Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Przynaj,mniej na tydzien- Koniec z Polityką!

dodał środa, 12 kwietnia 2017r.
Koniec bicia piany! Jest Wielki Tydzień. Nie wyżytych zapraszam na kąpiel w Jeziorku jutro (13.04. godz. 13,00 i tam się okaże kto jest gotów za swoje słowa nie oddać życia ale tylko wejść do wody po szyję. Szczególnie wzywam niejakiego Bogdana i innych jemu podobnych z "Ip" 188.146..... (nie określam ich profesji) do uszanowania Polskich Tradycji Narodowo-Katolickich. Kaźde inne tradycje obce są respektowane w Polsce. Tyle na dzień dzisiejszy i do końca Wielkiej Nocy. Błogoslawionych ŚWIAT

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do nieznanego z końcówką 32, wstydzącego się swego imienia: redyku nie było, natomiast nastąpił wypęd z naszej karczmy naszego wsiowego Antka, który narozrabiał nieco. Zapewne zaś dotację otrzymał w wys. 20 zł od radnego gminnego, na którego głosuje i którego bezskutecznie reklamuje. Na wygon dziś rogacizny nie wyprowadzałem, z powodu bałwanki śnieżne, przez dzieci ukulane. Inni także

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Też kiedyś tu podpisywałem swoje teksty imieniem i nazwiskiem. Ale to nie jest miejsce na rzeczową dyskusję. Zamiast argumentów wyleją na człowieka kubły pomyj i każdemu normalnemu dyskutantowi przechodzi ochota na normalne podpisywanie się.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
U was roman jeszcze redyku nie bylo?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do IP z końcówką 46: Cie Florek... . Wystarcza Ci, że piszę do Ciebie oznajmując, że jesteś z końcówką? Wybacz, u nas nigdy się tak do siebie nie odzywamy. Ale to w mowie. A jednak, zajrzyj na inne fora, strony i ujrzysz inny świat. Klawiatura ma służyć do przedstawiania się i przedstawiania swych poglądów, gdyż komu odpisać? Do pustego łba?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ty roman w podpisie tyle samo znaczysz co no name. Trudno ci to pojac? Ncki bylyby w miare wiarygodne gdyby bylo logowanie. Jurek kiedys tam ptobowal zrobic ale dupa blada. Bylo zero komentrzy. Ja kiedys swoje wklejki podpisywalem imieniem i nazwiskiem. Myslisz, ze cos to dalo pozytywnego. Tu ludzie nie dyskutuja z czlowiekiem, tu jest napierdalanka.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Czemu wciąż tyle bladych twarzy u Pana, Panie Jerzyku? Mam na myśli autorów bez podpisu, bez imienia, bez nicku... . Chciałoby się komuś odpowiedzieć, pochwalić post, wpis, lecz komu? Niektórzy mają rację (w/g mnie), niektórzy mają inne zdanie, niż ja (wedle mnie). Piszą wiedząc, że na próżno? Niech Pan przejrzy inne strony, proszę. Dyskusja powinna być imienna nawet wonczas, gdy ktoś ma wymyślony nick. Na tym, m.in. Internetowe rozmowy polegają. Czyż nie?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ciekawe czy chrapcio chodzil do kosciola jak w komuszym wosjku kariere robil?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Pewno te zdjecia jeszcze w maskownicy wyswietlales na odliczony blysk zarowki.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do Marek Chrapan. Podzielam Twój Apel. Jeżeli chcesz wiedzieć, do tej pory mam zdjęcie sporządzone aparatem "Druh", czarno białe , na którym jesteśmy my, bracia wraz z Ojcem i magistrem aptecznym uwidocznieni w trakcie bicia wody, bez piany, w Św. Wielkanocne, konkretnie w Lany Poniedziałek, w roku 1959. Masz takowe? Do tej pory nie wiem, czym katar jest.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Kolejny sondaż i wielka radość PO. Wooow! Dziękujemy! [NOWY SONDAŻ] lulu 17:42 • 28 proc. PiS, 27 proc. PO, 12 proc. Kukiz 15, Nowoczesna 5 proc. • Takie są wyniki nowego sondażu Kantar Public

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Myślę, że tutaj trzeba mieć wiele wrażliwości i delikatności wobec tego, że Pan Bóg nie domaga się od nas jakichś aktów strzelistych, deklaracji. Nie domaga się od nas tego, byśmy wobec innych manifestowali w słowie to, że jest taka czy inna rzeczywistość, rocznica, ale domaga się od nas przede wszystkim chrześcijańskiej postawy

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Abp Wojciech Polak zabrał głos w sprawie tzw. uchwały fatimskiej. Sejm przyjął ją tydzień temu na wniosek grupy posłów PiS. Prymas Polski nie pochwalił jednak tej idei. - Takie akty powinny być w kościele, a nie w Sejmie - powiedział w radiowej Jedynce abp Polak. - Akty ściśle religijne nie powinny być wykorzystywane do tego, że będziemy tak czy inaczej odczytywać naszą społeczną rzeczywistoś

