16 października 2019 Gawla, Ambrozego

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2018-05-16

Zapraszamy na spotkanie 16.05.2018 (dzisiaj) godz. 18,00 z przedstawicielami reaktywowanego Ruchu Narodowego - m.inn. będzie poseł Robert Winnicki - ul. Pieniężnego 4 (Hotel Polonii).


#MarekChrapan

  2018-05-16

Spotkanie będzie poświęcone odbudowie struktur RN na Warmii i Mazurach oraz udział w wyborach ssamorządowych, do "Jewrejsojuzu" i parlamerntarnych - jak równierz budowie programu gospodarczego dla Polski i polityki odporu nas żydowski atak na Polskę.


#wyborca

  2018-05-16

      Winnicki napisał do ministra MSWiA Brudzińskiego: Potrzeba pilnej interwencj1. Policja w Katowicach ochraniała dziś lewaków blokujących manif.ku czci Powstańców Śląskich 2.Brutalnie interweniowała wobec uczestników marszu a 4 zatrzymała. Wszystko przez to, że prezydent Krupa (kandydat PiS) kazał rozwiązać marsz!

      Odpowiedź Brudzińskiego:Panie Pośle gdyby Pan wpłynął na organizatorów narodowych demonstracji,aby skuteczniej eliminowali ze swoich szeregów idiotów eksponujących faszystowskie i nazistowskie symbole to Polska Policja nie musiałaby interweniować.A Ruch Narodowy nie byłby kompromitowany w oczach Polaków.

     To zapowiedź, że zabawny jest nowy program Kabaretu RN, przygotowany na sezon wiosenno-letni 2018. Jutro (tj.17.05) zapraszają na 18 do Lidzbarka Warmińskiego. Doroczne Lidzbarskie Wieczory Satyry i Humoru będą miały w tym roku prolog. Na zachetę dodam, że po udanym turnee w kujawsko-pomorskiem do dzisiaj można jeszcze boki zrywać.

    


#Marek Chrapan

  2018-05-16

W Elbągu jest organizowana struktura Ruchu Narodowego zwolennicy mogą kontaktować się przeze mnie -796 030 422


#julek

  2018-05-17

Śmiać się , czy płakać ?


#bogdan dziaslo

  2018-05-17

organizujcie sie szybko , bo wroci normalny rzad to was pozamykaja 


#lokalny koordynator

  2018-05-17

Przypominamy. Stop. Kolejna wizyta RN. Stop.18 maj Ełk. Stop. Gość prezes RN Robert Winnicki. Stop. Prezes warmińsko-mazurskiego RN Piotr Lisiecki. Stop. Krzysztof Tuduj koordynator ds. budowy struktur RN. Stop.

To ostatnia taka okazja w Prusach Wschodnich. Kto nie zdążył do Ostródy i Lidzbarka musi być w Ełku. Później to juz daleko trza będzie jechać. 

 

 


#śmieszek

  2018-05-17

Przypał bodzio i jego marzenia.


#Marek Chrapan

  2018-05-17

Będą w Elblągu - dodatkowo będzie koordynator RN d/s programu gospodarczego dla Polski - termin jeszcze` nie ustalony.


#bogdan dziaslo

  2018-05-17

przypal to ty jestes , poczytaj sobie co zrobil

Józef Piłsudski

 z tymi przyglupami 


#wyborca

  2018-05-17

Powiem tak. Jak będzie tak słabo jak w Ostródzie to do EG nie przyjadę. A w ostródzkiej Poloni obecni: Ja, Chrapan, razem nie więcej jak 20 osób. W tym jakieś dzieciaki w bieli prosto z komunii (pewnie dlatego nie na brunatno) wystrzyżone ala Hitler. Prwaie jak z rodziny Adamsów. Chyba jedynym powyżej 40-ki byłeś tam ty Chrapan i znacząco zawyżałeś nam średnią. A poza tym, nudno, niemrawie, same banały, jedyny plus to towarzystwo jak z Transylwani. Wszyscy Winnickiemu z dziobka spijali. Pytań mało, a jak już to nieśmiało. Jak zapytałem dlaczego wierzy w Boga, to udawał, że nie słyszy. Michalkiewicz powinien z nimi jeździć. Prawda Chrapan. Przyszły Prezydent przecie. Ten przynajmniej rozkręciłby towarzystwo. A tak godzina i do domu. Naprawdę, wielkie rozczarowanie. Liczyłem na więcej. 

