3 czerwca 2020 Leszka, Tamary, Karola

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2019-11-06

Jak co roku jest organizowany wyjazd do Warszawy na Marsz Niepodległości w tym roku pod hasłem : "MIEJ W OPIECE NARÓD CAŁY" Wyjazd ok. godz. 07,00 Wyjazd z W-wy ok. godz. 19-20 do ustalenia.


CHRAPCIO NAIWNIAKU, KOGO TY CHCESZ PRZEKONYWAĆ DO SWOICH PIOTROWICZOWYCH IDEI.


#normalny

  2019-11-08

I tu się wcisnął ten menel, który nic innego nie potrafi tylko obrażać innych. Jakiś frustrat a może kandydat na pensjonariusza w Tworkach.


#wyborca

  2019-11-08

"MIEJ W OPIECE NARÓD CAŁY"  No proszę, marsz nienawiści oddaje się pod opiekę Kaxzyńskiemu. Jak to mówią, ciągnie swój do swego.


#normalny

  2019-11-08

"wyborca", drugi kandydat do Tworek. Włazi tu tego coraz wiecej, choć nic sensownego od siebie nie maja do powiedzenia. Powtarzają starą, zgraną już śpiewkę.


#ten sam

  2019-11-09

literóweczka: winno być "zaniedbaniu"


#ciekawy

  2019-11-11

Ciekawe, jaki będzie przebieg dzisiejszego Marszu Niepodległości w Warszawie i jaka będzie frekwencja na Nim.


#Marek Chrapan

  2019-11-12

Już odpowiadam - frekwencja nie najwyższa ale ok. 100 tyś. było - własna obserwacja po paru latach przerwy w obserwowaniu frekwencji. Marsz najspokojniejszy na jakim byłem, w skupieniu, z powagą, nawet "czarny blok" nie miał żadnego hasła konfrotacyjnego. a jedynie baner wzywający "rządzących" do wznowienia badań w Jedwabnem co popiera na pewno 100% uczestników MN, Po raz pierwszy duze uznanie dla Policji za likwidowanie "przeszkód " przygotowywanych przez antypolskie lewactwo na drodze MN - osobiście widziałem akcję zwijania płachty zawieszonej na warszawkiej "palmie" z napisem "Konstytucja" a układającym się w pionie hasłem "Bolka" - "OTUA"


#Shoah

  2019-11-12

Paweł Piotr Reszka, laureat Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego, w swojej nowej książce “Płuczki. Poszukiwacze żydowskiego złota” zbiera głosy układające się w przerażającą opowieść o zobojętnieniu, które pozwala traktować masowe mogiły jak złotonośne pola. Nie osądza jednak, lecz szuka odpowiedzi na pytania: jak to możliwe, że po Zagładzie mogła przyjść „gorączka złota”, co kierowało kopaczami i co dzisiaj myślą o tym ich potomkowie. 

To nie były incydenty ale proceder, który, niemal na masową skalę, trwał przez lata. Na terenie byłych obozów zagłady w Sobiborze i Bełżcu, w mogiłach setek tysięcy ofiar mieszkańcy pobliskich wsi i przyjezdni prowadzili wykopki w poszukiwaniu „żydowskiego złota”. "Na Icki” chodzili ojcowie i synowie, sąsiedzi, mężczyźni, kobiety i dzieci. Prochy zmieszane z ziemią przepłukiwali w rzece lub specjalnie wykopanych dołach z wodą, tzw. płuczkach. 


#śmieszek

  2019-11-12

Raczej reakcja na atak rakietowy. Wyrazy współczucia.


#fun

  2019-11-13

Coś wam Chrapan doopa mięknie. Marsz mniej liczny, pis ma was w doopie, zresztą sam zaczyna być w odwrocie - porownaj choćby prezydium sejmu tej i poprzedniej kadencji, o senacie wolę nie wspominać. Cienko sierżancie pierdzicie a tu jeszcze i latka lecą.
    Formularz odpowiedzi


    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności