Z ostatniej chwili

Forum Co w trawie piszczy

Świnina była godna kary. Jaja sobie robicie po prostu!

dodał piątek, 21 września 2018r.
Jakie wasze odczucia po obejrzeniu odcinku kuchennych rewolucji? Jestem rozczarowany że tak mało pokazali Pasłęka. Na kolacji sama "elyta" i celebryci Pasłęccy już widać że te kolacje to ściema. Jeśli tam faktycznie karmią gulaszem który ma 7 miesięcy to "chapeau bas" za ignorancje i szastanie zdrowiem klientów.

Październik
25
2018
Dodał czwartek, 25 października 2018r.

i tobie durny leb zdemolowal , radiomaryjny kretynie


Październik
25
2018
Dodał czwartek, 25 października 2018r.

Grab , widzę mocno zabolało.


Październik
25
2018
Dodał czwartek, 25 października 2018r.

Jaki on tam Grab - przywłaszczył sobie cudzy nick.


Październik
25
2018
Dodał czwartek, 25 października 2018r.

i co matolki radio maryjne , gdzie te zmiany , gdzie ten pis ? 


Październik
25
2018
Dodał czwartek, 25 października 2018r.

Bogdan, wyjdż ze swojego chlewika a zobaczysz :)


Październik
26
2018
Dodał piątek, 26 października 2018r.

w swoim chlewie ich widzisz? bo jakos w naszej okolicy ja ich zlokalizowalem 


Październik
26
2018
Dodał piątek, 26 października 2018r.

Ludzie, dlaczego dyskutujecie z tym bogdanem? Toż to przygłup, dyskusja z nim sprowadzi was do poziomu bagiennego dna.


Październik
26
2018
Dodał piątek, 26 października 2018r.

ja przyglup? ja nie glosuje na pis tak jak wy radio maryjna holota , 


Październik
26
2018
Dodał piątek, 26 października 2018r.

Widzicie jego odpowiedź? Już głupsza nie mogła być.


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

Ty wnerwiony ? Patrz wybory w dużych miastach gdzie zamieszkuje inteligencja. PIS jest wygrana w oparciu o ciemnotę i nauki o, Rydzyka. Bez inteligencji państwo stacza się do poziomu Białorusi. Byłeś tam  ? Jedz i  zobacz.


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

Inteligencja zmieszkuje  także małe miasta i wsie. W duzych miastach zamieszkje także nie-inteligencja.    PiS wygrywa w oparciu o różne grupy społeczne,  więcej ineligencji głosuje na PiS niż na PO.  


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

Ty julek - a co ma denność wypowiedzi przygłupa bogdana do wyników wyborów w dużych miastach? To są dwa różne tematy. 


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

Ja Macierewicz Zdzisław zdając sobie sprawę całkowicie z karalności mojego postępowania polegającego na przechowywaniu dolarów w tajemnicy przed władzami państwowymi orientując się co do nielegalności tych funduszów, pragnąc zrehabilitować się przed Władzą Ludową zobowiązuję się przystąpić dobrowolnie do współpracy z organami bezpieczeństwa publicznego. Zobowiązuję się do współdziałania z organami bezpieczeństwa celem wykrywania i unieszkodliwiania elementów godzących w podstawy demokratycznego ustroju Polski Ludowej. Zobowiązuję się utrzymywać w ścisłej tajemnicy fakt swojej współpracy z organami bezpieczeństwa świadom tego, że za ujawnienie tej tajemnicy pociągnięty będę do odpowiedzialności przez sąd wojskowy. Dla głębszego zakonspirowania się mojej działalności zobowiązuję się dostarczania przeze mnie informacji posługując się pseudonimem Z-3" – brzmi treść lojalki napisanej przez Zdzisława Macierewicza 28 października 1949 r.


