Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hydepark
#wyborca

  2020-01-08

O jakim kraju mówił Ajatollah Ali Chamenei


#wyborca

  2020-01-08

Ajatollah Ali Chamenei przemawiał po ataku rakietowym na amerykańskie instalacje. Pod koniec kilkudziesięciominutowego przemówienia powiedział: - W bardzo małym kraju w Europie, w złym kraju, Amerykanie spotkali się z irańskimi zdrajcami, by spiskować przeciwko Republice Islamskiej. 

Z jego wypowiedzi wynika, że na spotkaniu odkurzono stary plan agresji przeciwko Iranowi. Już kilka dni później rozpoczęła się manipulacja cenami ropy naftowej, potem agenci wroga mieli rozpocząć ataki dywersyjne. Przeprowadzać sabotaż, dokonywać zabójstw, atakować obiekty publiczne w Iranie...

O jakim kraju tu mowa?


#Marek Chrapan

  2020-01-09

O Israelu zaliczającym siebie do krajów europejskich, a nawet aspirującym do UE, natomiast Ajatollah po prostu zadrwił nazywając "krajem europejskim". (Życzenia Noworoczne Wszystkim w niedzielę - po okresie karencji świątecznej)


#Polak

  2020-01-09

U nas tu w Polsce jest 9 dni po Nowym Roku i dawno po świętach. Mimo wszystko z nowym godam


#pasłęcki obserwator

  2020-01-09

Polak i życzenia nie po polsku? To chyba Polak udawany. Wcześniej komentował tu też Polak ale on był prawdziwy.


#ekumenia

  2020-01-10

Ten skrzywdzony na umyśle prostak nawet nie wie jak po ukraińsku brzmi rok.

A oni głownie to święto obchodzą; narazie jest Boże Narodzenie.

Na wschodniej ścianie świętują też Białorusini ale to chyba nie do nich to życzenie.

Nowy Rok piszemy dużą literą o czym on też nie wie.


#Polak

  2020-01-11

Ekumenio, chłop tu napisał że ma jeszcze święta i odezwie się dopieróż w niedzielę z nowym rokiem. Może on i Białorusin. Tak czy owak wszystkie one z bizancjum. Nic w tym złego stwierdzam jeno fakty.

 


Jakoś chrapcio nic nie piszesz o Turcji, ktora bardzoa zabiega żeby być czlonkiem UE. Do Izraela dołoż Republikę Zielonego przyłądka - ona jest w tej samej grupie aspirujących. Nauczyli cię w podstawówce a potem utrwalili w komuszej armii, że Układ Warszawski jest ok bo wymyslili definicję, że to pakt terytorialny a Takie Nato, Cento, Seato i Anzus już nie i tkwi to w tobie do dziś. I do takiego nieterytorialnego paktu Nato przyłączyła się Polska. Musiało cię to boleć. A co robi w Europie Azerbejdzan z którym wygrały wczoraj Polki w ramach rogrywek europejskich? Ma ropę!


#wyborca

  2020-01-12

Niestety, nie Izrael. Chamenei zawsze powtarza, że Izrael jest dla Bliskiego Wschodu nowotworem złośliwym który należy usunąć. Więc mówiłby prosto z mostu..Zdracjami mogą być państwa islamskie z Europy, Islam wyznaje większość w Bośni i Hercegowine, Kosowie i Albanii. Ale one nie spiskowały z USA. Kto to może być?Jest mały kraj w Europie, którego obywatelom udzielił pomocy kiedyś Iran? Może określenie mały kraj jest mylące. Wojtek, Wojtek..


#Józek

  2020-05-16

No tak


#Heniek

  2020-06-09

1968?    Aby dodać komentarz musisz się zalogować

    Formularz logowania

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

    kocham jarka
    Usługi Dźwigowe Pasłęk