 


#wyborca

  2018-05-18

PS. Tak po starej przyjaźni Marku. Jesli mogę coś doradzić. Rób częściej pranie. Jak  chodzisz na jasno. to pamietaj. Kiedy jasne ubranie robi sie już żółte, to niestety wymaga prania. Pozdrawiam.


#Marek Chrapan

  2018-05-18

Wyborco WSIoków i SBcji - oglądając fotki i ewentualnie część filmu ze spotkania trzeba uważniej liczyć zeby udawać, że się było na nim, podobnie z pytaniem twoim którego nikt tam nie słyszał, ani pytającego nie widział Nie martw się o RN, martw się o swoich WSIoków i SBcję bo  wkrótce poumierają z głodu mając 2 tyś emerytur. Podobnie nie martw się o mój jasny "strój" - idę w nim do kina dzisiaj (nie prany od spotkania z RN) - jak chcesz obwąchać moje "żólte" plamy zapraszam pod drzewi WC - specjalnie przygotuję ci atrakcje.żeby przeniknęły i drzwi.


#śmieszek

  2018-05-18

Bogdan, idąc twoim tropem to przeczytaj co w Sparcie robili z takimi niedorozwojami jak ty. W poprzednim wpisie odniosłem się do twojego powrotu >normalnego rządu> . Z tego powodu uważam ciebie za przypała.


#pytek

  2018-05-18

co za dziadostwo tu sie zebrało? chrapany, śmieszki i inne wyrodki. na co wy liczycie. A tak swoja drogą to ile chrapcio masz tej komuszej emerytury, że nabijasz sie z tych co mają po dwa tysiące?

 

 

 


#bogdan dziaslo

  2018-05-18

smieszek = debil radimaryjny 


#Marek Chrapan

  2018-05-18

Dziadowski "pytku" ("pyta"  to w jednym z żargonów oznacza ch.ja") - mam mniej niż  2 tyś. bo zbrodniarze SLDowscy z żydokomuchem Stoltzmanem na czele zrabowali mi ok. 1 tys. bandycką ustawą emerytalną w 1997 rokju, a mimo to nie płaczę jak żydokomuchy WSIoccy i SBccy " nie przyżyją za 2 tyś"..


#ab

  2018-05-18

BOGDAN , WIDZĘ ŻE WPIS ŚMIESZKA ZABOLAŁ.  DLA MNIE JESTEŚ '' RYCERZEM ''.


#pyta chrapana

  2018-05-18

To kto ci ciulu finansuje jak za niecałe dwa tysiaki wszędzie ciebie nosi?


#Marek Chrapan

  2018-05-20

Widzisz "pyto" - trzeba umieć gospodarować piniędzmi by nie oczekiwać finansowania przez kogoś, a ze swoich jeszcze finansować działalność społeczną - są i w Pasłęku jeszcze ludzie rozumiejący społeczną działalność stosując zniżki na nią - za co tu im dziękuję nie podając kto i jakie usługi by "targowickie ścierwa" antypolskie nie mściły się na nich. Jestem t. ekonomistą "ekonomii komuszej" ale jak widać po państwie polskim to nie  rodzaj ekonomii stanowi siłę ekonomiczną ale sposób wykorzystania jej zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i dlatego mnie mimo zrabowania mi znaczącej dla mnie kwoty przez bandycką żydokomunę SLDowską, stać mnie na swoją dzałalność bez oglądanie się na czyjąkolwiek pomoc, a tzw. III RP z rozgrabionym maqjątkiem ogólnonarodoewym nuie stsać na utrzymanie w kraju swoich obywateli.  TWORZĄC  RUCH NARODOWY NIE BĘDZIEMY SZUKALI DLA PAŃSTWA  "SPONSORÓW" TYPU JEWREJSOJUZA KTÓRY JAKOBY "DAJE"  WYPROWADZAJĄC  Z KRAJU PAROKROTNIE WIĘCEJ. WON Z JEWREJSOJUZEM!


