21 stycznia 2022 Agnieszki, Jaros?awa
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2019-10-22

Wtorek 29.10.2019, godz. 18,30 Hotel Arbiter w Elblągu Pl. Słowiański 2 w Elblągu - film "Eugenika - w imię postępu" w reżyserii Grzegorza Brauna.


#MarekChrapan

  2019-10-22

Głośny film demaskatorski, otwierający oczy na prawdę o teoriach i ruchach NWO (czyli defacto neokomunizmu)


Ustawa nie przewiduje takiego stopnia debilizmu. Pisz swoje wywmętrzenia śmiało. Pod paragrafy już dawno przestałeś podpadać. Tylko jakim ciulem na listach wyborczych kandydowałeś. No ale skoro w Pasłęku nawet schizofrenia nie wyklucza związków małżeńskich w kościele to czego wymagać od pogrobowców i utrwalaczy komuny.


#troche dobrej woli

  2019-10-22

Dzień bez oplucia to dzień dla takich jak wyżej stracony.


Pisanie prawdy to nie oplucie. A, że prawda boli to fakt.

Gościu sam przysięgał wierność ruskim a dziś wielkii patriota.

Trzeba przewidywać co można osiągnąć przez swoje swoje postępowanie i bez szemrania ponosić jego skutki. Nie było przymusu w czasach wczesnego Gomułki wstepowanie na ochotnika do wojska żeby bronić Polskę przed Zachodem. A, że nasz boChater tak zrobił i jeszcze tutaj się profitami z tego chwalil to teraz ma.

Tak przysięgał:

Ja, obywatel Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, stając w szeregach Wojska Polskiego, przysięgam Narodowi Polskiemu być uczciwym, zdyscyplinowanym, mężnym i czujnym żołnierzem, wykonywać dokładnie rozkazy przełożonych i przepisy regulaminów, dochować ściśle tajemnicy wojskowej i państwowej, nie splamić nigdy honoru i godności żołnierza polskiego. Przysięgam służyć ze wszystkich sił Ojczyźnie, bronić niezłomnie praw ludu pracującego, zawarowanych w Konstytucji, stać nieugięcie na straży władzy ludowej, dochować wierności Rządowi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej przed zakusami imperializmu, stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami i w razie potrzeby nie szczędząc krwi ani życia mężnie walczyć w obronie Ojczyzny, o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu. Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę obowiązek wierności wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej


#Kl

  2019-10-22

> Komentarze są tak skonstruowane , że ja jako chłopek- roztropek nic nie rozumiem. Przebija z nich głównie pojęcie ,, miłość blizniego " patriotyzm wiara w Boga i uczciwość. Ponad wszystko można dostrzec prawdomówność i sprawiedliwość (PIS). Brak jest regionalnych nazwisk bohaterów wspólczesnego czasu. Jedyne nazwisko jakie przewija się najczęściej Chrapan jest prezentowane nie zawsze korzystnie dla NIEGO. Wynik wyborczy równiez niezbyt  zaszczytny. Ten CHRAPAN musi być jakiś ukryty agent , czy aby nie człowiek Macierewicza ? Przed chwilą przeczytałem informację o współpracy polskiego wywiadu z CIA i reakcję ludzi Trumpa. Niezbyt pochlebną. Pomyślałem sobie : musi to być robota Macierewicza. On ma w IPN swoich ludzi. Bo jaki cel ma osiągnąć ta tresć ?. Chrapan też umiejętnie się skrywa . Na moje pytanie gdzie chodził na ,, zabawy ludowe " ( tak się wówczas nazywały dyskoteki ze sztachetami w dłoniach ) ON milczy. Tak by sie chciało spotkać ,, kumpli " z tego okresu, ale ONI spokojnie ,, wiecznie odpoczywają " na cmentarzu Robity albo pod ,, kościólkiem ". Co Chrapan zamiast pisać dyrdymały pisz wspomnienia. Takie kozaki jak Bosak , Winnicki , to osiągnęli już cel , a ty już nic nie osiągniesz za wyjątkiem radości z ,, pyskowania" Pozdrawiam . Przemyśl moją radę