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

Oczywiście inteligencja zamieszkuje małe miasta i duże wsie. A może procentowo też podobnie ? Jeżeli we wsi ksiądz i sołtys . Nie szukaj usprawiedliwienia dla PISowców , którzy prowadzą Polskę w otchłań wieczności wiekuistej. Amerykański generał w Warszawie powiedział , że wojna między Chinami i USA czeka w ciągu 15 lat. PISowcy wprowadzą FORT TRUMP , aby ruski PUTIN TRUMP walnęli po Polsce ?  Z  Braniewa do granicy 13 km. Bunkry na rakiety jądrowe już są kopane. Fort marines też będzie kopał. Pasłęk poleci w pierwszej kolejnośći. Idz do kościoła św Bartłomieja z prośbą , abyś poszedł do Nieba.


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.
Rhaegar Frey acreditó ese equilibrio junto con una curva. Ella o él tiene 35 a?os, y cerca de ella, de hombros redondos e incluso barrigones, aunque está abundantemente vestido con un importante jubón en una suave lana de cordero grisácea cortada en un pa?o de zapatos Nike Espa?a plata. Su particular capa es de tela de plata al mismo tiempo, en capas a través de vair e incluso se ajusta alrededor del collar de entrenamiento junto con un broche con la forma de los sistemas. Amante Wylla, ella o él pensaron en la dama considerando la trenza eficiente, la confianza es conocida como una ventaja. En relación con usted, se encontrará simplemente confiable porque le ayudará a Modest Walder si termina registrado en el matrimonio matrimonial. Respecto a los Starks, que se mantendrá en

Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

Julek. Skoro wyborcy PIS-u to ciemnota to jak nazwać wyborców Koalicji Obywatelskiej? Tylko proszę nie szastaj słowami typu inteligencja, itp. bo wyjdziesz na głupka.


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

mozesz sobie zaklinac rzeczywistość ,ale prawda jest taka ,ze wyborcy pis to w wiekszosci radio maryjna ciemnota sterowana przez rydzyka , a reszta to zacofani w swoich pogladach ludzie  , a przyglupa ci wybacze bo jestes i tak juz skrzywdzony i chory czlowiek


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

Piszę do Julka odzywa się Bogdan. Zadałem proste pytanie a Ty znowu o tym samym. Jak tu wytrzymujesz,  gdy co trzeci wyborca da samorządów to zwolennik Zjednoczonej Prawicy?


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

I tak się tu pęta ten przygłup bogdan, pisząc swoje dyrdymały.


Październik
27
2018
Dodał sobota, 27 października 2018r.

Wyborca do samorządów , to zupełnie inny wyborca od wyborców do Sejmu, Senatu. Tam ludzie się znają z pobytu w Kościele , knajpie czy urzędzie i tworzą społeczność. Najwięcej wiedzy uzyskuje od księdza , który przemawia do społeczności w trosce o ich spokojną starość. Łamigłówka zacznie się kiedy trzeba będzie rozwozić po kraju Macierewicza, Pawłowicz , Kempę , dwie  żony Gosiewskiego , Piętę i setki innych dobrodziei , którzy chcą pracować dla Polski. Może nawet załapać się i Chrapan lub śmieszek na listy, które podpisze i zatwierdzi sam Prezes. Podobnie będzie wśród totalnej opozycji. A zdanie o . Rydzyka będzie miało szalone znaczenie np w przypadku p, Sobeckiej.


Październik
28
2018
Dodał niedziela, 28 października 2018r.

Julek, nie zgadzam się z Twoim zdaniem na temat wyborów. Teraz właśnie były łamigłówki,bo nie wszyscy startowali pod szyldem partii. W wyborach parlamentarnych wszystko jasne, kilka partii, żadnych przykrywek. Widzę że  lubisz uszczypliwości lecz czasami pomyśl co piszesz, p.Chrapan z listy PIS-u???? P.S. nadal  nie odpowiedziałeś jak nazwiesz wyborców KO .


Październik
28
2018
Dodał niedziela, 28 października 2018r.

Wyborców KO zaliczam do ludzi posługujących się rozumem; tylko aby nie na PIS.

W wyborach parlamentarnych będzie uczestniczyć inteligencja anty- PISowska. Problemy będzie miał o Rydzyk pod którego opiekę odda się Macierewicz , Pawłowicz i znani ,,pyskacze ". Szukają już słabych punktów w rejonach zamieszkałej ciemnoty i tam znajdą oparcie. Wybory do Sejmu będą ciekawsze.


Październik
28
2018
Dodał niedziela, 28 października 2018r.

Julek, to nie jest rozum w wykonaniu wyborców KO i jest ich około 25 %. Reszta wyborców chce głosować na kogoś kto ma program, wizję i potrafi przekonać do siebie społeczeństwo. Mam wśród znajomych zagorzałych zwolenników totalnej opozycji lecz strasznie ubolewam że nie mogę z nimi porozmawiać merytorycznie. Dla nich jedyna odpowiedż to jest taka,  że PIS jest zły koniec, kropka. A tak na marginesie w 2015 roku w wyborach też brała udział jak to napisałeś inteligencja anty-pisowska.


Październik
28
2018
Dodał niedziela, 28 października 2018r.

W wyborach 2015 r głosowałem na PIS , gdyż uznałem tę partię za zgraję oszustów i przestępców z jej szefem Tuskiem na czele. I ngdy na nich nie zagłosuję. Ale nie zagłosuję tez na PIS , który okazał się jeszcze gorszą zgrają wprowadzającą w życie nepotyzm , klerykalizm , kłamstwo , oszustwo , arogancja władzy, rozwalenie wojska do cna, agresja poszczególnych człowych jej przedstawicieli i najbardziej obrzydliwa propaganda Macierewicza w sprawie tradedii smoleńskiej. Koszty ogromne bez wyników. Rosjanie nie oddadzą nam wraku , do chwili , kedy Polski sąd nie ogłosi wyroku. Macierewicz ma szansę jezdzić na emocjach ciemnogrodu. Prezydent Polski, to miernota intelektualna. Nie podejmuję się z tobą dyskusji.


Październik
28
2018
Dodał niedziela, 28 października 2018r.

Julek, nie głosowałes na PiS, prawda?  Okreslenie "ciemnogród" cię zdradził.  


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko
08:09 dziś
Rycerz bez głowy

Czy ja dobrze widzę? Rycerz w baszcie przy parkingu...

Straż Miejska do likwidacji
08:03 dziś
Radny

Pani Burmistrz była uśmiechnięta i szczęśliwa jak...

Grały nadzieje piłkarskie i oldboye
08:03 dziś
Eerf

To była BARDZO DOBRA zmiana! - Pasłęk zasługiwał na...

Grały nadzieje piłkarskie i oldboye
07:28 dziś
Mieszkaniec

Odpowiedz nam na pytanie: Czy Straż Miejska jest po...

Straż Miejska do likwidacji
07:01 dziś
Jestem mądry

Pani burmistrz zawsze uśmiechnięta, Aż miło...

Grały nadzieje piłkarskie i oldboye
23:18 18
Wigry3

Sam dwa razy niemal zostałem potracony przez takie...

Straż Miejska do likwidacji
21:44 18
Podoba mi się

Małymi kroczkami i coraz bardziej podobają mi się...

Straż Miejska do likwidacji
Dziś: 5Wczoraj: 47więcej 61794
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Niedziela 19 maja

21°
wiart: 5.68 m/s wilgotność 58% ciśnienie 1013 hPa zachmurzenie 55% opady deszczu 0.32 mm
Wschód: 04:31
Zachód: 20:44

PON

12° - 21°

WT

12° - 22°

ŚR

13° - 24°

CZW

14° - 25°

PT

16° - 18°

SOB

16° - 25°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08