19 października 2019 Ziemowita, Jana, Pawla

Klasa okręgowa grupa II

dodał Redakcja2017-09-06
LP. Nazwa Mecze Punkty Bramki
1 Barkas Tolkmicko 11 28 30:14
2 GSZS Rybno 11 24 37:10
3 Polonia Iłowo 11 21 24:16
4 Unia Susz 11 21 30:16
5 GKS Stawiguda 11 20 29:25
6 Olimpia Olsztynek 11 20 25:17
7 Start Nidzica 11 18 20:20
8 Tęcza Miłomłyn 11 18 18:17
9 Polonia Pasłęk 12 15 30:33
10 Kormoran Zwierzewo 11 13 25:31
11 Grunwald Gierzwałd 11 12 19:25
12 Fortuna Dorotowo Gągławki 11 12 18:26
13 Ewingi Zalewo 12 11 17:28
14 Płomień Turznica 11 7 18:30
15 Orzeł Janowiec Kościelny 11 5 13:27
16 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 11 4 15:35
Kolejka 1: 10 - 11 sierpnia  
Płomień Turznica - Polonia Pasłęk 3:3
Start Nidzica - GKS Stawiguda 0:1
Tęcza Miłomłyn - Ewingi Zalewo 2:2
Barkas Tolkmicko - Olimpia Olsztynek 2:1
Grunwald Gierzwałd - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:1
Kormoran Zwierzewo - GSZS Rybno 0:5
Fortuna Dorotowo - Orzeł Janowiec 1:1
Polonia Iłowo - Unia Susz 0:1

Kolejka 2: 14 sierpnia  
Polonia Pasłęk - Unia Susz 2:1
Orzeł Janowiec - Polonia Iłowo 1:2
GSZS Rybno - Fortuna Dorotowo 8:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Kormoran Zwierzewo 3:4
Olimpia Olsztynek - Grunwald Gierzwałd 3:1
Ewingi Zalewo - Barkas Tolkmicko 1:3
GKS Stawiguda - Tęcza Miłomłyn 1:2
Płomień Turznica - Start Nidzica 4:5

Kolejka 3: 17 - 18 sierpnia  
Start Nidzica - Polonia Pasłęk 3:2
Tęcza Miłomłyn - Płomień Turznica 1:1
Barkas Tolkmicko - GKS Stawiguda 3:2
Grunwald Gierzwałd - Ewingi Zalewo 2:3
Kormoran Zwierzewo - Olimpia Olsztynek 1:3
Fortuna Dorotowo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7:1
Polonia Iłowo : GSZS Rybno 2:2
Unia Susz - Orzeł Janowiec 5:0

Kolejka 4: 24 - 25 sierpnia  
Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec Kościelny 4:2
GSZS Rybno - Unia Susz 3:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Polonia Iłowo 1:3
Olimpia Olsztynek - Fortuna Dorotowo 0:1
Ewingi Zalewo - Kormoran Zwierzewo 4:2
GKS Stawiguda - Grunwald Gierzwałd 3:1
Płomień Turznica - Barkas Tolkmicko 2:4
Start Nidzica - Tęcza Miłomłyn 1:0

Kolejka 5: 31 sierpnia  - 1 września  
Tęcza Biskupiec - Polonia Pasłęk 5:2
Barkas Tolkmicko - Start Nidzica 2:1
Grunwald Gierzwałd - Płomień Turznica 3:0
Kormoran Zwierzewo - GKS Stawiguda 2:7
Fortuna Dorotowo - Ewingi Zalewo 1:1
Polonia Iłowo - Olimpia Olsztynek 2:2
Unia Susz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:1
GSZS Rybno - Orzeł Janowiec 4:0

Kolejka 6: 7 - 8 września  
Polonia Pasłęk - GSZS Rybno 4:4
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Orzeł Janowiec 3:2
Olimpia Olsztynek - Unia Susz 2:5
Ewingi Zalewo - Polonia Iłowo 2:2
GKS Stawiguda - Fortuna Dorotowo 3:2
Płomień Turznica - Kormoran Zwierzewo 2:2
Start Nidzica - Grunwald Gierzwałd 3:1
Tęcza Miłomłyn - Barkas Tolkmicko 0:3

Kolejka 7: 14 - 15 września  
Barkas Tolkmicko - Polonia Pasłęk 3:3
Grunwald Gierzwałd - Tęcza Miłomłyn 2:4
Kormoran Zwierzewo - Start Nidzica 1:3
Fortuna Dorotowo - Płomień Turznica 2:3
Polonia Iłowo - GKS Stawiguda 4:1
Unia Susz - Ewingi Zalewo 4:1
Orzeł Janowiec - Olimpia Olsztynek 1:1
GSZS Rybno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:0

Kolejka 8: 21 - 22 września  
Polonia Pasłęk - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:1
Olimpia Olsztynek - GSZS Rybno 2:1
Ewingi Zalewo - Orzeł Janowiec 1:1
GKS Stawiguda - Unia Susz 3:2
Płomień Turznica - Polonia Iłowo 1:4
Strat Nidzica - Fortuna Dorotowo 1:2
Tęcza Miłomłyn - Kormoran Zwierzewo 1:2
Barkas Tolkmicko - Grunwald Gierzwałd 2:0

Kolejka 9: 28 - 29 września  
Grunwald Gierzwałd - Polonia Pasłęk 2:1
Kormoran Zwierzewo - Barkas Tolkmicko 2:6
Fortuna Dorotowo - Tęcza Miłomłyn 1:1
Polonia Iłowo - Start Nidzica 2:1
Unia Susz - Płomień Turznica 4:1
Orzeł Janowiec - GKS Stawiguda 4:4
GSZS Rybno - Ewingi Zalewo 4:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Olimpia Olsztynek 1:5

Kolejka 10 - 5 -6 października  
Polonia Pasłęk - Olimpia Olsztynek 1:4
Ewingi Zalewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1
GKS Stawiguda - GSZS Rybno 2:2
Płomień Turznica - Orzeł Janowiec 1:1
Start Nidzica - Unia Susz 1:5
Tęcza Miłomłyn - Polonia Iłowo 4:1
Barkas Tolkmicko - Fortuna Dorotowo 2:0
Grunwald Gierzwałd - Kormoran Zwierzewo 0:4

Kolejka 11 - 12-13 października  
Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk 5:1
Fortuna Dorotowo - Grunwald Gierzwałd 1:5
Polonia Iłowo - Barkas Tolkmicko 2:0
Unia Susz - Tęcza Miłomłyn 1:2
Orzeł Janowiec - Strat Nidzica 0:1
GSZS Rybno - Płomień Turznica 1:0
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - GKS Stawiguda 2:3
Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo 2:1

Kolejka 12 - 19 -20 października  
Polonia Pasłęk - Ewingi Zalewo 4:0
GKS Stawiguda - Olimpia Olsztynek 1:4
Płomień Turznica - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:5
Start Nidzica - GSZS Rybno 1:2
Tęcza Miłomłyn - Orzeł Janowiec 1:0
Barkas Tolkmicko - Unia Susz 1:1
Grunwald Gierzwałd - Polonia Iłowo  
Kormoran Zwierzewo - Fortuna Dorotowo 5:1

Kolejka 13 - 26 -27 października  
  2:0
  6:1
  7:1
  1:0
  0:0
  5:0
  5:3
  5:0

Kolejka 14 - 3 - 4 listopada  
  5:0
  3:3
S 0:0
  3:0
  1:3
  0:6
  0:3
  1:2

Kolejka 15 -10-11 listopada  
Orzeł Janowiec - Polonia Pasłęk 2:0
Błękitni Orneta - Gmina Kozłowo 5:2
Olimpia Olsztynek - Kormoran Zwierzewo 2:0
GSZS Rybno - FC Dajtki 10:2
Radomniak - Polonia Markusy 2:1
Warmia Olsztyn - Huragan II Morąg 3:1
Ewingi Zalewo - Start Nidzica 2:3
GKS Stawiguda - Płomień Turznica 1:2

Kolejka 16 - 17 -18 listopada  
Gmina Kozłowo - Olimpia Olsztynek 2:6
Polonia Pasłęk - Płomień Turznica 5:1
GKS Stawiguda - Start Nidzica 2:2
Ewingi Zalewo - Huragan II Morąg 0:1
Warmia Olsztyn - Polonia Markusy 7:0
Radomniak - FC Dajtki 1:0
GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo 9:4
Błękitni Orneta - Orzeł Janowiec 0:1

Kolejka 17 - 24-25 marca  
Błękitni Orneta - Polonia Pasłęk 1:5
Orzeł Janowiec - Olimpia Olsztynek 1:2
Gmina Kozłowo - GSZS Rybno 3:4
Kormoran Zwierzewo - Radomniak 4:1
FC Dajtki - Warmia Olsztyn 0:5
Polonia Markusy - Ewingi Zalewo 4:0
Huragan II Morąg - GKS Stawiguda 3:2
Start Nidzica - Płomień Turznica 4:2

