27 stycznia 2021 Przybysława, Anieli, Jerzego
Reklama Heops

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  2020-10-08

Utworzono Komitet Inicjatywy Ustawodawczej . Jego celem jest wypowiedzenie przez Polskę genderowej Konwencji stambulskiej i rozpoczęcie prac nad Konwencją o prawach rodziny. Rejestracja Komitetu oznacza rozpoczęcie oficjalnej zbiórki podpisów pod projektem ustawy. Konwencja stambulska podważa prawa przysługujące rodzinom oraz narzuca ideologiczne i nieskuteczne rozwiązania krajom, które ją ratyfikowały. STRONA INICJATYWY - LINK : http://chronmyrodziny.pl/


#Marek Chrapan

  2020-10-08

Konwencja stambulska to dokument, który, pomimo upływu pięciu lat od jego przyjęcia, wciąż budzi istotne kontrowersje. Zbudowany on został na ideologii gender, która kobiecość i męskość postrzega wyłącznie jako społeczne konstrukty, niezależne od obiektywnych uwarunkowań wynikających z biologii i upatruje w istnieniu ról płciowych źródła przemocy i dyskryminacji. Wprowadzenie tego kontrowersyjnego paradygmatu walki z przemocą jest niezgodne z szeregiem przepisów polskiej Konstytucji.


A jaką ty masz rodzinę?


#co prawda to prawda

  2020-10-09

Prawda jest taka, że normalnie funkcjonujacy w rodzinie facet czy kobieta, nie mają z gender problemu. Tylko dewiantów interesuje to, co kto robi w swoim łóżku.


#pasłęcki obserwator

  2020-10-10

Prawda jest taka, że agitatorzy LGBT chcą  Bogu ducha winnych nieszczęśników, pokrzywdzonych przez naturę dewiacją seksualną użyć wbrew ich woli jako mięsa armatniego z walką z normalną rodziną. "Normalnie funkcjonujący w rodzinie facet czy kobieta, nie mają z gender problemu" ale mają problem z aktywistami gender, którzy wszelkimi sposobami chcą ich dzieci przekabacić w gender, na co ci normalni nie wyrażają zgody. Stąd nowe pole walki, wymuszone przez agitatorów gender. Zaatakowany musi się bronić, by nie ulec.


#zzz

  2020-10-10

A kto z tobą obsrYwator walczy? Jak masz /jeśli w ogóle masz/ żonę to w domu możesz ją brać ja tylko ci się podoba, oczywiście za jej zgodą. Nikt ci do wyra nie zajrzy. A ty byś chciał zaglądać innym. Masz pole do popisu, tabuny sukienkowych czekają na ciebie z kamerką.


#pasłęcki obserwator

  2020-10-10

Sęk w tym, że z Tobą "zzz" jakakolwiek rozmowa nie jest możliwa, bo mówisz prostacko i nie na temat a nawet nie wiadomo o czym mówisz. Za to wiadomo, że dyszysz niechęcią a może nawet nienawiścią do tych, którzy nie zgadzają się z bajkami, które masz wtłoczone do głowy.  Zresztą niepotrzebnie wcinasz się między wódkę a zakąskę, bo nie tobie odpowiadałem swoim komentarzem.


#sierżant LWP

  2020-10-10

Pasłęcki obserwatorze,a ja nie zgadzam się z bajkami,które ty i inne mohery mają wtłoczone na siłę do łepetyny.I nie wiedzą co to jest gender.A Ty napewno nawet nie wiesz jak to słowo się wymawia.


>>>>nie tobie odpowiadałem swoim komentarzem<<<<<  pisze obsrYwator, oczywiście bez sensu w zacytowanej  frazie. Pisze też o czyimś prostactwie swojego prymitywizmu nie zauważając.


#twoj stary pijany

  Ponad 2 mieiące temu, 2020-11-22

Gościu chyba cie leb boli. jazda z pisem i konfa elo
    Formularz odpowiedzi


    Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności
    nasza2