#Marek Chrapan

  2019-10-22

Kaspusiu WSIarzowy i jednocześnie pociotku UBcki - na liście kandydatów do Sejmu znalazłem się po przejściu procedury lustracyjnej, czyli MAM czystą kartotekę - bez współpracy z komuną - CZYLI ODWROTNIE NIŻ TY i dlatego ty nie znajdziesz się na żadnej liście kandydatów ani na żydpokomuszej POlszewii ani nawet na wracających przy pomocy żydokomuny zatwardziałych komuchów PZPR mimo, że jesteś kolejnym pokoleniowym kapusiem komuszym, a kapusi nikt nie ceni. Natomiast przysięgę wówczas składał każdy ZDROWY, czyli zdolny do służby wojskowej, podobnie jak w przeszłości R. Traugitt, później J. Haller i tysiące innych chcących poznać "rzemiosło" wojskowe.


#Marek Chrapan

  2019-10-22

Roman przybierający różne nicki - nie dyskutuję ze starczą schizefrenią, bo prawdopodobnnmie nie pamiętasz nawet swego stalinowskożydokomuszego rodowodu.


#i czym tu się chwalić

  2019-10-22

Roman jest młodszy od chrapcia. Poza tym żaden wojskowy nie iał zakładanej teczki. Znasz jakiekolwiek teczki wojskowych czy ludzi z aparatu ucisku?


#arbiter

  2019-10-22

@Kl - chodziłłeś na zabawy ze sztachetą w dłoni - przy Bronku Komorowskim jesteś cienkim bolkiem, bo on preferuje dechę a nie jakąś tam marną sztachecinę.


#KI

  2019-10-23

# arbiter  Pokazujesz swoją słabosć intelektualną odpowiadając jednym zdaniem na mój  komentarz. Otóż z Bronisławem Komorowskim nie miałem i nie mam nic wspólnego . Niemniej jednak Bronisław nie okazał się w gronie przestępców jak Jarosław. Obejrzałem program TVN o SREBRNEJ i nasunął mi się wniosek : czy da się porównać domek mysliwski  na Mazurach Komorowskiego z dwoma wieżami pn SREBRNA Kaczyńskiego ? Poza tym . Bardziej pamiętam Bieruta od wszystkich innych, którzy rządzili w moim życiu. Otóz za Bieruta przyszli UBecy z Komendy w Pasłęku przekopali widłami wszystkie pomieszczenia gospodarcze i aresztowali ojca. Pozostałem z matką bez srodków do życia. Po 2 tygodniach ojciec wychudzony zakrwawiony wrócił z piwnic pasłęckiej policji. Wypuścili bez zadnych  zarzutów. Potem w szkołach uczyli miłosci do ustroju , a podczas Święta 1- majowego śpiewaliśmy ,, Czastuszki " Na cześć ukochanego Józefa Stalina. W ten sposób zostałem komunistą i oglądam niejakiego Piotrowicza prokuratora za komuny ,, precz z komuną "! Czyli ze mną , bo spiewałem,, czastuszki ". Z niezwykłą nostalgią i wzruszeniem czytałem cykl opowiadań o historii regionu red Słobodnika. Chciałbym , aby zajrzał do archiwum pasłęckiego UB tego okresu i zaprezentował dokumenty o prowadzonych tam śledztwach. Wnikliwość i rzeczywistość jaką przejawia pan redaktor powinna otworzyć oczy niektórym posługującym się terminem ,, precz z komuną ". Całe pokolenia żyły w tym ustroju i budowały Polskę żyjąc w biedzie. Teraz ,, koziołki ' typu Andruszkiewicz wypasioną limuzyną jeżdżą po kraju rycząc ,, precz z  komuną " . , precz z komorowskim . A moze by tak pokrzyczeć : wyjaśnć Srebrną , wyjaśnic Banasia, wyjasnic Amber Gold........ Jaki ustrój chcecie zbudować ? Jaka jest wizja ustrojowa państwa Kaczyńskiego ? Szkolnictwo do naprawy , słuzba zdrowia w tragicznym położeniu, Kościół pozbawiony autorytetu , Wojsko Polskie na podstawie doniesień prasowych o sytuacji w Akademii Wojsk Lądowych znajduje się w sytuacji gdzie debile szkolą debili , podobna sytuacja w Akademii Mar Woj gdzie szkoli się oficerów na szkieletach i wrakach. Tymczasem 32 samoloty zakupione za ogromne dolary mają zapewnić bezpieczeństwo kraju. Propaganda obecnych państwowych SMI pięknie prezentuje kłamstwo , obłudę i sukcesy. Pisz pan panie Chrapan o wszystkim co się dzieje . Wystarczy czytać prasę wszystkich opcji. A pan piszesz dyrdymały.


