Z ostatniej chwili

Forum Towarzyskie

Zaproszenie

dodał czwartek, 24 maja 2018r.
SPOTYKAMY SIĘ DZISIAJ W CZWARTEK 24.05 POD AMBASADĄ STANÓW ZJEDNOCZONYCH ABY ZAPROTESTOWAĆ PRZECIWKO USTAWIE 447! Aleje Ujazdowskie 29/31. Dotychczas ani polski rząd, ani polskie i polskojęzyczne media nie wykazały żadnego zainteresowania Ustawą 447. My, jako społeczeństwo, musimy się zatem o to upomnieć! Że też ja muszę o wszystkim pamiętać. Aaa...Obuwie z gumowymi podeszwami wskazane, synoptycy zapowiadają burze z piorunami. To tup tup.

Maj
18
2020
Dodał poniedziałek, 18 maja 2020r.

Jaka Targowica o której wszyscy wiedzą synku ? Jeden człowiek z Żoliborza trzyma w garści całą miernotę intelektualną , którą kupił za ostatnie grosze z budżetu. Przeczytaj artykuł ,, Korona bieda w Polsce. Ludzie się dowiedzą..... ". Czytam dużo opracowań historycznych w jednym z nich cytuję: ...,,było wiele podobieństw Hitlera i Stalina do siebie, obaj gardzili swoimi ojcami, obsesyjnie myśleli o matkach, rozpoczęli karierę od samgo dołu społecznego, poznali nędzę w jej najbardziej szkaradnej postaci. Przyszło im rządzić nie swoim narodem. ". Jest tu jakaś podobna zbieżnośc życiorysów ?


Maj
18
2020
Dodał poniedziałek, 18 maja 2020r.

Na Żoliborzu, w małym domeczku 
pomiędzy ludźmi - ot po sąsiedzku, 
sam, bez teściowej, dzieci i żony, 
mieszkał staruszek pewien zmarszczony. 
Jako, że kotów hodował parkę 
pokrytą sierścią miał marynarkę. 
Do tego jeszcze w skarpetkach dziury 
co dopełniały obraz ponury. 
Cicho się jakoś po świecie plątał, 
ni prawa jazdy, ni w banku konta... 
Z rodziny został sam, z bratanicą 
- co wielokrotną była dziewicą. 
Miał ten staruszek do władzy parcie 
i o tę władzę walczył zażarcie. 
Wreszcie na przekór całemu światu 
zbudował sobie partię frustratów, 
która na skutek losu przekory 
w końcu wygrała w Polsce wybory 
i bez wątpienia za ich przyczyną 
okropnie nam się dziadek "rozwinął". 
Realizując swój pomysł śmiały 
podporządkował sobie Kraj cały. 
Rozdawał "stołki" i kasę dzielił 
tłumacząc reszcie obywateli, 
że choć jest kiepsko i gorzej będzie 
to on ich dobro wciąż ma na względzie, 
nie czerpiąc z tego korzyści żadnych 
- sam skromny, biedny i nieporadny. 
Aż nagle szarym styczniowym świtem 
w świat poszły wieści niesamowite, 
że to nie tylko dom i dwa koty 
lecz jeszcze kilka miliardów złotych .... 
tak pomalutku do grosza grosik... 
biedny dziadunio Polsce "zakosił". 
WIĘC DZIŚ MĄDRZEJSI TYM DOŚWIADCZENIEM 
NA PRZYSZŁOŚĆ CZUJNI BĄDŹMY SZALENIE 
I NAUCZENI DZISIEJSZĄ CHWILĄ WCIĄŻ PAMIĘTAJMY 
- POZORY MYLĄ!!


Maj
18
2020
Dodał poniedziałek, 18 maja 2020r.

Uśmiałem się, bo wierszyk dowcipny i rozśmieszający. Ma tylko jedną wadę - jego końcówka jest kłamliwa. Ot, taki drobny felerek.


