Reklama Heops

BARTEX Sp. z o.o. w Pasłęku zatrudni pracownika na stanowisko: sekretarka

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2021-05-27
0

bart-ex@bart-ex.pl

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa sekretariatu

- obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

- koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji

- prowadzenie terminarza spotkań Zarządu

- organizowanie i obsługa spotkań i wyjazdów służbowych

- sporządzanie zestawień, tworzenie prezentacji

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – wymóg konieczny

- mile widziana znajomość innych języków obcych

- dobra znajomość pakietu MS Office

- samodzielność w wykonywaniu obowiązków

- umiejętność pracy pod presją czasu

- wysoki poziom kultury osobistej

- dyspozycyjność

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i uzyskania dodatkowego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres Spółki 14-400 Pasłęk ul. Dworcowa 4a lub mail bart-ex@bart-ex.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez BARTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Pasłęku przy ul. Dworcowej 4a na potrzeby procesu rekrutacji.

Żwirownia 1140 px
nasza2