Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Reforma

dodał środa, 19 lipca 2017r.
Jeszcze trochę cierpliwości i reforma sądownictwa stanie się faktem.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Dlaczego admin mój wpis zaczynający się - He, he, - nie umieścił w kolejności wpisów, tylko cofnął go daleko wstecz?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
jeszcze trochę a tacy jak ty , komuchy przebierańcy, razem z kastą złodziejsko-sędziowską, będa śpiewać ,, ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie,, .... wasz fałsz po prostu przechodzi kazdą granicę..... tfu!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ty ixie kłamiesz w kazdym zdaniu i w dodatku odwracasz kota ogonem. Przecież widać, że bronisz komuny i jej układówi jej wpływów a zarzucasz komuś że jest przesiąknięty komunizmem. Ty jak rasowa komunistyczna poczwarka. Za kazdym przeobrażeniem przybierasz inna postać, niby nowa jakośc a dalej w środku jesteś sługusem sowieckich okupantów. fuj!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ty ixie nie kłam. Gdyby cel uświęceł środkito juz dawno bylibyście wyrzuceni z Polski albo gorzej. Celem jest usunięcie postowieckich układów i kasty. Robi się to za pomocą władzy parlamentarnej i rządu. Woęc środki są całkowicie zgodne z prawem,

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
He, he, ależ się napinasz. Widzę że przeglądasz mój życiorys, szkoda tylko że czynisz to wybiórczo. Ale mniejsza z tym, nie o mnie tu chodzi. Rzecz w tym, że następuje naprawa chorego wymiaru sprawiedliwości, co doprowadza do furii przeciwników tej naprawy. Pisałem tylko, że ci przeciwnicy nie mają żadnych szans na powstrzymanie dobrej zmiany.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Czyli wg ciebie cel uświęca środki. W jakim ty świecie się wychowałeś i kształtowałeś? Przesiąknięty jesteś komuną do szpiku kości. Zresztą nic dziwnego, kształtowałeś się i cale dorosłe aktywne życie spędziłeś za komuny. Nie mogłeś ucząc w szkole wychylac sie, podobnie jak wicewojewoda. Za późno przejrzaleś na oczy.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Dla mnie najważniejsza jest dobra zmiana. A czyimi rękami jest ona robiona, to sprawa drugorzędna.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
A mnie tam te wrzutki pasują. Przynajmniej wiem who is who. Rozumiem grabie, że ciebie nie przerażają komunistyczni prokuratorzy budujący IV RP.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Podpis:ale dla matołectwa to są bardzo wysokie kwalifikacje. O wysoko wykształconym sprzątaczu aptek nie wspominają.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
A ten już od rana zaczyna swój cytalny proceder. Pisowski walec ostatnio znacznie przyśpieszył i ich syzyfowe wysiłki nic nie zmienią. I tamci w Warszawie i ten w Pasłęku tyle tylko co się nagadają.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Marek Suski to malarz amator, z wykształcenia technik charakteryzator, perukarz. Pracował w Teatrze Wielkim, a potem w zakładzie rzemieślniczym produkującym biżuterię. Choć urodził się w końcówce lat 50., ma legitymację Armii Krajowej jako członek honorowy.Za Markiem Suskim, wiceprzewodniczącym komisji Amber Gold, w Sejmie wołają „Caryca”.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej[1]. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie[2], a także kierownikiem szkolenia partyjnego i społecznym inspektorem pracy[3]. W stanie wojennym był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi, oskarżonemu o kolportaż wydawnictw drugiego obiegu. W 1984 zwierzchnicy służbowi stwierdzili, że „jest pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym, ambitnym i wydajnym.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
wlacz telewizor i [p[atrz co sie dzieje , tylko pistv

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Jeszcze trochę cierpliwości i reforma sądownictwa stanie ci ością w gardle. :)))

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
grab juz pisalem ,ze z racji na wiek masz prawo byc glupi , a teraz nawet postanowiłem cie popierac :))))

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
do ab: Nadal uważam, że posłowie powinni być wybierani na max dwie kadencje. Obecnych skupia jedynie nienawiść, może udawana, a wielu posłów, a jeszcze więcej posłanek, stało się osobami obszernymi - by nie nazwać ich, grubymi. Jedynie młodzi, myślący pozytywnie o Polsce, o gospodarce, także o Europie, powinni nami rządzić. Obecnie rządzą nadmiernie zadufani w sobie. Tacy sami są w obecnej opozycji.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
No i pozamiatane. Jeszcze tylko zatwierdzenie przez Senat i podpisy prezydenta triady ustawowej. Po tych czynnościach wreszcie kolej na wyrywanie wieloletnich posowieckich chwastów, które mocno zakorzeniły się na żyznej polskiej glebie. Nareszcie, ...