#śmieszek

  2019-10-23

Roman. Teraz poproszę o artykuł dotyczący drugiej opcji politycznej. To co zrobili z naszym krajem rządząc przez dwie kadencje. Zapaść słuzby zdrowia, niedofinansowanie wojska, brak reform w sądownictwie nie wzięły się z kosmosu.Kto za to opowiada. Co do afer tych prawdziwych to długo poczekamy na roztrzygnięcia mając na uwadze słowa Neumanna dotyczące spolegliwości sądów oraz Giertycha że mozna procesy ciągnąć w nieskończoność. Tak na marginesie to zobacz kogo wybraliśmy do Sejmu i Senatu. Ludzi z zarzutami, osoby wykazujące się tylko atakiem na drugą opcję polityczną itp. Trzeba też wspomnieć o największym " autorytecie  " L.Wałęsie i jego nikczemnych słowach oraz o szkałowaniu Polski przez M.Gersdorf w Szwecji. Jaki ustrój chcemy budować????


#Polak

  2019-10-23

Takich ludzi jak KI mamy w Polsce wielu, niestety. Latami pojeni kłamliwą propagandą, nie są w stanie obiektywnie i bezstronnie ocenić rzeczywistości, która ich otacza. Gdyby chociaż zapoznawali się z argumentami wszystkich wojujących stron, mogliby sobie wyrobić obiektywną ocenę tego, co się w Polsce działo pierwej i co dzieje się teraz. Nie są w stanie pojąć, kto jest ich prawdziwym wrogiem a kto wmówionym. I to jest dramat w skali całego kraju, bo ludzie, zamiast wspólnie działać, walczą ze sobą, nawet nie zdając sobie sprawy, w czyim interesie. A nasi wrogowie, tylko zacierają ręce, że Polacy sami osłabiają swoje Państwo, oszczędzając im trudu.


Człowiek z wyrokiem rządzi całą Polską /niejaki Kamoński/ i tobie to śmieszek  nie przeszkadza?


#śmieszek

  2019-10-23

Odpowiedź jest w mojej wcześniejszej wypowiedzi.Do tej pory Polską rządzi Zjednoczona Prawica z Prezesem J.Kaczyńskim na czele. Pana Kamońskiego nie znam więc nie mogę się w tym temacie wypowiedzieć. 


Po pierwsze jołopo, to nawe średnio rozgarnięty szympans zrozumiał, że popełniono literówkę i chodzi o Kamińskiego. Teraz pewno zapytasz o którego. Jak podam imię to i tak go nie znasz boś za cienki bolek.

A po drugie to taka jest zjednoczona ta twoja prawica: Nie radzę nikomu rozchybotać łodzi jaką jest Zjednoczona Prawica. Ci, którzy ją rozchyboczą pierwsi z niej wypadają. Adresuję to do wszystkich gorących głów, które coś kombinują na boku - powiedział w "Super Expressie" Adam Lipiński. Kontekst? Pytanie o Zbigniewa Ziobrę.


#śmieszek

  2019-10-24

Czyli przyznajesz że jesteś średnio rozgarniętym szympansem!!! Ze słynnym bolkiem nie mam na szczęście nic wspólnego w przeciwieństwie do takiego leminga jakim jesteś TY. Po drugie, martwisz się o jedność Zjednoczonej Prawicy? Dzięki , ale sobie bez Ciebie poradzą. Są trochę bardziej rozgarnięci niż szefowie parti opozycyjnych którym daleko do Prezesa Kaczyńskiego, p.Gowina czy też ministra Ziobry. No, anatemą oraz niełaską na trzy pokolenia w razie rozstania nie będą się okładać . Takie numery tylko w opozycji.


#KI

  2019-10-24

Takich ludzi jak posługujący się nickiem Polak mamy w Polsce wielu. To głównie działacze PIS . Podkreślam ,,działacze " a nie ,, głosowacze " na nich. Dla nich nawet urodzony wczesniej od niego  to nie- Polak . Pisz intelektualna miernoto Polak Katolik ! Taki działacz to doskonały ,,krętacz" idealny ,, oszust ", doskonały ,,kłamca " obłudny ,,propagandzista " i zawodowy ,, tępak ". Tacy to przechwycili władzę tymczasowo w Polsce i bawią się przy pomocy pieniędzy z budżetu panstwa. To musi się skończyć dramatem . Synek mianujący siebie Polak nie chodzi po szpitalach i aptekach jeszcze , nie bierze emerytury 1200 zł jeszcze. Synek POLAK- PISOWIEC jezdzi juz BMW i ma sekretarkę. Takich Misiewiczów pojawiło się tysiące. Taki ,,synek " oczywiście będzie mną pogardzał , bo ja latami chodziłem w łachmanach i głodny po pasłęckich wioskach a i do kościoła. Ty sie synku juz nie zmienisz . Twoja głowa jest pusta i ,,zaprzątnięta " wizją kariery kosztem ludzi biednych , słabych i solidnych. Idz do spowiedzi synku po przemyśleniu swojej pozycji. Długa droga jeszcze ciebie czeka , szanuj więc starszych od siebie.


#Polak

  2019-10-24

Trafiłeś kulą w płot, żyjesz w wyimaginowanym przez siebie świecie. Porozmawiaj z normalnymi ludżmi, może zmądrzejesz. Albo idź na grzyby do lasu. Też pomaga. 


#KI

  2019-10-25

> Nie mogę znalezć odpowiedzi na twoje jednozdaniowe porady. Jestem po operacji stawów kolanowych i biodrowych , a więc grzyby odpadają. Myślałem , że nick Polak to Polak i Patriota .  W tym przypadku odpowiednim będzie Polak - Debil . Z debilstwem nie da się dyskutować


#śmieszek

  2019-10-25

Jakie to rozgoryczenie przebija w Twoich słowach! PIS nie wygrał tymczasowo i czas się z tym pogodzić . Nie bawi się budżetem, wystarczy poczytać jak nas oceniają agencje ratingowe a nie specjaliści w TVN. Co do Twojego określenia o działaczach PIS-u to może jakieś wyliczenia? Bo kłapać jęzorem to każdy potrafi. Jeżeli sobie dobrze przypominam to niejaka p.Mucha, młoda działaczka PO stwierdziła że takim starszym osobom jak TY nie powinno się robić żadnych ortopedycznych zabiegów bo szkoda kasy. Zauważyłem że zaczynasz odchodzić w wypowiedziach od swoich standartów, zamiast merytorycznych uwag stosujesz emocjonalne niczym nie poparte  ogólniki i obrażasz dyskutantów. Jest takie przysłowie- lecz nogi bo na głowę za późno. Zyczę zdrowia.


#KI

  2019-10-25

Ja jestem bezwartościowym i o tym wiem. Mnie nie pomogła zadna Mucha w zyciu , tym bardziej państwo przestępczo- gangsterskie Kaczyńskiego i Banasia. Mam umowę z Chrystusem , że zabierze mnie do siebie , po upadku tego państwa . Muszę widzieć jeszcze jego upadek i pełne więzienia PISowców przestępców. Trzymaj kciuki i mysl o mnie podczas procesu upadku , który rozpocznie się w przyszłym roku.


Miały być podwyżki o 70 PLN dla najbiedniejszych emerytó2 ale  już nie będzie. miały być dwi dodatkowe emerytury. O drugiej nikt nie wspomina a dla pierwszej będzie pró dochodowy


#haha

  2019-10-25

Chyba się posłuchali Ciebie jak się darłeś że rozdawnictwo pieniędzy z budżetu jest       " be " . I tak źle i tak niedobrze, prawda ?


#ten sam

  2019-10-26

mi to lotto!


#KI

  2019-10-26

# śmieszek  > ja pamiętam upadek Bieruta , Gomułki , Gierka , Jaruzelskiego , Stalina , ZSRR i komunimu. Beata Kempa całej Europie obwieściła w PE , że PIS zwycięży. A ja ci ręczę , że PIS upadnie . Taką obłudną polityką NARODU  podzielonego jak nigdy nie zbudujesz zdrowego Państwa. Wszyscy ,,królowie partyjni w/wym przed upadkiem mącili ludziom w głowach i prezentowali świetlaną przyszłość Obecny Król i Naczelnik przerósł siebie , a jego poplecznicy intensywną , emocjonalną gestykulacją pokonali swoich poprzedników kłamliwą , obłudną , masową , agresywną propagandą. Po Nowym Roku zacznie się kolejny festyn wyborczy , a w gospodarce , służbie zdrowia , szkolnictwie.......Nie da się nic natychmiast. A Kaczynski , Banaś , Glapiński nie będą zeznawać przed narodem tylko przed PISowcami. Słabo chodzę , ale będę obserwował i dokonywał porównania do przeszłości.


