNalazek

Ponad miesiąc temu, 2020-04-06

@szwejo masz rację,przysięgał Nikicie.Bo za Lełona to pojechał do Czechosłowacji w 1968 pojazdem z długą żelazną lufą.

#z boku

Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Tylko po co my się tym popprańcem życiowym zajmujemy? Nie musimy legitymizować idiotyzmu! Zostawić go samemu sobie.

#Skowronek

Nie możecie pisać komentarzy , które rozjaśniają mózgi pasłęckich tubylców ? Dzieją się takie cudowne przemiany w Polsce Pani Emilewicz , która otrzymała z rąk najwyższego naukowca polskiego nominację na szefa od ,,przemian gospodarczych " osobiście mnie zachwyciła swoją figurą i elokwencją. Zuważyłem , że szybkość obrotu języka podczas omawiania problemu nie jest zsynchronizowany z pracą mózgu. Mój pojazd w PRL popularna Syrenka miał rurę wydechową , która też tak pracowała. Druga bardzo ważna informacja , to 3 lata więzienia za bojkot wyborów korespondencyjnych. Kolejnych interesujących decyzji jest mnóstwo. A tępactwo pasłęckie tylko sobie ubliża. Jak to jest ?  Wiosna przed nami

#Wronek

@Skowronek bardzo tępe te twoje wypociny.Widać,że jesteś w jednym worku z pasłeckim tępactwem. Z wysiłu umysłwego to chyba puściłeś kleksa w galoty.

#Skowronek

Widać , że jako tępy debil więcej na moje wypociny nie odpowiesz Przecież ja posługuję się informacjami z SMI. Przeczytaj tytuł wypowiedzi pani Emilewicz : stan nadzwyczajny to wojsko na ulicach. Emilcia w stanie wojennym miała  6  latek . Wtedy czołgi były na ulicach. Biedactwo nie rozumie co mówi. Zamknięcie mediów, odłączenie internetu..... Może debilu ty na ten temat coś napiszesz ?

#Wronek

@Skowronek wpadłeś w moją pułapkę celowo zastawioną na Ciebie.Umoralniarz innych i wytykarz ubliżanie sobie.A co Ty czynisz?A fe-mój piesek wie co to znaczy.

#ortofob

Ponad miesiąc temu, 2020-04-08

Ty wronek chyba niedawno wyszedłeś z oddziłu psychicznego z Wronek. Po pierwsze to kup sobie słownik i ucz się, ucz, jak długopis. Po drugie - nie będzie bo szkoda czasu na dyskusję z przygłupami ...

#KRUK

A prawda leży na ulicach Polski. Będzie wybrany DUDA wbrew Konstytucji , nie będzie uznany w świecie i Polska będzie terytorium geograficznym. No PISowcy otumanieni oszołomstwem Kaczyńskiego i Macierewicza odpowiadajcie ludziom co zrobicie wówczas ? Aktualne scenariusze jak widać zakładają udział w tym dramacie wojska . I teraz zrozumiełem dlaczego Macierewicz rozpoczął demontaż wojska poprzez usunięcie z wojska generałów , którzy doświadczyli już tej przyjemności i nigdy by nie powtórzyli. Może rozmowa Karczewskiego z Łukaszenką coś wniosła ? Ten dyktator po uzyskaniu władzy powołał do życia Specjalny Oddział Szybkiej Reakcji . Macierewicz nie myślał o bezpieczeństwie Polski , ale o utrzymaniu władzy ? Prawda czy fałsz ?

#Wronek

@ortofob zobacz gamoniu jak napisałeś ,,Ty wronek,,.Nazwy własne piszemy dużą literą.Nie odpisuj przygłupie.

#Cha cha

No i co PISowskie oszołomy ? TSUE zamraża Izbę Dyscyplinarną SN w Polsce. Grozi karami. A tyle łgarstwa i pomówień.

