20 października 2019 Ireny, Kleopatry, Jana

PRACA: KONTROLER JAKOŚCI

Ogłoszenie zostało dodane - 2019-04-17
0

Miejsce pracy: Elbląg, ul. Skrzydlata 28

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kontrola elementów produkcyjnych w celu eliminacji wadliwych półfabrykatów,

- Współtworzenie oraz wprowadzanie procedur usprawniających proces produkcyjny,

- Określenie wymagań jakościowych produktów,

- Dokumentowanie wszelkich wykrytych niezgodności w elementach produkcyjnych,

- Nadzór nad prowadzonymi procesami reklamacyjnymi,

- Tworzenie planów oraz audytów wewnętrznych,

- Sprawowanie kontroli nad jakością wyrobów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego poprzez bieżące monitorowanie oraz analizowanie wyników jakościowych produkcji,

- Wspieranie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu zagadnień jakościowych.

WYMAGANIA:

- Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne,

- Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Mile widziana znajomość branży meblowej,

- Znajomość problematyki i specyfiki pracy działu Kontroli Jakości,

- Praktyczna znajomość obsługi programów komputerowych Windows/MS Office/Excel

- Sprawność działania, podzielność uwagi, odpowiedzialność.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

- Pracę w młodym, ambitnym, energicznym zespole.

 PROSIMY O UMIESZCZENIE W CV KLAUZULI ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH O PONIŻSZEJ TREŚCI:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Październikowe Grand Prix Zakrzewka II

Wydarzenie odddbyło się Dzisiaj 06:30

Uwaga wędkarze. Październikowe zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II odbędą się 20...

Klub Miłośników Poezji zaprasza

Pozostało16 dni

Klub Miłośników Poezji działający przy Bibliotece Publicznej w Pasłęku...

Przypominamy - Klub Miłośników Poezji zaprasza