#śmieszek

  2019-10-26

KI, każde rządy wcześniej czy później odchodzą w niepamięć, tak jak rządy p.Tuska i jego wizja zielonego raju po której np. służba zdrowia i górnictwo  nie może się podnieść. Potrawisz używać internetu który jeszcze o dziwo po wyborach w/g niektórych celebrytów nie zastał zabetonowany, więc odszukaj rok 2005 i przeczytaj z jakich powodów rozpadł się PO-PIS. I przestań emocjonalnie się nakręcać  tylko troszkę konkretów. Co do odpowiedzialności , to na razie nie możemy doczekać się rozliczenia ministrów poprzedniej ekipy jak Neumann-słuzba zdrowia, Gawłowski-melioracja, spec od zegarków Nowak i miłośnik broni palnej Grabarczyk. Jest też paru samorządowców np. śpAdamowicz- miłośnik mieszkań, p.Zdanowska miłośniczka lewych poswiadczeń i wielu innych. Taśmy Sowy nie kłamią.


#KI

  2019-10-26

. śmieszek >nie  możesz się doczekać rozliczenie poprzednich rządów ? Ja też nie. Głosowałem na PIS , bo myslałem , że oni rozliczą . A tu bomba ! Oni nie tylko nie rozliczają , ale tuszują poprzedników , a sami zaczęli robić jeszcze gorsze przekręty ? Taki szum wokół Amber Gold i co KLAPA ? Kaczyński nawet Merkel przestraszył , że posadzi Tuska . I co ? A to dlatego , że zgraja Tuska przestraszyła zgraję Kaczyńskiego ! Bo SREBRNA to nie mniejszy skandal jak Amber Gold ? Tak ma się rozwijać Polska ? Hasło IM SIĘ NALEŻAŁO jest powszechnie uznane za normalkę. Dobrze, że do Brukseli pojechała reprezentacyjna zgraja PIS bez znajomości języków obcych. Wypowiedz Klempy , to pokaz pogardy wobec Europy .Skutki będą odczuwalne może juz 19 listopada wyrokiem TSUE.. Tak czy inaczej  wojna z Europą korzyści nie przyniesie. Ja żyję dniem dzisiejszym , bo Chrystus obdzielił mnie dobrą pamięcią i nie muszę czytać co było wówczas. Podstawówkę ukończyłem blisko Kronina Chrapana i tam ukształtowali mi pamięć.


Polityk Artur Zawisza, który w piątek potrącił rowerzystkę, prowadząc samochód bez uprawnień, już odebrał kluczyki do auta - tym razem, jak zapewnił, będzie podróżował z kierowcą mającym prawo jazdy.  Co  nie przeszkadzło, że jeszcze tego samego dnia nakryła go policja jak jechał  autem. Zawisza w chwili wypadku nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Prawo jazdy odebrano mu po tym, jak w 2016 roku w Starej Hucie prowadził samochód pod wpływem alkoholu.


#komik

  2019-10-27

Co ciebie Zawisza zrobił , że go przypominasz ? Nie wystarczy radio i TVN ? Przecież to aktywny członek Ruchu Narodowego  a dobry znajomy naszego ,,pasłęckiego ' Chrapana. Jestem dobrej myśli , że poniesie sparwiedliwą karę ( w zawieszeniu ). Tadzio Rydzyk  też tam się włączy a Sobecka wek- poseł przemówi w telewizji Trwam ludzkim głosem.


#Shoah

  2019-10-27

Nowy ambasador Izraela w Polsce Alexander Ben Zvi w pierwszym wywiadzie stwierdził - Smutne, że taka partia jak Konfederacja będzie w Sejmie. Konfederacja ma otwarcie antysemickie stanowisko. Będziemy to śledzić i o każdym przejawie antysemityzmu w mediach i w Sejmie otwarcie mówić - powiedział.Aby dodać komentarz musisz się zalogować

Formularz logowania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się Tutaj

kocham jarka
nasza