#PATRIOTA

Koronawirus spowodował katastrofę na całym świecie , a w Polsce katastrofę pogłębiają PISowskie struktury z Kaczyńskim na czele. Będzie kiedyś odpowiedzialność większa jak Jaruzelskiego za stan wojenny Destrukcja, demontaż , likwidacja , pozorna rekonstrukcja lub reforma , to określenia ,które doprowadziły kraj do ogłupienia społeczeństwa. PISowcy muszą zdać sobie sprawę , że aktywnie uczestniczą w grze o władzę dyktatorską Kaczyńskiego , która nie może się udać. Polacy zbyt dużo już osiągnęli w państwie demokratycznym , aby pozwolili zmienić swój ustrój. Człowiek , który nie lubi ,,cudzych języków " nie może być na czele Państwa europejskiego , tym bardziej uczstniczyć w pracy struktur europejskich.

#wnerwiony

Kruk, Cha cha, PATRIOTA - cała ta menazeria az dyszy nienawiscią do PiS i chętnie by nawet zatopiła Polskę aby tylko zniszczyć PiS. Jeden z nich (a moze to jeden pod różnymi nickami) cieszy się, że TSUE to czy tamto wobec Polski. Tfu, obrzydliwstwo.

#radosny

Normalni ludzie cieszyć się będą , ze kiedyś Juszczyszyn będzie sądził Kaletę , a Tuleya Przyłębską .   Dużo radości przed nami po opanowaniu koronawirusa.

#koronawirus

Ciesz się, cziesz. Indyk też się cieszył z nadchodzącej niedzieli.

#medyk

@koronawirus ty lepiej rozglądaj się na boki i za siebie bo już niedługo zostaniesz zlikwidowany.

#Jakoś tak

Ponad miesiąc temu, 2020-04-09

Chrapan. Na twoim portalu pojawił się jakiś insekt i bruzdzi w tematach. Jest głupkiem , który nie pojmuje co piszą ludzie normalni i ich jednozdaniowo oczernia. Mało tego - udaje terrorystę. Wez odwal jakis tekst , który ociepli twój wizerunek i twojej partii. Prawda , że sytuacja w kraju coraz bardziej się zaostrza , ale trzeba być dobrej mysli , że po wyborach DUDA nie zamknie internetu i zlikwiduje wolne media. Chociaż diabli wiedzą co w głowie Kaczyńskiego kiełkuje. Moja głowa w polityce PIS nie dostrzega konkretnej linii ideologicznej oprócz dyktatorskiej wizji Kaczyński i reszta. Związki Karczewskiego z Łukaszenką i ciepłe słowa o ciepłym człowieku wprowadziły mi mętlik . O co chodzi ? Gdzie zmierzamy omijając Europę? Sprzeczności coraz więcej.

#Byle jak

@Jakoś tak ,,na twoim portalu,,.Czy ty wiesz co piszesz?

#ale jaja

Jak widać kretynów nie brakuje. Portal jp przypisali ochotniczemu  komuszemu słudze.

#pragmatyk

Nic dziwnego. Jak "radosny" pisze "jakoś tak" a z "PATRIOTY" i "Kruka" śmieje się jakiś "Cha cha", to tylko teksty Chrapana wyrózniają się sensem. Nic więc dziwnego, że nawet jego przeciwnicy uznali, że to jego blog. Przyroda nie znosi pustki, więc się nie nerwuj i  przyjmij z pokorą fakty. 

#w 57 miał dziesięć lat i zdążył nasiąknąć

. Mój ojciec był więziony i bity przez NKWD, bo nie chciał przyjąć obywatelstwa białoruskiego, moja rodzina i ja mogliśmy wrócić do Polski dopiero w 1957 roku.  - mówił chrapcio.

I z tego to patriotyzmu w 64 roku chrapcio jako ochotnik wstąpił do bolszewickiej, gomułkowskie armii i na wierność sojuszy kacapom przysięgał.

#a fe

A jeszcze jak doszło "byle jak", to już kompletna kompromitacja.

#a fe

@ a fe

#WyNalazek

@ w 57 miał lat...Masz rację.Sierżant LWP miał tragiczne dzieciństwo,tragiczne młode lata,tragiczny średni wiek i jak teraz nazwać jego starość?Tragikomedia staruszka?

#żałosne to i żenujące

No spójrzcie tylko na ostatnie wpisy, Czyż to nie jest blog Chrapana? Przecież tylko o Nim piszą. O niczym innym nie potrafią Po prostu NIE POTRAFIĄ. Tym się nakręcają, bo są zbyt primitywni, by się na kogoś innego przestawić.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności