2 grudnia 2020 Balbiny, Bibianny, Pauliny
Reklama Heops

Praca: MECHANIK-KONSERWATOR

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad tydzień temu, 2020-11-18
0

Firma Sery ICC Pasłęk, działająca w sektorze FMCG,

wchodzącej  w skład międzynarodowej grupy

poszukuje osoby na  stanowisko:

MECHANIK-KONSERWATOR

Miejsce pracy: Pasłęk

Obowiązki :

  • Naprawa maszyn i urządzeń
  • Cykliczna konserwacja i  przeglądy urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca z innymi wydziałami i
  • Kontrola zużycia mediów na wydziałach produkcyjnych
  • Dbanie  o porządek na warsztacie

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/ zawodowe
  • Umiejętności techniczne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej praz współpracy w zespole
  • Dyspozycyjność

  Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia motywacyjna
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • Pakiet socjalny (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, spotkania integracyjne, wycieczki zakładowe, zajęcia sportowe, pożyczki zakładowe)

Osoby zainteresowane  podjęciem pracy na  w/w  stanowisku proszone są o przesłanie swojej aplikacji wraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, na adres:

praca@stolicasera.pl

lub

Sery ICC Pasłęk Sp.  z o.o.,  ul. Dworcowa 9, 14-400 Pasłęk

do dnia  06.12.2020 r.

Skontaktujemy się tylko  z wybranymi osobami.

LAWETA
nasza2