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Pytasz się ab gdzie opozycja? Poczytaj jak z pomysłami Schetyny rozprawia się Forum Obywatelskiego Rozwoju. A dla przypomnienia jest wykaz 115 afer i zaniedbań koalicji PO-PSL.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
no wiedziałem ,ze radio maryjna ciemnota , pustogłowie

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Tak właściiwie, być porównanym do Graba, to nawet lekki zaszczyt. No, komuszki, za to sie więc nie gniewam.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
porostu jeśli ktoś wypisuje tu teksty wprost z radia ma ryja no to musi byc grab , ale widze ze następny oszołom radio maryjny sie obiawil , podobno takich idiotow jest 17 %

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
„Kto ty jesteś? Polak mały” - recytujemy już od najmłodszych lat. Większość z nas jest przekonana, że doskonale zna swoje korzenie i jest stuprocentowym Polakiem. Tymczasem dopiero po sprawdzeniu DNA można dowiedzieć się, jakie tak naprawdę jest nasze pochodzenie. W tym roku po raz pierwszy kampania The DNA Journey obejmie nasz kraj. To niesamowita okazja do poznania swojej prawdziwej historii. Wyniki bywają zaskakujące

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Piszesz grabie nie z jednego kompa.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Jak do tej pory, pod tym wpisem pana Chrapana nie wpisałem ani jednego komentarza. Skąd więc przypuszczenia niektórych, że tu komentowałem? Bóg raczy wiedzieć. Ale jest Wielki Post, więc na tym kończę.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
moim zdaniem Misiewicz skończy studia a potem zrobi wiele dobrego dla Polski. p.s. A ty wiąz widzisz w każdym Graba...? ha ha haaa widac dał się wam mocno we znaki.... :))) i dobrze.... w myśl słow piosenki : lance do boju,-- szable w dłoń,--- bolszewika--- gon, goń, goń! ...:)))

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
grabie: Mlodzi ludzie po studiach pracuja na kasach w Biedronkach. Nikt nie zabrania Misiewiczowi pracowac. Niech dlaj w aptece polki myje.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
A Misiewicz za kozła ofiarnego robi, ciekawe, czy Lemingi zaakceptują jakąkolwiek pracę Misiewicza. Moze chca , żeby nie pracował nigdzie? A on ma do pracy, KONSTYTUCYJNE PRAWO. Co na to KODomici....? Chronią konstytucyjne prawo Misiewicza do pracy.....? A nie, ... prawda, oni bronią tylko alimenciarzy, złodziei, handlarzy kobiet.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Druga wazna sprawa to obronność, starzy moskiewscy oficerowie odchodza, młozi z nowymi horyzontami - przejmuja armię. I to jest bardzo ok. !.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
w tej chwili reforma sądownictwa jest bardzo wazna, Widac jak wierchuszka sądownictwa jest bezkarna. A ci sędziowie , którzy pozostali uczciwi - tez zapewne chcą normalności w ich środowisku.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Od kilku tygodni jak i nie miesięcy opozycja i jej zwolennicy zwalczają p.Misiewicza,który niczemu nie jest winien. Teraz na tapecie będzie przepychanka między prezesem a ministrem. A rządzący powolutku bez większego rozgłosu i oporu przegłosowują kolejne ustawy, systematycznie aresztują przekrętów i aferzystów, dopinają powstania speckomisji do spraw reprywatyzacji, rozkręca się komisja do wyjaśnienia Amber, robią porządek z sędziami ,gospodarka powolutku do przodu itd itd. A gdzie opozycja?!

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :kamienna
23:37 03
Nick

Dzisiaj meblowóz z meblami i wyposażeniem...

Wybory do parlamentu UE
23:28 03
Kyoś

Ktoś bzdury wymyślił i reszta powtarza .Nikt tego...

Święto z problemami
23:26 03
Rrcepta

Jp dalej szczuje i dalej kąsa ,że też mu nie Szkoda...

Święto z problemami
21:54 03
Też piłkarz

Gruby pisze o jakimś meczu, a Zdzisiek zaraz to...

Niech się święci 1 Maja
21:13 03
Pasłęcznin

Widać po wpisie P Zdzicha że warto czasami pewne...

Niech się święci 1 Maja
18:31 03
Ten sam

Co cię tak oburza Roman? Przeszłość ci się...

Święto z problemami
18:00 03
Roman

No cóż, znasz się na pająkach, szczególnie...

Święto z problemami
Dziś: 0Wczoraj: 23więcej 61154
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Sobota 4 maja

23°
wiart: 3.52 m/s wilgotność 56% ciśnienie 1014 hPa zachmurzenie 93% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:57
Zachód: 20:18

NIEDZ

11° - 24°

PON

11° - 22°

WT

8° - 18°

ŚR

4° - 14°

CZW

2° - 13°

PT

3° - 16°

Aktualności forum
Damy radę - Dwa tygodznie temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08