3 lipca 2022 Jacka, Anatola, Tomasza
Reklama Heops

Oferta pracy: RECEPCJONISTA

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2022-06-06

Sand Valley Company Sp. z o.o. z siedzibą w Rzecznej poszukuje osoby na stanowisko:

RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: Rzeczna

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

- profesjonalna obsługa gości

- meldowanie/wymeldowywanie gości

- reagowanie na bieżące potrzeby gości

- pobieranie opłat za zakwaterowanie oraz grę w golfa

- szeroko rozumiana współpraca z innymi działami

WYMAGANIA:

- dobra znajomość języka angielskiego,

- zdolności komunikacyjne,

- duża motywacja do pracy

- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

- stabilne warunki zatrudnienia

- możliwości rozwoju

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem konkretnego stanowiska na adres email: office@sandvalley.pl

kocham jarka
Żwirownia 1140 px