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
do Romana- mamy takich przedstawicieli w Sejmie. Szczerba, Pomaska,Trzaskowski, panie agresorki z Petru na czele. Wykształcenie to jednak za mało, życie zweryfikowało. Zachowania młodych niegodne posłów.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
poseł Mieszkowski to nieuk. Nie ma żadnych szkół. Takich tam w tej komuszej elycie dużo. Szmaciaków syny.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ten wulgarny komuszy syn który przeciwników chce wrzucać do jeziora zapomniał, że jego idole już w Polsce nie rządzą, jedyne na co ich stać to chamskie zachowania się w parlamencie. Mam nadzieję, że marszałkowie Sejmu i to im uniemożliwią. Jednego już dziś z Sejmu wyrzucono.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
komuszy syn dał komentarz. Do jeziora... ... wielu tak utopiliscie komuchy? W latach pięćdzisiątych mordowaliście jeszcze jawnie. Potem już jako nieznani sprawcy albo seryjny samobójca. Taką jesteście oświeconą hołotą.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do bogdan dziaslo: Masz rację. Także się martwię, czy Polska nie wyleci z Unii. Dlatego wciąż optuję za tym, by krajem naszym rządzili ludzie młodzi, nie uwikłani w zaszłości, wykształceni w prawie, ekonomii, agrotechnice i innych ważnych dla Kraju zawodach. Osoby, będące w wieku emerytalnym, z Parlamentu i Rządu powinny dobrowolnie odejść.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Wiele wskazuje na to, że w biografii sędzi Gersdorf możemy znaleźć bardzo niejasne interesy.Jak informował 3obieg.pl „w stosunku do sędzi Gerdorf w latach 2012 – 2013 r. prowadzone było śledztwo VI Wydziału ds. Przestępstw Gospodarczych sygn. VI Ds. 204/12 w sprawie korupcji. Proces ten był określany przez Radcę Prawnego Marcina Woronieckiego mianem ustawionego przez wpływowe osoby, pozorowanego, fikcyjnego wała sądowego http://polskaracja.com/mocny-spot-pis-na-temat-sadow-wideo/

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
żyjcie sobie w ciemnogrodzie chujki. Ja wam nie bronie ale wy nie zabronicie mnie. oszołomów do wora, wór o mur i do jeziora1

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
telekomunikacja, gazety, banki, cukrownie, cementownie, markety, sklepy, itd, itp. ... to wszystko zyski zaranicznych firm

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :szczupak
10:10 dziś
Sławek na Dyrektora Parku!

Było 5, z czego 3 wiecznie na L4. Jak można było...

Straż Miejska do likwidacji
10:01 dziś
Pytam

Jak oni to zrobili? Siedemnastu radnych a dziewięć...

Komisje wybrane
09:53 dziś
Kowalski

Lubie sport, pieniędzy powinno iść więcej, ale na...

Straż Miejska do likwidacji
09:48 dziś
Pytam

Możesz łaskawie powiedzieć ile pieniędzy gmina...

Straż Miejska do likwidacji
09:41 dziś
Populista

Nie ma wydatków na parafie. Są wydatki na zabytki,...

Straż Miejska do likwidacji
09:31 dziś
Kriss

Z zza kulisowych informacji ? Czyli to plotka czy...

Straż Miejska do likwidacji
09:23 dziś
O matko

A dlaczego musi? Z wyborów na wybory coraz mniej...

Komisje wybrane
Dziś: 27Wczoraj: 26więcej 61769
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Sobota 18 maja

21°
wiart: 5.99 m/s wilgotność 53% ciśnienie 1016 hPa zachmurzenie 0% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:33
Zachód: 20:42

NIEDZ

9° - 22°

PON

11° - 21°

WT

13° - 23°

ŚR

14° - 23°

CZW

14° - 21°

PT

13° - 22°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08