Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

ZAPRASZAMY NA MANIFESTACJĘ 19.03.2017 W OLSZTYNIE.

dodał poniedziałek, 13 marca 2017r.
19.03.2017 godz. 12,00 Rynek Starego Miasta w Olsztynie - ONR organizuje Manifestację antyimigracyjną pod hasłem: - IMIGRACJA ZE WSCHODU ZAGROŻENIEM POLSKIEGO NARODU! - Jest to akcja przeciwko zapowiadanemu ściąganiu z Ukrainy paru mln tanich pracowników czego skutkiem będzie jeszcze bardziej zaniżanie zarobków polakom i tak pracującym za głodowe pobory. ONR mówi - STOP - POLACY MUSZĄ ZACZĄĆ ZARABIAĆ GODNIE W KRAJU, A NIE WYJEŻDŻAĆ BY ZAROBIĆ NA UTRZYMANIE.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
http://prawy.pl/47694-konferencja-prasowa-onr-rn-mw-w-sejmie-w-sprawie-masowej-imigracji-z-ukrainy/

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Zwracanie się do bogdana z czymkolwiek nie ma najmniejszego sensu. Jest to osobnik tak beznadziejnie wyprany z samodzielnego myślenia, że stać go tylko na powtarzanie wyuczonych formułek.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Nic na to nie poradzę , że nie rozumiesz prostych rzeczy ze względu na zakuty łeb.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
"Bracie Pita" pamiętaj, że brat Pita Pita wypita i w rodzinie będziecie mieli jako obaj przecweleni - kwita. Pikusiu_2, nie wiem komu wg ciebie ONR miałby wręczać bejsbole- jeżeli WP to i tak będzie to skuteczniejsza broń niż za Polszewii brakujące proce (idź pod koniec, a znajdziesz o WP - http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/region/4068-policja-zabrala-mu-komputer-bo-zniewazyl-narod-polski-kafelek.html. Jeżeli jednak c i chodzi o wręczenie bejsboli Amerykanom, to ich to w Polsce i tak nie

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ja jeszcze lepszy ubaw mam z twoich idiotycznych ,ciemnogrodzkich komentarzy

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Nie trzeba takiego osobnika jak Ty znać osobiście by wyrobić sobie zdanie. Udzielasz się na forum i dopóki przepisujesz czyjeś słowa jest do przyjęcia, lecz każdy Twój komentarz to ubaw po pachy.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
tylko trzeba, by ONR wręczał im bejsbole z logo Powstania Warszawskiego.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
tylko trzeba, by ONR wręczał im bejsbole z logo Powstania Warszawskiego.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Chrapan weź tabletkę "Niepierdol" - sąsiad, którego pis wydymał na stojąco mówi że jest rewelacyjna !

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
chrapan weź pigułkę

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Jak to możliwe, że w moim poście pierwszy wpis jest nie mój tylko czyj inny? Czyżby tu jakaś , żydokomusza SBcja wtrymoliła? A może to kapuś Bowsza który wziął przykład z "Bolka" i donosił na mnie aż do Olsztyna? Nie jest rzeczą naturalną by pod rozpoczynającym post ktoś inny nie w temacie pisał, To są "siły" wyższe, takie numery robi tylko wszelaka SBcja i ewentualnie ich kapusie za zgodą SBcji.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ryszard Walczak to działacz PiS z podwarszawskich Ząbek, a także wieloletni znajomy ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza. Już w latach 90-tych był członkiem założonego przez polityka Ruchu Chrześcijańsko-Narodowego Akcja Polska, a następnie Ruchu Odbudowy Polski. W latach 1998-2014 reprezentował kolejno Akcję Wyborczą Solidarność, Ligę Polskich Rodzin, a wreszcie Prawo i Sprawiedliwość.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Według oko.press ma jedynie wykształcenie zawodowe i nigdy nie pełnił istotnych funkcji. Tym bardziej zaskakujący jest więc fakt, że w kwietniu 2016 r. udało mu się wygrać otwarty konkurs na kierownika Sekcji Gospodarczej w Pionie Logistyki WITU warunkiem ubiegania się o to stanowisko, miało być "wykształcenie wyższe techniczne o specjalności gospodarowanie i zarządzanie nieruchomościami". Dodatkowo od kandydatów oczekiwano m.in. co najmniej 5-letniego stażu pracy w instytucjach lub jednostkach

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ryszard Walczak słynął dotychczas wyłącznie z budowy pomników ofiar katastrofy smoleńskiej. W swoim dorobku ma już m.in. monumenty Lecha Kaczyńskiego, Romana Dmowskiego i ks. Jerzego Popiełuszki. "Teraz znalazł zatrudnienie w nadzorowanym przez MON Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia" - pisze oko.press.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Nie ma nic gorszego niż lekceważenie przeciwników, a to z czym mamy do czynienia w przestrzeni publicznej od jakiegoś czasu jest tym właśnie – lekceważeniem przeciwników. I żadna w tym pociecha, że feministki 8 marca zachowały się jak stado baranów i wszyscy się z nich śmiali. To są rzeczy trzeciorzędne. Przypomnijmy raz jeszcze – nie mamy żadnej poważnej tradycji politycznej, z którą liczyłby się ktokolwiek. Jesteśmy w tym podobni do Niemców, bo ich historia została unieważniona w identyczny sp