Maj
18
2020
Dodał poniedziałek, 18 maja 2020r.

Wiersz byłby śmieszny gdyby był kłamliwy. Ten wyzwala u normalnego człowieka gorycz i żałość. Jedyny SUŁTAN w Europie z ogromną obstawą zbrojną , który nie ma kontaktów z prawdziwymi przywódcami państw o różnych systemach ustrojowych. Sułtan bezwzględny i mściwy jak donoszą jego znajomi. Zbudował podwaliny ustroju  reżimowego . Zamienił ,,dyktaturę proletariatu " na ,,dyktaturę miernoty intelektualnej " , która za wypracowne przez społeczeństwo pieniądze pieści swoje żądze kosztownymi wydatkami ( przeloty samolotowe , dotacje , nagrody , wille. limuzyny, luksusowe sekretarki za 50 tys miesięcznie i stanowicha w spólkach). Drwiny w programach radiowych i TV z prostych ludzi i radości z sukcesów rządzących. Tak już było i powróciło.


Maj
18
2020
Dodał poniedziałek, 18 maja 2020r.

Nie rozpłacz się 'wizjonerze jak Hołownia bo wyjdziesz na mazgaja a jeśli twoje kassandryczne wizje się sprawdzą, to źle dla Twoich kumpli "zdradzieckich mord" a dobrze dla nas Polaków, "miernot intelektualnych", jak byłeś łaskaw nas nazwać. Opisujesz tu jakoby bizantyjskie obyczaje rządzących, co do których nie będę się wypowiadał, bo KAŻDA władza ma takie ciągoty a ta najmniej a czy za rządów PO też jojczyłeś czyś był w grupie uprzywilejowanych, hę? A co do goryczy i żałości a nawet wścieklicy, to występują te zjawiska głównie u oderwanych wyborami od pełnych żarcie koryt świnskich ryjów, które same nazwały się totalnymi i ich kwik rozlega się na całą  Polskę a nawet Europę.


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

Jak śmiesz zaliczać się do rodziny Polaków jeżeli głosisz poglądy , które są szkodliwe dla Polski ? Kaczyński twój idol wyprowadza z UE , a  ty jego rozumiesz ? DEBILEM jesteś ( to stan umysłu ). Polska samodzielna i samowystarczająca w XXI wieku ! Polska od morza do morza ! Hasła wstydliwe dla ludzi myślących. Polska w przededniu głębokiego kryzysu gospodarczego rozwija się przy pomocy propagandowej tuby Kurskiego ( głupi lud wszystko kupi ). Holecka za głoszenie nie swoich poglądów otrzymuje 40 tys zł miesięcznie. 2 mld zł dla TVP dla takich jak ona. Respiratorów brak , a służba zdrowia pada na twarz . Państwo chorego Kaczyńskiego musi upaść. A debile realizujące jego pomysły poniosą odpowiedzialność . Macierewicz stanie przed sądem i opowie jak z Kaczyńskim walczyli z komuną , która ich pobłażliwie traktowała.


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

Do tej pory traktowałem Cię pobłażliwie sadząc, że jesteś przypadkiem lekkiego upośledzenia. Ale jak widać, twój przypadek jest poważniejszym, więc dalsze dywagacje z Tobą jest zwykłą stratą czasu, który można spożytkować inaczej. Żegnaj więc pomyleńcze i uważaj, by się zbytnio nie podniecać, bo to bywa szkodliwe dla zdrowia.


