3 marca 2021 Maryny, Kunegundy, Tycjana
Reklama Heops

BARTEX Sp. z o.o. w Pasłęku zatrudni pracownika na stanowisko: SEKRETARKA

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad miesiąc temu, 2021-01-22
0

55 249 99 30

W związku z dynamicznym rozwojem firmy

BARTEX Sp. z o.o. w Pasłęku zatrudni pracownika na stanowisko:

SEKRETARKA

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa sekretariatu
  • obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • prowadzenie terminarza spotkań Zarządu
  • organizowanie i obsługa spotkań i wyjazdów służbowych
  • sporządzanie zestawień, tworzenie prezentacji
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – wymóg konieczny
  • mile widziana znajomość języka francuskiego lub hiszpańskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • dyspozycyjność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uzyskania dodatkowego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

na adres Spółki 14-400 Pasłęk ul. Dworcowa 4a lub mail bart-ex@bart-ex.pl

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez BARTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Pasłęku przy ul. Dworcowej 4a na potrzeby procesu rekrutacji.

Kontakt w spawie ogłoszenia

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin seriwsu
nasza2