14 maja 2021 Bonifacego, Dobieslawa, Macieja
Reklama Heops

FIRMA ENTC DAIRY SOLUTIONS SP. Z O. O. zatrudni SPECJALISTĘ DS. ADMINISTRACJI SPRZEDAŻY

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2021-04-28
0

natalia.domzalska@entcdairysolutions.com

Poszukiwana osoba na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI SPRZEDAŻY

Zakres obowiązków:

- przyjmowanie, przetwarzanie zamówień, monitorowanie etapów realizacji zamówień, zarządzanie niezrealizowanymi zamówieniami,

- dbanie o wizerunek firmy poprzez budowanie relacji oraz współpracę z klientami,

- administracyjna obsługa zamówień,

- wystawianie niezbędnych dokumentów sprzedażowych,

- planowanie załadunków i dostaw do klientów,

- zlecanie transportu działowi logistycznemu,

- obsługa polskich i zagranicznych klientów według standardów firmy,

- bieżąca współpraca z innymi działami firmy (produkcja, magazyn, księgowość) za pośrednictwem plików zdalnych,

- przyjmowanie i wsparcie działu jakości w zakresie obsługi zgłoszeń reklamacyjnych, - dbanie o terminową i rzetelną realizację zadań,

- wprowadzanie danych do systemu ERP;

Wymagania:

- znajomość Pakietu MS Office,

- skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji sprzedażowej,

- terminowość w realizowaniu powierzonych zadań,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku/ znajomość programu ERP/ reguł handlowych Incoterms,

- wykształcenie min. średnie;

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- umowę o pracę,

- możliwości szkoleń i rozwoju;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: natalia.domzalska@entcdairysolutions.com

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w języku angielskim.

Kontakt w spawie ogłoszenia

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin seriwsu
POMOC DROGOWA/ USŁUGI TRANSPORTOWE do 27 TON
nasza2