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

Jako kontynuator oddziałów Kiszczaka do zwalczania przeciwników władzy zadanie swoje wykonujesz doskonale. Posiadasz wiedzę szczątkową lub hasłową i uniemożliwiasz ludziom normalnym wypowiadać swojego poglądu . Posiadasz nabyte umiejętności zastraszania przeciwnika w sytuacjach trudnych W sytuacjach krańcowych możesz być wykorzystany do walki wręcz , aż do ostatniej kropli krwi.Takie szkolenie przechodzą ludzie , którzy ,,zaciągają się na służbę dla partii rządzącej ". Nie pojmują jeszcze , że ta słuzba jest okresowa i po zmianie rządu musi opuścić miejsce  dla kolejnego ,, nieświadomego ". Przyciąga płaca. Zacznij uczestniczyć w polemikach po zdobyciu pogłębionej wiedzy historycznej. Kursy licencjackie to za mało.


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

Jednak są w Moim Pasłęku ludzie mądrzy .I nie mam tu na myśli ,,optymisty,,Osobnikowi temu zabrałbym ,,opty,, i zostawiłbym  tylko ,,mist,,I nie chodzi tu o angielską mgłę,ale to co znaczy w j.niemieckim.Ma ten osobnik kursy licencjackie to prawda,ale tańca i nie wiem czy towarzyskiego..Myślę też,że dokształca się zdalnie słuchając radyjka niby ,,faceta,, w czarnej sukience.Pan Prezydent Trzaskowski przywróci Polskę do normalności.Pozdrowionka wizjonerze od normalnych Polaków.


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

 

Zatrzymali niewidomego mężczyznę i wywieźli do Grodziska.

     Pan Damian: – Zerwali mi saszetkę z najpotrzebniejszymi rzeczami. Zaczęli przeszukiwać. Wiele razy usłyszałem, że nie jestem niewidomy, bo widzieli, że obsługuje glukometr oraz telefon. Swoją drogą te dwa przedmioty mają oprzyrządowania dla niewidzących i też zostały mi zabrane. Zostałem wywieziony z paroma osobami, również protestującymi, do Grodziska Mazowieckiego pod Warszawę. Nie znam tych terenów. Jedynie ja spośród osób z radiowozu nie miałem kajdanek. Czemu? Bo niewidomy nie ucieknie, tak usłyszałem. 

Na komendzie spędził kilka godzin. W kolejce, wśród innych zatrzymanych. Dostał mandat za „tworzenie zagrożenia dla życia i zdrowia”, którego nie przyjął. Sprawa zostanie teraz przekazana do sądu i sanepidu.

Według jego relacji policji nie interesowało, jak wróci do Warszawy. – Gdyby nie dobrowolna pomoc nieznanego człowieka, nie wiem, jak wróciłbym sam do domu.


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

Wróżka wysłała męża, zamiast sama obwieścić przyszłość? "Pan Prezydent Trzaskowski" dostatecznie już zasmrodził Warszawę, teraz chce zalać gówniszczem całą Polskę?


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

Rozśmieszony zluzuj majty bo ci żyłka pierdząca pęknie.Ze smrodem to masz rację,ale wali nim z Żoliborza.No i gdyby kurdupel miał żonę to sperma nie cisnęłaby temu osobnikowi na mózg, a raczej na koci móżdzek.


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

Prezydent w naszym kochanym kraju bez zaplecza politycznego w Sejmie może tylko obiecywać.Właśnie tylko to potrafi wspomniany wyżej p.Trzaskowski. Czekam na wyznaczenie daty wyborów i pierwsze wystąpienie tego pana. Kto go zastąpi gdy notowania będą w okolicy zera? 


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

Prezydent ma reprezentować wszystkich Polaków i ma być Naszym prezydentem,a nie tylko jednej partii.Przecież ten obecny to nawet jak chce puścić bąka to musi mieć zdodę właściciela kota.


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

A jakie zaplecze w parlamenncie miał kaczor mlodszy jak preziem zostawał?


Maj
19
2020
Dodał wtorek, 19 maja 2020r.

Prezydent ma określone poglądy i program  który przedstawił wyborcom w czasie kampani. Słowa, że jest Prezydentem wszystkich to taki slogan wyborczy. W chwili gdy L. Kaczyński obejmował w grudniu 2005 roku urząd Prezydenta w Sejmie większość parlamentarną tworzyło PIS, Samoobrona i LPR.


Maj
20
2020
Dodał środa, 20 maja 2020r.

Zaplecze polityczne, to partia. Tylko Hołownia występuje jako bezpartyjny. Może skończyć jak Kukiz , ale nie musi. Przeczytałem o związkach Morawieckiego i Hołowni z Sorosem . OHO! To już coś. Tam śmietanka naszej głównej inteligencji żydowskiego pochodzenia. Moja wizja tak wysoko nie sięga. Załamane zostały również moje przewidywania odnośnie rozległości i obszaru złodziejstwa oraz korupcji nie tylko politycznej. Gliński - profesor , a ile pieniędzy wydawał na Rydzyka, Macierewicza , braci  Szumowskich itd Chyba drukarnia nie zdoła zapewnić banknotów na tak hojne rozdawnictwo. Karty do głosownia , zakupy dla służby zdrowia. Początek wojny o media , wojna o Sąd Najwyższy i powszechna drożyzna. Początek prawdziwego kryzysu Państwa. Amen


Maj
20
2020
Dodał środa, 20 maja 2020r.

Dlaczego na końcu swoich pesemistycznych wizji piszesz słowo AMEN czyli w tłumaczeniu niech tak będzie lub niech się stanie. Życzysz źle Ojczyźnie?


Maj
20
2020
Dodał środa, 20 maja 2020r.

Jestem katolikiem i każdą myśl kończę - Amen. Mozna tego słowa użyć również w innych konfiguracjach np przepadł na amen itd Moim życzeniem jest aby nie został wybrany DUDA na prezydenta , bo pognębi Polskę na AMEN.. Żuliki rządzą krajem od lat. Myślałem , że zgraja ,,tuskowców " nakradła wystarczająco , ale przyszła do władzy ŻULIA i ta dopiero wyrabia halucynacje w biały dzień. Nazwali się PIS i doją ( tak  śpiewał DUDA - Ojczyznę dojną racz nam dać Panie ! Dopasował hasło do poczynań. Miernota wyjechała do Brukseli , bez znajomości ,,cudzych "języków i doją . A w kraju ? Kto i kiedy ich rozliczy ? Nawet pracujący dla idei wyciągnął ze szpitala 400 tys a Srebrna też do rozliczenia . Wszędzie  nakradli na Amen


Maj
20
2020
Dodał środa, 20 maja 2020r.

Zgroza! jak wrogowie Polski namącili w głowach niektórym ludziom.


Maj
20
2020
Dodał środa, 20 maja 2020r.

Straszne to , jak wrogowie Polski w ciągu 5 lat rządzenia okradli , otumanili , ogłupili połowę populacji Narodu Polskiego . Grabią ogromne pieniądze za pomocą różnych organizacji powołanych dla tego celu np Narodowy Fundusz i setki nazw szczegółowych. Z tych funduszy wypływają pieniądze wypracowane przez ,,ciemny lud" i bawi się nimi klasa panująca. Oficjalnie! Przypuszczam , że tylko tacy ludzie jak ,,optymista " itp nie chcą przyjąć do wiadomości , kto jest prawdziwym wrogiem Polski. Nie Rosja , która ma problemy swoje. Prawdziwy wróg Polski jest wewnątrz naszej Ojczyzny. To ustrój partyjny i partyjniactwo demoluje moralne i społeczne skutki rozwoju kraju . Ciemnota pracuje i cieszy się z każdego grosza 500+ a cwaniaki , nieuki , miernota zawodowa idzie do władzy poprzez listy wyborcze i rządzi korzystając z dobrodziejstw władzy. Tutaj wrogowie! Amen


Maj
20
2020
Dodał środa, 20 maja 2020r.

Nie odpowiadajcie temu wizjonerowi na jego dyrdymały, bo to go nakręca jeszcze bardziej i zamęczy tu nas wszystkich. Popisze, popisze i przestanie z braku odzewu.


