Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Zablokowano dodawanie postów w tyt. "Kanikuła"

dodał sobota, 06 lipca 2019r.
Niestety, jacht jest już w drodze ze Świnoujścia do Gdyni u nowego armatora-właściciela w wyniku "konkursu na najpożyteczniejsze wykorzystanie jachtu". Mógł zostać przejęty przez Pasłęk bez konkursowo do wtorku. Wobec innych zgłoszeń właściciel zorganizował konkurs Z wtorku na środę opracowałem projekt wykorzystania jachtu w Pasłęku ale do tego projektu potrzebne były jakieś 2-3 osoby po za mną (ja wobec właściciela - mojego "wychowanka" żeglarskiego- "firmowałem" projekt ale ze względu czasowego nie mógłbym uczestniczyć w codziennym nadzorze nad jachtem), a wobec braku zgłoszeń nie wysłałem projektu. Wygrał KŻ z Pszczyny na zalewie Goczałkowickim gdzie jacht będzie dostarczony pod koniec sierpnia Wisłą "dokąd się da" - z mojego rozeznania do okolicy nawet Puław, a stamtąd na zalew Goczałkowicki drogą lądową dla przygotowania do "samotnego rejsu dookoła świata" Szkoda, wielka szkoda. Takie okazje niem powtarzają się. Ale to też świadczy o Pasłęku - ucieczka ludzi z inwencją, zostali tylko ci którzy muszą, a oni nie mają możliwości "inwencyjnych", no i "paru" (raczej jednego pod różnymi nickami zatrudnionego przez staro-nową SBcję+POlicję jako nadzorującego internet - stworzono w MSWiA takie stanowiska) malkontentów negujących wszystko i wszystkich. Nie dotyczy to wyżej ukazanego kapusia - on z zemsty pluje na mnie jadem zgodnie z obietnicą daną w Londynie "będę niszczył cię jeżeli będę musiał wrócić do Polski", a prawdopodobnie warunkiem jego pozostania w Londynie było nadzorastwo nade mną i moją tam działalnością". Po mojej odmowie pozostania tam mimo "gwarancji" Ś.,P. Prezydenta II RP na Uchodźtwie Ryszarda Kaczorowskiego o wsparciu ewentualnej mojej działalności "biznesowej" i moim de3finitywnym powrocie do Kraju, ten kapuś został bezrobotnym i stąd jego wścieklość. Teraz być może przygarnęła go na kapusia POlicja i wcieliła w jakiegoś "dziennikarza" tutejszego portalu (widać to po ingerencji w posty) Wracając do tematu mi w odpowiedzi dla kapusia - ja nie muszę "rządzić", zrób uprawnienia i tym będziesz "rządzić" na jachcie bo tam obowiązuje Kodeks Morski i Ustawa Sejmowa kto i z jakimi uprawnieniami może "rządzić" na jachtach. Fakt, że wobec braku czasu nie mógłbym systematycznie prowadzić rejsów ale korzystając z zaprzyjaźnionego KŻ w Fromborku tak ja jak i koledzy z Fromborka na tym jachcie mogliby szkolić naszych następców do których kiedyś moglibyśmy się "przykleić" nie koniecznie jako "rządzący" ale i jako załoga. Ale już tylko - NIESTETY!

Lipiec
06
2019
Dodał sobota, 06 lipca 2019r.

POlicja śpi alew ORMO czuwa!


Lipiec
06
2019
Dodał sobota, 06 lipca 2019r.

A o to z ciebie niby za figura wychowanku bolszewickiej armii. Pozajączkowało ci się do imentu. Aż styd być twoim fanem.


Lipiec
06
2019
Dodał sobota, 06 lipca 2019r.

chrapan juz calkiem odlecial  


Maj
16
2020
Dodał sobota, 16 maja 2020r.

I co wkońcu z tym yachtem?


Maj
16
2020
Dodał sobota, 16 maja 2020r.

Co się stało z jachtem?


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko
11:04 dziś
Remanent

Może napoleon na odchodne przejdzie się po ulicach...

Rondo jednak na finiszu
10:59 dziś
May dość

Mamy dość tej gazety i jej politycznego stylu ....

Wybory do parlamentu UE
10:52 dziś
Pytam

A ten wyrok zapadł w procesie karnym czy cywilnym?...

Wybory do parlamentu UE
10:45 dziś
Noo

Taka to mentalność - swoje winy wyprzeć i huzia na...

Wybory do parlamentu UE
09:38 dziś
Ten sam

To i niech tu doliczy. Ile tego sprzątania było? 5...

Młodzież się bawi
09:35 dziś
Zdzich R.

Byłem od Jurka słabszy fizycznie,ale technicznie to...

Niech się święci 1 Maja
09:28 dziś
Inspektor

W Pasłęku też kabaret dyrektor parku prawomocnie...

Wybory do parlamentu UE
Dziś: 14Wczoraj: 25więcej 61121
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Czwartek 2 maja

23°
wiart: 6.82 m/s wilgotność 49% ciśnienie 1014 hPa zachmurzenie 42% opady deszczu 0 mm
Wschód: 05:01
Zachód: 20:14

PT

12° - 24°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 22°

PON

13° - 22°

WT

10° - 16°

ŚR

7° - 11°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad tydzień temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08