#ale jaja

  2018-05-20

Jakbyum mial za niecałe dwa tysiaki życ to bym sie wolal powiesic. Trzeba pracować chrapus.


#znudzony

  2018-05-20

Dlatego, żyć za "dwa tysiaki", jakie wam polski Sejm zostawił, żyć nie możecie - jak to jeden z waszych gienierałów powiedział. Toteż dorabiacie sobie u Żydów jako ich parobki. Najpierw służyliście Ruskim, teraz Żydom - jako genetyczne parobki żyć inaczej nie potraficie.


Czy ty znudzony musisz koniecznie ze swją glupotą sie obnosic na tym forum?


# śmieszek

  2018-05-21

Ooo, parobek się odezwał, he, he, he, ...


#śmieszek

  2018-05-22

Dla jasności - żydowski parobek.


#julek

  2018-05-22

Chrapan jesteś na liście Joasi Lichockiej do pierdla. Pisze jasno i wyraznie co by zrobiła z takim jak ty. Nie boisz się ?


#wyborca

  2018-05-22

Swój swego nie ruszy Julek. Oni wszyscy z jedego brudnego worka.

Możesz kpem być i cymbałem,
Możesz dureń być siarczysty,
Byleś z mocą i zapałem
Kraj miłował macierzysty!

My o jedno tylko modły
Szlemy k niebu z naszej chaty:
By nam buty śmierdzieć mogły,
Jak śmierdziały przed stu laty!

Hoc ha! Hopsa! Byle zdrowo,
Zdrowa dusza - zdrowe ciało!
Niechaj śmierdzi, jak śmierdziało,
Byle tylko narodowo!

 


#obserwator

  2018-05-22

Ty wyborco od siedmiu boleści. Jeśli cytujesz czyjś wiersz to podaj nazwisko autora, bo inaczej podszywasz się pod niego. 


#wyborca

  2018-05-22

Aaaa to przepraszam, Zapomniałem, że cymbały mogą nie znać powszechnie znanego wiersza Przerwy - Tetmajera ,,Patryota,, . .


#wyborca

  2018-05-22

Rozum, wiedza, talent, praca
U nas, bratku, nie popłaca!
Postęp i cywilizacja
W kąt, gdy wchodzi do gry nacya! (...)

Wolę polskie goowno w polu
Niźli fiołki w Neapolu!
Swojsko, polsko, po naszemu,
Hoc! Hoc! Hopsa! Tak jak wtedy,
Gdy nas naprzód tłukły Szwedy,
Potem Niemcy i Moskale
– Hoc! Hoc! Hopsa! Doskonale!
Po swojemu! Po staremu!

Niechaj żyje stara cnota!
Daj nam dalej kisnąć Boże!
Jedno, drugie, trzecie morze
– Vivat "prawy patryota"!...

 


#obserwator

  2018-05-23

Wyborco, jesteś zadufanym durniem. Wiersz, znajomością którego się popisałeś, jest skrajnie ujemną oceną zjawiska, które tak jak wszystko, ma swoje złe i dobre strony. Każda przesada jest zła, nawet w czymś dobrym, czy wspaniałym. I nie wywyższaj się, nie nazywaj ludzi cymbałami, bo zamiast przysporzyć sobie chwały, ośmieszasz się.
Formularz odpowiedzi


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

PUTW zaprasza

Pozostało1 dzień

Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza sympatyków i wszystkich członków...


Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało4 dni

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało20 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...