Maj
20
2020
Dodał środa, 20 maja 2020r.

Dyrdymały to piszą ludzie twojego pokroju,,znudzony,,.Dlaczego ty się prawdy boisz?A wizjoner nic nie zmyśla,taka jest prawda.


Maj
20
2020
Dodał środa, 20 maja 2020r.

Widzisz znudzony. Chłopina ma alergię na rządzących i PIS. Nie zdaje sobie sprawy że ten stan rzeczy będzie jeszcze trochę trwał. Ciekawe czy go naipierw własny jad zeżre czy nastąpi zmiana rządzących. Obstawiam pierwszy wariant. Tak na koniec. Jak musiał nakłamać ze słowem amen. Z ostatnich kilkunastu wpisów dopiero na zwróconą uwagę ostatnie trzy tak zakończył. Nawet chłopina kłamać nie potrawi. Tego w mediach nie wyczytał.Biedak i tyle. 


Maj
21
2020
Dodał czwartek, 21 maja 2020r.

Jest w tej polemicznej debacie jakaś GNIDA , która dyskusję zamyka jednym zdaniem. Nawet ambicji nie ma , aby poczytać w wikipedii , że słowo ,,amen"używane jest powszechnie jako zwrot ,,niech tak będzie ". O moje zdrowie nie musisz się martwić , bo ja piszę teksty , które dostępne są powszechnie. Treści ,które przekazuję powinny być analizowane w szkołach podczas lekcji wychowawczych od najmłodszych lat. Zaniedbania doprowadziły do takich sytuacji , że w przestrzeni publicznej pojawiło się mnóstwo GNID , które niszczą tkankę zdrowomyślącej młodzieży. GNIDY nie zauważają , że coraz więcej młodzieży kształci się poza granicami kraju , bo poziom wiedzy uzyskiwanej w kraju jest beznadziejny.Dotyczy wiedzy ogólnej , bo specjaliści są w cenie . Ale Misiewicz po szkole o Rydzyka zarządza najnowocześniejszą firmą informatyczną G5.A politolodzy , to głowni specjaliści od wszystkiego , podobnie historycy , ostatnio lekarzom spodobało się pałętać w polityce.Spodobały się im również organizacje przykościelne jak Opus Dei,Ordo luris, Zakon maltański itp Są tam znane ,,figury"


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko
09:10 dziś
Ten sam

Zobacz kto robi projekt. Zdaje się, ze inżynier...

Do końca czerwca musi być znany wykonawca
09:04 dziś
Pytam

To z pani burmistrz taka estetka, że brudu i...

Grały nadzieje piłkarskie i oldboye
09:04 dziś
Noo

Pewnie betonozy ciąģ dalszy, ponieważ zwykle przy...

Do końca czerwca musi być znany wykonawca
08:59 dziś
Pytam

Wiem! Wyjaśniłem tym, którzy być może zachłysnęli...

Grały nadzieje piłkarskie i oldboye
08:57 dziś
O matko

W bród u Ciebie opinii, ale rzekomy brud na...

Grały nadzieje piłkarskie i oldboye
08:35 dziś
Wojtas

Wszyscy sie cieszą, a jednak wszędzie ukazuje sie...

Grały nadzieje piłkarskie i oldboye
08:34 dziś
Radny

To był sarkazm, przecież ten stadion jest w...

Grały nadzieje piłkarskie i oldboye
Dziś: 14Wczoraj: 47więcej 61803
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Niedziela 19 maja

20°
wiart: 5.83 m/s wilgotność 63% ciśnienie 1013 hPa zachmurzenie 4% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:31
Zachód: 20:44

PON

11° - 21°

WT

12° - 21°

ŚR

12° - 24°

CZW

14° - 25°

PT

15° - 22°

SOB

13° - 25°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08