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
A najważniejsze – rząd nie może po cichu kolaborować z opozycją przeciwko obywatelom, jawnie dając tym ostatnim do zrozumienia, że są durniami. To są wszystko ciężkie grzechy i na nic się zda zaklinanie rzeczywistości słowami – nie mamy z kim przegrać. PO też nie miała z kim przegrać i przegrała. Dziś nie mamy, a jutro się okaże, że mamy, bo ktoś położy na stole jakieś większe pieniądze i powstanie dobrze przygotowana do przejęcia władzy siła polityczna.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
W środku jak widzicie mamy tradycyjną, znaną nam z tygodników wydawanych za Gierka, mapkę przedstawiającą potencjał wojenny krajów Europy, z tym, że odwrotnie niż wtedy zagrożeniem nie jest zachód a Rosja. Mamy więc tu połączenie dwóch poetyk. Nachalnej propagandy i pseudonaukowej strategii. Każdy oczywiście, kto to skrytykuje zostanie z miejsca nazwany ruskim agentem. Bo ten manewr także jest wpisany w mechanizm działań poważnej polityki wewnętrznej w Polsce.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Za poważną wewnętrzną politykę w Polsce uchodzi medialna propaganda najgorszego gatunku, taka jaką zaprezentował w najnowszej, jeszcze nie wydrukowanej Gazecie Polskiej Tomasz Sakiewicz. Na okładce widzimy tramwaj z czasów okupacji, z którego wychyla się Angela Merkel, a na pierwszym planie stoi Donald Tusk w mundurze esesmana.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Jeśli chcecie by wszyscy myśleli jak wy, wykluczcie się automatycznie z grona ludzi myślących.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Skąd ta siła Jarosława Kaczyńskiego, że posiadł taką zdolność? I nawet teraz jego wyznawcy nie dostrzegają, że dziś próbuje przede wszystkim ukryć własną porażkę, bo to przecież on wysłał polski rząd na samobójczą szarżę na Brukselę. I będzie zaostrzał retorykę, byle tylko w głowach wyznawców nie pojawił się cień wątpliwości, że człowiek bez żadnej odpowiedzialności zrobił z Polski pośmiewisko.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Chlapan czegoś wstrętnego się nawachał lub takie geny. Ja optuje za genami.Chyba jakiś przodek miał konszachty z małpami.I skutki widać.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do Marek Chrapan: zaś ONR Tobie w głowie.Pisałeś o sobie, że po Morągu i Nalazkach jesteś, ja zaś jedynie byłem po szkole podoficerskiej służby zasadniczej w Toruniu ukończonej. Byłeś w marwoju, jak , mówiono w latach sześćdziesiątych ub. w. i tysiąclecia też, i ja też w tych latach służyłem, za czasów tzw dyscypliny pruskiej. Lecz nigdy nie przekonałem się do żadnej ideologii, gdyż harcerzem byłem raniej. Co z Tobą się stało?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Z tego, co tu wypisuje osobnik ip:188...130, widać że to indywiduum zadufane w sobie, wulgarne i po prostu głupie. Typowe sowieckie popłuczyny.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ty ....244 znasz mnie osobiscie? Zamieniles ze mna choc jedno nie? Po co oceniasz nie znajac czlowieka. Ja oceniam tylko i wylacznie za to co kto pisze na tej stronie. No i z tym internetem tez niezle. Widac dostales go za darmo w ramach wykonywanych zadan partyjnych skoro piszesz, ze ktos niepowinien dostac. Chleba tez nie powinni sprzedawac dla tych z niskim TQ?. Badali przy tym twoje IQ, ze wiez iz masz wiecej noz 10. Doda ma ponad 100, z nia podyskutuj....

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Minister podkreślił, że rok 2016 jest pierwszym, kiedy wojska NATO są obecne w Polsce, a fakt obecności Polski w sojuszu politycznym "przyjął swoją materializację wojskową".+++++++++++++++++++ a kilka lat temu to wojska amerykanskie byly w np w Moragu czy nie? Jak ruski podciagneli rakiety pod Kaliningrad to podkurczyli ogon i wyjechali.

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :jeziorko
18:31 dziś
Ten sam

Co cię tak oburza Roman? Przeszłość ci się...

Święto z problemami
18:00 dziś
Roman

No cóż, znasz się na pająkach, szczególnie...

Święto z problemami
14:33 dziś
Zzamiedzy

Po właściwej bo po swojej. Całe życie samodzielny i...

Święto z problemami
13:26 dziś
Piq

Chojecki, Wilkowa, Opaczewski, Ś****a, Krasulski na...

Święto z problemami
11:28 dziś
Ten sam

A 30 lat temu też był stary? Z bratem robili co...

Święto z problemami
11:05 dziś
Pytam

A ty czego się nawąchałeś, że tak gadasz?

Święto z problemami
09:53 dziś
Osiem gwiazdek

Jeszcze oprócz tych dwóch wymienionych byli Edmund...

Święto z problemami
Dziś: 18Wczoraj: 24więcej 61149
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Piątek 3 maja

23°
wiart: 4.27 m/s wilgotność 48% ciśnienie 1013 hPa zachmurzenie 97% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:59
Zachód: 20:16

SOB

13° - 24°

NIEDZ

13° - 24°

PON

12° - 23°

WT

10° - 18°

ŚR

10° - 12°

CZW

5° - 14°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad tydzień temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08