Kolejka 18 - 30 - 31 marca  
Polonia Markusy - GKS Stawiguda 0:1
Polonia Pasłęk - Start Nidzica 1:0
Płomień Turznica - Huragan II Morąg 2:1
Ewingi Zalewo - FC Dajtki 3:2
Warmia Olsztyn - Kormoran Zwierzewo 4:0
Radomniak - Gmina Kozłowo 2:4
GSZS Rybno - Orzeł Janowiec 0:0
Olimpia Olsztynek - Błękitni Orneta 1:2

Kolejka 19 - 6 - 7 kwietnia  
GKS Stawiguda - FC Dajtki 0:3
Olimpia Olsztynek - Polonia Pasłęk 2:1
Błękitni Orneta - GSZS Rybno 0:1
Orzeł Janowiec - Radomniak 1:3
Gmina Kozłowo - Warmia Olsztyn 1:2
Kormoran Zwierzewo - Ewingi Zalewo 11:2
Polonia Markusy - Płomień Turznica 0:0
Huragan II Morąg - Start Nidzica 2:2


Kolejka 11 - 13-14 kwietnia  
Gmina Kozłowo - Ewingi Zalewo 2:3
Polonia Pasłęk - Huragan II Morąg 0:4
Start Nidzica - Polonia Markusy 4:0
Płomień Turznica - FC Dajtki 4:2
GKS Stawiguda - Kormoran Zwierzewo 2:4
Warmia Olsztyn - Orzeł Janowiec 3:0
Radomniak - Błękitni Orneta 0:1
GSZS Rybno - Olimpia Olsztynek 1:2

Kolejka 12 - 20 kwietnia  
GSZS Rybno - Polonia Pasłęk 3:1
Olimpia Olsztynek - Radomniak 0:0
Błękitni Orneta - Warmia Olsztyn 2:1
Orzeł Janowiec - Ewingi Zalewo 2:2
Gmina Kozłowo - GKS Stawiguda 2:2
Kormoran Zwierzewo - Płomień Turznica 6:2
FC Dajtki - Start Nidzica 1:4
Polonia Markusy - Huragan II Morąg 1:2

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia  
Gmina Kozłowo - Płomień Turznica 1:2
Polonia Pasłęk - Polonia Markusy 10:1
Huragan II Morąg - FC Dajtki 0:1
Start Nidzica - Kormoran Zwierzewo 3:2
GKS Stawiguda - Orzeł Janowiec 3:2
Ewingi Zalewo - Błękitni Orneta 1:6
Warmia Olsztyn - Olimpia Olsztynek 3:0
Radomniak - GSZS Rybno 1:1

Kolejka 14 - 4 - 5 maja  
Polonia Pasłęk - Radomniak 3:1
GSZS Rybno - Warmia Olsztyn 1:2
Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo 2:4
Błękitni Orneta - GKS Stawiguda 5:2
Orzeł Janowiec - Płomień Turznica 1:2
Gmina Kozłowo - Start Nidzica 2:1
Kormoran Zwierzewo - Huragan II Morąg 6:1
FC Dajtki - Polonia Markusy 6:0

Kolejka 15 - 11 - 12 maja  
FC Dajtki - Polonia Pasłęk 4:3
Gmina Kozłowo - Huragan II Morąg 0:3
Polonia Markusy - Kormoran Zwierzewo 2:0
Start Nidzica - Orzeł Janowiec 3:2
Płomień Turznica - Błękitni Orneta 0:1
GKS Stawiguda - Olimpia Olsztynek 1:3
Ewingi Zalewo - GSZS Rybno 1:4
Warmia Olsztyn - Radomniak 2:0

Kolejka 18 - 19 maja  
Warmia Olsztyn - Polonia Pasłęk 1:1
Radomniak - Ewingi Zalewo 2:2
GSZS Rybno - GKS Stawiguda 7:2
Olimpia Olsztynek - Płomień Turznica 6:1
Błękitni Orneta - Start Nidzica 2:0
Orzeł Janowiec - Huragan II Morąg 1:0
Gmina Kozłowo - Polonia Markusy 4:1
Kormoran Zwierzewo - FC Dajtki 6:2

Kolejka 17 - 25 - 26 maja  
Gmina Kozłowo - FC Dajtki 2:1
Polonia Pasłęk - Kormoran Zwierzewo 0:1
Polonia Markusy - Orzeł Janowiec 0:2
Huragan II Morąg - Błękitni Orneta 0:3
Start Nidzica - Olimpia Olsztynek 4:3
Płomień Turznica - GSZS Rybno 4:0
GKS Stawiguda - Radomniak 1:0
Ewingi Zalewo - Warmia Olsztyn 1:3

Kolejka 18 - 2 9 maja  
Ewingi Zalewo - Polonia Pasłęk 3:5
Warmia Olsztyn - GKS Stawiguda 4:1
Radomniak - Płomień Turznica 3:1
GSZS Rybno - Start Nidzica 4:5
Olimpia Olsztynek - Huragan II Morąg 0:3
Błękitni Orneta - Polonia Markusy 5:1
Orzeł Janowiec - FC Dajtki 4:0
Gmina Kozłowo - Kormoran Zwierzewo 3:6

Kolejka 19 - 1 -2 czerwca  
Gmina Kozłowo - Polonia Pasłęk 1:1
Kormoran Zwierzewo - Orzeł Janowiec 4:2
FC Dajtki - Błękitni Orneta 0:3
Polonia Markusy - Olimpia Olsztynek 2:5
Huragan II Morąg - GSZS Rybno 4:0
Start Nidzica - Radomniak 5:0
Płomień Turznica - Warmia Olsztyn 1:5
GKS Stawiguda - Ewingi Zalewo 3:1

Kolejka 20 - 8 - 9 czerwca  
Gmina Kozłowo - Orzeł Janowiec 0:0
GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk 2:4
Ewingi Zalewo - Płomień Turznica 3:6
Warmia Olsztyn - Start Nidzica 5:2
Radomniak - Huragan II Morąg 1:3
GSZS Rybno - Polonia Markusy 3:2
Olimpia Olsztynek - FC Dajtki 9:3
Błękitni Orneta - Kormoran Zwierzewo 6:5

Kolejka 21 - 15 czerwca  
Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec 3:2
Gmina Kozłowo - Błękitni Orneta 3:1
Kormoran Zwierzewo - Olimpia Olsztynek 7:1
FC Dajtki - GSZS Rybno 3:6
Polonia Markusy - Radomniak 3:2
Huragan II Morąg - Warmia Olsztyn 2:2
Start Nidzica - Ewingi Zalewo 7:0
Płomień Turznica - GKS Stawiguda 8:5

Kolejka 22 -  
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0

Kolejka 23 - 5-6 maja  
Radomniak Radomno - Polonia Pasłęk 0:0
GSZS Rybno - GKS Stawiguda 0:0
Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo 0:0
Fortuna Dorotowo Gągławki - Kormoran Zwierzewo 0:0
Orzeł Janowiec Kościelny - Płomień Turznica 0:0
Osa Ząbrowo - Polonia Iłowo 0:0
Czarni Rudzienice - Huragan II Morąg 0:0
ITS Jeziorak Iława - Dąb Kadyny 0:0

Kolejka 24 - 12-13 maja  
Polonia Pasłęk - ITS Jeziorak Iława 0:0
Dąb Kadyny - Czarni Rudzienice 0:0
Huragan II Morąg - Osa Ząbrowo 0:0
Polonia Iłowo - Orzeł Janowiec Kościelny 0:0
Płomień Turznica - Fortuna Dorotowo Gągławki 0:0
Kormoran Zwierzewo - Olimpia Olsztynek 0:0
Ewingi Zalewo - GSZS Rybno 0:0
GKS Stawiguda - Radomniak Radomno 0:0

Kolejka 25 - 19-20 maja  
GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk 0:0
Radomniak Radomno - Ewingi Zalewo 0:0
GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo 0:0
Olimpia Olsztynek - Płomień Turznica 0:0
Fortuna Dorotowo Gągławki - Polonia Iłowo 0:0
Orzeł Janowiec Kościelny - Huragan II Morąg 0:0
Osa Ząbrowo - Dąb Kadyny 0:0
Czarni Rudzienice - ITS Jeziorak Iława 0:0

Kolejka 26 - 26-27 maja  
Olimpia Olsztynek - Polonia Iłowo 0:0
Polonia Pasłęk - Czarni Rudzienice 0:0
ITS Jeziorak Iława - Osa Ząbrowo 0:0
Dąb Kadyny - Orzeł Janowiec Kościelny 0:0
Huragan II Morąg - Fortuna Dorotowo Gągławki 0:0
Płomień Turznica - GSZS Rybno 0:0
Kormoran Zwierzewo - Radomniak Radomno 0:0
Ewingi Zalewo - GKS Stawiguda 0:0

Kolejka 27 - 30 maja  
Ewingi Zalewo - Polonia Pasłęk 0:0
GKS Stawiguda - Kormoran Zwierzewo 0:0
Radomniak Radomno - Płomień Turznica 0:0
GSZS Rybno - Polonia Iłowo 0:0
Olimpia Olsztynek - Huragan II Morąg 0:0
Fortuna Dorotowo Gągławki - Dąb Kadyny 0:0
Orzeł Janowiec Kościelny - ITS Jeziorak Iława 0:0
Osa Ząbrowo - Czarni Rudzienice 0:0

Logowanie / Rejestracja


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Pozostało1 dzień

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...


Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało17 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...


Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało17 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...